Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Jövőre a beosztás:

Otthon: Houston, Indianapolis, Jacksonville, Baltimore, Cincinnati, Denver, New Orleans, Tampa Bay
Idegenben: Houston, Indianapolis, Jacksonville, Cleveland, Pittsburgh, Buffalo, Atlanta, CarolinaDruid
Jah, nagy szívás, hogy a South-al játszunk jövőre, az NFL legerősebb csoportja lehetnek. Az Atlanta és a NO idén is bizonyított, a TB 10 győzelem egy végtelenül fiatal csapattal, a Carolina pedig 1/1-el húzhat egy sztárt és amúgy megnem rosszak ha nincs a fél csapat IR-en. AFC North dettó a lehető legnehezebb talán, BAL-PIT nyilvánvaló, Browns feltörekszik és talán az új HC-val tovább erősödnek, a Bengals pedig képes mindenre, lásd tavalyi szezon, bár remélem az idei arcuk volt a valós. Nem lesz sajnos könnyebb menetrendünk jövőre sem.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mikor nem volt jó nekünk? Én kifejezetten élveztem minden szezont, mióta követem a csapatot, ezt és a 4-12-eset (ami kimondottan rebuild volt) kivéve, magyarul a két negatív szezont, de a VY IR move-ig ez is egészen jól festett. Lehet minden évben Super Bowlt kiabálni, csak ez történetesen két-három helyet leszámítva totálisan irreális, a playoff (vagy arról éppencsak lemaradni) jó eredmény. Szerintem elég primitív szurkoló az, aki nem tud a bajnoki címen kívül mással megelégedni. A mögöttünk lévő csapatok közül szerintem egyikkel sem lettem volna jobban elégedett, talán a Giants és a Chargers lett volna jobb, de pl. a Broncos-szal nem cserélnék, pedig előttünk vannak 😊

Adams nem Al Davis. De szerintem ha nem Fisher lenne az edző, aki jó pajtása és egy elég határozott ember, akkor valami jöttment elsőéves dolgaiba szerintem gyakrabban szólna bele, de lehet, hogy nincs igazam, csak a 88 éves emberek nem szoktak okos tanácsokat osztogatni.

Az új edzőnek tényleg könnyebb dolga lenne, mint egy totál rom csapatnál, nem is kérdés. De azért ne gondoljuk, hogy az offenset nem lehet nagyon könnyen szétverni... és védelmet összerakni sem egyszerű. Tartom, hogy két héten voltunk kilátástalanok, amúgy meg az offense elit kategória volt egy gyengébb CJ szezonnal is. Menjen Fish, úgyis ezt akarják a szurkolók, csak aztán nehogy kétszer akkora sírás legyen jövőre...

több mint 13 éve
Druid Tennessee Titans 602
Jövőre a beosztás:

Otthon: Houston, Indianapolis, Jacksonville, Baltimore, Cincinnati, Denver, New Orleans, Tampa Bay
Idegenben: Houston, Indianapolis, Jacksonville, Cleveland, Pittsburgh, Buffalo, Atlanta, Carolina
több mint 13 éve
Druid Tennessee Titans 602
Részemről szép játékot szeretnék látni tőlünk. Persze, dühítene, ha banánhéjakon elcsúszva lenne szar a mérlegünk mindig, de sokkal jobban örülnék olyan évnek (ne adj isten éveknek) ahol azt mondhatom : így játszottunk, nézzétek meg / mint egy mákos SB szezonnak, amikor mindenkinek tiszta, hogy iszonyatos malaccal kerültünk gyűrűtulajdonosok közé.
Amikor leülök egy Titans meccs elé nekem az a fontos, hogy én és a többi szurkoló élvezze a meccset. Az amerikai eredménykényszer itt még nem ragadt rám.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
8. kör nincs, de nem ez a lényeg. Fishernek legjobb tudomásom szerint sokkal több beleszólása van a D-be, mint Cecilnek. Az O az, ami Heimerdinger sara és Fish csak ritkán szól bele (pl. fourth downok).Mivel az offense a két katasztrófameccsen (Rusty...) kívül remekül muzsikált, én Heimerdingerrel nem nagyon szórakoznék. Bár a futáson van mit javítani, de a tavalyi futásorientált dolgot is ő hozta össze, szóval szerintem ő képes lenne azt is ismét gatyába rázni, de tényleg nem rajtuk múlott.

A D-vel több volt a gond. Igen, lassúak, sokszor ostobák, a DL eltűnt a második félévben, és még lehetne sorolni. Én bírom Cecilt, de nem tudom Fisher nélkül mit csinálna (lehet jobbat). A lényeg, hogy én nem a VY-ügy miatt tenném ki Fish szűrét, hanem a D miatt. Az akkoris szar volt, amikor amúgy még jók voltunk, legfeljebb a red zoneban produkáltákk magukat, de azért erre nem lehet alapozni.Rajna
Ez itt a lényeg, amit sokan hajlamosak talán elfelejteni a nagy Fisher-Young-ozás közben. Fisher sorsának semmi köze nem szabadna, hogy legyen a Young-ügyhöz. Én azt szeretném, ha nem akarnánk középszerűek lenni, márpedig Jeff-fel az utóbbi években (kivéve 2008) csak azok voltunk (értsd: hosszú-hosszú éveken át).
Nagyon szomorúvá tett, hogy ma reggel nem azt olvastam, hogy Bud elküldte. Igaz, nem is erősítette meg a helyén, még gondolkodik az öreg. könyörgöm, ne sokáig elmélkedj Bud! Lépni kell!rezső
Sokan kiegyeznének ezekkel a középszerű szezonokkal... nyolcadik legjobb mérlegünk van ebben az évtizedben, és ugye ebben benne van egy rebuild 4-12, meg VY újonc éve is, amikor időbe telt emgtalálni a csapat identitását meg a playbookot hozzá. De mondom, én nem vagyok az elküldése ellen, csak ez a konstans szurkolói reflex, hogy elvárások alatti szezon=rúgjuk ki a HCt azért nem biztos, hogy bejön. Hozunk helyette valami marhát akivel aztán sínylődhetünk évekig (mert ebből a szezonból sajnos errefele is visz út...). Nagyon nehéz Super Bowlokat nyerni. Összesen hat csapatnak jött össze ugye ebben az évtizedben, és nem biztos, hogy szívesebben lettem volna mondjuk Saintsdrukker a szar és lúzer évek miatt azért az egy bajnoki címért. Sokban össze lehet hasonlítani Andy Reiddel, igaz, ő azért egy fokkal jobb volt általában, más kérdés, hogy az NFC Eastben limitált a Peyton Manningek száma, ami azért egy igen nagy faktor. Jelenleg nem tudok olyan HCt mondani, akiben 100%ig megbíznék, hogy jobb lesz, mint Fish volt. Jöhet Harbaugh, aki úgyse fog, de ő még ki se próbálta az NFLt. Akik viszont NFL-szinten produkáltak valamit, Fisher bokájáig se érhetnek fel (most ilyen Cowherekkel ne vicceljünk. Örülnék neki de nem valószínű, hogy ha egyáltalán visszajön pont ide jönne). Nem látom az alternatívát. Grudennek örülnék, de ő is messze van attól, hogy garancia legyen a sikerre, a SB-győzelme óta a Bucs nem tett le sokat az asztalra. A többiek pedig csak rosszabbak, és mivel mi teketóriázunk, mire kivágjuk Fisht, már a legjobb jelöltekre lecsap más. Az is gond, hogy Adams már 88 éves, nyilvánvalóan magától képtelen racionális döntést hozni. Soakt tett a csapatért meg a ligáért, de ha nem Fish lenne az edző itt, szerintem ő lenne a liga második Al Davise.

Azért annyi valószínűnek tűnik, hogy ha nem Rustyt kell bevetnünk két meccsen, akkor idén is megvan a 8-8, ami nem katasztrófa (középszerű, de messze van a szartól). Harmadik QB-val kalkulálni pedig badarság, mi konkrétan rosteren sem szoktunk tartani. A lényeg, amit mondani szeretnék, hogy ha Fisher megy, nem jön el a Kánaán. Rohadt messze lesz a Super Bowl még mindig, az esetleges új HC középszerűségének szerintem mindenki örvendeni fog. Igazság szerint lehet, hoy az én mentalitásom rossz, de folyamatosan playoffba kerülő, de legalább playoffért harcoló csapatnak szívesen drukkolok, Super Bowl nélkül is. Inkább öt szezon, ahol folyton legalább 8-8ak vagyunk, de nincs SB, mint négy szar, majd egy gyűrű a végén, még akkor is, ha a játék erről szól. Egyszerűen négy év bénázás nem éri meg. Dynastyt pedig nem könnyű építeni, kell hozzá egy rohadt jó QB, ami mákfaktor is.Rajna
Bud Adamsszel kapcsolatban én nem vagyok benne biztos, hogy ő lenne a második Al Davis. Tulajdonképpen az utóbbi másfél évtizedben háromszor erőltette a saját elképzelését Fishre, mindannyiszor Young esetében. Ez persze nem öröm, de azért korántsem rossz. Ráadásul, ha abba belegondolok, hogy ha a draftot nem erőlteti annak idején, akkor a Fisher által vágyott Leinart kötött volna ki nálunk... hát én hálát adok ezért az égnek, no meg az öregnek. Young ráadásul a két másik Adams verdikt után kétszer mentette elfogadhatóra (8-8) a szezont
Az a gondom az általad leírtakkal, hogy lehet, hogy nyolcadik legjobb a mérlegünk, de ez csak egy nagy maszlag, ha mindent összeadunk, meg kivonunk, akkor kijön, hogy milyen jó is nekünk. De az az igazság, hogy nem volt az sokszor. És bizony az edző és egy játékos esetében is nagyon fontosak a tendenciák. Tulképpen az évtized első felében nyújtottaknak köszönhetően vagyunk nyolcadikak, a második felében egy kiugró idényt kivéve nem sok mindenünk van, ráadásul abban a szezonban is győzelem nélkül maradtunk a playoffban. Én szerettem Fishert, jó edzőnek tartom, de sztem itt már nem lesz az, máshol sokkal nagyobb esélye van erre.
Az ahogyan Youngot kezelte például, szerintem kitűnően mutatja, hogy valami már nem klappol nála, elveszett a saját érzéseiben, abban, hogy itt ő az úr, ahelyett, hogy a csapatot tartotta volna szem előtt. Megtalálhatták volna a közös nevezőt, nem volt ez még elveszett dolog, még a Skins elleni meccsen sem lett volna késő, ehelyett egy szerencsétlen rookie-val elvszítette a meccset, ahelyet, hogy az összdrótozott Youngot visszaküldte volna, legalább a hosszabbításra a nagy visszahordás után, amikor csak tizenegynéhány yardra lett volna szükség. De itt már nem csupán ez az ügy volt a gáz, a csapat egyre lejjebb sülyedt, mikor már úgy tűnt ennél nem lesz rosszabb, a következő héten még szarabbak lettünk, stb.
A 8-8-akra visszatérve, nekem ezzel tényleg az a legnagyobb bajom, hogy ha ezt jónak tartjuk, akkor itt tényleg a középszerűség a király. Nekem majd mindegy, hogy 6-10, vagy 8-8. Tavaly és most is hatos bukó szériákba futottunk bele, ami eleve kiejtett minket a playoff-harcból.
Én nem gondolom, hogy feltétlenül kánaán lesz Fish nélkül, biztos nem. én annyit gondolok csak, hogy így lenne a legjobb Fishernek, meg a Titansnek is, még akkor is ha mondjunk rossz edzőt választunk. Egyébként az új HC-nek abból a szempontból sokkal könnyebb dolga lenne, mint pl Clevelandben, vagy más gyengébb mérlegű csapatoknál, hogy egy nagyon ígéretes támadóegysége lesz, amit kis erőfeszítéssel magas szinten lehetne tartani. "Csak" a védelemre kellene koncentrálnia legfőképp.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
8. kör nincs, de nem ez a lényeg. Fishernek legjobb tudomásom szerint sokkal több beleszólása van a D-be, mint Cecilnek. Az O az, ami Heimerdinger sara és Fish csak ritkán szól bele (pl. fourth downok).Mivel az offense a két katasztrófameccsen (Rusty...) kívül remekül muzsikált, én Heimerdingerrel nem nagyon szórakoznék. Bár a futáson van mit javítani, de a tavalyi futásorientált dolgot is ő hozta össze, szóval szerintem ő képes lenne azt is ismét gatyába rázni, de tényleg nem rajtuk múlott.

A D-vel több volt a gond. Igen, lassúak, sokszor ostobák, a DL eltűnt a második félévben, és még lehetne sorolni. Én bírom Cecilt, de nem tudom Fisher nélkül mit csinálna (lehet jobbat). A lényeg, hogy én nem a VY-ügy miatt tenném ki Fish szűrét, hanem a D miatt. Az akkoris szar volt, amikor amúgy még jók voltunk, legfeljebb a red zoneban produkáltákk magukat, de azért erre nem lehet alapozni.Rajna
Ez itt a lényeg, amit sokan hajlamosak talán elfelejteni a nagy Fisher-Young-ozás közben. Fisher sorsának semmi köze nem szabadna, hogy legyen a Young-ügyhöz. Én azt szeretném, ha nem akarnánk középszerűek lenni, márpedig Jeff-fel az utóbbi években (kivéve 2008) csak azok voltunk (értsd: hosszú-hosszú éveken át).
Nagyon szomorúvá tett, hogy ma reggel nem azt olvastam, hogy Bud elküldte. Igaz, nem is erősítette meg a helyén, még gondolkodik az öreg. könyörgöm, ne sokáig elmélkedj Bud! Lépni kell!rezső
Sokan kiegyeznének ezekkel a középszerű szezonokkal... nyolcadik legjobb mérlegünk van ebben az évtizedben, és ugye ebben benne van egy rebuild 4-12, meg VY újonc éve is, amikor időbe telt emgtalálni a csapat identitását meg a playbookot hozzá. De mondom, én nem vagyok az elküldése ellen, csak ez a konstans szurkolói reflex, hogy elvárások alatti szezon=rúgjuk ki a HCt azért nem biztos, hogy bejön. Hozunk helyette valami marhát akivel aztán sínylődhetünk évekig (mert ebből a szezonból sajnos errefele is visz út...). Nagyon nehéz Super Bowlokat nyerni. Összesen hat csapatnak jött össze ugye ebben az évtizedben, és nem biztos, hogy szívesebben lettem volna mondjuk Saintsdrukker a szar és lúzer évek miatt azért az egy bajnoki címért. Sokban össze lehet hasonlítani Andy Reiddel, igaz, ő azért egy fokkal jobb volt általában, más kérdés, hogy az NFC Eastben limitált a Peyton Manningek száma, ami azért egy igen nagy faktor. Jelenleg nem tudok olyan HCt mondani, akiben 100%ig megbíznék, hogy jobb lesz, mint Fish volt. Jöhet Harbaugh, aki úgyse fog, de ő még ki se próbálta az NFLt. Akik viszont NFL-szinten produkáltak valamit, Fisher bokájáig se érhetnek fel (most ilyen Cowherekkel ne vicceljünk. Örülnék neki de nem valószínű, hogy ha egyáltalán visszajön pont ide jönne). Nem látom az alternatívát. Grudennek örülnék, de ő is messze van attól, hogy garancia legyen a sikerre, a SB-győzelme óta a Bucs nem tett le sokat az asztalra. A többiek pedig csak rosszabbak, és mivel mi teketóriázunk, mire kivágjuk Fisht, már a legjobb jelöltekre lecsap más. Az is gond, hogy Adams már 88 éves, nyilvánvalóan magától képtelen racionális döntést hozni. Soakt tett a csapatért meg a ligáért, de ha nem Fish lenne az edző itt, szerintem ő lenne a liga második Al Davise.

Azért annyi valószínűnek tűnik, hogy ha nem Rustyt kell bevetnünk két meccsen, akkor idén is megvan a 8-8, ami nem katasztrófa (középszerű, de messze van a szartól). Harmadik QB-val kalkulálni pedig badarság, mi konkrétan rosteren sem szoktunk tartani. A lényeg, amit mondani szeretnék, hogy ha Fisher megy, nem jön el a Kánaán. Rohadt messze lesz a Super Bowl még mindig, az esetleges új HC középszerűségének szerintem mindenki örvendeni fog. Igazság szerint lehet, hoy az én mentalitásom rossz, de folyamatosan playoffba kerülő, de legalább playoffért harcoló csapatnak szívesen drukkolok, Super Bowl nélkül is. Inkább öt szezon, ahol folyton legalább 8-8ak vagyunk, de nincs SB, mint négy szar, majd egy gyűrű a végén, még akkor is, ha a játék erről szól. Egyszerűen négy év bénázás nem éri meg. Dynastyt pedig nem könnyű építeni, kell hozzá egy rohadt jó QB, ami mákfaktor is.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
8. kör nincs, de nem ez a lényeg. Fishernek legjobb tudomásom szerint sokkal több beleszólása van a D-be, mint Cecilnek. Az O az, ami Heimerdinger sara és Fish csak ritkán szól bele (pl. fourth downok).Mivel az offense a két katasztrófameccsen (Rusty...) kívül remekül muzsikált, én Heimerdingerrel nem nagyon szórakoznék. Bár a futáson van mit javítani, de a tavalyi futásorientált dolgot is ő hozta össze, szóval szerintem ő képes lenne azt is ismét gatyába rázni, de tényleg nem rajtuk múlott.

A D-vel több volt a gond. Igen, lassúak, sokszor ostobák, a DL eltűnt a második félévben, és még lehetne sorolni. Én bírom Cecilt, de nem tudom Fisher nélkül mit csinálna (lehet jobbat). A lényeg, hogy én nem a VY-ügy miatt tenném ki Fish szűrét, hanem a D miatt. Az akkoris szar volt, amikor amúgy még jók voltunk, legfeljebb a red zoneban produkáltákk magukat, de azért erre nem lehet alapozni.Rajna
Bocsi az a 8. kör, 8. helyen lenne, elírtam. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
8. kör nincs, de nem ez a lényeg. Fishernek legjobb tudomásom szerint sokkal több beleszólása van a D-be, mint Cecilnek. Az O az, ami Heimerdinger sara és Fish csak ritkán szól bele (pl. fourth downok).Mivel az offense a két katasztrófameccsen (Rusty...) kívül remekül muzsikált, én Heimerdingerrel nem nagyon szórakoznék. Bár a futáson van mit javítani, de a tavalyi futásorientált dolgot is ő hozta össze, szóval szerintem ő képes lenne azt is ismét gatyába rázni, de tényleg nem rajtuk múlott.

A D-vel több volt a gond. Igen, lassúak, sokszor ostobák, a DL eltűnt a második félévben, és még lehetne sorolni. Én bírom Cecilt, de nem tudom Fisher nélkül mit csinálna (lehet jobbat). A lényeg, hogy én nem a VY-ügy miatt tenném ki Fish szűrét, hanem a D miatt. Az akkoris szar volt, amikor amúgy még jók voltunk, legfeljebb a red zoneban produkáltákk magukat, de azért erre nem lehet alapozni.Rajna
Ez itt a lényeg, amit sokan hajlamosak talán elfelejteni a nagy Fisher-Young-ozás közben. Fisher sorsának semmi köze nem szabadna, hogy legyen a Young-ügyhöz. Én azt szeretném, ha nem akarnánk középszerűek lenni, márpedig Jeff-fel az utóbbi években (kivéve 2008) csak azok voltunk (értsd: hosszú-hosszú éveken át).
Nagyon szomorúvá tett, hogy ma reggel nem azt olvastam, hogy Bud elküldte. Igaz, nem is erősítette meg a helyén, még gondolkodik az öreg. könyörgöm, ne sokáig elmélkedj Bud! Lépni kell!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d70ea9/article/titans-owner-adams-still-evaluating-coach-fishers-status?module=HP_headlines
"I will make the decisions that I feel are in the best interest of the team," Adams said in a statement released just before Fisher spoke to reporters Monday. "I do understand the time element involved and would expect to make these decisions in the near future."


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
8. kör nincs, de nem ez a lényeg. Fishernek legjobb tudomásom szerint sokkal több beleszólása van a D-be, mint Cecilnek. Az O az, ami Heimerdinger sara és Fish csak ritkán szól bele (pl. fourth downok).Mivel az offense a két katasztrófameccsen (Rusty...) kívül remekül muzsikált, én Heimerdingerrel nem nagyon szórakoznék. Bár a futáson van mit javítani, de a tavalyi futásorientált dolgot is ő hozta össze, szóval szerintem ő képes lenne azt is ismét gatyába rázni, de tényleg nem rajtuk múlott.

A D-vel több volt a gond. Igen, lassúak, sokszor ostobák, a DL eltűnt a második félévben, és még lehetne sorolni. Én bírom Cecilt, de nem tudom Fisher nélkül mit csinálna (lehet jobbat). A lényeg, hogy én nem a VY-ügy miatt tenném ki Fish szűrét, hanem a D miatt. Az akkoris szar volt, amikor amúgy még jók voltunk, legfeljebb a red zoneban produkáltákk magukat, de azért erre nem lehet alapozni.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
mit akartál írni?rezső
hát hogy szerinte 😊Laki
Pont ez volt a kérdés, hogy szerinte miért lesz így? De lehet, hogy Uncle Bud van közöttünk álnéven 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
és ezt honnan veszed?rezső
Laki
mit akartál írni?rezső
hát hogy szerinte 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Fisher marad....,szerintem Young tipli! :cool:deepsilver
és ezt honnan veszed?rezső
Laki
mit akartál írni?
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
Mindenféleképp minőségi CB kell nekünk!!!NOrbyyyyy
én nem látom Cecilben azt, ami kéne ahhoz, hogy tényleg jó védelmünk legyen. abban azért egytértünk, hogy az emberanyagunk a védőegységben közel sem volt ideális. LB és Hope helyére egy safety mindenképpen kell, nálam a CB harmadik a fontossági sorban, no meg a védőfalat is combosítani kéne, aztán a támadófalba sem ártana egy minőségi ember. nagyjából ez az öt poszt, ami így hirtelen eszembe jut. No meg természetesen egy jó QB abban az esetben, ha Youngnak mennie kell. (a balhézása miatt mennie kellene, én ugyanakkor nem bánnám, ha maradna - egy olyan HC-vel, aki rá építi a csapatot sztem nagyon jó lehet - ő is meg a csapat is)
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Fisher marad....,szerintem Young tipli! :cool:deepsilver
és ezt honnan veszed?rezső


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Fisher marad....,szerintem Young tipli! :cool:deepsilver
és ezt honnan veszed?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-tpakesz
Mindenféleképp minőségi CB kell nekünk!!!
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Írtátok,hogy a teljes edzői kart, cserélni kellene, az én véleményem,hogy Cecil-t nem rúgnám ki, Fisher mehet 😊 Gruden HC-nek nem lenne rossz, talán ha ez pozitívum, hogy QB volt ő is anno és remélhetőleg jobban bízna VY-ban mint Fisher... Jobb a rálátása egy volt QB-nek, mint egy volt CB-nek , Vince-t illetően. Na de mondjuk a kettjük kapcsolatának már mindegy...

Cecil meg hiába formálja a védekezést ha Fisher nem magabiztos, na meg akik a pályán vannak lassúak... Verner,McCourty,Tulloch,Spoon.... Szarból meg nem lehet várat építeni :/ A 8. körös draftunkkal húzhatnánk egy CB-t, vagy egy safety-t.... Harmadik esetben meg LB-t

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fisher marad....,szerintem Young tipli! :cool:
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megint egy drámai végjáték akár csak, mint a Denver,Miami,Skins meccsen.... kb 1:36-al a vége előtt megszerezzük nagy nehezen a labdát erre rögtön visszaadjuk :/ ilyeneken tudom legjobban felbosszantani magam. Csak részletekben láttam a meccset egyébként.

Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

Bizonyára összegzi a vezetőség, hogy miként is sikerült 5-2ről egy 5-8 vesszőfutást csinálni, valamint az LB sor.... na meg Hope.... akkor mondjuk úgy, hogy a secondary átépítése,tatarozása,restaurálása kezdődjön meg 😀pakesz
sajnos 1-8 az az 5-8rezső
Igaz, de én csak a zsinorban 6 vereséget számoltam, nem vettem bele direkt a többit.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Boldogat mindenkinek!

és azért ennek a Colts zacsinak legalább annyi haszna volt, hogy a megjelent cikkek alapján a 8. helyen draftolhatunk. de messze van az még...Titans
Most már csak azt lenne jó tudni, hogy mit választunk: egy új edzőt, vagy egy új irányítót? Persze tudom, hogy trénert nem lehet draftolni, de ha Fisher marad, akkor nyilván Young megy. (Mintha Rajna írta volna korábban, hogy jó QB-k vannak kilátásba draftra.) Persze ha új HC lesz, akkor valószínűleg VY marad, és gondolom a védelmet erősítjük. De az is lehet, hogy Fisher és Young is megy, bár erre azért kicsi esélyt látok. Vagy esetleg irányítót cserélünk, de akkor ki az, aki jó lenne nekünk? Nem tagadom, kíváncsian várom a csapat körüli történéseket.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Boldogat mindenkinek!

és azért ennek a Colts zacsinak legalább annyi haszna volt, hogy a megjelent cikkek alapján a 8. helyen draftolhatunk. de messze van az még...

több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

pakesz
Mint általában...megint nem tudott meccst nyerni...egozo
ez volt vele mindig is a legnagyobb baj, utolsó percek game-winning drive kell - nem jön, nem jött 😕
egyébként persze tényleg jól játszott...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

pakesz
Mint általában...megint nem tudott meccst nyerni...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Megint egy drámai végjáték akár csak, mint a Denver,Miami,Skins meccsen.... kb 1:36-al a vége előtt megszerezzük nagy nehezen a labdát erre rögtön visszaadjuk :/ ilyeneken tudom legjobban felbosszantani magam. Csak részletekben láttam a meccset egyébként.

Collins szépen zárta az évet ezzel a 300 passzolt yard két TD.... még jobb volt mint Manning 😂

Bizonyára összegzi a vezetőség, hogy miként is sikerült 5-2ről egy 5-8 vesszőfutást csinálni, valamint az LB sor.... na meg Hope.... akkor mondjuk úgy, hogy a secondary átépítése,tatarozása,restaurálása kezdődjön meg 😀pakesz
sajnos 1-8 az az 5-8