NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
David Ragan vezeti az RFK Racing #60-as Fordját a Daytona 500-on februárban.
Neve is van a projektnek, Stage 60. A Trackhouse Racing-féle Project 91 mintájára.

Welcome back, David!
10 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 827 — Browns GM
 net4.network4.hu/press/motogp-es-network4-ujabb-negy-ev/

2028-ig a Network4-en a MotoGP.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szuper dolog az is hogy a tv közvetíti a tesztet is.
Bakker ez a Marquez-Ducati már most brutál ahogy kinéz. Drukkolok neki.
Coolearie
Majd jönnek a versenyek és elkezd esni-kelni, meg kamikaze-t játszani.
🤘 gaben 🤘
A kamikaze mód abszolút benne van, de a motor miatt esni valszeg jóval kevesebbet fog.

Valamelyik ázsiai verseny alatt be is írtam ide, hogy Motogp szinten, féktávon ennyire labilis motort még nem láttam, mint a gyári Honda. (Komló-Mánfa oda-vissza versenyeken már igen, de azt most ne vegyük ide 😊)
Jan
A kamikaze mód is csak az utolsó két évben volt repertoáron, amikor a borzasztó Hondaval, igazából csak extra kockázattal lehetett előrébb jutni. Emlékeim szerint azelőtt ez nem volt jellemző rá.

Teljesen különböző stílusú versenyzők tudnak gyorsak lenni ezzel a Ducatival. Pl. Martin és Pecco kb a tűz és víz mindenki szerint. Mégis mind a ketten ugyan úgy meg tudják találni a szamításukat ezzel a géppel. Nekem valószínűtlennek tűnik, hogy ez pont Marqueznek ne sikerülne.

Én nagyon meglepődnék rajta, ha a szezon végén nem lenne legrosszabb esetben is egy top5-ös motoros.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 510 — Kinek mit intézett a kormánya
Már soldout a Daytona 500
10 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Szuper dolog az is hogy a tv közvetíti a tesztet is.
Bakker ez a Marquez-Ducati már most brutál ahogy kinéz. Drukkolok neki.
Coolearie
Majd jönnek a versenyek és elkezd esni-kelni, meg kamikaze-t játszani.
🤘 gaben 🤘
A kamikaze mód abszolút benne van, de a motor miatt esni valszeg jóval kevesebbet fog.

Valamelyik ázsiai verseny alatt be is írtam ide, hogy Motogp szinten, féktávon ennyire labilis motort még nem láttam, mint a gyári Honda. (Komló-Mánfa oda-vissza versenyeken már igen, de azt most ne vegyük ide 😊)
10 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Tavalyi keddi teszt eredmények:
 www.crash.net/motogp/results/1016592/1/2022-valencia-motogp-test-results

Én örülök, ha MM jó lesz, de tényleg most sokat le lehet szűrni egy tesztből???
NB2
Annyit igen, hogy amire pl én is gondoltam, hogy a teljesen más technikát lehet hogy lassabban szokja meg, az nem áll fenn.
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 524 — nabege2@yahoo.com
Tavalyi keddi teszt eredmények:
 www.crash.net/motogp/results/1016592/1/2022-valencia-motogp-test-results

Én örülök, ha MM jó lesz, de tényleg most sokat le lehet szűrni egy tesztből???
10 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Marquez 4. a teszt végén.
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Szuper dolog az is hogy a tv közvetíti a tesztet is.
Bakker ez a Marquez-Ducati már most brutál ahogy kinéz. Drukkolok neki.
Coolearie
Majd jönnek a versenyek és elkezd esni-kelni, meg kamikaze-t játszani.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szuper dolog az is hogy a tv közvetíti a tesztet is.
Bakker ez a Marquez-Ducati már most brutál ahogy kinéz. Drukkolok neki.
Coolearie
Az a vigyor megvolt, miután leszállt az első etap után?

Bizony én már most elkezdenék aggódni Bagnaiaiék helyében…
Cowboykarcsi90
Újévi fogadalmam lesz, hogy rendesen visszaszokok a GP-re. 😀 Sokat segítene ezen egy jó MM.
dugo93
Nekem ami lejött az elmúlt években Marcról, hogy nagyon el kezdte erőltetni a versenyzést, és gyakran túl sokat akart kihozni a Hondából, konkrétan verekedett vele, aztán sokszor a motor visszadobta. Sőt, amikor még alatta legalább normálisan ment a motor 2020-ban, már akkor is eldobta amivel az egész kéztörés indult. Ha ott behozza 2. vagy 3. helyen Qua mögött, bőven lett volna esélye a bajnoki címre. Szerintem ha tud egyet nyerni a Gresinivel az év elején, és kicsit "lenyugszik", nagyon veszélyes lehet újra.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Szuper dolog az is hogy a tv közvetíti a tesztet is.
Bakker ez a Marquez-Ducati már most brutál ahogy kinéz. Drukkolok neki.
Coolearie
Az a vigyor megvolt, miután leszállt az első etap után?

Bizony én már most elkezdenék aggódni Bagnaiaiék helyében…
Cowboykarcsi90
Újévi fogadalmam lesz, hogy rendesen visszaszokok a GP-re. 😀 Sokat segítene ezen egy jó MM.

10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szuper dolog az is hogy a tv közvetíti a tesztet is.
Bakker ez a Marquez-Ducati már most brutál ahogy kinéz. Drukkolok neki.
Coolearie
Az a vigyor megvolt, miután leszállt az első etap után?

Bizony én már most elkezdenék aggódni Bagnaiaiék helyében…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 524 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/MotoGP/status/1729447725115101209
10 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Szuper dolog az is hogy a tv közvetíti a tesztet is.
Bakker ez a Marquez-Ducati már most brutál ahogy kinéz. Drukkolok neki.
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Számomra az új Camry is szokatlan így elsőre
zacknorb
Elég fura az eleje, főleg a "fényszóróknál".
Mikey
Gondolom már a 2024-es modellre hasonlít. Ez legalább nem bűn ronda mint a 'mustang'.
🤘 gaben 🤘
A 2025-ös modellre egészen pontosan.
Mikey
Amcsi számítás 😀
🤘 gaben 🤘
Vicces amúgy hogy már 23-ban tudják hogy fog kinézni a 25-ös modell.
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Számomra az új Camry is szokatlan így elsőre
zacknorb
Elég fura az eleje, főleg a "fényszóróknál".
Mikey
Gondolom már a 2024-es modellre hasonlít. Ez legalább nem bűn ronda mint a 'mustang'.
🤘 gaben 🤘
A 2025-ös modellre egészen pontosan.
Mikey
Amcsi számítás 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Számomra az új Camry is szokatlan így elsőre
zacknorb
Elég fura az eleje, főleg a "fényszóróknál".
Mikey
Gondolom már a 2024-es modellre hasonlít. Ez legalább nem bűn ronda mint a 'mustang'.
🤘 gaben 🤘
A 2025-ös modellre egészen pontosan.

Szerkesztette: Mikey
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Számomra az új Camry is szokatlan így elsőre
zacknorb
Elég fura az eleje, főleg a "fényszóróknál".
Mikey
Gondolom már a 2024-es modellre hasonlít. Ez legalább nem bűn ronda mint a 'mustang'.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bindernek 2024 make-or-break év lesz, ez nem kérdés.

Idén még Ő volt a legjobb márkán belül - nem is kevessel - és amúgy is a Ducati és a Ducatis motorosok annyira mindenki előtt voltak, hogy valószínűleg a VB cím amúgy se lett volna meg.

Viszont erre sem lehet a végtelenségig hivatkozni, el fog egyszer fogyni a türelem felé is.

Érdekes kérdés lesz Acosta is. Mert amekkora tehetségnek tűnik, az sem zárható ki, hogy egyből versenyképes lesz. Nem feltétlen úgy értem hogy bajnoki cím meg futamgyőzelmek. De ha csak annyit rá tud tenni Bradre, hogy Ő már az első évében ott tud lenni mondjuk a top5 környékén, a dél-afrikai meg tovább folytatja ezt az egy sima egy fordítottat, az nem fog jó fényt vetni rá. Ha nem figyel, 2025re könnyen elveszítheti a topdog státuszát a KTMen belül.

Azt se felejtsük el, hogy 2025ben olyan amatőrök kerülnek az FA piacra mint például Bagnaia, Jorge Martin meg Fabio Qartararo. Csak hogy egy párat említsek. Ki tudja ha az osztrákok elégedetlenek lesznek, merre kacsintgatnak majd.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Számomra az új Camry is szokatlan így elsőre
zacknorb
Elég fura az eleje, főleg a "fényszóróknál".
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 510 — Kinek mit intézett a kormánya
Számomra az új Camry is szokatlan így elsőre
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 524 — nabege2@yahoo.com
Nincs mit szépíteni, Pecco és Martin agyonverte a mezőnyt. Basszus az olasz 138 pontot vert a 3.ra, ez a régi rendszerben 5 teljes futam előny, de az újban is 4! Senki nem volt egész évben stabil, csak ők ketten, azon belül az olasz volt a legstabilabb. Emlékeztek hányszor hisztiztem, hogy ő mindig 1-5 mások meg egyszer így, egyszer úgy. Ami nem lett volna baj, ha az olasz nem, de ez ne az ő hibája legyen már 😊
Ami még szemet szúrt, hogy istállón belül is mekkora különbségek voltak. Pecco-Bastia, Martin-Zarco, Beze-Marini, MM-Rins, Binder-Miller, de én még idesorolom kisMaq-Digga párharcot is.

Most várós a jövő év, mert sokakban benne maradt, illetve a csapatváltások miatt talán izgalmasabb évnek nézünk elébe.
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942

empty taxi
Most csak így hasraütésszerűen: Jeddah-ban és Miamiban is Perezé volt a pole. 😀
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!

empty taxi
A Timge Gapet hogyan kell értelmezni?

Mikor minusz és mikor plusz? Azt mondanám kikövetkeztethető, de nehéz elképzelni, hogy Alonso 25-2-es győzelemmel 0.334-es átlag hátrányban van. De lehet az egészet félre értelmezem. 😀
dugo93
gondolom átlag lehet. pl verstappen átlagosan 3 tizedet adott pereznek, míg russel átlagosan 2 századdal lassabb volt hamiltonnál, mégis többször végzett előrébb a kvalikon...
peach
így-így, a mínuszos az az, hogy ha összeadod a gapeket, akkor számtani átlag alapján a kevesebb alkalommal győztes volt a gyorsabb.
empty taxi
Nem tűnik reálisnak. Vagy Alonso egyszer kapott vagy 10 secet Strolltól? 😀 kb így tudna kijönni a matek. Albon clean sheetje miatt az ugye fix, hogy melyik irányba megy a dolog.
dugo93
Érdekes Spanyolországban 6 tizeddel verte Alonso Strollt, Ausztriában meg 2 századdal...

Szerk. előkerestem a tweetet kiderült, h Chandhok idióta agymenése, a Kanada kvalifkációs időt pl. bele se számolta, mondván esős volt, de az állásba meg beletette...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 197

empty taxi
A Timge Gapet hogyan kell értelmezni?

Mikor minusz és mikor plusz? Azt mondanám kikövetkeztethető, de nehéz elképzelni, hogy Alonso 25-2-es győzelemmel 0.334-es átlag hátrányban van. De lehet az egészet félre értelmezem. 😀
dugo93
gondolom átlag lehet. pl verstappen átlagosan 3 tizedet adott pereznek, míg russel átlagosan 2 századdal lassabb volt hamiltonnál, mégis többször végzett előrébb a kvalikon...
peach
így-így, a mínuszos az az, hogy ha összeadod a gapeket, akkor számtani átlag alapján a kevesebb alkalommal győztes volt a gyorsabb.
empty taxi
Nem tűnik reálisnak. Vagy Alonso egyszer kapott vagy 10 secet Strolltól? 😀 kb így tudna kijönni a matek. Albon clean sheetje miatt az ugye fix, hogy melyik irányba megy a dolog.