Cleveland Browns - Cincinnati Bengals

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondom soha nem fogunk az ellenfél oldalára jutni 😀

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Ez igencsak safety veszély, szépen beragasztották oda az 1 yardosra.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Mi a szar ez a zseb........
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Griffin... Na megyek inkább tanulni... xd Inkább az, mint ezt a tragikomédiát nézzem
több mint 7 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Az a helyzet hogy csalóka az eredmény, van elég sok Cleveland hiba, a Steelers meg közben leiskolázza a Buffalot.. kicsit tartok attól a meccstől
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Hihetetlen megcsináltunk egy 3&longot... o.O
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Nem igaz, hogy mennek ezek a hosszú passzok... Pedig Griffin kap rendesen időt.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Mikor már örülhetünk annak, hogy a punt legalább jól sikerült..

#justbrownsthings
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ez a csapat bazdmeg ... a 3 yardosnál tovább nem is fogok haladni

több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ez az a meccs, amikor minden Bengals játékos pro bowlernek tűnik. Miért kell Nugent pályára küldeni, amikor mehetnénk 2 pontosra is.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
*szerk: 0-13... 😀

#roadto0-16
zsutu
több mint 7 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Micsoda játék volt a Clevelandtől 😀 😀 ez igen
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Uuhhh. Hát a Cincy elég simán lelépte múlt héten az Eaglest, ott 29-0 is volt már...

Ennyire simára nem vártam azért...

Nah, ez szép volt! 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hahahahahaha :'D majdnem fumbleből TD ... 2 hetet erre készülni

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
0-14...

#roadto0-16
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Egy erősebb támadósorú ncaa csapat is olyan simán sétálna át a védelmünkön, mint a Bengals...
több mint 7 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Eifert és Boyd elég jól kezd 😊
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
10 év alatt semmit nem változott ez a szar ...
Egy vállsérülés után egy read option playyel kezdünk, utána 0 yard, penalty majd majdnem int. basszus

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
3&long... csak a szokásos...
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Sziasztok!

Stream a meccshez?
taxilovearsenal
 wiz1.net/channel4

Én itt próbálom majd követni.
Vrij6
Köszi. Nekem mondjuk eléggé szaggat :/
taxilovearsenal
 www.vipbox.nu/american-football/401797/1/cleveland-browns-vs-cincinnati-bengals-live-stream-online.html

ez nekem annyira nem.
Vrij6
Valóban! köszi!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Sziasztok!

Stream a meccshez?
taxilovearsenal
 wiz1.net/channel4

Én itt próbálom majd követni.
Vrij6
Köszi. Nekem mondjuk eléggé szaggat :/
taxilovearsenal
 www.vipbox.nu/american-football/401797/1/cleveland-browns-vs-cincinnati-bengals-live-stream-online.html

ez nekem annyira nem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
megérte a bye week 😀

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Hát ez még mindig nagyon gyenge...
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
gyors volt :d

több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Sziasztok!

Stream a meccshez?
taxilovearsenal
 wiz1.net/channel4

Én itt próbálom majd követni.
Vrij6
Köszi. Nekem mondjuk eléggé szaggat :/