NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Hétvégén Dega
Van tervben
Igen, jön az eső 😀 (Bár hétfőre már napot mondanak, so lehet jó kis hétfő lesz ebből)
zacknorb
Jöhet a meglepi Noah győzelem! 😊
Mikey
Hát ha a futam elmaradása miatt alszol ott simán 😀
5 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Fun fact ami most reggel jött velem szembe. A spanyoloknak összesen hátom MotoGP világbajnokuk van. Evör. Ugye Crivillie, Lorenzo Marquez.

Tök furcsa, ha bele gondol az ember, hogy mennyire leuralták az olaszokkal - mondjuk az elmúlt 20+ évből nekik meg csak kettő van - a kétezres évek óta a GP-t, valahogy azt gondolnád, hogy nem győzöd sorolni a spanyol világbajnokokat.

Pl az amerikaiaknak alsó hangon van vagy 6 így gyors fejszámolás után. Mondjuk aki az elmúlt húsz év motogpjén nőt fel annak meg ez ugyanolyan meglepő.
Cowboykarcsi90
Joan Mir üdvözöl 😊

Árnyalja a képet azért, hogy 2000 után 3 ember nyert 10-et.
NB2
Na mindjárt be is írom a fb csoportba ahol ezt olvastam. De mentségemre szóljon, szegény Mir eddig másnak se jutott eszébe 😀
Cowboykarcsi90
Nem fejből jött, szenilisedem 😊 Megnéztem wikin a listát, hogy pontosan hány is van a 3 spanyolnak, akkor láttam, hogy ez a 3 az 4 😊
DE! Nyilván bennem van a hiba, de sem Mir, sem Canet neve nekem nem SPANYOLOS 😊 Mindig is azt hittem róluk, franciák.
NB2
Mir katalán, azért Joan. de nekem meg Quartararo neve csengett mindig is olaszosan. kinek mi.
slowmotion
Meg a Fabio is szerintem sokkal inkább olasz hatású mint francia.

De nekem ebből a szempontból Sandro Cortese volt a kedvencem anno, aki ilyen névvel német állampolgár 😀😀
Cowboykarcsi90
...és akkor még nem is beszéltünk az olasz szánkószakágról, pl a 2014-es olasz férfi névsor az olimpiáról:
Dominik Fischnaller
Emanuel Rieder
Armin Zöggeler
Patrick Grube
Christian Oberstolz
Patrick Rastner
Ludwig Rieder
slowmotion
Cortesenel ugye vegyes szülőkről beszélünk
utóbbiak meg gondolom dél-tiroliak, azok meg se nem olaszok, se nem osztrákok 😊
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hétvégén Dega
Van tervben
Igen, jön az eső 😀 (Bár hétfőre már napot mondanak, so lehet jó kis hétfő lesz ebből)
zacknorb
Jöhet a meglepi Noah győzelem! 😊
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A francia Théo Pourchaire indul a hétvégi IndyCar Series versenyen Long Beachen a McLaren #6-os Chevyjével a még mindig sérült David Malukas helyett.
5 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 941
Fun fact ami most reggel jött velem szembe. A spanyoloknak összesen hátom MotoGP világbajnokuk van. Evör. Ugye Crivillie, Lorenzo Marquez.

Tök furcsa, ha bele gondol az ember, hogy mennyire leuralták az olaszokkal - mondjuk az elmúlt 20+ évből nekik meg csak kettő van - a kétezres évek óta a GP-t, valahogy azt gondolnád, hogy nem győzöd sorolni a spanyol világbajnokokat.

Pl az amerikaiaknak alsó hangon van vagy 6 így gyors fejszámolás után. Mondjuk aki az elmúlt húsz év motogpjén nőt fel annak meg ez ugyanolyan meglepő.
Cowboykarcsi90
Joan Mir üdvözöl 😊

Árnyalja a képet azért, hogy 2000 után 3 ember nyert 10-et.
NB2
Na mindjárt be is írom a fb csoportba ahol ezt olvastam. De mentségemre szóljon, szegény Mir eddig másnak se jutott eszébe 😀
Cowboykarcsi90
Nem fejből jött, szenilisedem 😊 Megnéztem wikin a listát, hogy pontosan hány is van a 3 spanyolnak, akkor láttam, hogy ez a 3 az 4 😊
DE! Nyilván bennem van a hiba, de sem Mir, sem Canet neve nekem nem SPANYOLOS 😊 Mindig is azt hittem róluk, franciák.
NB2
Mir katalán, azért Joan. de nekem meg Quartararo neve csengett mindig is olaszosan. kinek mi.
slowmotion
Meg a Fabio is szerintem sokkal inkább olasz hatású mint francia.

De nekem ebből a szempontból Sandro Cortese volt a kedvencem anno, aki ilyen névvel német állampolgár 😀😀
Cowboykarcsi90
Mindekettejük felmenői olaszok, szóval nincs ebben semmi meglepő.
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 302 — Cowboys fan
Fun fact ami most reggel jött velem szembe. A spanyoloknak összesen hátom MotoGP világbajnokuk van. Evör. Ugye Crivillie, Lorenzo Marquez.

Tök furcsa, ha bele gondol az ember, hogy mennyire leuralták az olaszokkal - mondjuk az elmúlt 20+ évből nekik meg csak kettő van - a kétezres évek óta a GP-t, valahogy azt gondolnád, hogy nem győzöd sorolni a spanyol világbajnokokat.

Pl az amerikaiaknak alsó hangon van vagy 6 így gyors fejszámolás után. Mondjuk aki az elmúlt húsz év motogpjén nőt fel annak meg ez ugyanolyan meglepő.
Cowboykarcsi90
Joan Mir üdvözöl 😊

Árnyalja a képet azért, hogy 2000 után 3 ember nyert 10-et.
NB2
Na mindjárt be is írom a fb csoportba ahol ezt olvastam. De mentségemre szóljon, szegény Mir eddig másnak se jutott eszébe 😀
Cowboykarcsi90
Nem fejből jött, szenilisedem 😊 Megnéztem wikin a listát, hogy pontosan hány is van a 3 spanyolnak, akkor láttam, hogy ez a 3 az 4 😊
DE! Nyilván bennem van a hiba, de sem Mir, sem Canet neve nekem nem SPANYOLOS 😊 Mindig is azt hittem róluk, franciák.
NB2
Mir katalán, azért Joan. de nekem meg Quartararo neve csengett mindig is olaszosan. kinek mi.
slowmotion
Meg a Fabio is szerintem sokkal inkább olasz hatású mint francia.

De nekem ebből a szempontból Sandro Cortese volt a kedvencem anno, aki ilyen névvel német állampolgár 😀😀
Cowboykarcsi90
...és akkor még nem is beszéltünk az olasz szánkószakágról, pl a 2014-es olasz férfi névsor az olimpiáról:
Dominik Fischnaller
Emanuel Rieder
Armin Zöggeler
Patrick Grube
Christian Oberstolz
Patrick Rastner
Ludwig Rieder
5 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 170 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Fun fact ami most reggel jött velem szembe. A spanyoloknak összesen hátom MotoGP világbajnokuk van. Evör. Ugye Crivillie, Lorenzo Marquez.

Tök furcsa, ha bele gondol az ember, hogy mennyire leuralták az olaszokkal - mondjuk az elmúlt 20+ évből nekik meg csak kettő van - a kétezres évek óta a GP-t, valahogy azt gondolnád, hogy nem győzöd sorolni a spanyol világbajnokokat.

Pl az amerikaiaknak alsó hangon van vagy 6 így gyors fejszámolás után. Mondjuk aki az elmúlt húsz év motogpjén nőt fel annak meg ez ugyanolyan meglepő.
Cowboykarcsi90
Joan Mir üdvözöl 😊

Árnyalja a képet azért, hogy 2000 után 3 ember nyert 10-et.
NB2
Na mindjárt be is írom a fb csoportba ahol ezt olvastam. De mentségemre szóljon, szegény Mir eddig másnak se jutott eszébe 😀
Cowboykarcsi90
Nem fejből jött, szenilisedem 😊 Megnéztem wikin a listát, hogy pontosan hány is van a 3 spanyolnak, akkor láttam, hogy ez a 3 az 4 😊
DE! Nyilván bennem van a hiba, de sem Mir, sem Canet neve nekem nem SPANYOLOS 😊 Mindig is azt hittem róluk, franciák.
NB2
Mir katalán, azért Joan. de nekem meg Quartararo neve csengett mindig is olaszosan. kinek mi.
slowmotion
Meg a Fabio is szerintem sokkal inkább olasz hatású mint francia.

De nekem ebből a szempontból Sandro Cortese volt a kedvencem anno, aki ilyen névvel német állampolgár 😀😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
5 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 336 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A katalán nyelv olyan mintha a francia megrakta volna hátulról a spanyolt.

Viszont vannak jó részei:
Em dic - … hívnak
Cant (kánt) - énekelek/énekel
Què fas - mit csinálsz?

A Que Fasz az amikor a magyar turistát lerohanják a La Ramblán 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 302 — Cowboys fan
Fun fact ami most reggel jött velem szembe. A spanyoloknak összesen hátom MotoGP világbajnokuk van. Evör. Ugye Crivillie, Lorenzo Marquez.

Tök furcsa, ha bele gondol az ember, hogy mennyire leuralták az olaszokkal - mondjuk az elmúlt 20+ évből nekik meg csak kettő van - a kétezres évek óta a GP-t, valahogy azt gondolnád, hogy nem győzöd sorolni a spanyol világbajnokokat.

Pl az amerikaiaknak alsó hangon van vagy 6 így gyors fejszámolás után. Mondjuk aki az elmúlt húsz év motogpjén nőt fel annak meg ez ugyanolyan meglepő.
Cowboykarcsi90
Joan Mir üdvözöl 😊

Árnyalja a képet azért, hogy 2000 után 3 ember nyert 10-et.
NB2
Na mindjárt be is írom a fb csoportba ahol ezt olvastam. De mentségemre szóljon, szegény Mir eddig másnak se jutott eszébe 😀
Cowboykarcsi90
Nem fejből jött, szenilisedem 😊 Megnéztem wikin a listát, hogy pontosan hány is van a 3 spanyolnak, akkor láttam, hogy ez a 3 az 4 😊
DE! Nyilván bennem van a hiba, de sem Mir, sem Canet neve nekem nem SPANYOLOS 😊 Mindig is azt hittem róluk, franciák.
NB2
Mir katalán, azért Joan. de nekem meg Quartararo neve csengett mindig is olaszosan. kinek mi.
5 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Fun fact ami most reggel jött velem szembe. A spanyoloknak összesen hátom MotoGP világbajnokuk van. Evör. Ugye Crivillie, Lorenzo Marquez.

Tök furcsa, ha bele gondol az ember, hogy mennyire leuralták az olaszokkal - mondjuk az elmúlt 20+ évből nekik meg csak kettő van - a kétezres évek óta a GP-t, valahogy azt gondolnád, hogy nem győzöd sorolni a spanyol világbajnokokat.

Pl az amerikaiaknak alsó hangon van vagy 6 így gyors fejszámolás után. Mondjuk aki az elmúlt húsz év motogpjén nőt fel annak meg ez ugyanolyan meglepő.
Cowboykarcsi90
Joan Mir üdvözöl 😊

Árnyalja a képet azért, hogy 2000 után 3 ember nyert 10-et.
NB2
Na mindjárt be is írom a fb csoportba ahol ezt olvastam. De mentségemre szóljon, szegény Mir eddig másnak se jutott eszébe 😀
Cowboykarcsi90
Nem fejből jött, szenilisedem 😊 Megnéztem wikin a listát, hogy pontosan hány is van a 3 spanyolnak, akkor láttam, hogy ez a 3 az 4 😊
DE! Nyilván bennem van a hiba, de sem Mir, sem Canet neve nekem nem SPANYOLOS 😊 Mindig is azt hittem róluk, franciák.
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Hétvégén Dega
Van tervben
Igen, jön az eső 😀 (Bár hétfőre már napot mondanak, so lehet jó kis hétfő lesz ebből)
5 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 170 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Fun fact ami most reggel jött velem szembe. A spanyoloknak összesen hátom MotoGP világbajnokuk van. Evör. Ugye Crivillie, Lorenzo Marquez.

Tök furcsa, ha bele gondol az ember, hogy mennyire leuralták az olaszokkal - mondjuk az elmúlt 20+ évből nekik meg csak kettő van - a kétezres évek óta a GP-t, valahogy azt gondolnád, hogy nem győzöd sorolni a spanyol világbajnokokat.

Pl az amerikaiaknak alsó hangon van vagy 6 így gyors fejszámolás után. Mondjuk aki az elmúlt húsz év motogpjén nőt fel annak meg ez ugyanolyan meglepő.
Cowboykarcsi90
Joan Mir üdvözöl 😊

Árnyalja a képet azért, hogy 2000 után 3 ember nyert 10-et.
NB2
Na mindjárt be is írom a fb csoportba ahol ezt olvastam. De mentségemre szóljon, szegény Mir eddig másnak se jutott eszébe 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
5 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Fun fact ami most reggel jött velem szembe. A spanyoloknak összesen hátom MotoGP világbajnokuk van. Evör. Ugye Crivillie, Lorenzo Marquez.

Tök furcsa, ha bele gondol az ember, hogy mennyire leuralták az olaszokkal - mondjuk az elmúlt 20+ évből nekik meg csak kettő van - a kétezres évek óta a GP-t, valahogy azt gondolnád, hogy nem győzöd sorolni a spanyol világbajnokokat.

Pl az amerikaiaknak alsó hangon van vagy 6 így gyors fejszámolás után. Mondjuk aki az elmúlt húsz év motogpjén nőt fel annak meg ez ugyanolyan meglepő.
Cowboykarcsi90
Joan Mir üdvözöl 😊

Árnyalja a képet azért, hogy 2000 után 3 ember nyert 10-et.
5 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 170 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Fun fact ami most reggel jött velem szembe. A spanyoloknak összesen hátom MotoGP világbajnokuk van. Evör. Ugye Crivillie, Lorenzo Marquez.

Tök furcsa, ha bele gondol az ember, hogy mennyire leuralták az olaszokkal - mondjuk az elmúlt 20+ évből nekik meg csak kettő van - a kétezres évek óta a GP-t, valahogy azt gondolnád, hogy nem győzöd sorolni a spanyol világbajnokokat.

Pl az amerikaiaknak alsó hangon van vagy 6 így gyors fejszámolás után. Mondjuk aki az elmúlt húsz év motogpjén nőt fel annak meg ez ugyanolyan meglepő.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 293
MM-nek egész hétvégén fékproblémai voltak, azzal együtt ment így.
5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 293
Nem lesz gond MMel. Szerintem aki nem a hater szemüvegen keresztül nézi, az látja ezt.

A tegnapi tényleg sok volt, én ezt betudom annak, hogy egyrészt 5 év óta most érezte azt először, hogy reális esélye van a győzelemre. Onnan meg vitte a szíve. Ez a srác nyerni akar semmi mást.

Másrészt 11 szezont lehúzott egy teljesen más karakterű géppel, még neki is kell idő, hogy ezt fejben átdrótozza. Főleg amikor a győzelemért mész és még azokat az utolsó tizedeket ezredeket kéne összekaparászni valahol/valahogy.

Nem mondom hogy a VB címért harcban lesz év végén is, mert ez a learning curve úgy néz ki pont kiveszi az ehhez szükséges év eleji eredményeket. De amikor majd tényleg összeáll, szerintem felkötheti mindenki a gatyáját.

Sokan felhozzák, hogy “csak” a 2023-as ducit kapja. Azért ne felejtsük el, hogy ez tavaly magasan a legjobb gép volt a rajtrácson. Nincs itt akkora különbség az idei Ducatihoz képest. A 24-es gépnek nyilván magasabb a plafonja, de a tavalyi gép meg mondjuk itt az év elején sokkal kiforrottabb. Nem ezen múlik, és nem is ezen fog múlni Marquez sikere.
Cowboykarcsi90
23 vs 24 gp témához annyit, hogy tavaly tényleg úgy volt , ahogy írtad, hogy az új géppel voltak még gondok és a régi jobb is volt akár(szezon elejen). Viszont idén már a tesztek után az összes szakértő és a pilóták is elmondták , hogy óriási a fejlődés és sokkal jobb a 24-es gép, erősebb a motor és féktávokon sokkal stabilabb. Pecco érzett néha erős vibrációt a hátsó kereken, de ő is azt mondta , hogy óriási az előrelépés a tavalyi géphez. Plusz az eredmények is ezt mutatják. Tavaly a VR46osok sokkal jobban mentek plusz Alex M is. Most csak MM tudja az új gépekkel tartani a tempót a többiek nagyon messze vannak. Ezért is mondta MM és a szakértők is , hogy nem lesz esélye a VB címre. 1-2 győzelem meg jobb eredmény a max ebben szezonban.
5 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 170 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem lesz gond MMel. Szerintem aki nem a hater szemüvegen keresztül nézi, az látja ezt.

A tegnapi tényleg sok volt, én ezt betudom annak, hogy egyrészt 5 év óta most érezte azt először, hogy reális esélye van a győzelemre. Onnan meg vitte a szíve. Ez a srác nyerni akar semmi mást.

Másrészt 11 szezont lehúzott egy teljesen más karakterű géppel, még neki is kell idő, hogy ezt fejben átdrótozza. Főleg amikor a győzelemért mész és még azokat az utolsó tizedeket ezredeket kéne összekaparászni valahol/valahogy.

Nem mondom hogy a VB címért harcban lesz év végén is, mert ez a learning curve úgy néz ki pont kiveszi az ehhez szükséges év eleji eredményeket. De amikor majd tényleg összeáll, szerintem felkötheti mindenki a gatyáját.

Sokan felhozzák, hogy “csak” a 2023-as ducit kapja. Azért ne felejtsük el, hogy ez tavaly magasan a legjobb gép volt a rajtrácson. Nincs itt akkora különbség az idei Ducatihoz képest. A 24-es gépnek nyilván magasabb a plafonja, de a tavalyi gép meg mondjuk itt az év elején sokkal kiforrottabb. Nem ezen múlik, és nem is ezen fog múlni Marquez sikere.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
5 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
MM fanként védem 😊
Szóval amikor ment a szekér, a Hondával szerintem úgy volt, hogy néha megpróbálta túltolni és akkor elesett. Esett ő a VB címei éveiben is, de soha nem éreztem azt, hogy sokszor kellett a határon mennie. Aztán ahogy bezuhant a Honda teljesítménye, úgy kellett egyre többször, egyre jobban nagyobb kockázatokat vállania. Megjegyzem az utóbbi 3 évben (érzésre) a legtöbbet toronymagasan a Hondások buktak. Csóri Mir világbajnokként hol van a Hondával? Sehol!
És tényleg valahol szörnyű, hogy olyan motorral mész, ami tuti rosszabb mint a többi és szerintem itt is a határon kell motorozni, igaz tényleg még így is bucira vered a többi hasonló motorost 😊
Én egyébként értem a Ducatit, nem akarja szétaprózni a pontjaikat, csak nekünk nézőknek rossz, hogy 2-3 motorra korlátozzák az esélyeseket. Mindig megvan a veszély, hogy egy egyversenyzős motor megveri őket. Nyilván MM fan vagyok, de azért én izgalmas versenyt szeretnék!

Visszatérve a tegnapi esélylatolgatásra, nyilván 3 futam után még azért nem lehet nagy okosságokat mondani, sőt az elmúlt 2-3 évben láttuk már, hogy a KTM vagy az Aprilla Espával jó volt az elején, aztán zutty nyár után visszaestek. Sajnos ezzel azért lehet számolni és akkor igaz lesz, hogy továbbra is Bagnaia, Martin csata marad itt, a többiek nem rúgnak labdába. De azt tartom, hogy esni nem szabad! Inkább hozd be 5-6 helyen, de simán lehet, hogy év végén hiányoznak majd azok a pontok!
5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 293
Jó verseny volt.
Egyetértek azokkal, akik szerint Marquez elég gáz. Eddig az volt, hogy mennyire jó versenyző, de a sz.r motor miatt nullázik, most ott a jobb motor, ugyanúgy nullázik. Mindig van a magyarázat, hogy most ezért, aztán meg azért... többet láttam ebbe a MM-Ducati párosba, de eddig pont ugyanott folytatja, ahol a Hondával abbahagyta.

Az meg közben egyre világosabb, hogy a teljes mezőny legtehetségesebb versenyzője pillanatnyilag Acosta, minden kategóriát beleértve.

VB címről szvsz most még nem érdemes komolyabban beszélgetni, elég gyakran fordult elő az elmúlt években, hogy a szezon első felében valaki dominált, aztán a második felében meg másvalaki, még sokminden lehet, iszonyat hosszú a szezon. (szerencsére 😊)

De ez tényleg egy igazán élvezhető verseny volt.
Jan
Elesett az első helyről, ugy hogy egész hétvégén ő volt a leggyorsabb Ducatis, egy évvel régebbi technikán mint Martin, Pecco, Bestia..ezek közül Martin és Pecco harcoltak tavaly a VB a címért. Ha náluk gyorsabb a tavalyi géppel, akkor, hogy lehet sz.r?? 🤣
Plusz nézd meg mennyivel gyorsabb azoknál , akik ugyanúgy GP23al mennek..közelébe nincsenek, ugy hogy MM-nek ez az első Ducatis éve.
Pecco a VB győztes éveiben ugyanígy eldobta egy csomószor a gépet, csak a gyári(nem egy évvel régebbi, mint amivel MM megy) Ducati, kihúzta a szarból Quarta ellen, Martin meg tavaly év elején esett rengeteget, ezért volt nagy hátránya.
A Honda-nal meg lehet nézni, hogy akik a helyére mentek azok még többet esnek mint MM , cserébe sokkal lassabbak..tavaly itt MM második helyen végzett az időmérőn, idén a legjobb Hondás 18. lett.
Azt is elmondta MM és a szakértők is , hogy mivel egy évvel régebbi technikan megy MM és az új Ducati sokkal jobb mint az idei, plusz az ő motorja egész évben ugyanaz marad mint amilyennel elindult az első futamon(a GP 24 pedig folyamatosan fejlesztve lesz), ezért sansza nem lesz a VB címért és egyre jobban le fog maradni év vége felé.
Nézd meg motorsportban mennyit számít egy év technikai fejlődés, mp-et fejlődnek és MM így tartja a tempót az újabb motorokkal.
Plusz ha annyira szar lenne , mint ahogy te gondolod , akkor a Ducati miért akarná őt a gyári csapatba(ezt hallani)? Ők csak jobban értenek hozzá , meg egy kicsit több adatuk van 🙂
5 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem Marc amég egyet nyer valahogyan, addig mindig benne van hogy így eldobja folyton. Alapvetően 2020-ban ebben sérült meg, hogy Qua vezetett azon a futamon, de közel lett volna hogy utolérje, és ezt üldözi ugyanazzal a problémával folyton. Ebben benne van az is, hogy az ő szintjén egy dobogó nem oszt nem szoroz.
Heisman nádor
Pedig pont azok kellenének neki. Nem lehet állandóan úgy menni, hogy vagy 25 pont, vagy nulla. Abból 10-ből 9-szer nulla lesz.

5 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 336 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem Marc amég egyet nyer valahogyan, addig mindig benne van hogy így eldobja folyton. Alapvetően 2020-ban ebben sérült meg, hogy Qua vezetett azon a futamon, de közel lett volna hogy utolérje, és ezt üldözi ugyanazzal a problémával folyton. Ebben benne van az is, hogy az ő szintjén egy dobogó nem oszt nem szoroz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 302 — Cowboys fan
Larsonék durván floppoltak itt
zacknorb
hát, Larson valahogy visszajött a két kör hátrányból. még a végén megnyeri 😮
5 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Jó verseny volt.
Egyetértek azokkal, akik szerint Marquez elég gáz. Eddig az volt, hogy mennyire jó versenyző, de a sz.r motor miatt nullázik, most ott a jobb motor, ugyanúgy nullázik. Mindig van a magyarázat, hogy most ezért, aztán meg azért... többet láttam ebbe a MM-Ducati párosba, de eddig pont ugyanott folytatja, ahol a Hondával abbahagyta.

Az meg közben egyre világosabb, hogy a teljes mezőny legtehetségesebb versenyzője pillanatnyilag Acosta, minden kategóriát beleértve.

VB címről szvsz most még nem érdemes komolyabban beszélgetni, elég gyakran fordult elő az elmúlt években, hogy a szezon első felében valaki dominált, aztán a második felében meg másvalaki, még sokminden lehet, iszonyat hosszú a szezon. (szerencsére 😊)

De ez tényleg egy igazán élvezhető verseny volt.
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Larsonék durván floppoltak itt
5 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 827 — Browns GM

zacknorb
😕
Mikey
készül majd egy Noah Gragson interjú, Zoli várja a nézői kérdéseket is hozzá 😉

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.