Buffalo Bills - New England Patriots

3 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
4 TO ellnére volt tartása a csapatnak....Meki már összefosta volna a bokáját, de Zappe nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Azért ahogy elnézem, hogy Tua belesérült egy felesleges 4&13 futásba, 30 ponttal kikapnak és kb. olyan ostoba turnovereket hoznak össze mint mi - a Phins most amortizálja le magát.
Burkus
gondolom vasárnap éjjeli meccs lesz a MIA-BUF, de a mai teljesítményére nem lehet büszke a buffalo, ezt a meccset kb nekünk köszönhetik
3 hónapja
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért ahogy elnézem, hogy Tua belesérült egy felesleges 4&13 futásba, 30 ponttal kikapnak és kb. olyan ostoba turnovereket hoznak össze mint mi - a Phins most amortizálja le magát.
3 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
És nyert a Cards!
3 hónapja
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ennek amúgy mi értelme, hogy olyan utat fút, ami pont 2 yarddal rövidebb mint a 1st down???
NB2
Semmi. Jobb pozíció a punthoz max. De: 1. Meki ebből egy safetyt hozott volna össze. 2. Zappe még playt is csinált, nemcsak kidobta pánikszerűen oldalra. 3. Zappe jól felmérte, hogy a hosszabb passz esélytelen, nem próbálta meg .Összességében nekem tetszett a játéka, főleg az elemzése
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
off!

Arizona megfordítja a Philly ellen!!!
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
az arab Beasley, kis minitron eldönti?
3 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ezt én már safetynek láttam. Hogy hogy menekült ki...
Burkus
Van hidegvér benne valamennyi....jó lenne most egy 3 and out és utána menni a W-ért...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
ennek amúgy mi értelme, hogy olyan utat fút, ami pont 2 yarddal rövidebb mint a 1st down???
3 hónapja
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezt én már safetynek láttam. Hogy hogy menekült ki...
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
A Miamit csúnyán alázzák. A Ravensnek simán kinéz egy SB részvétel ezzel a teljesítménnyel.
Burkus
van egyszer egy alapszakasz Ravens (főleg a qb a lényeg) és van egy PO Ravens
3 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
A Miamit csúnyán alázzák. A Ravensnek simán kinéz egy SB részvétel ezzel a teljesítménnyel.
Burkus
SB win is....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
szerencsétlen O-t mindig szopatja az ST ezekkel a rohadt szar mezőnypozíciókkal!!!
3 hónapja
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Miamit csúnyán alázzák. A Ravensnek simán kinéz egy SB részvétel ezzel a teljesítménnyel.
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
ezt hogy gondolta, hogy 10 yardra áll a védőtől 2&3-ra?????
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
most egy pick6 😊
3 hónapja
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Basszus ha így játszottuk volna egész éveben nem lenne keserű a szám íze... Mac bekaphatja Zappe a király mert nem egy jó játékos de Leader nincs mese

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
3 hónapja
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kövezzen meg bárki, de ahogy Zappe ezt a 3&9-et játszotta, az teljesen más minőség mint MJ. Ez foci.
Burkus
Én simán adnék neki még 1 évet. Főleg ha 3 vagy 4 en húzunk.
Nomac
ezért utáltam mikor topinék statisztikáztak
vazze én a szememnek hiszek és azt látom, hogy vannak tökei, hibázik, de nem néz ki úgy mind egy kisiskolás pöcs (Meki)
NB2
Ugyanezt mondom én is bevette a leszarom tablettát és megy...igaz a fal 1 mp alatt összeesik
ThundersNFL a Jobbágy
Az offense a négy TO dacára jobban emlékeztet egy életképes csapategységre mint Meki alatt bármikor.

Szerkesztette: Burkus
3 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Hurrá TD

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
azért ezt a meccset rohadtul megnéztem volna 4 TO nélkül is...
3 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
egyébként Meki miért áll folyton az oldalvonalnál sisakban? 😊
NB2
Hallja a behívott játékokat
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
egyébként Meki miért áll folyton az oldalvonalnál sisakban? 😊
3 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Kövezzen meg bárki, de ahogy Zappe ezt a 3&9-et játszotta, az teljesen más minőség mint MJ. Ez foci.
Burkus
Én simán adnék neki még 1 évet. Főleg ha 3 vagy 4 en húzunk.
Nomac
ezért utáltam mikor topinék statisztikáztak
vazze én a szememnek hiszek és azt látom, hogy vannak tökei, hibázik, de nem néz ki úgy mind egy kisiskolás pöcs (Meki)
NB2
Ugyanezt mondom én is bevette a leszarom tablettát és megy...igaz a fal 1 mp alatt összeesik

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Amúgy megy a sírás-rívás folyton, hogy mé nyerünk, érdemes ránézni az eredményekre, kik hajtanak a győzelemért.
3 hónapja
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Uche nagy eszed volt 😕