Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nagyon nehéz helyzetben van Fisher, s ez alapvetően befolyásolhatja a QB-ügyet is. Normál esetben a nyolcadik választással húznánk egy QB-t, gondolom visszahozná Collinst egy évre, hogy a köv. szezonban kezdjen, s az ifjonc szokja az NFL-t, s tanuljon. Azonban most arról szól a történet, hogy ha az idényben nem megyünk rájátszásba, akkor Jeffnek nálunk annyi. Az eredménykényszer így lehet, hogy inkább egy trade-et eredményez, vagy valami FA megszerzését. Mindegy, meglátjuk.
Akármi is történik ebben a kérdésben, jelenleg nincs előttem, ahogy megnyerjük idén a csoportunkat, vagy esetleg wild carddal kerülünk playoffba...rezső
Hát én sem látom a nyerési lehetőségeket! Nagyon nehéz csoportunk lesz jövőre is, hiszen a Texans feljövőben, a Jax is jó és hát az Indy-nél számítania kell mindenkinek a Manning faktorra! Szerintem jövőre is a mi csoportunk lesz az egyik legkiélezettebb!NOrbyyyyy
Kicsit próbáljunk meg poztivan is gondolkodni. Elsőéves irányító nem egyszer jutott már rájátszásba csapatával, miért ne történhetne meg velünk ugyanez? A csapatunk azért nem gyenge, csak bizonyos egységeket meg kell erősíteni. Például CB-be jöhetne Asomugha, azért ő nem lenne rossz igazolás. 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Newton amilyen balhés tuti nem Fisher embere. Én inkább hinnék Gabbertben vagy Mallettben, előbbi még futni is tud.Rajna
Csak összefoglalót láttam a BCS-mecsről, de ez a Newton-gyerek nem győzött meg. egy meccs alapján nem szabad véleményt megfogalmazni, de azért ez nem volt meggyőző. Ráadásul, ha balhés is akkor sztem őt tényleg kihúzhatjuk a listáról
Viszont ez a Fairley nevű védekező falember egy szörnyeteg - ő tetszene - sajna nehezen elképzelhető, hogy nem választják ki előttünk 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szóval bárki bármit mond, egy QB fő értékmérője, hogy hosszútávon nyer-e vele a csapat, vagy veszít. Ezzel szemben lehet mindenféle statisztikákat hozni, de nem érdemes, mert statisztikákal még sose nyertek meccset. Lássuk miért is volt óriási hülyeség ilyen könnyedén lemondani VY-ről.

2006 óta, mióta a csapatnál van 80 alapszakasz meccsünk volt. Ebből 47-szer kezdett, 33-szor nem. A 47 meccsen a győzelmi mutatónk 30-17, a 33 meccsen - amikor nem kezdett - 15-18.

Hát ezt jelentette VY a csapatnak. És ez ellen harcolt tüzzel vassal Fisher, és próbálta meg olyan lehetetlen helyzetekbe kényszeríteni, aminek más vége nem lehetett...egozo
Teljesen érthetetlen ez a herce hurca! Bud papa már szerintem túlságosan is befolyásolható 88 évesen, hogy maga döntsön az ilyen kérdésekben, mint VY maradjon menjen? vagy Fisher maradjon menjen? és mivel a 16 év alatt Jeff bácsi elég jól bebetonozta hozzánk magát, így ő maradt, valószínűleg a csapatvezetőség javaslatára, amit egyáltalán nem értek! De ez van ebbe sajnos nekünk nincs beleszólásunk, de az tény, hogy jövőre valaminek történnie kell, valami változásnak be kell következni. Én azt mondom, hogy QB-t kellene húznunk a draft első körében és rá építeni a csapatot. Az FA piacon kit lehetne szerezni? vagy Trade? De kit és kire? Úgyhogy az ésszerű megoldás egy jó draft szerintem, bár ugye ezt mindannyian tudjuk, hogy ésszerű megoldásokat nemnagyon szokott ez a vezetés mostanában csinálni, de most bízzunk benne, hogy jó útra térnek!!NOrbyyyyy
Nagyon nehéz helyzetben van Fisher, s ez alapvetően befolyásolhatja a QB-ügyet is. Normál esetben a nyolcadik választással húznánk egy QB-t, gondolom visszahozná Collinst egy évre, hogy a köv. szezonban kezdjen, s az ifjonc szokja az NFL-t, s tanuljon. Azonban most arról szól a történet, hogy ha az idényben nem megyünk rájátszásba, akkor Jeffnek nálunk annyi. Az eredménykényszer így lehet, hogy inkább egy trade-et eredményez, vagy valami FA megszerzését. Mindegy, meglátjuk.
Akármi is történik ebben a kérdésben, jelenleg nincs előttem, ahogy megnyerjük idén a csoportunkat, vagy esetleg wild carddal kerülünk playoffba...rezső
Hát én sem látom a nyerési lehetőségeket! Nagyon nehéz csoportunk lesz jövőre is, hiszen a Texans feljövőben, a Jax is jó és hát az Indy-nél számítania kell mindenkinek a Manning faktorra! Szerintem jövőre is a mi csoportunk lesz az egyik legkiélezettebb!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Szóval bárki bármit mond, egy QB fő értékmérője, hogy hosszútávon nyer-e vele a csapat, vagy veszít. Ezzel szemben lehet mindenféle statisztikákat hozni, de nem érdemes, mert statisztikákal még sose nyertek meccset. Lássuk miért is volt óriási hülyeség ilyen könnyedén lemondani VY-ről.

2006 óta, mióta a csapatnál van 80 alapszakasz meccsünk volt. Ebből 47-szer kezdett, 33-szor nem. A 47 meccsen a győzelmi mutatónk 30-17, a 33 meccsen - amikor nem kezdett - 15-18.

Hát ezt jelentette VY a csapatnak. És ez ellen harcolt tüzzel vassal Fisher, és próbálta meg olyan lehetetlen helyzetekbe kényszeríteni, aminek más vége nem lehetett...egozo
Teljesen érthetetlen ez a herce hurca! Bud papa már szerintem túlságosan is befolyásolható 88 évesen, hogy maga döntsön az ilyen kérdésekben, mint VY maradjon menjen? vagy Fisher maradjon menjen? és mivel a 16 év alatt Jeff bácsi elég jól bebetonozta hozzánk magát, így ő maradt, valószínűleg a csapatvezetőség javaslatára, amit egyáltalán nem értek! De ez van ebbe sajnos nekünk nincs beleszólásunk, de az tény, hogy jövőre valaminek történnie kell, valami változásnak be kell következni. Én azt mondom, hogy QB-t kellene húznunk a draft első körében és rá építeni a csapatot. Az FA piacon kit lehetne szerezni? vagy Trade? De kit és kire? Úgyhogy az ésszerű megoldás egy jó draft szerintem, bár ugye ezt mindannyian tudjuk, hogy ésszerű megoldásokat nemnagyon szokott ez a vezetés mostanában csinálni, de most bízzunk benne, hogy jó útra térnek!!NOrbyyyyy
Nagyon nehéz helyzetben van Fisher, s ez alapvetően befolyásolhatja a QB-ügyet is. Normál esetben a nyolcadik választással húznánk egy QB-t, gondolom visszahozná Collinst egy évre, hogy a köv. szezonban kezdjen, s az ifjonc szokja az NFL-t, s tanuljon. Azonban most arról szól a történet, hogy ha az idényben nem megyünk rájátszásba, akkor Jeffnek nálunk annyi. Az eredménykényszer így lehet, hogy inkább egy trade-et eredményez, vagy valami FA megszerzését. Mindegy, meglátjuk.
Akármi is történik ebben a kérdésben, jelenleg nincs előttem, ahogy megnyerjük idén a csoportunkat, vagy esetleg wild carddal kerülünk playoffba...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szóval bárki bármit mond, egy QB fő értékmérője, hogy hosszútávon nyer-e vele a csapat, vagy veszít. Ezzel szemben lehet mindenféle statisztikákat hozni, de nem érdemes, mert statisztikákal még sose nyertek meccset. Lássuk miért is volt óriási hülyeség ilyen könnyedén lemondani VY-ről.

2006 óta, mióta a csapatnál van 80 alapszakasz meccsünk volt. Ebből 47-szer kezdett, 33-szor nem. A 47 meccsen a győzelmi mutatónk 30-17, a 33 meccsen - amikor nem kezdett - 15-18.

Hát ezt jelentette VY a csapatnak. És ez ellen harcolt tüzzel vassal Fisher, és próbálta meg olyan lehetetlen helyzetekbe kényszeríteni, aminek más vége nem lehetett...egozo
Teljesen érthetetlen ez a herce hurca! Bud papa már szerintem túlságosan is befolyásolható 88 évesen, hogy maga döntsön az ilyen kérdésekben, mint VY maradjon menjen? vagy Fisher maradjon menjen? és mivel a 16 év alatt Jeff bácsi elég jól bebetonozta hozzánk magát, így ő maradt, valószínűleg a csapatvezetőség javaslatára, amit egyáltalán nem értek! De ez van ebbe sajnos nekünk nincs beleszólásunk, de az tény, hogy jövőre valaminek történnie kell, valami változásnak be kell következni. Én azt mondom, hogy QB-t kellene húznunk a draft első körében és rá építeni a csapatot. Az FA piacon kit lehetne szerezni? vagy Trade? De kit és kire? Úgyhogy az ésszerű megoldás egy jó draft szerintem, bár ugye ezt mindannyian tudjuk, hogy ésszerű megoldásokat nemnagyon szokott ez a vezetés mostanában csinálni, de most bízzunk benne, hogy jó útra térnek!!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szóval bárki bármit mond, egy QB fő értékmérője, hogy hosszútávon nyer-e vele a csapat, vagy veszít. Ezzel szemben lehet mindenféle statisztikákat hozni, de nem érdemes, mert statisztikákal még sose nyertek meccset. Lássuk miért is volt óriási hülyeség ilyen könnyedén lemondani VY-ről.

2006 óta, mióta a csapatnál van 80 alapszakasz meccsünk volt. Ebből 47-szer kezdett, 33-szor nem. A 47 meccsen a győzelmi mutatónk 30-17, a 33 meccsen - amikor nem kezdett - 15-18.

Hát ezt jelentette VY a csapatnak. És ez ellen harcolt tüzzel vassal Fisher, és próbálta meg olyan lehetetlen helyzetekbe kényszeríteni, aminek más vége nem lehetett...
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Elnézve ezt a Cassel gyereket egyre jobban sajnálom VY-ot. Remélem egy normális vezetőedzőt kap ki magának. Mit csinált volna vele Fisher, ha így játszott volna? Kerékbetöri??? Igazán elzavarhatnák ezt a f..szt is....egozo
Cassel nem veszett össze a vezetőedzőjével, úgyhogy nem hiném, hogy elzavarják. 😊Nandito
De mint tudjuk, az összeveszéshez két ember szükségeltetik...És nem biztos, hogy mindig annak van igaza, aki "hangosabban ordibál".egozo
Igazad van, azonban - vagy inkább sajnos - mindig a főnöké, esetünkben az edzőé az utolsó szó. Legalábbis az esetek többségében ez történik! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Ti komolyan elhiszitek, hogy ha Fisher marad itt a konok fejével, akkor valamilyen változás lesz? Persze lesz...még jobban meg lesz győződve róla, hogy tévedhetetlen, és csak jó dolgokat tud csinálni 😕egozo
Az van, hogy Adams hosszan nyilatkozott Wyattnek, amiből egyértelműen lejön számomra, hogy Fish állását legfőképp az mentette meg, hogy az öreg nem akar egyszerre két edzőt fizetni, 6,5 misi Fisher fizuja, s a ha elzavarja fizethette volna őt is, amit nem akart. Ugyanakkor azt érzékeltette elég határozottan, hogy eredményt akar, azonnal. Ez a balhé azért szerintem sokat változtatott az öreg és Fisher viszonyán, nincs már vak bizalom. Egy újab ötös, vagy hatos vereségszéria szerintem azonnali menesztéssel jár majd a köv idényben.
Tudom, hogy utópisztikusan hangzik, de mi történik mondjuk akkor, ha Vince elmegyvhova egyéves szerzőpdéssel, aztán amikor Jefftől elköszönünk legkésőbb egy év múlva ilyenkor, akkor visszahozza az öreg...?rezső
Ez tényleg utópisztikusan hangzik. Csodálkoznék, ha egy ilyen jó irányító, mint Young, bárhol is csak egyéves szerződést kapna. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi helyzetben mindannyian bízunk benne, hogy draftolunk egy fiatal, sokra hivatott QB-t. Kicsit furcsa lenne, ha egy év alatt szépen beillesztenénk a csapatba - legyen akárki az edző -, aztán a nyakára hoznánk VY-t. nem hiszem, hogy az jóra vezetne.Nandito
ez amolyan gyenge vicc volt csak a részemről - bocs mindenkitől
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Ti komolyan elhiszitek, hogy ha Fisher marad itt a konok fejével, akkor valamilyen változás lesz? Persze lesz...még jobban meg lesz győződve róla, hogy tévedhetetlen, és csak jó dolgokat tud csinálni 😕egozo
Az van, hogy Adams hosszan nyilatkozott Wyattnek, amiből egyértelműen lejön számomra, hogy Fish állását legfőképp az mentette meg, hogy az öreg nem akar egyszerre két edzőt fizetni, 6,5 misi Fisher fizuja, s a ha elzavarja fizethette volna őt is, amit nem akart. Ugyanakkor azt érzékeltette elég határozottan, hogy eredményt akar, azonnal. Ez a balhé azért szerintem sokat változtatott az öreg és Fisher viszonyán, nincs már vak bizalom. Egy újab ötös, vagy hatos vereségszéria szerintem azonnali menesztéssel jár majd a köv idényben.
Tudom, hogy utópisztikusan hangzik, de mi történik mondjuk akkor, ha Vince elmegyvhova egyéves szerzőpdéssel, aztán amikor Jefftől elköszönünk legkésőbb egy év múlva ilyenkor, akkor visszahozza az öreg...?rezső
Ez tényleg utópisztikusan hangzik. Csodálkoznék, ha egy ilyen jó irányító, mint Young, bárhol is csak egyéves szerződést kapna. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi helyzetben mindannyian bízunk benne, hogy draftolunk egy fiatal, sokra hivatott QB-t. Kicsit furcsa lenne, ha egy év alatt szépen beillesztenénk a csapatba - legyen akárki az edző -, aztán a nyakára hoznánk VY-t. Nem hiszem, hogy az jóra vezetne.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Ti komolyan elhiszitek, hogy ha Fisher marad itt a konok fejével, akkor valamilyen változás lesz? Persze lesz...még jobban meg lesz győződve róla, hogy tévedhetetlen, és csak jó dolgokat tud csinálni 😕egozo
Az van, hogy Adams hosszan nyilatkozott Wyattnek, amiből egyértelműen lejön számomra, hogy Fish állását legfőképp az mentette meg, hogy az öreg nem akar egyszerre két edzőt fizetni, 6,5 misi Fisher fizuja, s a ha elzavarja fizethette volna őt is, amit nem akart. Ugyanakkor azt érzékeltette elég határozottan, hogy eredményt akar, azonnal. Ez a balhé azért szerintem sokat változtatott az öreg és Fisher viszonyán, nincs már vak bizalom. Egy újab ötös, vagy hatos vereségszéria szerintem azonnali menesztéssel jár majd a köv idényben.
Tudom, hogy utópisztikusan hangzik, de mi történik mondjuk akkor, ha Vince elmegyvhova egyéves szerzőpdéssel, aztán amikor Jefftől elköszönünk legkésőbb egy év múlva ilyenkor, akkor visszahozza az öreg...?
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Elnézve ezt a Cassel gyereket egyre jobban sajnálom VY-ot. Remélem egy normális vezetőedzőt kap ki magának. Mit csinált volna vele Fisher, ha így játszott volna? Kerékbetöri??? Igazán elzavarhatnák ezt a f..szt is....egozo
Cassel nem veszett össze a vezetőedzőjével, úgyhogy nem hiném, hogy elzavarják. 😊Nandito
De mint tudjuk, az összeveszéshez két ember szükségeltetik...És nem biztos, hogy mindig annak van igaza, aki "hangosabban ordibál".
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Most meg példaként kerültünk elő a közvetítésben a sikeres rögbis megoldások kérdésre. Ricsiék konkrétan a '99-es Buffalo elleni rájátszásbeli győztes drive-unkat mesélték el. 😀 Aztán egy másik kérdésre Finnegan neve is elhangzott, de azt inkább hagyjuk...

Music City Miracle
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Elnézve ezt a Cassel gyereket egyre jobban sajnálom VY-ot. Remélem egy normális vezetőedzőt kap ki magának. Mit csinált volna vele Fisher, ha így játszott volna? Kerékbetöri??? Igazán elzavarhatnák ezt a f..szt is....egozo
Cassel nem veszett össze a vezetőedzőjével, úgyhogy nem hiném, hogy elzavarják. 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Elnézve ezt a Cassel gyereket egyre jobban sajnálom VY-ot. Remélem egy normális vezetőedzőt kap ki magának. Mit csinált volna vele Fisher, ha így játszott volna? Kerékbetöri??? Igazán elzavarhatnák ezt a f..szt is....
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Ti komolyan elhiszitek, hogy ha Fisher marad itt a konok fejével, akkor valamilyen változás lesz? Persze lesz...még jobban meg lesz győződve róla, hogy tévedhetetlen, és csak jó dolgokat tud csinálni 😕
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Laki közben egy kis reklámot csinált a csapatunknak a Sport tévén! 😊Nandito
😉
érdekelt mit mondanak az okosok mondjuk Ricsi aki azt hitte h 2:00-nál időt kért a Hawks 😀Laki
Nem is vettem észre, mikor ez történt. Bár annyira jó meccs volt, biztosan az vonta el a figyelmemet! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Laki közben egy kis reklámot csinált a csapatunknak a Sport tévén! 😊Nandito
😉
érdekelt mit mondanak az okosok mondjuk Ricsi aki azt hitte h 2:00-nál időt kért a Hawks 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Laki közben egy kis reklámot csinált a csapatunknak a Sport tévén! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust

😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Nem jó, de azért én is reménykedem...rezső
Én meg azt remélem, hogy olyan irányítót választ, aki nemcsak jó lesz, hanem együtt is tud dolgozni vele.

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.Titans
Nem jó, de azért én is reménykedem...
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
viszont az már tuti, hogy Fisher marad. Hát jó. remélem, hogy eredményes lesz.

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
KI lesz itt QB? Rusty?ThundersNFL
Csak írsz, vagy olvasol is???? Ezen az oldalon folyamatosan erről megy a duma....egozo
mindkettő😀ThundersNFL
a lényeg, hogy fogalmunk sinc 😉 s
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
KI lesz itt QB? Rusty?ThundersNFL
Csak írsz, vagy olvasol is???? Ezen az oldalon folyamatosan erről megy a duma....egozo
mindkettő😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
KI lesz itt QB? Rusty?ThundersNFL
Csak írsz, vagy olvasol is???? Ezen az oldalon folyamatosan erről megy a duma....