Chicago Bears - Detroit Lions

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszott túlértékelt csapat vagyunk amúgy.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez a jó game plan! 2 red zone INT, utána egy ilyen returner faszság, amit 6 éve nem láttam élőben, és bumm, máris döntetlennel megyünk a félidőre!füligjimmy
Nem láttál 2011-ben egy lions meccset se? Logan Thomas (Bazza majd kijavít ha nem ez a neve) kb meccsenkét csinált ilyet.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
előre is elnézést de ha ma nyerünk én szeptemberig szét fogom oltani a lions topicot 😊davemayer
😀 😀 😀 😀 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
előre is elnézést de ha ma nyerünk én szeptemberig szét fogom oltani a lions topicot 😊davemayer
I'M IN!!!!!!!!!!!!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a jó game plan! 2 red zone INT, utána egy ilyen returner faszság, amit 6 éve nem láttam élőben, és bumm, máris döntetlennel megyünk a félidőre!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
előre is elnézést de ha ma nyerünk én szeptemberig szét fogom oltani a lions topicot 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez a Ross gyerek amúgy miért van még nálunk?
Broyles mi a faszért inaktív állandóan?Bazzani
Mert olyan kurva jó vissza hordó, oh wait a legszarabb wr idén

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért érezzük ugye, hogy mindannyian a Lionsnak drukkolunk? 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Macik, engem nem érdekel ha a Lionsnak szurkoltok, csak csendben, a sötét szobában csináljátok.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ez van, ha egy jó playbook végre megtalálja az erre alkalmas Qb-t. Cutler pedig elvitte a sok zsét. a picsába!!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Ross gyerek amúgy miért van még nálunk?
Broyles mi a faszért inaktív állandóan?

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy Boy!!!!! Aiken el van ájulva a passztól!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Sokkal jobb Lionst akarok a 2. félidőre.

több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
MICCCCSODA CSAPAT

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jeah!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Lions nagyon nem akar nyerni ma
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
szép.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Trestmann szétosztott egy csomag zizit Lionéknál.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Menjen a picsába aLIons.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Beszarok

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ross te fasz

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úristen...

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Cuter fele ilyen falat kapott volna..hpeter93
Egy blitz nem volt eddig szerintem.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A lions mennyire sz@rik bele?hpeter93
Közepesen szerintem.

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha Cuter fele ilyen falat kapott volna..