NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942

empty taxi
Most csak így hasraütésszerűen: Jeddah-ban és Miamiban is Perezé volt a pole. 😀
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!

empty taxi
A Timge Gapet hogyan kell értelmezni?

Mikor minusz és mikor plusz? Azt mondanám kikövetkeztethető, de nehéz elképzelni, hogy Alonso 25-2-es győzelemmel 0.334-es átlag hátrányban van. De lehet az egészet félre értelmezem. 😀
dugo93
gondolom átlag lehet. pl verstappen átlagosan 3 tizedet adott pereznek, míg russel átlagosan 2 századdal lassabb volt hamiltonnál, mégis többször végzett előrébb a kvalikon...
peach
így-így, a mínuszos az az, hogy ha összeadod a gapeket, akkor számtani átlag alapján a kevesebb alkalommal győztes volt a gyorsabb.
empty taxi
Nem tűnik reálisnak. Vagy Alonso egyszer kapott vagy 10 secet Strolltól? 😀 kb így tudna kijönni a matek. Albon clean sheetje miatt az ugye fix, hogy melyik irányba megy a dolog.
dugo93
Érdekes Spanyolországban 6 tizeddel verte Alonso Strollt, Ausztriában meg 2 századdal...

Szerk. előkerestem a tweetet kiderült, h Chandhok idióta agymenése, a Kanada kvalifkációs időt pl. bele se számolta, mondván esős volt, de az állásba meg beletette...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 197

empty taxi
A Timge Gapet hogyan kell értelmezni?

Mikor minusz és mikor plusz? Azt mondanám kikövetkeztethető, de nehéz elképzelni, hogy Alonso 25-2-es győzelemmel 0.334-es átlag hátrányban van. De lehet az egészet félre értelmezem. 😀
dugo93
gondolom átlag lehet. pl verstappen átlagosan 3 tizedet adott pereznek, míg russel átlagosan 2 századdal lassabb volt hamiltonnál, mégis többször végzett előrébb a kvalikon...
peach
így-így, a mínuszos az az, hogy ha összeadod a gapeket, akkor számtani átlag alapján a kevesebb alkalommal győztes volt a gyorsabb.
empty taxi
Nem tűnik reálisnak. Vagy Alonso egyszer kapott vagy 10 secet Strolltól? 😀 kb így tudna kijönni a matek. Albon clean sheetje miatt az ugye fix, hogy melyik irányba megy a dolog.

10 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 830 — Browns GM
(...) de ennél jövőre mindenképpen több kell tőle és a ktm-tol is, ha valós kihivok akarnak lenni. Plusz ugye ott lesz már Acosta is, ot is érdekes lesz nézni mire megy majd.
rob3r7o
ne legyen igazam, de nem várok tőle sokkal többet, mint amire Augusto Fernández volt képes idén. aztán lehet csak altatás volt az utóbbi pár hát, Aldeguer mindenesetre sokkal jobb "package"-nek tűnt nekem.

mondanám, hogy jövőre kiderül, de szerintem már holnap is jóval okosabbak leszünk. 😊

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!

empty taxi
A Timge Gapet hogyan kell értelmezni?

Mikor minusz és mikor plusz? Azt mondanám kikövetkeztethető, de nehéz elképzelni, hogy Alonso 25-2-es győzelemmel 0.334-es átlag hátrányban van. De lehet az egészet félre értelmezem. 😀
dugo93
gondolom átlag lehet. pl verstappen átlagosan 3 tizedet adott pereznek, míg russel átlagosan 2 századdal lassabb volt hamiltonnál, mégis többször végzett előrébb a kvalikon...
peach
így-így, a mínuszos az az, hogy ha összeadod a gapeket, akkor számtani átlag alapján a kevesebb alkalommal győztes volt a gyorsabb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)

empty taxi
A Timge Gapet hogyan kell értelmezni?

Mikor minusz és mikor plusz? Azt mondanám kikövetkeztethető, de nehéz elképzelni, hogy Alonso 25-2-es győzelemmel 0.334-es átlag hátrányban van. De lehet az egészet félre értelmezem. 😀
dugo93
gondolom átlag lehet. pl verstappen átlagosan 3 tizedet adott pereznek, míg russel átlagosan 2 századdal lassabb volt hamiltonnál, mégis többször végzett előrébb a kvalikon...

szerk. baromság, alonsonál sehogy nem jön ki ez a matek 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 197

empty taxi
A Timge Gapet hogyan kell értelmezni?

Mikor minusz és mikor plusz? Azt mondanám kikövetkeztethető, de nehéz elképzelni, hogy Alonso 25-2-es győzelemmel 0.334-es átlag hátrányban van. De lehet az egészet félre értelmezem. 😀

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 079 — #officialBoliever
Na ha már vége a szezonnak gondoltam én is írok pár sort összegzésként Binderrol. És ugyan 5 dobogóval zárta a szezont, amivel megduplázta eddigi gp-s dobogóinak a számát nekem kicsit rossz szájízzel ért véget a szezon.

Az idény első felében szerintem nem lehetett ra panasz. Mindent kihozott a motorból, szinte hiba nélkül. Aztán jött a szünet előtti ominózus hetvege, ahol 2 dobogot is bukott a fehér vonalas buzisag miatt, és onnantól a szünet után vmi félrecsúszott szerintem. Ra egyáltalán nem jellemző módon elég szépszámú hiba összegyűlt, min 4-5 dobogot és min 1-2 potenciális győzelmet dobott el, plusz néha buldozermodban többeket is sikerült kilökni. Néha kimondottan allat módon versenyzett.

Persze nem tudom mentálisan mennyit vett ki belőle, illetve mennyire kellett túlvállalnia magat, h tartsa a lépést a Ducati-kal, mert a többi ktm-et azért megint bucira verte, de ennél jövőre mindenképpen több kell tőle és a ktm-tol is, ha valós kihivok akarnak lenni. Plusz ugye ott lesz már Acosta is, ot is érdekes lesz nézni mire megy majd.

Mindenesetre most pár hónap pihenés, lehet kicsit szuszanni, aztán márciustól had szóljon a dolog.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Közben Marini hIvatalos Repsol Honda
zacknorb
Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.

Mert az alapján amit jelenleg tudunk, ez egy olyan move, hogy a legjobb motort hagyja ott a rajtrácson, a legrosszabbért.

Lesz(?) két éve, hogy ránk cáfoljon.
Cowboykarcsi90
Vagy nézhetjük úgy is, hogy egy nem túl nagy fizetést hagy ott egy bazi nagyért. 😊
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Közben Marini hIvatalos Repsol Honda
zacknorb
Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.

Mert az alapján amit jelenleg tudunk, ez egy olyan move, hogy a legjobb motort hagyja ott a rajtrácson, a legrosszabbért.

Lesz(?) két éve, hogy ránk cáfoljon.
Cowboykarcsi90
Én arra vagyok kiváncsi, hogy ki megy a helyére
Diggia?
zacknorb
Remélem
Cowboykarcsi90
Pontosan ez történt
zacknorb
Zsír 😎😎😎👍🏼

Komolyan, ennél szebben jobban nem érhetett volna ez a szezon. Régen voltam ennyire elégedett 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Ez a vb leginkább fejben dőlt el szerintem. Martin folyamatosan, péntektől vasárnapig (néha görcsösen) elől akart lenni. Pecco pedig amikor igazán tétje volt, a fő versenyre koncentrált és ez be is jött. A sprint bevezetése nélkül valószínűleg simább is lett volna.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben Marini hIvatalos Repsol Honda
zacknorb
Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.

Mert az alapján amit jelenleg tudunk, ez egy olyan move, hogy a legjobb motort hagyja ott a rajtrácson, a legrosszabbért.

Lesz(?) két éve, hogy ránk cáfoljon.
Cowboykarcsi90
Én arra vagyok kiváncsi, hogy ki megy a helyére
Diggia?
zacknorb
Remélem
Cowboykarcsi90
Pontosan ez történt
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Közben Marini hIvatalos Repsol Honda
zacknorb
Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.

Mert az alapján amit jelenleg tudunk, ez egy olyan move, hogy a legjobb motort hagyja ott a rajtrácson, a legrosszabbért.

Lesz(?) két éve, hogy ránk cáfoljon.
Cowboykarcsi90
Én arra vagyok kiváncsi, hogy ki megy a helyére
Diggia?
zacknorb
Remélem

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben Marini hIvatalos Repsol Honda
zacknorb
Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.

Mert az alapján amit jelenleg tudunk, ez egy olyan move, hogy a legjobb motort hagyja ott a rajtrácson, a legrosszabbért.

Lesz(?) két éve, hogy ránk cáfoljon.
Cowboykarcsi90
Én arra vagyok kiváncsi, hogy ki megy a helyére
Diggia?
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Közben Marini hIvatalos Repsol Honda
zacknorb
Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.

Mert az alapján amit jelenleg tudunk, ez egy olyan move, hogy a legjobb motort hagyja ott a rajtrácson, a legrosszabbért.

Lesz(?) két éve, hogy ránk cáfoljon.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben Marini hIvatalos Repsol Honda
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na szóval basszus, milyen hosszú szezon volt ez te jó ég…

Nekem is akinek más dolga nem volt ugye, csak leülni a tv/tablet elé.

Bagnaia most már akkor, így hogy szépen bemutatta, lassú szezon kezdet után is képes bajnoki címeket nyerni, végre igazán leszokhatna erről.

2022ben egyszerűen rossz irányba mentek az előszezonban. Ennek itták a levét és valamikor az ötödik verseny környéken érkeztek meg érdemben is a bajnokságra. Plusz a Zil platónyi nullázás nagy része is az év első felében jött.

Idén a tempó megvolt rögtön és Barcelonáig, ha Pecco motoron maradt, vasárnaponként nem nagyon volt ellenfele. Csak ezek a brainfartok Argentínában, Texasban vagy pl. az utolsó Indiában… ezeken a versenyeken 65 pontot dobott a kukába.

Volt egy kijelentése még valamikor a Thai hétvége után. A híres “its a pleasure to have that pressure” nagyot ment a médiában akkor. Nekem is nagyon tetszett, mert szerintem nagyon jól elkapja Pecco személyiségét és mentális beállítottságát.

Az, hogy pl. bevállalta az 1-es rajtszámot. Persze, sok motorosnak brand meg a személyisége egy része a saját rajtszáma. De biztos vagyok benne hogy azért is kerülik általában, mert valamelyest plusz céltábla csak a saját hátadra. Amúgy is mindenki az aktuális világbajnokot akarja elverni - a gyári Ducatis Bagnaiat idén méginkább mindenki el akarta kapni - amikor még fel is teszed nekik a nagy egyest a motorodra, kvázi csak méginkább felhívod őket a keringőre. Biztos vagyok benne hogy Pecconál ez tudatos “pressure” generálás, amivel méginkább az élesre tudta magát hangolni. A legtöbb versenyző minél inkább próbálja “kizárni” a nyomást maga körül, Bagnaianak viszont szerintem egyenesen szüksége van rá, hogy a csúcson teljesítsen.

Mert idén is ez volt a legfontosabb tulajdonsága, a legnagyobb fegyvere Martin ellen. Amikor igazán kellett, amikor a legnagyobb volt a pressure, Pecco akkor villantott a leginkább.

Ennek köszönhetően tudott úgy bajnoki címet nyerni, hogy a riválisa az év második szakaszában gyorsabb volt nála, és folyamatosan nyomást helyezett rá. Voltak időszakok, amikor nagyon nem úgy nézett ki, hogy összejön. Megmondom őszintén, kétszer én is azt gondoltam egy - egy sprint verseny után, hogy Martin innentől fogja bedarálni Bagnaiat. Aztán az olasznak mindig volt válasza.

Kedvenc fun factom a szezonról. Barcelonatól, ahonnan egyértelműen Martin vette át a kezdeményezést, Pecco két versenyt tudott megnyerni. Azt a kettőt amin a spanyol nullázott.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Martin, milyen szezont hozott össze, gyakorlatilag a semmiből.

A tavalyi szezonja borzasztóan kiábrándító volt. Az első évében, amikor mindenki a bajnoki címért vívott harcban való aktív részvételt várta tőle, nagyon csúnyán a földbe állt. Mondhatni köze nem volt a VB harchoz, még a szezon egy egy szakaszában sem.

Amikor kiderült, hogy - teljesen jogosan - Bastianini kerül Pecco mellé, nekem akkor is úgy tűnt, hogy kimondottan rosszul reagálja le a helyzetet a fiatal spanyol. Sértődött volt és arrogáns, több megnyilvánulásában is.

Az hogy hogy tudta magát egy offseason alatt mentálisan így átkábelezni magát és szintet lépni, számomra ledöbbentő. Utoljára Qartararotól láttam ilyet, 2020ról 21’-re fordulva.

Hogy mégis min mehetett el a bajnoki cím? Szerintem az év elején. A megbízhatóság megvolt rögtön a legelejétől, de a tempó egy kicsit később érkezett meg Martinnak. Le Mansban nyerte az első sprint versenyét, az a negyedik GP volt a szezonban. Az első vasárnapi győzelméig pedig egészen Sachsenringig várni kellett. Az egy sima egy fordított sorminta megint beütött Pecconál az év elején de neki a tempója megvolt - főleg akkor volt meg - rögtön Portugáliától.

Ha a szezon legelejétől a Barcelona utáni Martin láttuk volna, ez a világbajnokság nagyon másképp is alakulhatott volna.

Ne felejtsük, Pecconak is javára vált, a 2021es keserédes lecsúszás a bajnoki címről.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Szingapúr, Sainz tudja az unortodox módszert és nyer, Wéberék értékelik, a Ferrari nem érti

Abu Dzabi, Leclerc tudja az unortodox módszert de túl késő, Wéberék értékelik, a Ferrari nem érti


200IQ
10 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Bravo Pecco!!!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
10 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 886
Wéber okosabb mint a Ferrari stratégák? 😊
NB2
Leclerc is. Megerdemeltek volna a masodik ero cimet, az semmikepp nem a Mercedes volt iden..

Szerkesztette: JéBé
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 079 — #officialBoliever
Hat Pecco ma higgadtan, megfontoltan behúzta. Fejben sokkal erősebb volt a végén azt meg kell hagyni.

Binder meg iszonyat balfasz volt ma sajnos. Ezt be kellett vna húzni. Egyszerűen nem hiszem el, h évek óta képtelen futamot nyerni.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Az a Raul Fernandez 5. hely se kutya
10 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem Norris ès a McLaren jövőre tud mèg feljebb lèpni. Ideje lenne már...

Szerkesztette: dande2