NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals - Seattle Seahawks

3 hónapja
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Pozitív szezon. Nem lesz itt változás. Minden fa...a!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
3 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
csóri Prater egész szezonban clutch, csak ma nem, 0-6 a divízióban fasza


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
3 hónapja
12th member Seattle Seahawks 1 050
Szezonhoz méltó befejezés volt….😀
3 hónapja
Fantomas0429 Seattle Seahawks 767 — Fantomas0429
Most kellene a Defensenek becsületből kivédekezni
garrett27
Ahogy Jamal Adamsnek becsuletbol vissza kene adnia vagy 38 milliot 😂😂
3 hónapja
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most kellene a Defensenek becsületből kivédekezni

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
3 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
pedig eddig egész ügyesek voltunk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
3 hónapja
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A 4-12-es Arizona úgy pörög mintha PO lenne. Igazuk van. Inkább ez mint a fogalmatlan kínlódás amit mi ma bemutatunk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
3 hónapja
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A draftról lehet hozni HC? | vagy akárhonnan | Mert Carrollt már igazán rühellem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
3 hónapja
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nálam nagyjából most érett meg minden szempontból a változás. PC alatt már csak a langyos víz van.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
3 hónapja
Fantomas0429 Seattle Seahawks 767 — Fantomas0429
En az elso korben a dratrol egy Linebeckert szeretnek akarki akarmit mond az hianyzik a legjobban a vedelembol, imadom Wagnert de lelassult Brooks pedig nem rossz de kell melle egy prime Wagner tipusu LB
Fantomas0429
Pont erre gondoltam én is. De a védő falba is kell futás ellen egy ember
KissBandi37
Ha Nwousu visszajon Dre mont vissza kerul a fal belsejebe es megvan oldva a futas es a siettetes is Leonard Willaims el, ez volt a legnagyobb problank a falba hogy Nwousu kiesett es Taylort kelett eroltetni, multheten 26 snapje volt 19 szer futottak akkor sikeresen.
Fantomas0429
Mondjuk kíváncsi lett volna arra, ha Nwousu nem sérül le, de akkor is kell mögé egy épkézláb csere, mert az gáz hogy nélküle meghal a védelem futás ellen.
KissBandi37
Ezzel egyet ertek de sajnos a futas azert halt le mert az LB sorunk olyan amilyen ha megnezitek a 49erst vagy a Ravenst ott a rettento eros vedofel mogott olyan LB tandem van ami kb verhetetlen, en 1 korbe LB -t 3. Tol pedig oline dline secondary mert Woolen iden kritikan aluli olyan szinten nem utkozik hogy az mar serto
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 458
Hát szerintem én elteszem magamat holnapra. Kitartást mindenkinek aki fent marad.
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 458
En az elso korben a dratrol egy Linebeckert szeretnek akarki akarmit mond az hianyzik a legjobban a vedelembol, imadom Wagnert de lelassult Brooks pedig nem rossz de kell melle egy prime Wagner tipusu LB
Fantomas0429
Pont erre gondoltam én is. De a védő falba is kell futás ellen egy ember
KissBandi37
Ha Nwousu visszajon Dre mont vissza kerul a fal belsejebe es megvan oldva a futas es a siettetes is Leonard Willaims el, ez volt a legnagyobb problank a falba hogy Nwousu kiesett es Taylort kelett eroltetni, multheten 26 snapje volt 19 szer futottak akkor sikeresen.
Fantomas0429
Mondjuk kíváncsi lett volna arra, ha Nwousu nem sérül le, de akkor is kell mögé egy épkézláb csere, mert az gáz hogy nélküle meghal a védelem futás ellen.
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 458
Murraynek sokat már nem kell csinálni

Szerkesztette: KB23
3 hónapja
Fantomas0429 Seattle Seahawks 767 — Fantomas0429
En az elso korben a dratrol egy Linebeckert szeretnek akarki akarmit mond az hianyzik a legjobban a vedelembol, imadom Wagnert de lelassult Brooks pedig nem rossz de kell melle egy prime Wagner tipusu LB
Fantomas0429
Pont erre gondoltam én is. De a védő falba is kell futás ellen egy ember
KissBandi37
Ha Nwousu visszajon Dre mont vissza kerul a fal belsejebe es megvan oldva a futas es a siettetes is Leonard Willaims el, ez volt a legnagyobb problank a falba hogy Nwousu kiesett es Taylort kelett eroltetni, multheten 26 snapje volt 19 szer futottak akkor sikeresen.
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 458
De szerintem egy olyan típusú hibrid safety/lb kell mint anno Kam volt. Nagy darab, fizikális, mégis mozgékony
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 458
En az elso korben a dratrol egy Linebeckert szeretnek akarki akarmit mond az hianyzik a legjobban a vedelembol, imadom Wagnert de lelassult Brooks pedig nem rossz de kell melle egy prime Wagner tipusu LB
Fantomas0429
Pont erre gondoltam én is. De a védő falba is kell futás ellen egy ember
3 hónapja
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
1k Conner 👑🍻🤘

THIS IS THE WAY
3 hónapja
Fantomas0429 Seattle Seahawks 767 — Fantomas0429
En az elso korben a dratrol egy Linebeckert szeretnek akarki akarmit mond az hianyzik a legjobban a vedelembol, imadom Wagnert de lelassult Brooks pedig nem rossz de kell melle egy prime Wagner tipusu LB
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 458
Azért a holdingokat nem szívesen dobják a zebrák
3 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Az egész védelem elmehet a p...ba!
garrett27
Remelem nyer a chicago, de mi kikapunk és a zsírfeka elmegy a francba.
funkyparduc
Szerintem az OC is elmehetne máshová hátha ott is leteszi a névjegyét
KissBandi37
Nyugodtan, de akkora szerencsenk nincs.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 458
Az egész védelem elmehet a p...ba!
garrett27
Remelem nyer a chicago, de mi kikapunk és a zsírfeka elmegy a francba.
funkyparduc
Szerintem az OC is elmehetne máshová hátha ott is leteszi a névjegyét
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 458
Már azon vagyok hogy nyerjen a GB. Ezzel a teljesítménnyel ne egessük már magunkat.
3 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Az egész védelem elmehet a p...ba!
garrett27
Remelem nyer a chicago, de mi kikapunk és a zsírfeka elmegy a francba.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 458
Az egész védelem elmehet a p...ba!
garrett27
Olyan mintha direkt hagynánk lyukakat a széleken. Úgyse mennek arra, jó lesz az úgy.
3 hónapja
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Vééégre TD!

THIS IS THE WAY