NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Azt hiszem néhány ezer szurkolót megszopattak ezzel hogy előre hozták szombatra a versenyt. Főleg hogy az utolsó pillanatban tették.

Remélem jövőre már másik helyszínen lesz ez a verseny.
Mikey
Mondjuk egy fedett stadionban 😀
🤘 gaben 🤘
Esetleg egy igazi gokart pályán.
8 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Azt hiszem néhány ezer szurkolót megszopattak ezzel hogy előre hozták szombatra a versenyt. Főleg hogy az utolsó pillanatban tették.

Remélem jövőre már másik helyszínen lesz ez a verseny.
Mikey
Mondjuk egy fedett stadionban 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
8 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 437
😀 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
8 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Állítólag...

Hamilton 2+1 éves szerződés, 80-100 m/év
Albon-) Red Bull 3 éves szerződés, amit majd nem tud visszautasítani.
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Azt hiszem néhány ezer szurkolót megszopattak ezzel hogy előre hozták szombatra a versenyt. Főleg hogy az utolsó pillanatban tették.

Remélem jövőre már másik helyszínen lesz ez a verseny.
8 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma éjjelre tették a The Clash-t!!!
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ma végre NASCAR edzés és négy heat race. Vagyis lehet csak lenne, merthogy LA-ben nagy eséllyel esni fog az eső.

Ezzel hivatalosan is elkezdődött a szezon. 😀
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Shane van Gisbergen a Kaulig Racing #16-osában fogja teljesíteni azt a hét NCS versenyt, amit korában már bejelentettek.
8 hónapja
csipkelli 3 986
Hamilton hozott egy 10%-os kb 7mrd dollaru rallit a ferrari market capbe.. Majdnem annyi mint a komplett Liberty erteke.
JéBé
Gyorsan össze kéne rakni, hogy már idén beüljön. Minden megoldható, Sainz letolná a szezont Mercedesben.
8 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 874
Hamilton hozott egy 10%-os kb 7mrd dollaru rallit a ferrari market capbe.. Majdnem annyi mint a komplett Liberty erteke.
8 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 874
Norris szerintem egy Ricciardo szintű pilóta. Ami elég magas szint, de nem VB-kaliber.
Leclerc mindig elképesztő gyors volt, neki hiányzik a konzisztencia. Russellből pedig lehet egy Hamilton szintű mentality monster, ő odateszi az autót is, folyton gondolkodik, csak a stockja alacsonyabb mert tavaly nem volt jó szezonja.
Van a három bajnok, ők a tetején akármilyen sorrendben megkérdőjelenezhetetlenek: LH, Max és Nando.
Norris nálam nem Top 5-ös, előbb építenék a másik kettő fiatalra.
Heisman nádor
Szerintem meg Norris underrated, brutalis amit hoz, annyi szol ellene hogy kvazo nyomas es tet nelkul versenyezhetett eddig. Leclerc ellenben folyamatosan nagyito alatt van egy relative versenykepes Ferrariban ami mindig pont annyira jo csak hogy legyen ertelme 100%-ot kitaposva a hataron eldobni. Akinek igy utoljara sikerult vegigvinni egy szezont hiba nelkul az Alonso volt 12-ben. Norrist nezzuk meg eredmenykenyszerben, Leclert meg olyan helyzetben hogy nincs rakenyszerulve a lehetetlenre. De perpill mindkettot nagyon picivel Russel ele tennem.

Szerkesztette: JéBé
8 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
És akkor most ki lesz a number one pilóta a mercinél? 😊
NB2
..és ki lesz jövőre Russell csapattársa?

| Andrea Kimi Antonelli |
steelwolf
már írtam, sztem albon



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
8 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
És akkor most ki lesz a number one pilóta a mercinél? 😊
NB2
..és ki lesz jövőre Russell csapattársa?

| Andrea Kimi Antonelli |
steelwolf
jön a 🐐...

Latifi. mic drop.

8 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
És akkor most ki lesz a number one pilóta a mercinél? 😊
NB2
..és ki lesz jövőre Russell csapattársa?

| Andrea Kimi Antonelli |
8 hónapja
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
És akkor most ki lesz a number one pilóta a mercinél? 😊
8 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
De miért most jelentették be?
Ennyire elmérgesethetet a viszony?


Norris szerintem egy Ricciardo szintű pilóta. Ami elég magas szint, de nem VB-kaliber.
Leclerc mindig elképesztő gyors volt, neki hiányzik a konzisztencia. Russellből pedig lehet egy Hamilton szintű mentality monster, ő odateszi az autót is, folyton gondolkodik, csak a stockja alacsonyabb mert tavaly nem volt jó szezonja.
Van a három bajnok, ők a tetején akármilyen sorrendben megkérdőjelenezhetetlenek: LH, Max és Nando.
Norris nálam nem Top 5-ös, előbb építenék a másik kettő fiatalra.
Heisman nádor
Hasonlóan làtom.


Sokan Top 3-ba teszik Norris, hàt nem tudom 🥴
Gyorsnak gyors, de Verstappent simàn elengedi, semmi csata, ha van egy kis esèlye akkor sem,mert inkább a saját versenyél törődik.
steelwolf
Miért kinek a versenyével kellene még törődnie?
Jughead
Ha 1-2 indulnak, vagy csak szimplàn lehetősége adódik, akkor is inkább a biztonságosabb útat választja , mint sem h hibára kényszerítse Verstappent.
Kurva jó Max, de ember nem gép. Így sose fog nyerni Lando, ha meg se próbálja.
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 502 — Kinek mit intézett a kormánya
BREAKING: Ryan Hunter-Reay and Conor Daly will pilot two entries for Dreyer & Reinbold Racing and Cusick Motorsports in the 108th Running of the #Indy500.
8 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Pont elkapott hasmas amikor olvastam ezt hírt.....beszarás ....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 502 — Kinek mit intézett a kormánya
Hivatalos
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 340 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Norris szerintem egy Ricciardo szintű pilóta. Ami elég magas szint, de nem VB-kaliber.
Leclerc mindig elképesztő gyors volt, neki hiányzik a konzisztencia. Russellből pedig lehet egy Hamilton szintű mentality monster, ő odateszi az autót is, folyton gondolkodik, csak a stockja alacsonyabb mert tavaly nem volt jó szezonja.
Van a három bajnok, ők a tetején akármilyen sorrendben megkérdőjelenezhetetlenek: LH, Max és Nando.
Norris nálam nem Top 5-ös, előbb építenék a másik kettő fiatalra.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Sokan Top 3-ba teszik Norris, hàt nem tudom 🥴
Gyorsnak gyors, de Verstappent simàn elengedi, semmi csata, ha van egy kis esèlye akkor sem,mert inkább a saját versenyél törődik.
steelwolf
Miért kinek a versenyével kellene még törődnie?
8 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Már csak a hivatalos bejelentés hiányzik, de 100%nak lehet venni a híreket, ugyanis elvileg már a Mercedes dolgozóit is tájékoztatták, hogy megy Hamilton.
Furcsa lesz látni Hamilton-t Ferraris színekben. Mindenesetre respect neki, hogy 40 évesen bevállal egy ilyen igazolást, ha sikerre viszi a Ferrarit, az eddig is magas polcon lévő renoméja még magasabb polcra kerülne. Elég nagy sztori lenne, 8-szoros vb, Schumi rekordját megdöntve, 18 év bajnoki böjt után.

U.I. Szegény Norris most ütheti a fejét a falba, hogy túl hamar hosszabbított a Mclarennel.
Mr.Breaker
Milyen 18 év?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Gondolom Kimi 2007-es VB címére gondol.
U.I. Szegény Norris most ütheti a fejét a falba, hogy túl hamar hosszabbított a Mclarennel.
Mr.Breaker
Szerintem Norris-t amúgy se vinné oda a Mercedes, Totoék nem akarnának egy újabb Rosberg-Hamilton csatát.
Jughead
Sokan Top 3-ba teszik Norris, hàt nem tudom 🥴
Gyorsnak gyors, de Verstappent simàn elengedi, semmi csata, ha van egy kis esèlye akkor sem,mert inkább a saját versenyél törődik.
Az emberekben csak a győzelmek maradnak meg. Már Sainz is nyert kétszer, miközben 100-ból 90 ember biztos azt mondja h Norris a jobb.

Ez nem a Norris-Russel/Hamilton-Rosbergre értem, csak úgy jött 🙂
8 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
U.I. Szegény Norris most ütheti a fejét a falba, hogy túl hamar hosszabbított a Mclarennel.
Mr.Breaker
Szerintem Norris-t amúgy se vinné oda a Mercedes, Totoék nem akarnának egy újabb Rosberg-Hamilton csatát.
Jughead
albon gondolom



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
8 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
U.I. Szegény Norris most ütheti a fejét a falba, hogy túl hamar hosszabbított a Mclarennel.
Mr.Breaker
Szerintem Norris-t amúgy se vinné oda a Mercedes, Totoék nem akarnának egy újabb Rosberg-Hamilton csatát.
8 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Már csak a hivatalos bejelentés hiányzik, de 100%nak lehet venni a híreket, ugyanis elvileg már a Mercedes dolgozóit is tájékoztatták, hogy megy Hamilton.
Furcsa lesz látni Hamilton-t Ferraris színekben. Mindenesetre respect neki, hogy 40 évesen bevállal egy ilyen igazolást, ha sikerre viszi a Ferrarit, az eddig is magas polcon lévő renoméja még magasabb polcra kerülne. Elég nagy sztori lenne, 8-szoros vb, Schumi rekordját megdöntve, 18 év bajnoki böjt után.

U.I. Szegény Norris most ütheti a fejét a falba, hogy túl hamar hosszabbított a Mclarennel.
Mr.Breaker
Milyen 18 év?