Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mossban is sokan reménykedtek, többek között én is, miért is ne lehetne Ochosincoban 😀 Amúgy meg ez csak egy felvetés. Én amúgy azért szerettem meg, mert showman, élvezi a játékot, a hisztik már kevésbé látványosak 😀pakesz
Tetszettek nekem is a gólörömei. Emlékszem egy meccsen TD után felvett egy zakót, aminek a hátán az volt, hogy a HOF és kérdőjelek a dátum helyén. Nagy arc az biztos, ezek hiányoznak nekem a mostani "ne merjünk ünnepelni" időszakból. De szerintem a Titansból ugyan úgy kilógna, mint Moss.egozo
Meg mikor felvette a Sombrerot ,na és amikor a játékvezetőnek odanyújtott 1 vagy 5 dollárt, hogy nézzenek vissza egy játékot 😂 Na meg mikor FG-t rúgott 😂 Nagyon ezen nem agyalok, van nekünk egy Britt,Washington,Gage,Williams négyes ami nem rossz. Inkább a védelemben jöhetnek az erősítések.
Addig amíg nem az ellenfélt bántja vele vagy alázza addig szerintem simán mehetnének ezek az ünneplések. Ha már annyira szabályozni akarják akkor, csinálják azt, hogy csak hazai pályán csináljon ilyen ünneplést. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Legalább olyan "jó" választás lenne, mint Moss. Akinek az áráért fel tudtuk volna dobni mondjuk a seconderyt.
pakesz
egozo
Mossban is sokan reménykedtek, többek között én is, miért is ne lehetne Ochosincoban 😀 Amúgy meg ez csak egy felvetés. Én amúgy azért szerettem meg, mert showman, élvezi a játékot, a hisztik már kevésbé látványosak 😀pakesz
Tetszettek nekem is a gólörömei. Emlékszem egy meccsen TD után felvett egy zakót, aminek a hátán az volt, hogy a HOF és kérdőjelek a dátum helyén. Nagy arc az biztos, ezek hiányoznak nekem a mostani "ne merjünk ünnepelni" időszakból. De szerintem a Titansból ugyan úgy kilógna, mint Moss.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A hullámzó helyett én azt mondanám, hogy egyenletesen, megbizhatóan szar évek óta. Aki Occhóval és TO-val nem tud egy tisztességes szezont produkálni az nekem ne jöjjön ide, pláne annyi pénzért. (már, ha trade.ről lenne szó, és nem cutolják Cinciben)rezső
Legalább olyan "jó" választás lenne, mint Moss. Akinek az áráért fel tudtuk volna dobni mondjuk a seconderyt.
pakesz
egozo
Mossban is sokan reménykedtek, többek között én is, miért is ne lehetne Ochosincoban 😀 Amúgy meg ez csak egy felvetés. Én amúgy azért szerettem meg, mert showman, élvezi a játékot, a hisztik már kevésbé látványosak 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Eléggé hullámzó a teljesítménye, már 2-3 éve, nem az a biztos pont szerintem. Ki tudja lehet itt kapna szárnyra😀 Na de akkor ott van Mcnabb... ami nálam fontos,hogy Palmer 31 éves, Mcnabb 34.... hát inkább a fiatalabb, ha ezt a szempontot nézem. A teljesítményük meg mind a kettőnek hullámzó.pakesz
A hullámzó helyett én azt mondanám, hogy egyenletesen, megbizhatóan szar évek óta. Aki Occhóval és TO-val nem tud egy tisztességes szezont produkálni az nekem ne jöjjön ide, pláne annyi pénzért. (már, ha trade.ről lenne szó, és nem cutolják Cinciben)rezső
Legalább olyan "jó" választás lenne, mint Moss. Akinek az áráért fel tudtuk volna dobni mondjuk a seconderyt.
Azért Occhó jöhetne 😂 tudom jól állunk WR téren, de nagy bomba lenne 😀 nekem tetszenepakesz
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Vince Young tuti, hogy nem fog kezdeni jövőre?
(Persze ha lesz szezon egyáltalán.)
Teljesen kiesett Fisher kegyeiből?Sobri Jóska
haver, kirúgtuk!Laki
Hát erről teljesen lemaradtam. Bánhatjátok, fasza QB ő.Sobri Jóska
Végre egy értelmes hozzászólás!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hmm, Palmert pletykálják mifelénk. Én nagyon komálom őt, az más kérdés, mennyire érdemes beruházni rá.Rajna
Eléggé hullámzó a teljesítménye, már 2-3 éve, nem az a biztos pont szerintem. Ki tudja lehet itt kapna szárnyra😀 Na de akkor ott van Mcnabb... ami nálam fontos,hogy Palmer 31 éves, Mcnabb 34.... hát inkább a fiatalabb, ha ezt a szempontot nézem. A teljesítményük meg mind a kettőnek hullámzó.pakesz
A hullámzó helyett én azt mondanám, hogy egyenletesen, megbizhatóan szar évek óta. Aki Occhóval és TO-val nem tud egy tisztességes szezont produkálni az nekem ne jöjjön ide, pláne annyi pénzért. (már, ha trade.ről lenne szó, és nem cutolják Cinciben)rezső
Azért Occhó jöhetne 😂 tudom jól állunk WR téren, de nagy bomba lenne 😀 nekem tetszene

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Vince Young tuti, hogy nem fog kezdeni jövőre?
(Persze ha lesz szezon egyáltalán.)
Teljesen kiesett Fisher kegyeiből?Sobri Jóska
haver, kirúgtuk!Laki
Hát erről teljesen lemaradtam. Bánhatjátok, fasza QB ő.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hmm, Palmert pletykálják mifelénk. Én nagyon komálom őt, az más kérdés, mennyire érdemes beruházni rá.Rajna
Eléggé hullámzó a teljesítménye, már 2-3 éve, nem az a biztos pont szerintem. Ki tudja lehet itt kapna szárnyra😀 Na de akkor ott van Mcnabb... ami nálam fontos,hogy Palmer 31 éves, Mcnabb 34.... hát inkább a fiatalabb, ha ezt a szempontot nézem. A teljesítményük meg mind a kettőnek hullámzó.pakesz
A hullámzó helyett én azt mondanám, hogy egyenletesen, megbizhatóan szar évek óta. Aki Occhóval és TO-val nem tud egy tisztességes szezont produkálni az nekem ne jöjjön ide, pláne annyi pénzért. (már, ha trade.ről lenne szó, és nem cutolják Cinciben)rezső
Ha már VY nem kellett, legalább ne pocket QB legyen, egy két lépést azért nem baj, ha meg tud tenni, ha nagyon muszáj.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Hmm, Palmert pletykálják mifelénk. Én nagyon komálom őt, az más kérdés, mennyire érdemes beruházni rá.Rajna
Eléggé hullámzó a teljesítménye, már 2-3 éve, nem az a biztos pont szerintem. Ki tudja lehet itt kapna szárnyra😀 Na de akkor ott van Mcnabb... ami nálam fontos,hogy Palmer 31 éves, Mcnabb 34.... hát inkább a fiatalabb, ha ezt a szempontot nézem. A teljesítményük meg mind a kettőnek hullámzó.pakesz
A hullámzó helyett én azt mondanám, hogy egyenletesen, megbizhatóan szar évek óta. Aki Occhóval és TO-val nem tud egy tisztességes szezont produkálni az nekem ne jöjjön ide, pláne annyi pénzért. (már, ha trade.ről lenne szó, és nem cutolják Cinciben)
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hmm, Palmert pletykálják mifelénk. Én nagyon komálom őt, az más kérdés, mennyire érdemes beruházni rá.Rajna
Eléggé hullámzó a teljesítménye, már 2-3 éve, nem az a biztos pont szerintem. Ki tudja lehet itt kapna szárnyra😀 Na de akkor ott van Mcnabb... ami nálam fontos,hogy Palmer 31 éves, Mcnabb 34.... hát inkább a fiatalabb, ha ezt a szempontot nézem. A teljesítményük meg mind a kettőnek hullámzó.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Vince Young tuti, hogy nem fog kezdeni jövőre?
(Persze ha lesz szezon egyáltalán.)
Teljesen kiesett Fisher kegyeiből?Sobri Jóska
haver, kirúgtuk!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Vince Young tuti, hogy nem fog kezdeni jövőre?
(Persze ha lesz szezon egyáltalán.)
Teljesen kiesett Fisher kegyeiből?

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hmm, Palmert pletykálják mifelénk. Én nagyon komálom őt, az más kérdés, mennyire érdemes beruházni rá.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a 3. számú QB a Bearsben Hanie egész jól mocorog 😀 Ha már Fisher nem akar draftról QB-t akkor hátha Hanie 😀pakesz
Szerintem lvannak jobb opciók. Drafton is, FA-n is, tradeben is. Hanie nem volt rossz, de azért nem nyerte meg a meccset, volt egy nem szép pickje, és a dobásai alapvetően nem tetszettek ma sem. Szerintem messze van az NFl kezdő szinttől.Rajna
Jó kicsit túloztam, de azért egy 3. számú QB-tól annyira nem is lehet elvárni, hogy meccset nyerjen, ráadásul egy Green Bay ellen... Jól teljesített az a lényeg.pakesz
Hát szerintem is nem hiába 3. számú ő, mi nekünk egy évekig kezdő szinten teljesítő QB kell vagy Draftról vagy FA-ról az már mind1!
Amúgy örülök a Packers SB-be jutásának remélem megverik a Steelerst!!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ez a 3. számú QB a Bearsben Hanie egész jól mocorog 😀 Ha már Fisher nem akar draftról QB-t akkor hátha Hanie 😀pakesz
Szerintem lvannak jobb opciók. Drafton is, FA-n is, tradeben is. Hanie nem volt rossz, de azért nem nyerte meg a meccset, volt egy nem szép pickje, és a dobásai alapvetően nem tetszettek ma sem. Szerintem messze van az NFl kezdő szinttől.Rajna
Jó kicsit túloztam, de azért egy 3. számú QB-tól annyira nem is lehet elvárni, hogy meccset nyerjen, ráadásul egy Green Bay ellen... Jól teljesített az a lényeg.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok Titans fanok!

Új vagyok a fórumon úgyhogy üdv. mindenkinek!

Pár napja elkezdtem kreálni egy Titans News Blogot, ahova a csapatról szóló híreket pakolászom majd fel magyarra fordítva. Ha érdekel valakit check it out:

http://titanshun.blogspot.com/

Köszöntem...Swedepower
Yeah, reklámozod benne a blogomat 😊

viszont azt a Charles Davist mockot nehogy komolyan vegye valaki, mert igen nagy meglepetések fogják érni áprilisban.Höri
Kicsi a világ :cool:

Hát mock úgyh. változhat, ellenben, ha tudtok megbízhatóbb/jobb forrást a titansonline-nál akkor szívesen fogadom, nekem aztán édesmind1, hogy honnan fordítok (már amíg a nyelv nem változik 😛 )Swedepower
az a legjobb ha saját magad írod a mockot, de ha fordítani akarsz akkor itt van pl ez http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok Titans fanok!

Új vagyok a fórumon úgyhogy üdv. mindenkinek!

Pár napja elkezdtem kreálni egy Titans News Blogot, ahova a csapatról szóló híreket pakolászom majd fel magyarra fordítva. Ha érdekel valakit check it out:

http://titanshun.blogspot.com/

Köszöntem...Swedepower
Yeah, reklámozod benne a blogomat 😊

viszont azt a Charles Davist mockot nehogy komolyan vegye valaki, mert igen nagy meglepetések fogják érni áprilisban.Höri
Kicsi a világ :cool:

Hát mock úgyh. változhat, ellenben, ha tudtok megbízhatóbb/jobb forrást a titansonline-nál akkor szívesen fogadom, nekem aztán édesmind1, hogy honnan fordítok (már amíg a nyelv nem változik 😛 )
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok Titans fanok!

Új vagyok a fórumon úgyhogy üdv. mindenkinek!

Pár napja elkezdtem kreálni egy Titans News Blogot, ahova a csapatról szóló híreket pakolászom majd fel magyarra fordítva. Ha érdekel valakit check it out:

http://titanshun.blogspot.com/

Köszöntem...Swedepower
Yeah, reklámozod benne a blogomat 😊

viszont azt a Charles Davist mockot nehogy komolyan vegye valaki, mert igen nagy meglepetések fogják érni áprilisban.

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Sziasztok Titans fanok!

Új vagyok a fórumon úgyhogy üdv. mindenkinek!

Pár napja elkezdtem kreálni egy Titans News Blogot, ahova a csapatról szóló híreket pakolászom majd fel magyarra fordítva. Ha érdekel valakit check it out:

http://titanshun.blogspot.com/

Köszöntem...Swedepower
Én is üdvözöllek körünkben! Nem semmi, amit csinálsz, minden elismerésem! 😀 Azért is örülök neki, mert az angolom nem túl jó, s így több infohoz juthatok hozzá szeretett csapatunkról! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Ez a 3. számú QB a Bearsben Hanie egész jól mocorog 😀 Ha már Fisher nem akar draftról QB-t akkor hátha Hanie 😀pakesz
Úgyám, nem irigyeltem a srácot, mert úgy tűnt esélye sincs, ahhoz képest viszont nagyon is szépeket dobált. Nekem is az ugrott be egyből, hogy elférne a Titansnél, nem pedig a Bears esetleges sikere... 😛Swedepower
Ne haragudjatok, de tényleg keressünk inkább mást...

Music City Miracle
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ez a 3. számú QB a Bearsben Hanie egész jól mocorog 😀 Ha már Fisher nem akar draftról QB-t akkor hátha Hanie 😀pakesz
Szerintem lvannak jobb opciók. Drafton is, FA-n is, tradeben is. Hanie nem volt rossz, de azért nem nyerte meg a meccset, volt egy nem szép pickje, és a dobásai alapvetően nem tetszettek ma sem. Szerintem messze van az NFl kezdő szinttől.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a 3. számú QB a Bearsben Hanie egész jól mocorog 😀 Ha már Fisher nem akar draftról QB-t akkor hátha Hanie 😀pakesz
Úgyám, nem irigyeltem a srácot, mert úgy tűnt esélye sincs, ahhoz képest viszont nagyon is szépeket dobált. Nekem is az ugrott be egyből, hogy elférne a Titansnél, nem pedig a Bears esetleges sikere... 😛
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ez a 3. számú QB a Bearsben Hanie egész jól mocorog 😀 Ha már Fisher nem akar draftról QB-t akkor hátha Hanie 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Swede, jó a blognál a "titans lány" találmány is 😊 :cool: Tetszik.pakesz
Köszi mindenkinek, igyekszem majd hozni a szintet.

A Titans-lányról annyit, hogy a nézettsége, kb a 2x-ese bármelyik cikkének... (de így van ez rendjén 😛 )

No jó meccsnézést mindenkinek!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Swede, jó a blognál a "titans lány" találmány is 😊 :cool: Tetszik.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks