Atlétika

12 feliratkozó

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Női hármasban török arany...
warr_b
Megérdemelte, nagyon szépen ugrott.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Lol Warholm annyira akart európa csúcsot futni ,hogy majdnem kikapott a végén xD

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Női hármasban török arany...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Én nem értem, ezeknek a kamikaze előre menős taktikáknak mi értelme van... Sosem jön be.
warr_b
Nekem az jött be amikor fitt koromban 800-on versenyeztem 🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez szép volt Murtótól 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én nem értem, ezeknek a kamikaze előre menős taktikáknak mi értelme van... Sosem jön be.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 002
Illovszky Dominik 6:73as idővel továbbjutott az olimpiai bajnok futamából 60 síkon. A leggyengébb idei eredménye volt a futamból, de ő közel tudott hozzá futni, a többiek elmaradtak a sajátjuktól.
Sixo
Ő egy Pats drukker családtagja, szóval extra támogatást neki innen a fórumról 😊
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
De szoros lett ez a női távol selejtező. Végül nagy meglepetésre a szerb bajnokságot megnyerő, ott 6.90et ugró Milica Gardasevic kiesett 1 centivel. Ma 6.51re volt képes. Pedig 2 hete a szerb bajnokságon a most EL-t ugró Spanovicot(Vuletát) is megverte.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
ez meg mi?😊))
svájci gyerek kemény
NB2
Nagyon kellemetlen volt az egész. Sajnálom, mert nem látszott ,hogy kiugrott volna a futamában. Óvnia kellett, hogy újra futhasson.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Lesti Diána 6.40es idei legjobbat ugrott női távolban. Ez nem lesz elég a továbbjutáshoz, de úgy gondolom nagyon szép teljesítménye tőle. Mondjuk az nem tudom, hogy lett 6.40. Lemérték elsőre 6.23, majd reklamálni kezdett, visszajátszásból látszott, hogy a nekifutása közepén egy tag elkezdett mozgolódni közvetlen a pálya mellett. De nem hinném, hogy ezért adtak ajándékba 17 centit. Lehet azt reklamálta, hogy hol volt a nyoma.

Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
ez meg mi?😊))
svájci gyerek kemény
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Huh kellett nagyon ez a utolsó futam. Az európai ranglista 2. és 3. helyezettjei betliztek. Így idővel továbbment Szeles Bálint. Bár ha ők 2en hozzák a papírformát, akkor is utolsó idővel de továbbment volna Bálint.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Eszes Dánielnek 60 gáton nem sok esélye volt. 8:03al 7. lett a futamban. Rosszul rajtolt, utána pedig 1-2 gátat le is vert az elején. Csoda, hogy a spanyolt beérte a végére.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
De nagy kár érte, nagyon közel volt Szeles Bálint a helyen továbbjutáshoz. Erős rajt, a végén elfogyott. Talán még idővel meglehet 7:76al. Futam 4. lett és 3 ment tovább helyen.

Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Az milyen menő lenne, hogy 60 síkot és 60 gátat egy testvérpár nyerné. Nőknél most megvan rá az esélye a Kambundji nővéreknek. Mujinga már megnyerte a síkot, Ditajin a reflektor most. Mondjuk jó kérdés Visser verhető-e, de idén jobb ideje van.

Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Nem értem ezeket a kiugrásokat rajtnál. Férfi 60on a svájci tag, még lassításban sem lehetett látni, hogy bemozdult volna. A gép jelezte, hogy beugrott kizárták. Most női 60 gáton, a norvég csaj lassítás nélkül is jól látszik, hogy idő előtt bemozdult, a gép jelzi is, majd nem zárják ki... Már a kommentátorok is azt feszegetik, hogy nem is tudom ki a nagy bátyja, valami híres ex-sportoló és akkor sport diplomácia.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Sajnos Tóth Annának nem sikerült a bravúr 60 gáton, 8:20al futam 7.ként kiesett.
Egyébként felüdítő Kerekes Gréta interjút hallani, az atléták nagy része sok ööövel beszél. Ő viszont szép tisztán, választékosan.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Kerekes Gréta gyönyörű futással, mindössze 3 századdal elmaradva egyéni csúcsától 8:04et futott délelőtt és simán továbbjutott, a 2szeres címvédő Visser mellett 60 gáton.

Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
A hétpróba egyik nagy esélyese, a nyitó számot, 60m síkot nyerő Simon Ehammer a 2. számban, távolban 3 érvénytelen kísérlettel kiesett. Kevin Mayert így nehéz lesz megverni.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Illovszky Dominik 6:73as idővel továbbjutott az olimpiai bajnok futamából 60 síkon. A leggyengébb idei eredménye volt a futamból, de ő közel tudott hozzá futni, a többiek elmaradtak a sajátjuktól.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Ez rövid interjú Krizsán Xéniával még az EB előttről. Elképesztően szerethető személyisége van. MTK-s, meglepődnék ha nem jó lenne Meki kedvenc női atlétája.
 www.youtube.com/watch?v=TwteVaktBqE

Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Hozzátenném még Thiam WR-jéhez, hogy ez volt talán minden idők legrövidebb ideig fennálló világcsúcsanak megdöntése. A lengyel Sulek 800on 6 mp-vel ért be előtte WR-el, de csak addig a 6 secig ért ez a csúcs amíg a belga célba nem ért. Már az EB előtt beharangozta a lengyel, hogy WR-t fog tolni, megcsinálta, de ez sem volt elég a győzelemre.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Kemény rekordok születtek ma az EBn.
Női ötpróbában Thiam 5055 ponttal WR-t döntött. Lehetett olvasni az EB előtt, hogy nem volt tökéletes a felkészülése, nem erre a versenyre koncentrált, maga sem tudta mire lehet itt számítani tőle. Ahhoz képest elég "korrekt" lett. Mögötte a fiatal lengyel Sulek végzett, aki elképesztő fejlődésen ment keresztül, 23 évesen 5000 felett és utólag végiggondolva, ha tudjuk, hogy ennyire jó formában van a lengyel, + a 2 belga, Xéni dobójának semmi realitása nem volt. Gyenge kezdés után szép teljesítményt nyújtott az utolsó 3 számban, főleg az utolsó 800on, ahol Sulek mögött 2. lett. Összesítésben az 5. helyen végzett, mindössze 5 ponttal lemaradva a 4. helyről.
Női súlylökésben a portugál Dongmo 19.76os Európa rekorddal nyert. Márton Anita 6. helyen végzett 18.28al, 14 centire a dobogótól, elég szoros volt.
Női 60on Kambundji 7.00val Európa bajnoki rekordot futott.
Ffi 1500 pedig Jakob Ingebrigtsen futott CR-t, 3:33:95el.
Férfi súlylökésben az olasz Zane Weir 22.06os egyénivel nyert.
3000 méteren a nőknél a német Hanna Klein 8:35:87es PB-vel végzett az első helyen.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
De közel volt ez az utolsó továbbjutás. 7:38 kellett volna Takács Boglárkának, 7:42 sikerült, 7:40es egyénivel, szép eredmény. Remélem innentől Swoboda behúzz a női 60at.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amennyire jó volt a tegnapi nap, mindenki ment tovább az előfutamokból, ma annyira esnek ki a mieink.
Amúgy ez a kamera ami elé beültetik az éppen továbbjutásra állókat elég fura. Látszik, hogy a versenyzők nem élvezik, mennének és inkább az edzőjükkel izgulnának. A legkellemetlenebb amikor 3 szék van, de 4en mennek tovább idővel és valakinek állnia kell.
Sixo
Igen, ez a hot seat dolog elég nagy faszság


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta