Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Minden Titans fan rehabilitáción van, hogy feltudjuk dolgozni ezt a szezont 😀 3 meccs lemegy utána kell igazán értékelni.pakesz
Én már most is tudok: Jeff Fisher 1-es 😀egozo
ez könnyű - nem kell hozzá évzáró 😂rezső
Riporter csaj a Colts ellen..... 7es 😂 Titans Cheerleaders..... 10 😉 😛 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Minden Titans fan rehabilitáción van, hogy feltudjuk dolgozni ezt a szezont 😀 3 meccs lemegy utána kell igazán értékelni.pakesz
Én már most is tudok: Jeff Fisher 1-es 😀egozo
ez könnyű - nem kell hozzá évzáró 😂
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Minden Titans fan rehabilitáción van, hogy feltudjuk dolgozni ezt a szezont 😀 3 meccs lemegy utána kell igazán értékelni.pakesz
Én már most is tudok: Jeff Fisher 1-es 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Minden Titans fan rehabilitáción van, hogy feltudjuk dolgozni ezt a szezont 😀 3 meccs lemegy utána kell igazán értékelni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Fisher azt nyilatkozta, hogy nem érti miért nem vesz részt VY a csapat hazai mérkőzésein. És ezt teljesen komoly arccal, gondolom. Micsoda egy álszent ürge... :/egozo
sztem már beszámíthatatlan - nem kell foglalkozni azzal, amit mondrezső
Mostanában nem nagyon vagy, mi lelt? 😊egozo
nem voltam gépközelbe nagyon napok óta.
egyelőre ráadásul nem is nagyon van miről írni, a szezon sajna kuka, személyi kérdések meg majd három hét múlva lesznek aktuálisak
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Fisher azt nyilatkozta, hogy nem érti miért nem vesz részt VY a csapat hazai mérkőzésein. És ezt teljesen komoly arccal, gondolom. Micsoda egy álszent ürge... :/egozo
sztem már beszámíthatatlan - nem kell foglalkozni azzal, amit mondrezső
Mostanában nem nagyon vagy, mi lelt? 😊
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Fisher azt nyilatkozta, hogy nem érti miért nem vesz részt VY a csapat hazai mérkőzésein. És ezt teljesen komoly arccal, gondolom. Micsoda egy álszent ürge... :/egozo
sztem már beszámíthatatlan - nem kell foglalkozni azzal, amit mond
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Fisher azt nyilatkozta, hogy nem érti miért nem vesz részt VY a csapat hazai mérkőzésein. És ezt teljesen komoly arccal, gondolom. Micsoda egy álszent ürge... :/
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ha jól értelmeztem egy interjúból akkor Britt a colts elleni meccsen viselt valamelyik testrészén egy 10-es számot :/Laki
az első félidőben a törölközőjén volt egy 10-es meg a VY monogram - a félidőben kicserélte normálisra. - a liga valszeg megbünteti, mert nem engedélyezett cucc volt 😀rezső
tudtam ám 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
ha jól értelmeztem egy interjúból akkor Britt a colts elleni meccsen viselt valamelyik testrészén egy 10-es számot :/Laki
az első félidőben a törölközőjén volt egy 10-es meg a VY monogram - a félidőben kicserélte normálisra. - a liga valszeg megbünteti, mert nem engedélyezett cucc volt 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok én is. 200 TD, 192 Int mellé került még 622 feles is, 824 sör... 😂 Na jó ez már a múlt 😊pakesz
Nem egészen, mivel még ezeknek a számát gyarapíthatja amíg vissza nem vonul. Vagy te már magadban visszavonultattad Collins-t? 😀 😀 Mindannyian tudjuk, hogy az NFL a statisztikák fellegvára!! 😀 😂NOrbyyyyy
Úgy értettem, hogy az alkoholizmusa a múlt.... 😊pakesz
Jaja. vágom már. okké! 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mondjuk igen! A Giants-es évei sokat nyomnak a latba, mikor SBig vezette az órisokat és előtte a Panthers-nél se volt rossz!! Csak egy valami azért elcsúfitsa a mutatóit a 200 TD mellett 192 Intet dobott eddig!NOrbyyyyy
Gratulálok én is. 200 TD, 192 Int mellé került még 622 feles is, 824 sör... 😂 Na jó ez már a múlt 😊pakesz
Nem egészen, mivel még ezeknek a számát gyarapíthatja amíg vissza nem vonul. Vagy te már magadban visszavonultattad Collins-t? 😀 😀 Mindannyian tudjuk, hogy az NFL a statisztikák fellegvára!! 😀 😂NOrbyyyyy
Úgy értettem, hogy az alkoholizmusa a múlt.... 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
én mondjuk már az első félidőben on side-ot rúgattam volna a TD-nk után - a 45-ről totál semmi értelme nem volt kibikkantani a labdát, ha meg nem jön be, akkor is elvileg a saját 45-ösük körül kapják a labdát, szóval én kockáztattam volna már akkor; de a végén mindenképp.

És azért elég siralmas volt szokás szerint a secondary; amiben persze az is benne van, hogy a fal a meccs közbeni két Colts O falember kiválását se tudta kihasználni érdemben... na meg ahogy időnként futottak rajtunk brrrr, egy olyan meccsen, amikor papíron az életükért küzdöttek.

hát, mindenesetre én is remélem, hogy a maradék három meccsen kísérletezgetés jön, hogy kiben lehet fantázia az eddig főleg padoltatottak közül, mert, hogy a kezdők közül kiben nincs fantázai az kb. egyértelmű...Titans
Roby Johnsont simán kipróbálnám Hope helyén.egozo
Én meg Rennie Curran-t próbálnám ki 😊 a Hope-Roby Johnson csere se lenne rossz.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Viszont, ha így folytatjuk, elég előkelő helyen lesz draft pickünk. Nézzük a jó oldalát a dolognak! 😉
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ha jól értelmeztem egy interjúból akkor Britt a colts elleni meccsen viselt valamelyik testrészén egy 10-es számot :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Morgan vacsorája:
Doritos with ranch and tabasco sauce 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
én mondjuk már az első félidőben on side-ot rúgattam volna a TD-nk után - a 45-ről totál semmi értelme nem volt kibikkantani a labdát, ha meg nem jön be, akkor is elvileg a saját 45-ösük körül kapják a labdát, szóval én kockáztattam volna már akkor; de a végén mindenképp.

És azért elég siralmas volt szokás szerint a secondary; amiben persze az is benne van, hogy a fal a meccs közbeni két Colts O falember kiválását se tudta kihasználni érdemben... na meg ahogy időnként futottak rajtunk brrrr, egy olyan meccsen, amikor papíron az életükért küzdöttek.

hát, mindenesetre én is remélem, hogy a maradék három meccsen kísérletezgetés jön, hogy kiben lehet fantázia az eddig főleg padoltatottak közül, mert, hogy a kezdők közül kiben nincs fantázai az kb. egyértelmű...Titans
Roby Johnsont simán kipróbálnám Hope helyén.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
én mondjuk már az első félidőben on side-ot rúgattam volna a TD-nk után - a 45-ről totál semmi értelme nem volt kibikkantani a labdát, ha meg nem jön be, akkor is elvileg a saját 45-ösük körül kapják a labdát, szóval én kockáztattam volna már akkor; de a végén mindenképp.

És azért elég siralmas volt szokás szerint a secondary; amiben persze az is benne van, hogy a fal a meccs közbeni két Colts O falember kiválását se tudta kihasználni érdemben... na meg ahogy időnként futottak rajtunk brrrr, egy olyan meccsen, amikor papíron az életükért küzdöttek.

hát, mindenesetre én is remélem, hogy a maradék három meccsen kísérletezgetés jön, hogy kiben lehet fantázia az eddig főleg padoltatottak közül, mert, hogy a kezdők közül kiben nincs fantázai az kb. egyértelmű...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Titans elött azért szinte mindig kezdő volt.egozo
Mondjuk igen! A Giants-es évei sokat nyomnak a latba, mikor SBig vezette az órisokat és előtte a Panthers-nél se volt rossz!! Csak egy valami azért elcsúfitsa a mutatóit a 200 TD mellett 192 Intet dobott eddig!NOrbyyyyy
Gratulálok én is. 200 TD, 192 Int mellé került még 622 feles is, 824 sör... 😂 Na jó ez már a múlt 😊pakesz
Nem egészen, mivel még ezeknek a számát gyarapíthatja amíg vissza nem vonul. Vagy te már magadban visszavonultattad Collins-t? 😀 😀 Mindannyian tudjuk, hogy az NFL a statisztikák fellegvára!! 😀 😂
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Igen igen csatlakozok én is!! Szép teljesítmény ez az öregtől főleg úgy, hogy javarészt 2. számú QB volt!!NOrbyyyyy
A Titans elött azért szinte mindig kezdő volt.egozo
Mondjuk igen! A Giants-es évei sokat nyomnak a latba, mikor SBig vezette az órisokat és előtte a Panthers-nél se volt rossz!! Csak egy valami azért elcsúfitsa a mutatóit a 200 TD mellett 192 Intet dobott eddig!NOrbyyyyy
Gratulálok én is. 200 TD, 192 Int mellé került még 622 feles is, 824 sör... 😂 Na jó ez már a múlt 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért jó nagy parasztok is nézik a meccseket. Ilyen hozzászólás, hogy Finnegant megint jól el kéne verni... Persze erre a két bohócnak megint csak annyi hozzászólása volt, hogy a két hosszú elkapás mellette biztos jobban fájt neki. Nem mondták volna egy szóval sem, hogy ilyet azért nem kéne kívánni. Az okostojás "szakértő" meg elkezdte, hogy Young nem komolyodott meg, pedg Ő azt hitte, mert idén is voltak a balhéi. Kérdem én, milyen balhéi is voltak? Az az egy, ami után Fisher ki is adta az utját? Hát igen ez megbocsájthatatlan... komolyan mondom sokkal jobb hang nélkül nézni a magyar közvetítést, mert az ember csak feidegesíti magát rajtuk. Na meg a Faragó, hogy Ő nem tudja mitől rázogatja CJ a fejét. Nevetséges, és Ő ír könyvet az NFL-ről. Hát talán nem kéne ennyire büszkének lennie, hogy még ezt sem tudja. Néha bele kéne olvasnia legalább ide a fórumba, lehet sok meglepetés érné, amikről a maga kialakított kis tornyában nem is gondolna.egozo
erre Holle anyó válasza: hát az valamilyen Tourette-szindróma !!!!SZERŰ!!!! 😂 😂Laki
Ilyeneket mondtak??? Istenem!! A szakértők! Nyilvánvaló mindenki tisztába van a kedvenc csapata ügyeiről azt ennyi azok csak a királyok! Ha már egy ország látja az adást, akkor azért felkészültnek kéne lenni mindenkiből és mindenből!!!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Azért jó nagy parasztok is nézik a meccseket. Ilyen hozzászólás, hogy Finnegant megint jól el kéne verni... Persze erre a két bohócnak megint csak annyi hozzászólása volt, hogy a két hosszú elkapás mellette biztos jobban fájt neki. Nem mondták volna egy szóval sem, hogy ilyet azért nem kéne kívánni. Az okostojás "szakértő" meg elkezdte, hogy Young nem komolyodott meg, pedg Ő azt hitte, mert idén is voltak a balhéi. Kérdem én, milyen balhéi is voltak? Az az egy, ami után Fisher ki is adta az utját? Hát igen ez megbocsájthatatlan... komolyan mondom sokkal jobb hang nélkül nézni a magyar közvetítést, mert az ember csak feidegesíti magát rajtuk. Na meg a Faragó, hogy Ő nem tudja mitől rázogatja CJ a fejét. Nevetséges, és Ő ír könyvet az NFL-ről. Hát talán nem kéne ennyire büszkének lennie, hogy még ezt sem tudja. Néha bele kéne olvasnia legalább ide a fórumba, lehet sok meglepetés érné, amikről a maga kialakított kis tornyában nem is gondolna.egozo
erre Holle anyó válasza: hát az valamilyen Tourette-szindróma !!!!SZERŰ!!!! 😂 😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért jó nagy parasztok is nézik a meccseket. Ilyen hozzászólás, hogy Finnegant megint jól el kéne verni... Persze erre a két bohócnak megint csak annyi hozzászólása volt, hogy a két hosszú elkapás mellette biztos jobban fájt neki. Nem mondták volna egy szóval sem, hogy ilyet azért nem kéne kívánni. Az okostojás "szakértő" meg elkezdte, hogy Young nem komolyodott meg, pedg Ő azt hitte, mert idén is voltak a balhéi. Kérdem én, milyen balhéi is voltak? Az az egy, ami után Fisher ki is adta az utját? Hát igen ez megbocsájthatatlan... komolyan mondom sokkal jobb hang nélkül nézni a magyar közvetítést, mert az ember csak feidegesíti magát rajtuk. Na meg a Faragó, hogy Ő nem tudja mitől rázogatja CJ a fejét. Nevetséges, és Ő ír könyvet az NFL-ről. Hát talán nem kéne ennyire büszkének lennie, hogy még ezt sem tudja. Néha bele kéne olvasnia legalább ide a fórumba, lehet sok meglepetés érné, amikről a maga kialakított kis tornyában nem is gondolna.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Collinsnak viszont gratulálhatunk a 200. Td-jához, és nemsokára meglehet neki a 40.000 passzolt yard. (még 331 yard kell)egozo
Igen igen csatlakozok én is!! Szép teljesítmény ez az öregtől főleg úgy, hogy javarészt 2. számú QB volt!!NOrbyyyyy
A Titans elött azért szinte mindig kezdő volt.egozo
Mondjuk igen! A Giants-es évei sokat nyomnak a latba, mikor SBig vezette az órisokat és előtte a Panthers-nél se volt rossz!! Csak egy valami azért elcsúfitsa a mutatóit a 200 TD mellett 192 Intet dobott eddig!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Collinsnak viszont gratulálhatunk a 200. Td-jához, és nemsokára meglehet neki a 40.000 passzolt yard. (még 331 yard kell)egozo
Igen igen csatlakozok én is!! Szép teljesítmény ez az öregtől főleg úgy, hogy javarészt 2. számú QB volt!!NOrbyyyyy
A Titans elött azért szinte mindig kezdő volt.