Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Nem az van h idén pont ki lehet szélesíteni az első kanyart, ha nagyon muszáj?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem én most úgy csinálom, hogy megnyitom f1.com-on a live timingot, mert így, hogy Gyulára vagyok utalva.....nem biztos, hogy minden információ pontosan átjön hozzám, ha egyáltalán átjön 😀 😀
Ha Héder Barna nem nézné elmekárosultnak az összes nézőt, azért azt tudnám értékelni (Y)EaRl
Miért, nem vagyunk azok? Hiszen nézzük ezt a ..... ezt. Sőt, alig várom a következőt...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A ferrari boxban most biztos azon tanakdonak hogy mi lehet az a kékes szürkés valami az égen, vajon abból jön a víz?JayB
😀 😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 715
A ferrari boxban most biztos azon tanakdonak hogy mi lehet az a kékes szürkés valami az égen, vajon abból jön a víz?
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
szerintem én most úgy csinálom, hogy megnyitom f1.com-on a live timingot, mert így, hogy Gyulára vagyok utalva.....nem biztos, hogy minden információ pontosan átjön hozzám, ha egyáltalán átjön 😀 😀
Ha Héder Barna nem nézné elmekárosultnak az összes nézőt, azért azt tudnám értékelni (Y)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 715
csak nehogy sc mögül induljanak mer az gecire felbaszna. :mad:miilann
Nem darálják be Alonsot szal legyen csak így 😛 De szvsz monszunnak kell ehez lennie.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak nehogy sc mögül induljanak mer az gecire felbaszna. :mad:miilann
Az mondjuk engem is. A legjobb verseny az idényben (szerintem), nem kéne elbaszni....
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
csak nehogy sc mögül induljanak mer az gecire felbaszna. :mad:

child please!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Esik az eső Spá-ban.... 😀 😀apeszos
anyám borogass.....szerintem hasonló légkörű lesz a verseny is mint tegnap az időmérő 😀EaRl
Remélem még annál is jobb lesz. Bár lehet, hogy csak az első kanyarig tart.. 😀 El tudom képzelni milyen fejtörő megy a boxokban.... Milyen latex-et húzzunk a gurigára.... 😀
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Esik az eső Spá-ban.... 😀 😀apeszos
anyám borogass.....szerintem hasonló légkörű lesz a verseny is mint tegnap az időmérő 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Esik az eső Spá-ban.... 😀 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv Mindenkinek!

A megújult bowl.hu-n először szólok hozzá 😊
Régebben is követtem a fórumot, de nem voltam nagyon aktív, egész jó közösség alakult ki már évek óta, gratula hozzá, meg az új oldalhoz is.
Amerikaifoci mellett a motorsportok érdekelnek leginkább úgyhogy hajrá McLaren, CITROEN Racing, Chip Ganassi Racing, Repsol Honda, és Max Biaggi, ja meg Janika meg Bútor Robi itthoni Rallyban természetesen. 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 715
szerintem aki a kaotikus versenyekből jól szokott kijönni az Hamilton 😛EaRl
Ő mindenből jól jön ki, ez más tészta 😛 Button a szerencse mellett legalább jól taktikázik de neki csak szimplán ordas nagy mákja van.JayB
most is ordas mákja volt mikor teljesen vizes pályán 3 tizedet javított a száraz pályás idején...braxa88
Nem azt mondom hogy fogalmatlan, az egyik legnagyszerűbb pilóta ha nem a legnagyszerűbb a jelenlegi mezőnyben de tény hogy mindenből mákosan jön ki.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak semmi félreértés, amit irtam azt Hamilton drukker ként tettem 😊 ha holnap száraz verseny lesz szerintem sima győzelem Lewisnak, ha pedig esik onnantól a taktikán van a hangsúly ugye, ami a McLarennek nem egy gyenge oldala, ha ezt az évet nézzük akkor pláne....jól szokott menni Lewis Spa-ban ezt ma is bizonyította
szóval én bizakodóan várom a futamotEaRl
Azt én is. Ne feledd, van pár esőmenő a "userek" között, (Vettel, Sutil, Alonso, Schumacher, Kubica, Barrichello....) ha az elejétől esni fog, igencsak sokesélyes lesz dolog.... Na és aki megússza az első kanyart.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Talma-nak nagyon nem megy az időmérőkön, most is csak 16...
Remélem a futam ezúttal is jobban sikerül majd.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
szerintem aki a kaotikus versenyekből jól szokott kijönni az Hamilton 😛EaRl
Ő mindenből jól jön ki, ez más tészta 😛 Button a szerencse mellett legalább jól taktikázik de neki csak szimplán ordas nagy mákja van.JayB
most is ordas mákja volt mikor teljesen vizes pályán 3 tizedet javított a száraz pályás idején...braxa88
csak semmi félreértés, amit irtam azt Hamilton drukker ként tettem 😊 ha holnap száraz verseny lesz szerintem sima győzelem Lewisnak, ha pedig esik onnantól a taktikán van a hangsúly ugye, ami a McLarennek nem egy gyenge oldala, ha ezt az évet nézzük akkor pláne....jól szokott menni Lewis Spa-ban ezt ma is bizonyította
szóval én bizakodóan várom a futamot
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Alonso az esőt hibáztatja....
Tovább....
Nekem ez az időmérő így tökéletes.. 😀
Egyébként Alonso ott lesz a dobogón.... Kaotikus verseny lesz, és ezekből ő jól szokott kijönni...apeszos
szerintem aki a kaotikus versenyekből jól szokott kijönni az Hamilton 😛EaRl
Ő mindenből jól jön ki, ez más tészta 😛 Button a szerencse mellett legalább jól taktikázik de neki csak szimplán ordas nagy mákja van.JayB
most is ordas mákja volt mikor teljesen vizes pályán 3 tizedet javított a száraz pályás idején...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 715
Alonso az esőt hibáztatja....
Tovább....
Nekem ez az időmérő így tökéletes.. 😀
Egyébként Alonso ott lesz a dobogón.... Kaotikus verseny lesz, és ezekből ő jól szokott kijönni...apeszos
szerintem aki a kaotikus versenyekből jól szokott kijönni az Hamilton 😛EaRl
Ő mindenből jól jön ki, ez más tészta 😛 Button a szerencse mellett legalább jól taktikázik de neki csak szimplán ordas nagy mákja van.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Alonso az esőt hibáztatja....
Tovább....
Nekem ez az időmérő így tökéletes.. 😀
Egyébként Alonso ott lesz a dobogón.... Kaotikus verseny lesz, és ezekből ő jól szokott kijönni...apeszos
szerintem aki a kaotikus versenyekből jól szokott kijönni az Hamilton 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Alonso az esőt hibáztatja....
Tovább....
Nekem ez az időmérő így tökéletes.. 😀
Egyébként Alonso ott lesz a dobogón.... Kaotikus verseny lesz, és ezekből ő jól szokott kijönni...apeszos
WtF?
Az SC véletlenül se szokott pont elé kijönni, h jó 10-15 helyet bukjon. Vagy csak egészen egyszerűen mindig rosszkor rossz gumiért hívják ki és györőrűen idegeli magát a vert középmezőnyben. De tényleg, egy kaotikus futamot nem tudnék mondani, ahol jól jött ki. Montecarlo, de az igazából nem volt kaotikus. Az 1. SC neki jött jól, de nem voltak változó pályaviszonyok, csak balesetek, amik meg ott mindig vannak...

Button szokott jól kijönni ezekből. Mindig jókor megy ki és jó gumit raknak rá. Idén is mindkét győzelme ilyen, és emlékezhetünk az első futam győzelmére is itt a Hungaroringen, ahhoz is sok köze volt...
Most meg Hamilton van nyerő helyzetben, a redbull úgy is elbénázza...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 715
Alonso az esőt hibáztatja....
Tovább....
Nekem ez az időmérő így tökéletes.. 😀
Egyébként Alonso ott lesz a dobogón.... Kaotikus verseny lesz, és ezekből ő jól szokott kijönni...apeszos
Legyen igazad rézbőrű kollega,de az első kanyar a daráló kellős közepén húzós lesz....Cowboykarcsi
Eau Rouge kanyar te jó ég, előre félek... Remélem a sok ifjú titán odafigyel majd.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Alonso az esőt hibáztatja....
Tovább....
Nekem ez az időmérő így tökéletes.. 😀
Egyébként Alonso ott lesz a dobogón.... Kaotikus verseny lesz, és ezekből ő jól szokott kijönni...apeszos
Legyen igazad rézbőrű kollega,de az első kanyar a daráló kellős közepén húzós lesz....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Alonso az esőt hibáztatja....
Tovább....
Nekem ez az időmérő így tökéletes.. 😀
Egyébként Alonso ott lesz a dobogón.... Kaotikus verseny lesz, és ezekből ő jól szokott kijönni...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Alonso használt gumin futotta az első idejét a q1-ben mert a frisset a végére tartogatták, láttuk hogy mennyire faszán bejött ez a taktika...JayB
Hát nem tudom, hogy ki nézi a Ferrarinál az időjárás-radart, de azt fenéken billenthetnék.
Feltűnően sok a hiba már náluk...

Na mindegy, majd holnap meglátjuk mi lesz. Mindenesetre Alonso-nak nehéz versenye lesz...

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 483
De valami egészen elképesztő ez számomra, minden vak hülye megmondja hogy sietni kéne mert az a fekete felhő nem délibáb basszki, és a "koncentráljunknemszabadhibázni" brigádnak nemsikeról egyedül ezt véghez vinni... Nem sűrűn mondok ilyet de meg is érdemlik mostmár.JayB
Nincs már ott az angol meg a francia, maradtak az olaszok, tőlük az lenne meglepő, hogyha nem ezt csinálnák. 😛