NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem is nagyon jól döntött. De van egy tippem mi lesz itt a reakció....iktriad
Hát szerintem is az lesz a reakció. Pedig minden adott lenne egy run-heavy offense kiépítéséhez 😀deny79
Egy futás orientált támadójáték kiépítésének éppen egy VY szerű QB lehet az alapja. Nem értem miről beszélsz? A futás idén - hozzánk képest - gyenge volt, és CJ, vagy legfeljebb még Hall adott hozzá, mert a falat is rendesen össze kell szedni, idén nem sok segítséget adtak a futónak. Ennyit a a minden adott a kiépítéshez...
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
“We have two critical decisions to make, the direction of the coaching staff and the future at the quarterback position. They are separate issues to me and will be dealt with separately,” Adams said.

Az lesz a szép, ha ezek után még Fisher is megkapja az utilaput.

Részemről sajnálom, hogy így alakultak a dolgok, de ha nem érzelmi szempontból közelítem meg a dolgokat, akkor jó döntésnek tűnik. VY nem tudott McNair örökébe lépni és hogy ebben ki mennyire volt felelős, azt lehet boncolgatni, de ettől még tovább kell lépni. És ettől még győztes típus, csak nem a harcoló alkat; lehet, hogy a sérülések miatt, lehet, hogy más miatt, de 2008 után én se igazán láttam benne tartósan azt a tüzet és akaratot, ami valódi vezérré tehette volna. Persze, bizonyára benne volt, hogy nem igazán játszhatta a saját játékát és szinte a draftja óta szakmai-újságírói és később szurkolói kereszttűzben volt minden egyes hibája alkalmával, de hát ezen se lehet már segíteni. Azért remélem, hogy máshol még sikerül maradandót alkotnia.

És hát akkor arccal a draft felé... bár azt sem tartom kizártnak, hogy megpróbálunk valami máshol tartaléksorba szorult irányítóból összerakni valamit, de nem szeretném.
Pedig úgy tervezgettem, hogy majd az első pick valami jó kis CB lesz... hát ennek attól tartok lőttek.

Legalább nem unalmas a holtszezon.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 351 — Wrath of Khan
Bud Adams kijelentette, hogy Vince Young jövőre nem lesz a rosteren.

Tehát gyakorlatilag Jeff Fisher és a józan ész nyert.deny79
Ez iszonyat idióta bejelentés. Nem feltétlen maga a döntés, hanem az, hogy ezt így világgá kürtölik. Valami trédben el lehetett volna szóni VYt, így senkinek nem fog kelleni. Abból a szempontbl lehet józan a dolog, hogy van QB bőséggel az idei kínálatban. Luck, Mallett, Locker, Gabbert, Newton mind-mind nagyon pöpec prospectek, 1/8-on egyikük még fixen elérhető. Egy normális évjáratban nincs ilyen bőség. Ettől függetlenül nem örülök, hogy nem edzőt váltottunk. Az olcsóbb és könnyebben megoldható, húzhattunk volna első körben valakit a D-be, és lenne egy jól működő kész offense mellé, az új edzőnek nem is kell belenyúlnia, az Heimerdinger asztala. Szóval végülis haveri döntés született, nem józan.Rajna
Youngnak nem most járt le a szerződése? Ezt azért kérdem mert Marcedesnek (aki szintén 2006-os 1. körös volt mint VY) most jár le a rookie szerződése. Vagy Young 6 évre írt anno alá?iktriad
6 évre írt alá.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 939 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bud Adams kijelentette, hogy Vince Young jövőre nem lesz a rosteren.

Tehát gyakorlatilag Jeff Fisher és a józan ész nyert.deny79
Ez iszonyat idióta bejelentés. Nem feltétlen maga a döntés, hanem az, hogy ezt így világgá kürtölik. Valami trédben el lehetett volna szóni VYt, így senkinek nem fog kelleni. Abból a szempontbl lehet józan a dolog, hogy van QB bőséggel az idei kínálatban. Luck, Mallett, Locker, Gabbert, Newton mind-mind nagyon pöpec prospectek, 1/8-on egyikük még fixen elérhető. Egy normális évjáratban nincs ilyen bőség. Ettől függetlenül nem örülök, hogy nem edzőt váltottunk. Az olcsóbb és könnyebben megoldható, húzhattunk volna első körben valakit a D-be, és lenne egy jól működő kész offense mellé, az új edzőnek nem is kell belenyúlnia, az Heimerdinger asztala. Szóval végülis haveri döntés született, nem józan.Rajna
Youngnak nem most járt le a szerződése? Ezt azért kérdem mert Marcedesnek (aki szintén 2006-os 1. körös volt mint VY) most jár le a rookie szerződése. Vagy Young 6 évre írt anno alá?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Bud Adams kijelentette, hogy Vince Young jövőre nem lesz a rosteren.

Tehát gyakorlatilag Jeff Fisher és a józan ész nyert.deny79
Ez iszonyat idióta bejelentés. Nem feltétlen maga a döntés, hanem az, hogy ezt így világgá kürtölik. Valami trédben el lehetett volna szóni VYt, így senkinek nem fog kelleni. Abból a szempontbl lehet józan a dolog, hogy van QB bőséggel az idei kínálatban. Luck, Mallett, Locker, Gabbert, Newton mind-mind nagyon pöpec prospectek, 1/8-on egyikük még fixen elérhető. Egy normális évjáratban nincs ilyen bőség. Ettől függetlenül nem örülök, hogy nem edzőt váltottunk. Az olcsóbb és könnyebben megoldható, húzhattunk volna első körben valakit a D-be, és lenne egy jól működő kész offense mellé, az új edzőnek nem is kell belenyúlnia, az Heimerdinger asztala. Szóval végülis haveri döntés született, nem józan.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Bo Scaife
A 2005-ben draftolt TE az újonc szezonja óta a leggyengébbet produkálta idén, pedig idén még sérülés sem hátráltatta, utolsó három meccséből mégis kétszer inaktiv volt. Mindössze 8,8-as átlaggal 318 yardot szedett össze. Ez a teljesítmény a jópár drop mellé egyáltalán nem idokolja a majd 5 milliós keresetét. És jövőre ennek a közelében sem lehet, bár szerintem egyáltalán nem lesz a csapatnál, se Fisher, se más edző esetén sem. Cook az év vége felé kicsit belejött, bár teljes egészében soha nem fogja tudni helyettesíteni a jó Scaifet, ezért aztán van esélye a TE draftnak.egozo
Stevens+Cook elég jó, nem kell erőltetni a TE draftot. Persze jöhet egy, de nem létszükséglet. Scaife is maradhat ha olcsó lesz.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 939 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem is nagyon jól döntött. De van egy tippem mi lesz itt a reakció....iktriad
Hát szerintem is az lesz a reakció. Pedig minden adott lenne egy run-heavy offense kiépítéséhez 😀deny79
Nem kell feltétlenül csak run heavy offense. Elég előkelő helyen draftolnak az 1. körben. Egy Mallett vagy egy Gabbert még simán bent lehet még; és akkor lehet passzolni is...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem is nagyon jól döntött. De van egy tippem mi lesz itt a reakció....iktriad
Hát szerintem is az lesz a reakció. Pedig minden adott lenne egy run-heavy offense kiépítéséhez 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 939 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem is nagyon jól döntött. De van egy tippem mi lesz itt a reakció....
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bud Adams kijelentette, hogy Vince Young jövőre nem lesz a rosteren.

Tehát gyakorlatilag Jeff Fisher és a józan ész nyert.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Bo Scaife
A 2005-ben draftolt TE az újonc szezonja óta a leggyengébbet produkálta idén, pedig idén még sérülés sem hátráltatta, utolsó három meccséből mégis kétszer inaktiv volt. Mindössze 8,8-as átlaggal 318 yardot szedett össze. Ez a teljesítmény a jópár drop mellé egyáltalán nem idokolja a majd 5 milliós keresetét. És jövőre ennek a közelében sem lehet, bár szerintem egyáltalán nem lesz a csapatnál, se Fisher, se más edző esetén sem. Cook az év vége felé kicsit belejött, bár teljes egészében soha nem fogja tudni helyettesíteni a jó Scaifet, ezért aztán van esélye a TE draftnak.egozo
Scaife-nek annyi, de ez már szezon előtt is biztosnak tűnt a számomra, eleve lehetett tudni, hogy annyira nem lehet jó, hogy megérje az öt misit. Igazából Cook miatt kapta meg a második taget, s szerintem, igaz, csak a szezon végére, de azért megérte várni. Még nem teljesen klész Jared, de látszik, hogy jó TE lehet nekünk sokáig. Sztem a TE-draft csak nagyon a végén jöhet szóba, ha egyáltalán...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Bo Scaife
A 2005-ben draftolt TE az újonc szezonja óta a leggyengébbet produkálta idén, pedig idén még sérülés sem hátráltatta, utolsó három meccséből mégis kétszer inaktiv volt. Mindössze 8,8-as átlaggal 318 yardot szedett össze. Ez a teljesítmény a jópár drop mellé egyáltalán nem idokolja a majd 5 milliós keresetét. És jövőre ennek a közelében sem lehet, bár szerintem egyáltalán nem lesz a csapatnál, se Fisher, se más edző esetén sem. Cook az év vége felé kicsit belejött, bár teljes egészében soha nem fogja tudni helyettesíteni a jó Scaifet, ezért aztán van esélye a TE draftnak.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem, mint Titans kibicnek az a véleményem, hogy hosszútávon jobban járnátok egy VY tiplivel. :cool:
Ezért lehet megköveztek, de nekem egy csomó szubjektív érv miatt ez a véleményem.... :cool:deepsilver
Jók ezek a megjegyzéseid, de már a multkorinál sem írtál semmi indoklást. Miért gondolod így? Mik azok az érvek? Vagy egyszerűen csak Fisher a rokonod? 😀egozo
A múltkor azért nem írtam semmit mert azt hittem olvassátok a főoldal gördülő híreit..... :rolleyes: 😀

Most meg...
Nekem(!) nem meggyőző VY játéka. A play book-ból szal nem sokat tudott megvalósítani, nem látom a tüzet benne, sztem. nem egy vezér alkat....
Lehet, hogy tévedek, de nekem ez a véleményem róla.
Persze nem csak ő belőle áll Titans. Olyan WR-RB gárdával kell megoldania a playeket amilyet a csapat vezetés oda szerződtettett....de mégis... :cool:deepsilver
Hát ez elég érdekes észrevétel. Még akik utálják, vagy egyszerűen csak a pocket QB-kért rajonganak, azok sem kérdőjelezik meg vezéralkatát, a tüzet meg végképp nem...
Egyébként te írtad a véleményt, ezért kérdeztünk téged.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Az lesz,hogy Fisher meg Young eltöltenek itt szoboszlón egy wellness hétvégét (semmi meleg téma) és utána minden megoldódik 😂

Eljön majd az a idő is srácok amikor együtt szoríthatunk a Titansnak a döntőben 😛 :cool:pakesz
Attól tartok, hogy egyikükl sem hallott még a szoboszlói fürdő jótékony hatásairól... 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A két ünnep között a hegyekben voltunk a haverokkal, na és gondoltam nem maradhat el a tojáslabda sem... Nos jó ötlet volt mert jót csörtéztünk a hóban 😂 Azok a playhívások .... 😂 12/20 170 passzolt yard, 3 TD, 1 INT 😂 na jó védőként és támadóként is játszani kellett, szóval csak hülyéskedek 😀

Na nem fárasztok tovább ezzel. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az lesz,hogy Fisher meg Young eltöltenek itt szoboszlón egy wellness hétvégét (semmi meleg téma) és utána minden megoldódik 😂

Eljön majd az a idő is srácok amikor együtt szoríthatunk a Titansnak a döntőben 😛 :cool:

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Szerintem, mint Titans kibicnek az a véleményem, hogy hosszútávon jobban járnátok egy VY tiplivel. :cool:
Ezért lehet megköveztek, de nekem egy csomó szubjektív érv miatt ez a véleményem.... :cool:deepsilver
Jók ezek a megjegyzéseid, de már a multkorinál sem írtál semmi indoklást. Miért gondolod így? Mik azok az érvek? Vagy egyszerűen csak Fisher a rokonod? 😀egozo
A múltkor azért nem írtam semmit mert azt hittem olvassátok a főoldal gördülő híreit..... :rolleyes: 😀

Most meg...
Nekem(!) nem meggyőző VY játéka. A play book-ból szal nem sokat tudott megvalósítani, nem látom a tüzet benne, sztem. nem egy vezér alkat....
Lehet, hogy tévedek, de nekem ez a véleményem róla.
Persze nem csak ő belőle áll Titans. Olyan WR-RB gárdával kell megoldania a playeket amilyet a csapat vezetés oda szerződtettett....de mégis... :cool:deepsilver
ez érdekes, mert ebben a szezonban az egy Steelers-meccset kivéve nem nagyon volt rossz meccse, amit kértek tőle bőséggel megcsinálta, az más kérdés, hogy az első néhány meccsen sziinte dobni is alig engedték...
Egyébként az, hogy Rerinfeldték Fishert akarják az nem volt kérdés eddig sem, valszeg Adams számára sem lehetett az, inkább az a kérdés, hogy milyen érvekkel próbálták meggyőzni az öreget, s azok elbizonytalanították-e őt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A vezetőség szerint VY-nak mennie kellene, Fishernek maradnia:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d74337/article/adams-advised-to-retain-fisher-move-on-from-qb-young?module=HP_headlinesDruid
Szerintem, mint Titans kibicnek az a véleményem, hogy hosszútávon jobban járnátok egy VY tiplivel. :cool:
Ezért lehet megköveztek, de nekem egy csomó szubjektív érv miatt ez a véleményem.... :cool:deepsilver
Jók ezek a megjegyzéseid, de már a multkorinál sem írtál semmi indoklást. Miért gondolod így? Mik azok az érvek? Vagy egyszerűen csak Fisher a rokonod? 😀egozo
A múltkor azért nem írtam semmit mert azt hittem olvassátok a főoldal gördülő híreit..... :rolleyes: 😀

Most meg...
Nekem(!) nem meggyőző VY játéka. A play book-ból szal nem sokat tudott megvalósítani, nem látom a tüzet benne, sztem. nem egy vezér alkat....
Lehet, hogy tévedek, de nekem ez a véleményem róla.
Persze nem csak ő belőle áll Titans. Olyan WR-RB gárdával kell megoldania a playeket amilyet a csapat vezetés oda szerződtettett....de mégis... :cool:
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A vezetőség szerint VY-nak mennie kellene, Fishernek maradnia:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d74337/article/adams-advised-to-retain-fisher-move-on-from-qb-young?module=HP_headlinesDruid
Szerintem, mint Titans kibicnek az a véleményem, hogy hosszútávon jobban járnátok egy VY tiplivel. :cool:
Ezért lehet megköveztek, de nekem egy csomó szubjektív érv miatt ez a véleményem.... :cool:deepsilver
Jók ezek a megjegyzéseid, de már a multkorinál sem írtál semmi indoklást. Miért gondolod így? Mik azok az érvek? Vagy egyszerűen csak Fisher a rokonod? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A vezetőség szerint VY-nak mennie kellene, Fishernek maradnia:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d74337/article/adams-advised-to-retain-fisher-move-on-from-qb-young?module=HP_headlinesDruid
Szerintem, mint Titans kibicnek az a véleményem, hogy hosszútávon jobban járnátok egy VY tiplivel. :cool:
Ezért lehet megköveztek, de nekem egy csomó szubjektív érv miatt ez a véleményem.... :cool:
több mint 13 éve
Druid Tennessee Titans 602
A vezetőség szerint VY-nak mennie kellene, Fishernek maradnia:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d74337/article/adams-advised-to-retain-fisher-move-on-from-qb-young?module=HP_headlines
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
hát, remélem, nem rám gondoltál a primitiv jelzővel, de ha igen az sem gond. engem nem zavar, hogy más a véleményed, ugyanakkor a magam részéről annyit tennék hozzá, hogy nem csak super bowlba tudok gondolkodni, még ha el is játszom a gondolattal, hogy milyen jó volna. Én elégedett volnék egy jó csapatjátékkal, amivel versenyben vagyunk a rájátszásért, de ezzel a szezonnal nagyon nem vagyok az, mint ahogy az előzőnek is csak az utsó tíz meccsével tudtam az lenni. Élvezni sok mindent lehet, pl az amerikaifocit magát, minden meccset, a mieinket meg legfőképp, de azért az élvezetnek vannak fokozatai és ennek a szezonnak a második felét a mi játékunk miatt nem igazán lehetett nagyon élvezni azonkívül, hogy magát a játékot, a játékelemeit szeretem nézni. Persze minden meccset néztem, követtem az utolsóig
Azért ebben az évben sokkal több volt, s ez nagyon bosszantó. S nem éppencsak maradtunk le a rájátszásról, hanem úgy, hogy a Skins meccs után szinte pályán se voltunk, s már a Jags meccsen kiderült, hogy esélyünk sincs. Ráadásul látva ezt a csoportot, könnyedén juthattunk volna be a playoffba - és most nem a Super Bowlról beszélek, csak rájátszásról, amiről ilyen körülmények között lemaradni nem öröm!
Érdekes, én sosem szoktam azon elmélkedni, hogy mennyire lennék elégedett mondjuk Saints, vagy Lions szurkolóként, még úgy sem, hogy több más csapat is van, amelyikkel szimpatizálok.rezső
Nem azt mondtam, hogy te vagy primitív, hanem az az általános szemlélet, ami szerint minden gyengébb szezonért a HC a felelős, és valójában a SB-on kívül minden gyengének számít.

Én sem szoktam elmélkedni ezen, esküszöm most csekkoltam először ezt az évtizedmérleget. Csak a középszerűség kontrasztjának szántam, hogy a liga 3/4-e örülne ennek a középszerűségnek. Igazából szerintem ott van a különbség a szezon emglátását illetően közüttünk, hogy én a Skins meccs után teljese veszett szezonként tekintettem a dologra. Ha be is evickéltünk volna az AFC South bénázása miatt, semmi esélyünk nem lett volna a playoffban, akkor meg minek az egész. Vannak és lesznek is szar szezonok, a lényeg, hogy ki kell küszöbölni a hibákat. Nem tudom, hogy erre Fish mennyire alkalmas, ugye elég régen volt hasonló szituban, a 2004-2005-ös átmeneti időszak alatt senki sem gondolta, hogy bármire is visszük, több mint tíz éve nem volt olyan szituban, hogy ötven százalék alatt végeztünk pedig nagy reményekkel indultunk neki a szezonnak. Lehet, hogy már nincs benne annyi energia és újítási lehetőség, ami ehhez kell, és akkor menjen. Ezt én innen meg nem mondom, de szerintem te se, még Adamsnek is nehéz lesz. Gondolj bele, milyen dühös lesz, ha aztán mondjuk egy másik csapattal sikeres lesz mi meg bukdácsolunk... és ez is benne van sajna. Nem könnyű döntés, de én továbbra is Fisher kirúgása mellett vagyok, és nem VY és nemis a középszerűség miatt.Rajna
Reméltem, hogy nem rám gondoltál. Megnyugodtam 😉
Mindenesetre asszem, mindannyian nagy érdeklődéssel tekintünk az elkövetkező időszak elé. Mióta a Titansnek drukkolok (2000 januárja óta) még nem volt ennyi kérdőjel egy szezon után. Mindenesetre gyorsan ki kéne találnia az öregnek, hogy mi legyen Fisherrel meg Younggal, mert rengeteg probléma van ezen a két emberen kívül is.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
hát, remélem, nem rám gondoltál a primitiv jelzővel, de ha igen az sem gond. engem nem zavar, hogy más a véleményed, ugyanakkor a magam részéről annyit tennék hozzá, hogy nem csak super bowlba tudok gondolkodni, még ha el is játszom a gondolattal, hogy milyen jó volna. Én elégedett volnék egy jó csapatjátékkal, amivel versenyben vagyunk a rájátszásért, de ezzel a szezonnal nagyon nem vagyok az, mint ahogy az előzőnek is csak az utsó tíz meccsével tudtam az lenni. Élvezni sok mindent lehet, pl az amerikaifocit magát, minden meccset, a mieinket meg legfőképp, de azért az élvezetnek vannak fokozatai és ennek a szezonnak a második felét a mi játékunk miatt nem igazán lehetett nagyon élvezni azonkívül, hogy magát a játékot, a játékelemeit szeretem nézni. Persze minden meccset néztem, követtem az utolsóig
Azért ebben az évben sokkal több volt, s ez nagyon bosszantó. S nem éppencsak maradtunk le a rájátszásról, hanem úgy, hogy a Skins meccs után szinte pályán se voltunk, s már a Jags meccsen kiderült, hogy esélyünk sincs. Ráadásul látva ezt a csoportot, könnyedén juthattunk volna be a playoffba - és most nem a Super Bowlról beszélek, csak rájátszásról, amiről ilyen körülmények között lemaradni nem öröm!
Érdekes, én sosem szoktam azon elmélkedni, hogy mennyire lennék elégedett mondjuk Saints, vagy Lions szurkolóként, még úgy sem, hogy több más csapat is van, amelyikkel szimpatizálok.rezső
Nem azt mondtam, hogy te vagy primitív, hanem az az általános szemlélet, ami szerint minden gyengébb szezonért a HC a felelős, és valójában a SB-on kívül minden gyengének számít.

Én sem szoktam elmélkedni ezen, esküszöm most csekkoltam először ezt az évtizedmérleget. Csak a középszerűség kontrasztjának szántam, hogy a liga 3/4-e örülne ennek a középszerűségnek. Igazából szerintem ott van a különbség a szezon emglátását illetően közüttünk, hogy én a Skins meccs után teljese veszett szezonként tekintettem a dologra. Ha be is evickéltünk volna az AFC South bénázása miatt, semmi esélyünk nem lett volna a playoffban, akkor meg minek az egész. Vannak és lesznek is szar szezonok, a lényeg, hogy ki kell küszöbölni a hibákat. Nem tudom, hogy erre Fish mennyire alkalmas, ugye elég régen volt hasonló szituban, a 2004-2005-ös átmeneti időszak alatt senki sem gondolta, hogy bármire is visszük, több mint tíz éve nem volt olyan szituban, hogy ötven százalék alatt végeztünk pedig nagy reményekkel indultunk neki a szezonnak. Lehet, hogy már nincs benne annyi energia és újítási lehetőség, ami ehhez kell, és akkor menjen. Ezt én innen meg nem mondom, de szerintem te se, még Adamsnek is nehéz lesz. Gondolj bele, milyen dühös lesz, ha aztán mondjuk egy másik csapattal sikeres lesz mi meg bukdácsolunk... és ez is benne van sajna. Nem könnyű döntés, de én továbbra is Fisher kirúgása mellett vagyok, és nem VY és nemis a középszerűség miatt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az NFL fanokkal néha sajnos az a baj, hogy azt hiszik csak az a jó amit ők gondolnak, pont mint Mr. Fisher! 😀 Amúgy nem gáz ez csak túlzásokba nem kell esni vele! Én értékelem, ha kijavítanak és remélem, hogy más fan figyelembe veszi, hogy milyen véleményt írok! Amúgy ez az a hely ahol egyet és nem egyet értők közösségét alkotjuk! Ezért van a Fórum! 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Mikor nem volt jó nekünk? Én kifejezetten élveztem minden szezont, mióta követem a csapatot, ezt és a 4-12-eset (ami kimondottan rebuild volt) kivéve, magyarul a két negatív szezont, de a VY IR move-ig ez is egészen jól festett. Lehet minden évben Super Bowlt kiabálni, csak ez történetesen két-három helyet leszámítva totálisan irreális, a playoff (vagy arról éppencsak lemaradni) jó eredmény. Szerintem elég primitív szurkoló az, aki nem tud a bajnoki címen kívül mással megelégedni. A mögöttünk lévő csapatok közül szerintem egyikkel sem lettem volna jobban elégedett, talán a Giants és a Chargers lett volna jobb, de pl. a Broncos-szal nem cserélnék, pedig előttünk vannak 😊

Adams nem Al Davis. De szerintem ha nem Fisher lenne az edző, aki jó pajtása és egy elég határozott ember, akkor valami jöttment elsőéves dolgaiba szerintem gyakrabban szólna bele, de lehet, hogy nincs igazam, csak a 88 éves emberek nem szoktak okos tanácsokat osztogatni.

Az új edzőnek tényleg könnyebb dolga lenne, mint egy totál rom csapatnál, nem is kérdés. De azért ne gondoljuk, hogy az offenset nem lehet nagyon könnyen szétverni... és védelmet összerakni sem egyszerű. Tartom, hogy két héten voltunk kilátástalanok, amúgy meg az offense elit kategória volt egy gyengébb CJ szezonnal is. Menjen Fish, úgyis ezt akarják a szurkolók, csak aztán nehogy kétszer akkora sírás legyen jövőre...Rajna
hát, remélem, nem rám gondoltál a primitiv jelzővel, de ha igen az sem gond. engem nem zavar, hogy más a véleményed, ugyanakkor a magam részéről annyit tennék hozzá, hogy nem csak super bowlba tudok gondolkodni, még ha el is játszom a gondolattal, hogy milyen jó volna. Én elégedett volnék egy jó csapatjátékkal, amivel versenyben vagyunk a rájátszásért, de ezzel a szezonnal nagyon nem vagyok az, mint ahogy az előzőnek is csak az utsó tíz meccsével tudtam az lenni. Élvezni sok mindent lehet, pl az amerikaifocit magát, minden meccset, a mieinket meg legfőképp, de azért az élvezetnek vannak fokozatai és ennek a szezonnak a második felét a mi játékunk miatt nem igazán lehetett nagyon élvezni azonkívül, hogy magát a játékot, a játékelemeit szeretem nézni. Persze minden meccset néztem, követtem az utolsóig
Azért ebben az évben sokkal több volt, s ez nagyon bosszantó. S nem éppencsak maradtunk le a rájátszásról, hanem úgy, hogy a Skins meccs után szinte pályán se voltunk, s már a Jags meccsen kiderült, hogy esélyünk sincs. Ráadásul látva ezt a csoportot, könnyedén juthattunk volna be a playoffba - és most nem a Super Bowlról beszélek, csak rájátszásról, amiről ilyen körülmények között lemaradni nem öröm!
Érdekes, én sosem szoktam azon elmélkedni, hogy mennyire lennék elégedett mondjuk Saints, vagy Lions szurkolóként, még úgy sem, hogy több más csapat is van, amelyikkel szimpatizálok.