Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ezaz Fernando!!!
Lehet elmarad Gyulám katarzisa?? 😛
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
"Sutil érkezik, az nem rossz... jah de." 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ki ez a kommentátor F1-nél?Farky
Walter Csaba, egy magyar autóversenyző. Azt írják a porshe super cupában versenyzett a Hungaroringen.

Gyulámnak nem nagyon tetszik a q1 ferrari 1-2-je. "Vetteltől több kell", hogy húzná a f......Chrisdol
Thx, lemaradtam az elejéről és nem tudtam ki ő.
Gyula majd élvez a q3-ban ha Vettel gyors lesz 😀Farky
Már megkezdte a merevedést....... 😀
Csak a red bull, a red bull a red bull b.meg
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ki ez a kommentátor F1-nél?Farky
Walter Csaba, egy magyar autóversenyző. Azt írják a porshe super cupában versenyzett a Hungaroringen.

Gyulámnak nem nagyon tetszik a q1 ferrari 1-2-je. "Vetteltől több kell", hogy húzná a f......Chrisdol
Thx, lemaradtam az elejéről és nem tudtam ki ő.
Gyula majd élvez a q3-ban ha Vettel gyors lesz 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ki ez a kommentátor F1-nél?Farky
Walter Csaba, egy magyar autóversenyző. Azt írják a porshe super cupában versenyzett a Hungaroringen.

Gyulámnak nem nagyon tetszik a q1 ferrari 1-2-je. "Vetteltől több kell", hogy húzná a f......
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ki ez a kommentátor F1-nél?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Hoppácska új szakkom.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ez má fáj...
http://www.f1hirek.hu/hir/Massa_nem_latta_jol_a_rajtvonalat_Belgiumban__201009111315


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
A Ferrarit igenis bűnösnek találták, áll az indoklásban
Link...
Lauda szerint Alonso messze a legjobb a mezőnyben
Erről eszembe jutott: Mi lenne, ha rendeznének egy futamot teljesen egyforma autókkal? Lenne meglepi.... Lehet, a mostani élmenők a fasorban sem lennének. Bezzeg egy Kobayasi... 😀apeszos
Érdekes lenne, nekemis sokszor eszembe jutott már. Szvsz elég nagy vonatozás lenne, így sincs elég nagy sebességkülönbség előzéshez, az időmérőn múlna minden. Egyébként Hamilton a Top Gearben vizes pályán 3 másodpercet vert a Lianával Webberre, Button szárazon ment ugyanannyit mint Lewis, ezekből sokat le lehet szűrni 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Ferrarit igenis bűnösnek találták, áll az indoklásban
Link...
Lauda szerint Alonso messze a legjobb a mezőnyben
Erről eszembe jutott: Mi lenne, ha rendeznének egy futamot teljesen egyforma autókkal? Lenne meglepi.... Lehet, a mostani élmenők a fasorban sem lennének. Bezzeg egy Kobayasi... 😀
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Példának felhozva annó azt olvastam hogy kb 10000 dollárba kerül egy garnitúra gumi felnistől, egy versenyhétvégén elhasználnak max 11-et. A Ferrarinál a könyvelésben több hiány van mint ez az összeg..JayB
az egyik f1-es oldalon a 458 Italia eladási árához hasonlították, ami ugye körülbelül 200 ezer dollár... kell ezt kommentálni? 😀 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=TDd49HAiqXE

R.I.P. Shoya! 😕
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Példának felhozva annó azt olvastam hogy kb 10000 dollárba kerül egy garnitúra gumi felnistől, egy versenyhétvégén elhasználnak max 11-et. A Ferrarinál a könyvelésben több hiány van mint ez az összeg..
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Arra h sok-e vagy kevés nem akarok reagálni, de
Ez a pénzbüntetés olyan a Ferrarinak, mintha 2szer körülzavarták volna őket az asztal körül, vagy 5 percre a sarokba állították volna.
Nem fognak tönkre menni bele, főleg h a költségvetésbe a nagyobb f1-es csapatok költségvetésébe legalább 1 millió USD be van tervezve büntetésekre...Black_Adder
Oké, lehet hogy csak nekem tűnik soknak. Legfőképp azért, mert egy értelmetlen, és legfőképpen szinte mindenki által megszegett szabályról van szó. Tudom, amíg a szabálykönyvben szerepel, addig írott szabály, de tudjuk mennyit is ér...
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Na most tárgyalják a Ferrari németországi ügyét...
Lassan megszületik a döntés, mi meg élezhetjük a kardjainkat hogy megvívjunk egymással. 😀Sonics
Felmentették a Ferrarit, kezdőhet a "köcsögmindentmeguszóbrigád" kontra "Alonsoakirályhajráferrari" per 😊JayB
Ez volt a várható, no meg a reális döntés. De miért úszta volna meg? Kaptak 100.000 dolcsis büntetést. Azért ez nem "kém" ügy volt... 😀
Megjegyzem, én is inkább a Mekivel szimpatizálok (tehát kisebbségben vagyok 😀), mégis az az érzésem, a pénzbüntetés mértéke is sok egy kicsit....apeszos
Arra h sok-e vagy kevés nem akarok reagálni, de
Ez a pénzbüntetés olyan a Ferrarinak, mintha 2szer körülzavarták volna őket az asztal körül, vagy 5 percre a sarokba állították volna.
Nem fognak tönkre menni bele, főleg h a költségvetésbe a nagyobb f1-es csapatok költségvetésébe legalább 1 millió USD be van tervezve büntetésekre...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Ez az a nyomozás amire nem kell sok időt fordítani:

http://www.nemzetisport.hu/motogp/redding-lelkileg-osszetort-nem-biztos-hogy-folytatja-2044187/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na most tárgyalják a Ferrari németországi ügyét...
Lassan megszületik a döntés, mi meg élezhetjük a kardjainkat hogy megvívjunk egymással. 😀Sonics
Felmentették a Ferrarit, kezdőhet a "köcsögmindentmeguszóbrigád" kontra "Alonsoakirályhajráferrari" per 😊JayB
Ez volt a várható, no meg a reális döntés. De miért úszta volna meg? Kaptak 100.000 dolcsis büntetést. Azért ez nem "kém" ügy volt... 😀
Megjegyzem, én is inkább a Mekivel szimpatizálok (tehát kisebbségben vagyok 😀), mégis az az érzésem, a pénzbüntetés mértéke is sok egy kicsit....
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Na most tárgyalják a Ferrari németországi ügyét...
Lassan megszületik a döntés, mi meg élezhetjük a kardjainkat hogy megvívjunk egymással. 😀Sonics
Felmentették a Ferrarit, kezdőhet a "köcsögmindentmeguszóbrigád" kontra "Alonsoakirályhajráferrari" per 😊
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Na most tárgyalják a Ferrari németországi ügyét...
Lassan megszületik a döntés, mi meg élezhetjük a kardjainkat hogy megvívjunk egymással. 😀

több mint 14 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
Íme az új koreai pálya:

http://www.youtube.com/watch?v=vIp258UMo5s&feature=player_embeddedSonics
Remélem itt csak esős versenyek lesznek...a 3. kanyarig tetszik.
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Íme az új koreai pálya:

http://www.youtube.com/watch?v=vIp258UMo5s&feature=player_embedded

több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Nem találtam videót a bukásról! Van valami linketek?catattack
Itt van link és ne gyertek azzal, hogy ez kegyeletsértés stb....
http://auto.indavideo.hu/video/Oriasi_bukas_a_Moto2-es_futamon/F.Schleck
Ez tényleg nagyon durva.... 😕

R.I.P. Tomizawa 😕

több mint 14 éve
catattack 3 520
Nem találtam videót a bukásról! Van valami linketek?catattack
Itt van link és ne gyertek azzal, hogy ez kegyeletsértés stb....
http://auto.indavideo.hu/video/Oriasi_bukas_a_Moto2-es_futamon/F.Schleck
Nagyon durva, bár elfogult vagyok a motoros bukásokkal. 😕
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem találtam videót a bukásról! Van valami linketek?catattack
Itt van link és ne gyertek azzal, hogy ez kegyeletsértés stb....
http://auto.indavideo.hu/video/Oriasi_bukas_a_Moto2-es_futamon/

több mint 14 éve
catattack 3 520
Nem találtam videót a bukásról! Van valami linketek?