NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

9 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
SVG pedig a 97-es Kaulig Racing Chevyt vezeti majd teljes szezonban az NXS-ben, emellett hét NCS versenyen fog indulni a Trackhouse autójával.
9 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Sheldon Creed vezeti jövőre a 18-as JGR Toyotát az Xfinity Seriesben. Jesssszz!!

Chandler Smith a 81-est.
John Hunter Nemechek és Aric Almirola a 20-ast.
Ryan Truex, Joe Graf Jr., Taylor Gray és William Sawalich pedig a 19-est.

Utóbbi kettőre nagyon érdemes lesz odafigyelni.
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
AJ Allmendinger végül mégis visszatér az Xfinity Seriesbe, és újra teljes szezont versenyez a #16-os Kaulig Racing Chevyvel. Néhány versenyen azért elindul majd a Cup Seriesben is.
10 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Még egy utolsó videó Blocktól. De hogy a fülem mennyire nem tudja megszokni ezt a nyervogást, az valami hihetetlen.
 www.youtube.com/watch?v=U4FAqwkn-pc&t=38s


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Kínában “nagyon jó” lesz ez, 0 adat, 1 szabadedzés. Remélhetőleg még esni is fog.
Heisman nádor
Végülis Katarban se volt ebből idén probléma. 😀
Jughead
de ott legalább volt futam 2021-ben, Kínában meg 2019 óta semmi (és amúgy én nem lepődnék meg ha 2024-ben sem lenne semmi végül)
zacknorb
De az új kocsikkal nem, aztán láttuk mi lett belőle. A sprintkvalira már módosítottak a pálya határokon, jött egy 10 perces bemelegítő edzés, majd a versenyre külön szabályok kellettek, hogy ne kapjon mindenki defektet.
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kínában “nagyon jó” lesz ez, 0 adat, 1 szabadedzés. Remélhetőleg még esni is fog.
Heisman nádor
Végülis Katarban se volt ebből idén probléma. 😀
Jughead
El tudom képzelni hogy milyen volt amikor az okosok kitalálták hogy hajnal 4-kor felkelnek az emberek a Sprint shootoutra. Már most bemondom hogy lesz pár piros ott.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 509 — Kinek mit intézett a kormánya
Kínában “nagyon jó” lesz ez, 0 adat, 1 szabadedzés. Remélhetőleg még esni is fog.
Heisman nádor
Végülis Katarban se volt ebből idén probléma. 😀
Jughead
de ott legalább volt futam 2021-ben, Kínában meg 2019 óta semmi (és amúgy én nem lepődnék meg ha 2024-ben sem lenne semmi végül)
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Kínában “nagyon jó” lesz ez, 0 adat, 1 szabadedzés. Remélhetőleg még esni is fog.
Heisman nádor
Végülis Katarban se volt ebből idén probléma. 😀
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kínában “nagyon jó” lesz ez, 0 adat, 1 szabadedzés. Remélhetőleg még esni is fog.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 509 — Kinek mit intézett a kormánya
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
NASCAR teszt ma, basszus, mind a Toyota, mind a Ford tényleg elég ronda elől.
Mind1, versenyek legyenek jók.
zacknorb
A Ford nekem baromira tetszik, igaz velük kicsit elfogult vagyok (Ford tulajdonosként 😀).
A Toyota nem szép, de mondjuk az AdventHealth scheme sem segít rajta azzal hogy a fehér rész lemegy az elején.
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A Trackhouse Racing veszi át az RNF Aprilliat.

A külsőt még szokni kell, de nem olyan rossz. 😀

@Mikey te ezt láttad jönni?
Cowboykarcsi90
Justin Marksszal volt interjú pár hónapja, abban mondta hogy nagyon érdekli a dolog (valamelyik legendás pályán versenyen is volt Európában), és azóta rendszeresen előjött témaként, szóval engem nem lepett meg.

Ami kicsit aggasztó, hogy ők is mintha túl gyorsan szeretnének növekedni. Az idei szezonjuk alapból gyengébbre sikerült, és akkor jövőre lesz részidős harmadik autójuk is, és akkor most ez. Hát nem tudom, hogy siettetni kellene-e ennyire.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 509 — Kinek mit intézett a kormánya
NASCAR teszt ma, basszus, mind a Toyota, mind a Ford tényleg elég ronda elől.
Mind1, versenyek legyenek jók.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 509 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez kurva jól néz ki, és szerencsére marad (egyenlőre) a versenyzőpáros
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A Trackhouse Racing veszi át az RNF Aprilliat.

A külsőt még szokni kell, de nem olyan rossz. 😀

@Mikey te ezt láttad jönni?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Megvan a második soldout a jövő évi Cup Seriesben, a Daytona 500 után az Iowa Corn 350 is teltházas lesz. Gyorsan megmutatják az iowaiak hogy szeretnék ha maradna hosszútávon is a verseny náluk.
Mikey
Ezeken a versenyeken ez hány embert jelent kábé?
Őszentsége Sobri Jóska
Előbbire 150 ezer körüli, utóbbira 30 ezer körüli a teltház, ha jól tudom.
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Megvan a második soldout a jövő évi Cup Seriesben, a Daytona 500 után az Iowa Corn 350 is teltházas lesz. Gyorsan megmutatják az iowaiak hogy szeretnék ha maradna hosszútávon is a verseny náluk.
Mikey
Ezeken a versenyeken ez hány embert jelent kábé?

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Megvan a második soldout a jövő évi Cup Seriesben, a Daytona 500 után az Iowa Corn 350 is teltházas lesz. Gyorsan megmutatják az iowaiak hogy szeretnék ha maradna hosszútávon is a verseny náluk.
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Speckó bejelenetés lesz a Dornától, Dec.5-én.
Vajon mi.?
Coolearie
Hungaroring 2025 😛😀😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Speckó bejelenetés lesz a Dornától, Dec.5-én.
Vajon mi.?
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 324 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sargeant is marad, teljes a rajtrács, semmi változás nem lesz az utolsó futamhoz képest.
zacknorb
* 1 évre, aztán jön AKA 😉
| Andrea Kimi Antonelli |
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ryan Blaney szeretne majd egy duplát csinálni, azaz elindulni az Indy 500-on és a Coke 600-on. Roger Penske egyelőre lenyugtatta hogy ne nagyon siessenek ezzel.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 509 — Kinek mit intézett a kormánya
Sargeant is marad, teljes a rajtrács, semmi változás nem lesz az utolsó futamhoz képest.
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
 www.usaracing.hu/2023/11/29/argentina-tn-loves/
"Futam közben, a pályán lőttek rá a túraautó-bajnokra"
az oszt igen
nem csak az államokban vannak ilyen idióták
🤘 gaben 🤘
Bírom ezt a szlogent, hogy nem csak az államokban vannak ilyen idióták. Mármint, tényleg van aki ezt így gondolja?
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
 www.usaracing.hu/2023/11/29/argentina-tn-loves/
"Futam közben, a pályán lőttek rá a túraautó-bajnokra"
az oszt igen
nem csak az államokban vannak ilyen idióták

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "