NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

7 hónapja
dawyd728 3 835
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.
Jan
Na Bulega nyerte az első versenyt. Én nagyon bírom az olaszt(mondjuk én melyik olasz motorversenyzőt nem 😀) igazi redemption tour volt már a tavalyi SSP bajnoki címe is. Én bírnam ha idén a nagyoknál is révbe érne.

Rozoga ötödik a bömbivel. Nem vonnék még le egyelőre messze menően semmit. Egyébként én egy jó movenak látom a török ide igazolasát, meglátjuk mi lesz belőle.

Iannone dobogója? 😀

Bautista és Rea szenvedése eddig nem várt. Főleg Johnny van nagy szarban mert a spanyol elvileg fizikailag nincs rendben, abból Ő felgyógyul(hat?) majd. Az észak-ír viszont egyelőre nagyon nem találja a helyét a kékeknél.
Cowboykarcsi90
Bulega egy szürke kisegér volt Moto2-3-ban. Supersport bajnokságról eddig is meg volt a véleményem, de a supetbike-ot eddig többre tartottam.. Valószínű nem volt véletlen tavaly Bautista leszereplése sem, ahogy a törökből se véletlen nem kért a gyári gp Yamaha csapat vagy Rea miért maradt mindig is itt.
Szóval Bulega szereplése egyáltalán nem tesz jót a szériának, még ha egyéni oldaláról a történet tetszetős is.
7 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.
Jan
Na Bulega nyerte az első versenyt. Én nagyon bírom az olaszt(mondjuk én melyik olasz motorversenyzőt nem 😀) igazi redemption tour volt már a tavalyi SSP bajnoki címe is. Én bírnam ha idén a nagyoknál is révbe érne.

Rozoga ötödik a bömbivel. Nem vonnék még le egyelőre messze menően semmit. Egyébként én egy jó movenak látom a török ide igazolasát, meglátjuk mi lesz belőle.

Iannone dobogója? 😀

Bautista és Rea szenvedése eddig nem várt. Főleg Johnny van nagy szarban mert a spanyol elvileg fizikailag nincs rendben, abból Ő felgyógyul(hat?) majd. Az észak-ír viszont egyelőre nagyon nem találja a helyét a kékeknél.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 226 — Vikings fan
Aki hozzáértő mit mond, mennyivel van a Red Bull a többiek előtt? Van esély idén valami értelmes szezonra?
FLZOLI
Alonso annyit mondott hogy 19 versenyzőnek nincs eselye a VB címre most.
7 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.
7 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Aki hozzáértő mit mond, mennyivel van a Red Bull a többiek előtt? Van esély idén valami értelmes szezonra?
FLZOLI
Az első nap után én már elkönyveltem a szokásost, a második nap után viszont van némi fény. Nem csak azért mert a Ferrari végzett az élen, hanem mert a futott versenyszimulációjuk elég erős volt. Így csak úgy 90%-ra teszem az RB uralmat. 😀

7 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Aki hozzáértő mit mond, mennyivel van a Red Bull a többiek előtt? Van esély idén valami értelmes szezonra?

7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Április elején Martinsville-ben debütál a JR Motorsports #88-as Chevyjében a 20 éves Carson Kvapil, aki szerintem az egyik top prospect a NASCAR-ban. Back-to-back bajnok a Late Model Stock Car szériában, 34 versenyen 9 győzelemmel és 27 Top 5 helyezéssel.
Tavaly már bemutatkozott a Truck Seriesben, 12. lett Bristolban a Spire Motorsports #7-esével.
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 496 — Kinek mit intézett a kormánya
A Red Bull odabaszott egy több mint másodperces előnyt az első teszt napon, csoda kell hogy legyen valami izgalom.
Heisman nádor
Már csak 0.4 az előny 🙂
steelwolf
Helmut Marko tegnap este azt mondta a reális előnyük 3 tized
7 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 317 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Red Bull odabaszott egy több mint másodperces előnyt az első teszt napon, csoda kell hogy legyen valami izgalom.
Heisman nádor
Már csak 0.4 az előny 🙂
Baromi vicces h Verstappen 100+ kört teljesített, míg Pereznél egyből elfüstölt a fék.

Szerkesztette: steelwolf
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 340 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A Red Bull odabaszott egy több mint másodperces előnyt az első teszt napon, csoda kell hogy legyen valami izgalom.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Néhány dolog még akkor amit kiemelnék, számomra a legizgalmasabb aspektusának tűnik az uj szezonnak.

Pecco. Ha végre a hatodik motogpben töltött szezonjára ki tudná már nőni, ezeket a benny hill-es szezonkezdeteket… Én amúgy egy szoros, végletekig keresztbeverős szezonra számítok, egy ilyen bajnokságban méginkább húsbavágó lenne ez.

Bastianini. Én személy szerint Őt érzem Bagnaia 2024es legnagyobb kihívójának. Igen talán még Martinnal is komolyabbnak. A tesztek alatt végig jól mutatott, és Ő most baszott motivált, hogy jól elhallgatassa a 2023as kétkedőket. A szezon legpechesebb motorosa volt szerintem és év végén már olyan pletykák jöttek hogy Martin megkapja a helyét ‘24-re. En minimum a 2022-es Bestiára számítok idén. Ha kell a tégla falon is átmegy majd az olasz.

Na és akkor Martin. Szerintem azt tavaly megmutatta a spanyol, hogy minden megvan benne, hogy világbajnok legyen. Nála is létfontosságú lesz, hogy a személyiségéből adódó habitusát kordában tudja e majd tartani egy teljes szezonon át. Tanult e tényleg tavaly Phillip Islandből? Vagy Mandalikábol?

Na és persze az elefánt a szobában… Marquez. Eddig az előszezonban pontosan azt hozta, amit én vártam tőle. Az látszik, hogy az egykörös tempóban még jelentősnek mondható lemaradása van a gyári - főleg Peccohoz és Martinhoz - srácokhoz képest. Viszont a verseny szimulációi már most szemre valóak. A VB cím szerintem idén még pont el fog úszni, mire ez a csomag tényleg összeér - valamikor a szezon közepe után a hajrára fordulva - de azon nagyon meglepődnék ha nem lenne MM hétről hétre a top5ben, év végére egy maroknyi futamgyőzelemmel a farzsebében.

Ott a Bezzecchi-Diggia páros a VR46-nál. Lehetetlen megmondani. Én eleve nagyon bírom mindkét motorost. Fabiot 2023 után mondjuk szerintem nem is lehet nem kedvelni és szorítani érte. Bezz-en talán valamivel nagyobb a nyomás, neki elvileg idén már a következő szint kellene következzen. Tényleges VB aspiránsnak lenni, a szezon elejétől a végéig. Ehhez képest mondjuk eddig pont DiGannantonio néz ki jobbnak…


És akkor ugye a következő legtöbbet feszegetett téma. Lesz e egyáltalán tényleges VB kihívó, a nem Ducatis motorosok közül. Ha most kellene fogadni én azt mondanám, hogy nem. Igazából sem a KTM-től sem az Aprilliatol nem láttunk eddig többet, mint tavaly ugyan ilyenkor. Én birom Bindert nagyon, és őrületes tehetség de pont ez az. Eddig ennyi is maradt. És persze Acosta az a “20 évente egyszer” tehetség aki mellett nem lehet szó nélkül elmenni. De még az Ő esetében is valószínűtlennek tűnik, hogy idén bármilyen módon beleszóljon a VB harcba. Az Aprillianak - meg már ahogy írtam fentebb - meg egyszerűen még nincs meg a valódi franchise playere.

A bolognai gépek technikai fölényben vannak még mindig, nagyon úgy néz ki. Sokan is vannak… de szerintem ami a legfájóbb a többi gyártónak, hogy biza jó motorosaik is vannak.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
7 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.reddit.com/r/motogp/s/4pDEIK9GXs

Brutális a Ducati. Ez már a második tesztnap Katarban. Top6 Ducati és nincs köztük Marc, illetve nem indul a teszten Morbidelli. Legjobb nem Ducati 1,2sec hátrányban. Nem gyenge.
dawyd728
Végül Espargaro feljött a harmadik helyre legjobb nem Ducatisként. Pecco-Enea 1-2. MM is bejött végül a top5be. Ahogy valenciában Malajziában és most végül Qatarban is.

Igen egyelőre mondhatni, hogy nincs sok meglepetés. Pecco- Martin páros tűnik a safe money bet-nek. De igazábol Morbidelli kivételével - akit egyébként ugyancsak nem kell leírni feltétlen de ugye neki a komplett preseason kimaradt - akármelyik Ducatist lehetne mondani. Talán Bezz relatív gyengélkedése és az hogy Diggi minden teszten előtte végzett, egy kicsit meglepő.

Ki lehet a kihívó? Eddig itt sem tűnik úgy hogy uj arcokat látunk idén. Binder tűnik most is a legkézenfekvőbbnek. Meglátjuk hogy ezt a dél-afrikai végre eredményekre is tudja e váltani.

Az Aprillia is jól mutat, de ott nekem egyre inkább az az érzésem, hogy a technika megvan, most már csak tényleg egy valid first tier motoros kéne…

A Honda-Yamaha páros saccperkábé ugyanott tart mint eddig(sehol). Főleg ami az egy körös tempót illeti. Pechjükre a mai motogpben egyre inkább létfontosságú, hogy az első sorból rajtolj.

Acosta az még, akit mindenképp meg kell jegyezni. Biztos hogy fog villantani már idén.

Két hét és kezdődik. El se hiszem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
7 hónapja
dawyd728 3 835
 www.reddit.com/r/motogp/s/4pDEIK9GXs

Brutális a Ducati. Ez már a második tesztnap Katarban. Top6 Ducati és nincs köztük Marc, illetve nem indul a teszten Morbidelli. Legjobb nem Ducati 1,2sec hátrányban. Nem gyenge.
7 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Megkaptunk elég sok mindent a futamtól amiért annyira vártuk a szezont.😊 Igaz a big one jól tönkrevágta a fantasymat.
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Gragson top 10 helyezés, yesssss.
7 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 069 — #officialBoliever
Na vegigneztem tegnap/ma életem első NASCAR futamát és azt kell, h mondjam h nem volt rossz. Sőt. Nyilván a futam végi roncsderbi kicsit érdekes volt, de az oval már csak ilyen.

Előzetesen egyelőre 2 kedvencet választottam, stílszerűen a tavalyi bajnokot és egy ujoncot (Hocevar), utóbbinak túl sokáig nem is szurkolhattam, de meg így is bőven megérte megnézni.

Szóval úgy néz ki kénytelen leszek a NASCAR futamokat is beírni a naptárba. 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 496 — Kinek mit intézett a kormánya
Összefoglaló alapján nem volt baj, hogy Stage 1 után mentem aludni. Mind1, azért megnézem délután.
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 496 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát basszus, ez a korai sárga mindent IS borított
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Alaposan spórolnak az üzemanyaggal, ilyet én még nem láttam Daytona 500-on, hogy egy valaki önmagában (Allmendinger) másfél másodpercet adjon a mezőnynek.

Aztán az első négy Ford elszakadt a mezőnytől.
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Sokat" kellett várni az első nagy karambolra. Keselowski már megint szó szerint kitolt pár versenyzőtársával.
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Új szezon, régi szokások. Keselowski elkezdte a mezőny lebontását. 😂😂😂
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Let's fuckin' go racing boys!

Let's go no.10!
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Már csak 59 perc és zöld zászló!
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai mezőny:
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
In the last 7 years, an average of 78% of the cars in the Daytona 500 are involved in crashes. Last year's Daytona 530 had 30 cars involved in crashes

2023: 30 out of 40
2022: 27
2021: 30
2020: 33
2019: 36
2018: 29
2017: 33
zacknorb
Az utolsó három győztes pedig:
2021 - Michael McDowell (0 W, 1 Top 5, 4 Top 10 ezen kívül)
2022 - Austin Cindric (0 W, 4 Top 5, 8 Top 10 ezen kívül)
2023 - Ricky Stenhouse Jr. (0 W, 1 Top 5, 8 Top 10 ezen kívül)

Szóval azért nem a legjobbak nyerik, mióta Hamlin nem dominálja a versenyt. 😛