Cincinnati Bengals - Cleveland Browns

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
köszi srácok a meccset, sok sikert a továbbiakban!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Phil Simmsnél nem volt benne a szezon 5 legnagyobb meglepetése közt, hogy Rex Ryannak és Mike Smith-nek még mindig megvan az állásaKampman
Bills benne volt? Nem figyeltem épp ide írogattam.Sixo67
igen.Kampman
Szerintem az a legdurvább ,de a szezon végére tuti adnak egy top10es picket a Cleveland-nek.

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Phil Simmsnél nem volt benne a szezon 5 legnagyobb meglepetése közt, hogy Rex Ryannak és Mike Smith-nek még mindig megvan az állásaKampman
Bills benne volt? Nem figyeltem épp ide írogattam.Sixo67
igen.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Phil Simmsnél nem volt benne a szezon 5 legnagyobb meglepetése közt, hogy Rex Ryannak és Mike Smith-nek még mindig megvan az állásaKampman
Bills benne volt? Nem figyeltem épp ide írogattam.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Phil Simmsnél nem volt benne a szezon 5 legnagyobb meglepetése közt, hogy Rex Ryannak és Mike Smith-nek még mindig megvan az állásaKampman
Coughlin szerintem durvább.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
láttál idén bears meccset? közel sem hozza a tavalyi teljesítményt (mint ahogy nagyjából senki az O-ben)davemayer
Ne sértegess, minden Jeffery láttam idén, még azt is amit Höri végig horkolt.

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Phil Simmsnél nem volt benne a szezon 5 legnagyobb meglepetése közt, hogy Rex Ryannak és Mike Smith-nek még mindig megvan az állása
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
egy pozitívuma van ennek a meccsnek: Dalton elintézte hogy Cutler már szabadon dobálhat ez a forduló már nem róla fog szólni 😊davemayer
Kovács Sanyi te vagy az?Sixo67
kikérem magamnak 😛
amőgy én bírom Cutlert de van egy olyan érzésem h megint nem fog parádézni a Lambeau-n 😊davemayer
Nyugodj meg, Jeffery sima 250 yard 3 TD, mindegy , hogy ki passzolja neki.Sixo67
láttál idén bears meccset? közel sem hozza a tavalyi teljesítményt (mint ahogy nagyjából senki az O-ben)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Bakker lehet akkor JM is jönni fog.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Green Bay tavaly: AR sérülés, igaz a kövi meccsen de akkor is Tolzen sérülés jött Walace a megmentő :cool:balazs799
2010 nfc döntő?baggio
ha nem írtad volna eszembe se jut, gyorsan utána is lapoztam, valóban


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
egy pozitívuma van ennek a meccsnek: Dalton elintézte hogy Cutler már szabadon dobálhat ez a forduló már nem róla fog szólni 😊davemayer
Kovács Sanyi te vagy az?Sixo67
kikérem magamnak 😛
amőgy én bírom Cutlert de van egy olyan érzésem h megint nem fog parádézni a Lambeau-n 😊davemayer
Nyugodj meg, Jeffery sima 250 yard 3 TD, mindegy , hogy ki passzolja neki.

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
komoly, h. a Jags - Raiders - Bucs - Bengals négyesből ez a leglazább meccsünk. Ahogy mindenki gondolta xDJoey Tribbiani
Szerencsére ezt az egész ország láthatja, az elmúlt három meccset pedig csak az elvakult szurkolók, azokat le lehet tagadni 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egy pozitívuma van ennek a meccsnek: Dalton elintézte hogy Cutler már szabadon dobálhat ez a forduló már nem róla fog szólni 😊davemayer
Kovács Sanyi te vagy az?Sixo67
kikérem magamnak 😛
amőgy én bírom Cutlert de van egy olyan érzésem h megint nem fog parádézni a Lambeau-n 😊davemayer
szerencsére nincs más gond Chicagóban

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
egy pozitívuma van ennek a meccsnek: Dalton elintézte hogy Cutler már szabadon dobálhat ez a forduló már nem róla fog szólni 😊davemayer
Kovács Sanyi te vagy az?Sixo67
kikérem magamnak 😛
amőgy én bírom Cutlert de van egy olyan érzésem h megint nem fog parádézni a Lambeau-n 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
komoly, h. a Jags - Raiders - Bucs - Bengals négyesből ez a leglazább meccsünk. Ahogy mindenki gondolta xD

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Nelsonnak hány font a haja? 25?Höri
Akkor vagy 3 egér is benne lakik már.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
egy pozitívuma van ennek a meccsnek: Dalton elintézte hogy Cutler már szabadon dobálhat ez a forduló már nem róla fog szólni 😊davemayer
Kovács Sanyi te vagy az?

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nelsonnak hány font a haja? 25?

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Kis gonoszkodás, de Dalton nem rokona Weedennek? Úgy terrorizál titeket ma,mint minket az elmúlt években 😊gergogergo
Szerintem csak lemásolta Rivers vasárnapi teljesítményét, biztos a példaképe.

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Kis gonoszkodás, de Dalton nem rokona Weedennek? Úgy terrorizál titeket ma,mint minket az elmúlt években 😊
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
egy pozitívuma van ennek a meccsnek: Dalton elintézte hogy Cutler már szabadon dobálhat ez a forduló már nem róla fog szólni 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Kaepernick, Dalton, vicc. Stanzi kellett volna, de már késő.Höri
Jags olyan irányítók kelletek az elmúlt évben kezdőnek, mint Gabbert, Henne vagy Bortles, milyen irányítók lehetnek azok akik 3. számúnak is kevésnek találtatnak ott.Sixo67
talán te küzdenél, hogy kezdő legyél a Jagsben? Inkább akkor a free agentség, annak is magasabb a nimbusza.Höri
Az igaz, csak azért nem fizetnek.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Kaepernick, Dalton, vicc. Stanzi kellett volna, de már késő.Höri
és Cutler??? legalább egy ilyen felsorolásba tedd már be! 😛 😀davemayer
Őt nem akkor draftolták.Sixo67
nem számít, odafér amilyen fiatalos 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kaepernick, Dalton, vicc. Stanzi kellett volna, de már késő.Höri
Jags olyan irányítók kelletek az elmúlt évben kezdőnek, mint Gabbert, Henne vagy Bortles, milyen irányítók lehetnek azok akik 3. számúnak is kevésnek találtatnak ott.Sixo67
talán te küzdenél, hogy kezdő legyél a Jagsben? Inkább akkor a free agentség, annak is magasabb a nimbusza.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
az milyen már h Daltonnál a labda és már az összes brownsos előre mosolyog... megalázó, 100M-ós irányító LOL

BEARS BABY!

Sir Alex immortal