NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

7 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 317 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nálam minden olyan, ahol nem az önhibádból esel ki, hanem egy vagy két másik hülye miatt, az már lutri.
A vak szerencsén múlik, hogy épp jókor vagy jó helyen, megúszod a crasheket és az utolsó 10 kőrben ott vagy az elején.
NB2
Ez egy versenyt nézve igaz lehet, de mint a pókerben is, a végén valahogy mindig a legjobbak vannak ott. Ezért nem szerencsejáték, nem a vakszerencsén múlik, hogy ki jut PO-ba, ki lesz a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát az hogy ki lesz a bajnok, az teljesen lutri.
7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Nálam minden olyan, ahol nem az önhibádból esel ki, hanem egy vagy két másik hülye miatt, az már lutri.
A vak szerencsén múlik, hogy épp jókor vagy jó helyen, megúszod a crasheket és az utolsó 10 kőrben ott vagy az elején.
NB2
Akkor igazából a ralin kívül minden lutri.
7 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Nálam minden olyan, ahol nem az önhibádból esel ki, hanem egy vagy két másik hülye miatt, az már lutri.
A vak szerencsén múlik, hogy épp jókor vagy jó helyen, megúszod a crasheket és az utolsó 10 kőrben ott vagy az elején.
NB2
Ez egy versenyt nézve igaz lehet, de mint a pókerben is, a végén valahogy mindig a legjobbak vannak ott. Ezért nem szerencsejáték, nem a vakszerencsén múlik, hogy ki jut PO-ba, ki lesz a bajnok.

7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Nálam minden olyan, ahol nem az önhibádból esel ki, hanem egy vagy két másik hülye miatt, az már lutri.
A vak szerencsén múlik, hogy épp jókor vagy jó helyen, megúszod a crasheket és az utolsó 10 kőrben ott vagy az elején.
7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Egyébként a tegnapi szerintem messze volt a lutritól hiába super speedway.
7 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Ha valaki szereti a lutrifaktort egy autóversenyben az tényleg imádhatja a Nascart 😊
NB2
Nekem tetszik, hogy bármelyik versenyt kb. bárki megnyerheti, én inkább azt furcsállom, ha valakinek az jön be, hogy tíz versenyből nyolcat toronymagasan ugyanaz a versenyző nyer, mint F1-ben volt rengeteg éven át.
Pont a lutrifaktor az, ami miatt végig izgalmas a körözés, nincs az, hogy 20 kör, és nagyjából lefutott a verseny. Kvázi bárki megnyerheti még a kétharmada után is. Pl. az előző versenyt, a Daytona500-t úgy nyerték meg, hogy kb. 10 körrel a vége előtt a teljes élboly elszállt/átrendeződött egy balesetben, a mostanit meg egy olyan versenyző, aki nem standard top10-es arc. De az alapszakasz végén, a PO-ba azért nagyrészt a favoritok jutnak be, és a végső győztes is a szezont végig dominálók közül kerül ki.

7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha valaki szereti a lutrifaktort egy autóversenyben az tényleg imádhatja a Nascart 😊
NB2
Csak a hat superspeedway verseny lutri teljesen. Daytona, Atlanta, Talladega.
7 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Ha valaki szereti a lutrifaktort egy autóversenyben az tényleg imádhatja a Nascart 😊
7 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 069 — #officialBoliever
Hat megvolt életem második NASCAR futama is, és hat aztakva…. 😀 ez nagyon király volt. Amikor 2 hete eldöntöttem, h idén követni fogom a nascart nem gondoltam, h 2 futam alatt ennyire berant.

Nyilván a szabályokat, csapatokat, versenyzőket meg tanulnom kell, de nagyon bejön eddig. Alig várom a vasárnapot!
rob3r7o
Na akkor mostantól teljesen más versenyekre számíts.
Mikey
Kiváncsi leszek. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
7 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Atyaég, nem tudom láttam ennél a harmadik szakasznál végig, és a finishnél jobb záróetapot eddig Nascarban!
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hat megvolt életem második NASCAR futama is, és hat aztakva…. 😀 ez nagyon király volt. Amikor 2 hete eldöntöttem, h idén követni fogom a nascart nem gondoltam, h 2 futam alatt ennyire berant.

Nyilván a szabályokat, csapatokat, versenyzőket meg tanulnom kell, de nagyon bejön eddig. Alig várom a vasárnapot!
rob3r7o
Na akkor mostantól teljesen más versenyekre számíts.
7 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 827 — Browns GM
beszarsz

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
7 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 069 — #officialBoliever
Hat megvolt életem második NASCAR futama is, és hat aztakva…. 😀 ez nagyon király volt. Amikor 2 hete eldöntöttem, h idén követni fogom a nascart nem gondoltam, h 2 futam alatt ennyire berant.

Nyilván a szabályokat, csapatokat, versenyzőket meg tanulnom kell, de nagyon bejön eddig. Alig várom a vasárnapot!

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor 0,007-el maradsz le az 1.-től és ez "csak" a 3. helyre elég...
7 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 502
Végig zseniális verseny volt!
Aki ismerkedni akar a NASCARral, ezt a versenyt nézze meg!
Minden benne volt ami miatt szép ez a sorozat.

Szerkesztette: xrace77
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Verdák IRL hármas célfotó volt
zacknorb
De örülök Suareznek.
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 496 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a Verdák IRL hármas célfotó volt
7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Az erős befutó volt. 😀
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 496 — Kinek mit intézett a kormánya
Marha jó ez az új Atlanta, bár én az előzőt is szerettem eléggé
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 496 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát, a Cuposok eléggé bekezdtek
7 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A Race 2 kimaradt csak az eredményt láttam de Lowes egy utolsó körös manőverrel nyomta le Bautistat. Rozoga alatt megfőtt a bömbi. Rea elesett.
Cowboykarcsi90
pedig talán a legjobb futam volt a hétvégén.

jól indult az év, pedig szkeptikus voltam.
törölt kristof
Igen ezzel most találkoztam én is…

Sebestyén Peti “…hát ezt hogy csinálta!?” őszinte rácsodálkozása zseniális 😀

De amúgy tényleg elképesztő, szerintem én még nem láttam itt senkit így előzni, kívülről körbe motorozva a másikat. Az is lehet hogy ABnél volt valami technikai gixxer? Nem mondott semmit a verseny után?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
7 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Nekem inkább az visszás, h dawyd Bulega egyszeri eredményéből von le általános következtetést az SBK színvonalára.
Egy olyan év első versenyéből, amikor a nagymenők márkát és csapatot váltottak és mindenki kb még tesztüzemmódban van, Bulega meg amúgy egy jó motoron meg és előtte Supersportozott, vagyis jó mélyen volt. Lehet h ő 24-25 évesen érik majd be.
Willie Parker
Oké. Térjünk vissza rá szezon felezőnél.
dawyd728
Vagy nézzünk mondjuk 2-3 szezont
7 hónapja
dawyd728 3 835
Nekem inkább az visszás, h dawyd Bulega egyszeri eredményéből von le általános következtetést az SBK színvonalára.
Egy olyan év első versenyéből, amikor a nagymenők márkát és csapatot váltottak és mindenki kb még tesztüzemmódban van, Bulega meg amúgy egy jó motoron meg és előtte Supersportozott, vagyis jó mélyen volt. Lehet h ő 24-25 évesen érik majd be.
Willie Parker
Oké. Térjünk vissza rá szezon felezőnél.
7 hónapja
dawyd728 3 835
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.


Jan
Nem ezt mondom. Csak annyit, h a WSBK mezőnyből senki nem lenne a mai gp mezőny top15-jében. Nyilván nem gondolom, h Bulega itt mindenkinek ki fogja fújni az orrát, de már az a tény, h az élmezőny tagja tud lenni, hiába van alatta egy Panigale számomra rossz színben tünteti fel a teljes WSBK élmezőnyt, ugyanis Bulega 10-ből 10 szezonban a GP mezőny bottom3 ridere lenne és most lehet beszélni arról, h különböző vezetési technika kell a két kategóriához, de az mellébeszélés. Ekkora szakadék nincs a két kategória között. Ez nem rally vs pályaversenyzés mértékű különbség. Ugye anno Loeb esete..
dawyd728
Röviden: a tény az, hogy Bulega 1:27,916-ot ment Ausztráliában.

Ezzel az idővel, az ausztrál MotoGP futamon a 6. helyről lehetett volna indulni.
Zarco mögé fért volna be, DiGia (1:27,919) elé.

A leggyengébb GP-s Nakagami volt, 1:29,832. A mostani SBK -ból húszan(!) fértek volna be elé.

Vagy nézhetjük fordítva is, hogy mondjuk Quartararo ideje, a SBK Superpole-on a 13. helyre lett volna elég.

Szóval nem vágom, hogy mi az a nagy színvonal különbség, amiről beszélsz. Tempóban simán összeér a SBK eleje, a GP közepével-hátsó felével.
Jan
Én azt nem vágom mit számítanak a köridők ebben a kérdésben. Két különböző szabályrendszerben elért idők hasonlításából mi következik?
dawyd728
Hát az, hogy ez az értelme, és lényege az egész motorsportnak, hogy ki a gyorsabb.

Nyilvánvalóan a leggyorsabb sorozat a legszínvonalasabb, a legkomolyabb műszaki tartalommal
, a legkomolyabb versenyzőkkel. Mondjuk egy F1' sokkal komolyabb színvonalú, mint egy F2, vagy Formula E, mert sokkal gyorsabbak. Nincs olyan, ahol F2 vagy F E autók elérik az F1 középmezőny idejét.

Ugyanez a különbség a GP és a SBK esetében már egyáltalán nem ilyen nagy. Sőt, ahogy látod, vannak olyan pályák, ahol összeér a kettő.
Jan
Nem. Nagyon nem olyan egyértelmű, ahogy te gondolod.
Bárki pl. komolyan gondolja, h mondjuk a 2004-es F1 műszaki fejlettségét tekintve az F1 történetének a csúcsa? Vagy éppenséggel az akkori szabályokhoz képest 5-10 évvel később sokkal szigorúbb szabályrendszer mellett kellett az F1-es autókat tervezni.

Miből gondolod, h mondjuk a hétvégi gumi mizéria miatt nem vált a Superbike gyorsabbá, mint ami valójában lenne? Semmi nem következik abból, h 1:27-es köridőt ment Bulega és ezzel nem lesz hirtelen jobb motoros a világ legjobbjaihoz viszonyítva..
dawyd728
Nem Bulega személye a lényeg, ő csak egy aktuális példa. A sorozatok közti színvonal különbségről beszélünk, az pedig egyértelműen a gyorsaságra alapul.

Akkor is az F1 lenne a legmagasabb szinvonalú autós pályaverseny, ha létezne egy másik sorozat, ahol ugyanazokon a pályákon 5mp-el jobb időket mennek?

Akkor is a GP lenne a legszinvonalasabb motorverseny, ha mondjuk a SBK mindenhol jobb időket menne? Nyilván nem.

Ha arra gondolsz, hogy az F1-ben régebben a másfajta szabályok miatt jobb időket mentek mint most, az lehet, de bármelyik évet nézed, mindig az F1 volt a leggyorsabb széria. Soha nem volt olyan, hogy bármilyen más széria 1-2 mp-en belül lett volna az F1 elejéhez képest. Most a GP és a SBK között kb ennyi van.
Jan
Igen. Ott a Nascar és ott az IMSA. gyorsabbak a prototípus autók, mégsem az IMSA hétvégéin van tömeg, hanem Nascar hétvégéken. Nem ovál, hanem road hétvégéket hasonlító esetükben..
Nem a tempó dönt, az csak egy szelete.


Kb arról akarsz meggyőzni, hogy ugyanazon a pályán egy GP motorral menni 1.28-at, meg egy SBK motorral menni 1:28-at, az valami teljesen más képességű versenyzőt jelent. Pedig nem.
Továbbra sem erről beszélek. Arról beszélek, h azon a motoron, amin Bulega ül a moto3-moto2-motogp teljes mezőnyéből lenne 30-40 rider, akik annyi felkészüléssel a hátuk mögött, mint Bulega mögött van, képesek lennének kisebb vagy egyenlő köridőre mint az olasz.