NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Pecconak csak megtolták a címét.
Vinales 3 rajthelyes büntit kapott.
Coolearie
Tyre pressure? Vagy mire kapta?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Pecconak csak megtolták a címét.
Vinales 3 rajthelyes büntit kapott.
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Pecconak kellett egy hatalmas csoda is, hogy amikor eldobta és átmentek a lábán, nem kellett semmit sem kihagynia.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, Sasaki csak képes nyerni egy Moto3 versenyt
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Azért az se feltétlen szép, hogy valaki úgy lehet kétszeres világbajnok, hogy az idei egyébként közepes teljesítménye az egyéni legjobbja.

Én úgy gondolom, hogy egy valóban nagykaliberű versenyző (amire két VB cím predesztinál) ezzel a Ducatival tavaly és idén is simán húzta volna be a bajnoki címet, sőt vélhetően 2021-et is behúzta volna.

Szerkesztette: Jughead
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 079 — #officialBoliever
5-8 éve - főleg a Ducatinál - trend az, hogy a gyári és a szatelit csapatok között egyre kisebb a különbség. Pl anno amikor Zarco megérkezett a GPbe a Tech3hez, emlékszel hogy egy csomó hétvégén vakarták az emberek a fejüket, hogy a francia nem egyszer meg nem kétszer végzett a gyári hangvillás páros előtt. Sokszor nem is kicsivel. És ez 2017-18. Nem most.

Az egyen ECU óta(2016), meg a egyre csökkenő tesztlehetőségek óta, egyre nagyobb és fajsúlyosabb jelentősége van annak, hogy egy adott gyártó hány motorostól és milyen “datát” tud összeszedni.

Király Laci világított rá nagyon jól, hogy a Ducati ezt ismerte fel a leghamarabb és ezzel kvázi “meghekkelte” a rendszert. 2016tól boldog boldogtalannak adnak motort és az évek során a “saját” és a bérbe adott gépek közötti különbség is egyre csak csökkent.

Nem azért mert az olaszok az igazság bajnokai és tiszta jószívűségből azt szeretnék ha mindenki boldog lenne. Hanem tudják hogy ha van 4-8 olyan motorjuk, amelyből a lehető legpontosabb, legélesebb vagy mondhatjuk úgy, hogy a versenytempós limithez legközelebb lévő adatokat nyerhetik ki, az óriási fegyvertény. Ők azt mondták, hogy mindegy ki nyer csak Ducati nyerjen - és szerintem ezért nincs csapatutasítás. Jelenleg ez a Ducati legnagyobb előnye. Ezért tartanak ott, ahol. Nem első sorban tisztán a technikai fölényük miatt. Mindenkinek van már RHD, van Holeshot a rajtokhoz, a sok aeros szárnnyal is igazából az összes motor a Ducatira hajaz. De pont az emlegetett Bagnaia, ha valamivel nem boldogul, itt ott hiányzik az a utolsó 1-2 tized, megtudja nézni a másik 7 ducatis datáját, hogy ők mit csinálnak másképp.

Míg pl. Marquez rá tud nézni a minden harmadik versenyen sérült Mir telemetriájára. Vagy Lecuonáéra. Vagy Nakagamiéra…

Azért tettem ezt a nagy kerülőt, hogy rávilágítsak, ugy amblokk a mai MotoGPben minden gyártónak az az elemi érdeke, hogy a privát motorosaik, a lehető legversenyképesebbek legyenek és ezáltal a gyári versenyzői számára is értékes, értékelhető adatokat szolgáltassanak.

És igen, emiatt manapság már leginkább presztízs értéke van annak, hogy mondjuk valaki a vörös bőrruhát veszi fel, vagy a lila-fehéret vagy épp a feketét. Nyilván egy olyan egóval rendelkező motorosnak mint Martin - meg mint minden VB materiál versenyzőnek evör - piszkálja az öntudatát, hogy Ő “csak” szatellit csapat tagja. De abban is biztos vagyok, hogy ha ne adj isten bukja a VB címet, akkor sem azt fogja érezni, hogy azért mert a másik oldalt jobb technikai háttér volt biztosítva.

Tovább megyek, jelen helyzetben szerintem Bagnaianak a gyári státusz csak plusz pressure.

Peace.
Cowboykarcsi90
Koszi a tartalmas választ! Mivel te sokkal sokkal jobban képben vagy gp teren, mint én valszeg tényleg igazad van és én becsültem kicsit túl a gyári csapat előnyét. De koszi tényleg, minden irónia nélkül tényleg tanultam ma is valamit. 😀

Egyébként nem tudom mennyire voltam félreérthető, de függetlenül a leirtaktol nem gondolom úgy, h Pecco esetleges címe ne lenne teljes mértékben megérdemelt, mert motor/csapat ide vagy oda ott kellett lenni és be kellett húzni a dolgokat, csak a tavalyi éve után én sokkal magabiztosabb idényt vártam tőle. Persze izgalmakat tekintve meg jobb, h így alakult.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
5-8 éve - főleg a Ducatinál - trend az, hogy a gyári és a szatelit csapatok között egyre kisebb a különbség. Pl anno amikor Zarco megérkezett a GPbe a Tech3hez, emlékszel hogy egy csomó hétvégén vakarták az emberek a fejüket, hogy a francia nem egyszer meg nem kétszer végzett a gyári hangvillás páros előtt. Sokszor nem is kicsivel. És ez 2017-18. Nem most.

Az egyen ECU óta(2016), meg a egyre csökkenő tesztlehetőségek óta, egyre nagyobb és fajsúlyosabb jelentősége van annak, hogy egy adott gyártó hány motorostól és milyen “datát” tud összeszedni.

Király Laci világított rá nagyon jól, hogy a Ducati ezt ismerte fel a leghamarabb és ezzel kvázi “meghekkelte” a rendszert. 2016tól boldog boldogtalannak adnak motort és az évek során a “saját” és a bérbe adott gépek közötti különbség is egyre csak csökkent.

Nem azért mert az olaszok az igazság bajnokai és tiszta jószívűségből azt szeretnék ha mindenki boldog lenne. Hanem tudják hogy ha van 4-8 olyan motorjuk, amelyből a lehető legpontosabb, legélesebb vagy mondhatjuk úgy, hogy a versenytempós limithez legközelebb lévő adatokat nyerhetik ki, az óriási fegyvertény. Ők azt mondták, hogy mindegy ki nyer csak Ducati nyerjen - és szerintem ezért nincs csapatutasítás. Jelenleg ez a Ducati legnagyobb előnye. Ezért tartanak ott, ahol. Nem első sorban tisztán a technikai fölényük miatt. Mindenkinek van már RHD, van Holeshot a rajtokhoz, a sok aeros szárnnyal is igazából az összes motor a Ducatira hajaz. De pont az emlegetett Bagnaia, ha valamivel nem boldogul, itt ott hiányzik az a utolsó 1-2 tized, megtudja nézni a másik 7 ducatis datáját, hogy ők mit csinálnak másképp.

Míg pl. Marquez rá tud nézni a minden harmadik versenyen sérült Mir telemetriájára. Vagy Lecuonáéra. Vagy Nakagamiéra…

Azért tettem ezt a nagy kerülőt, hogy rávilágítsak, ugy amblokk a mai MotoGPben minden gyártónak az az elemi érdeke, hogy a privát motorosaik, a lehető legversenyképesebbek legyenek és ezáltal a gyári versenyzői számára is értékes, értékelhető adatokat szolgáltassanak.

És igen, emiatt manapság már leginkább presztízs értéke van annak, hogy mondjuk valaki a vörös bőrruhát veszi fel, vagy a lila-fehéret vagy épp a feketét. Nyilván egy olyan egóval rendelkező motorosnak mint Martin - meg mint minden VB materiál versenyzőnek evör - piszkálja az öntudatát, hogy Ő “csak” szatellit csapat tagja. De abban is biztos vagyok, hogy ha ne adj isten bukja a VB címet, akkor sem azt fogja érezni, hogy azért mert a másik oldalt jobb technikai háttér volt biztosítva.

Tovább megyek, jelen helyzetben szerintem Bagnaianak a gyári státusz csak plusz pressure.

Peace.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk az nem értem miért baj, ha valaki pont vasárnapra rakja rendbe magát és hozza a legtöbb pontot. Szerintem pont ez a jó taktika. Sprinten 2-4, a nagy futamon 1-2. Ezzel igencsak sok pontot lehet nyerni, ez a jó taktika. Főleg úgy, hogy azért mások is vannak a pályán 😊
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 079 — #officialBoliever
Oke, akkor ha te mondod az eg egy adta világon semmi előnyt nem jelent gyári csapatban menni egy szatellit gárdához képest.

Csak tudnám akkor miért akar mindenki, köztük Martin is a gyári csapatba kerülni évek óta. Biztos jobban tetszik neki a piros szín. Hiszen más oka úgysem lehet.

Amúgy meg sok értelmet nem látom úgy a beszélgetésnek, hogy minden egyes mondatot kiemelsz és szándékosan felreertelmezel. Írtam én bárhol is, h Pecco nincs benne a vasárnapi feltamadosokban? Nem. Annyit írtam h a Ducati előránt vmit. Nyilván beleértve Peccot is. Csak így tok jól elvittuk megint a diskurzust, és nem arról szól a csevely, hogy az vajon jó teljesítménynek minősül-e, hogy az egyik vb aspiráns a szezon nagy részében péntekenként kovalyog a pályán (ami idén belefer, de egy szorosabb mezőnyben, kisebb Ducati előnynel sanszosan már nem lenne elég), hanem arról, h pontosan hogy fogalmaztam meg egy mondatot.

Na mindegy, szerintem tulbeszeltuk a dolgot. Legyen ma egy jó futam és nyerjen a jobbik.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
…messze a legjobb motor van alatta, gyári támogassál, ami azért nagy előny Martinhoz képest,…

Ezt írtad. Vagy ha a legjobb motort a grid többi nem Ducatis versenyzőjéhez képest értetted, nem pedig Martinhoz, akkor oke. Csak akkor meg ha ezt felhozzuk Pecconál, ugyanez a előny a spanyolnak is megvan, a nem bolognai motorral versenyzőkhöz képest.

Mire gondolsz akkor, hogy az olasz jobban jár azzal, hogy a piros Ducatin versenyzik, nem a fehér-lilán?

Ugyanazokat az alkatrészeket kapja. A fejlesztéseket ugyanakkor kapják nem 2-3 verseny csúsztatással. Figyeljük meg, hogy amint feltűnik valami ujabb aero biszbasz Bagnaiaéknál, azt azonnal megkapja Martin és Zarco is. A telemetria ugye az összes Ducatis számára látható. Több “gyári” Ducatis mérnök is iden a Pramacnál dolgozik, amúgy, nem a nagycsapatban. Nem a szavakon lovagolok csak ezeket figyelembe véve én nem tudok olyan tényezőt mondani, ami számottevő előnyt biztosítana a két Lenovos motoros számára.

Hogy milyen éve volt, árról bővebben akarok majd úgyis írni holnap, nyilván attól függôen, hogy hogy sikerül a futam.

vasárnapra a Ducati elorantott vmit a kalapból és hirtelen feljavult,

Erre akartam még reagálni. Azért ahhoz, hogy a vasárnapra szinte mindig találnak valamit, lehet hogy csak van némi köze Bagnaianak is nem? Nem csak a Ducati ránt elő valamit a kalapból és menti meg versenyzőjét. Kicsit olyan ez a Ducati idén, főleg a gyári csapatban, hogy a versenyzőnek igazából csak veszíteni valója van. Ha nyer, még szép hogy nyer, a mezőny legjobb motorja. Csak fel kell rá ülni és körbe viszi az embert. Ha meg jön akármi más mint a győzelem akkor meg hogy lehet kikapni egy ilyen űrhajóval?

Arra hogy mennyire dominál/dominált Idén Pecco. Óriasi különbség, hogy tavaly Sachsenringtől a Yamaha a kizsírozott szakadékban ment lefele. Bizony enélkül a 91 pontos fordítás sem jött volna létre. Idén meg van egy kurva gyors és fejben teljesen egyben lévő rivális, aki ugyanazzal a géppel megy mint Ő.

Érdekes, hogy Te úgy látod az idei évét Pecco nem teszi ki az ablakba. Számomra ha ezt behúzza, nagyobb értéke lesz ennek mint a tavalyinak bajnoki címnek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 079 — #officialBoliever
Azzal, hogy Martin egyszerűen gyorsabb Pecconál a szezon második felében, nem lehet vitatkozni.

Ez a csapatutasítás is olyan, hogy mi innen sose fogjuk megtudni a valóságot. Szerintem nincs csapatutasítás, szerinted és sokan mások szerint még, meg igen. Oke, ugorgyunk’.

De azért az megvan ugye, hogy Martin és Zarco koppra ugyanazon a 2023as spec technikán van mint Bagnaia meg Bastianini?

Van 4 gyári motor, meg 4 (Gresini - VR46) 2022-es.

Tavaly lehetett mondani, hogy Qartararo technikai hátrányban volt. Idén is van sok olyan dolog, ami egyértelmű, hogy Peccon ment/megy fèlre.

De hogy számottevő technikai előnye nincs Martinnal szemben, abban egészen biztos vagyok. Nem emiatt van még 14 pontja.
Cowboykarcsi90
Megvan, köszi szépen.

Nem azt írtam amúgy, h számottevő előnyben lenne Pecco, csak azt, h hiába ugyan az a specifikacio azért nagyon nem mindegy, h gyári csapatban vagy vagy egy szatellit csapatnál. Most h ez számottevő/nagy/akarmilyen jelző előnyt jelent-e nem tudom, lehet kar is lovagolni a szavakon, de mindenképpen elony Pecconal.

Amúgy tényleg teljesen őszintén kérdezem, szerinted Pecco összességében jól ment idén? Főleg mondjuk a tavalyi év második feléhez képest? Csak mert szerintem nem feltétlen. Voltak futamok, hétvégék ahol tényleg tökéletesen ment, de én inkább arra emlékszem, h pénteken nagyon gyakran el volt veszve, valamikor meg szombaton is, aztán vasárnapra a Ducati elorantott vmit a kalapból és hirtelen feljavult, de igazán domináns hétvégéje alig volt.

És meg mielőtt, szerintem amúgy Martin sem hozott tökéletes szezont. Volt egy időszak, amikor tényleg dominált, de nála is voltak teljesen homály hétvégék. De vhogy idén senki nem volt tökéletes, pl Bindernel is kifejezetten sok volt a hiba/eses, pláne magához képest. Most h ez a sprint hétvégék miatt van, vagy az idei gépeket esetleg könnyebb eldobni fogalmam sincs.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azzal, hogy Martin egyszerűen gyorsabb Pecconál a szezon második felében, nem lehet vitatkozni.

Ez a csapatutasítás is olyan, hogy mi innen sose fogjuk megtudni a valóságot. Szerintem nincs csapatutasítás, szerinted és sokan mások szerint még, meg igen. Oke, ugorgyunk’.

De azért az megvan ugye, hogy Martin és Zarco koppra ugyanazon a 2023as spec technikán van mint Bagnaia meg Bastianini?

Van 4 gyári motor, meg 4 (Gresini - VR46) 2022-es.

Tavaly lehetett mondani, hogy Qartararo technikai hátrányban volt. Idén is van sok olyan dolog, ami egyértelmű, hogy Peccon ment/megy fèlre.

De hogy számottevő technikai előnye nincs Martinnal szemben, abban egészen biztos vagyok. Nem emiatt van még 14 pontja.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 079 — #officialBoliever
Az a baj, h engem vhogy már nem köt le, h ki lesz a vb, inkább csak annak szurkolok, h legyen egy jó futam és Binder vhogy szerezzen egy rohadt győzelmet már. 😀

Amúgy szerintem Pecco innen behuzza, de szerintem ezt a vb cimet nem nagyon tudja majd kirakni az ablakba. Azért legyünk őszinték, messze a legjobb motor van alatta, gyári támogassál, ami azért nagy előny Martinhoz képest, plusz a csapatutasítás is befigyelt már nem egyszer, és ehhez képest főleg a második félévben alig volt domináns hétvégéje. Oke, 6 futamot talán nyert, ami nem tűnik rossznak, de ezzel a motorrol, egy sérült csapattárssal eleg karcsu. A dobogóra ettől függetlenül szinte mindig odaér, ami idén úgy látszik elég is lesz, de szerintem nem fut jó évet egyaltalan.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Akkor top5 kell Bagnaianak holnap, ha biztosra akar menni. Az idei fő futamos eredményeit elnézve, ha nincs bukás, ezt könnyedén kellene hoznia.
Martinra leszek kiváncsi, milyen taktikát szeretne alkalmazni, ha van rá lehetősége inkább az elején elmenni a mezőnytől és a biztos győzelmet behúzni, vagy inkább megpróbálni a mezőnyt összetartani. Mindenesetre az biztos, hogy a 2 olasz Ducatis árnyékként fogja követni Bagnaiat, ők nem fognak előzni.
Mr.Breaker
Szerintem megpróbálja majd feltorlasztani a mezőnyt. Tudja Martin, hogy semmit nem ér ha 15 másodpercet is ver Peccora, amíg az olasz nyugodtan be tud jönni az első öt hely valamelyikén.

Lorenzo próbálkozott amúgy hasonlóval 2013ban Marquez ellen. Mert Ő is hasonló helyzetben volt. Nem volt elég nyernie, MMnek talán a top4 vagy top5ön kivül kellett lennie.

Amúgy az első harmadában a versenynek nem is tűnt egy rossz taktikának, de a végül csak nem jött össze. .

Martinnak egyszerre kell nyernie és valahogy elérni hogy a többiekkel bedaráltassa Bagnaiait, az olasznak pedig patika mérlegen kell számítania az erőforrásait.

A bajnoki cím a tét na, nyilván vért pisálós lesz mindkét félnek.

Legyen egy jó verseny és nyerjen a jobbik!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
Mr.Breaker 1 880
Akkor top5 kell Bagnaianak holnap, ha biztosra akar menni. Az idei fő futamos eredményeit elnézve, ha nincs bukás, ezt könnyedén kellene hoznia.
Martinra leszek kiváncsi, milyen taktikát szeretne alkalmazni, ha van rá lehetősége inkább az elején elmenni a mezőnytől és a biztos győzelmet behúzni, vagy inkább megpróbálni a mezőnyt összetartani. Mindenesetre az biztos, hogy a 2 olasz Ducatis árnyékként fogja követni Bagnaiat, ők nem fognak előzni.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
azért jó lett volna, ha még 1-2 Ducit is megelőzte volna az olaszt, hogy izgisebb legyen a vége 😊
NB2
Diggianak szerintem megmondták hogy a múlt heti után ha meg meri előzni ma Peccot, már holnap nem ülhet motorra
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
azért jó lett volna, ha még 1-2 Ducit is megelőzte volna az olaszt, hogy izgisebb legyen a vége 😊
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Luca Marini távozik a VR46-tól, a Hondat mondják a célállomásának

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na hát eddig minden a tervek szerint…

Létfontosságú lesz holnap tovább jutni a Q2-ből mert itt egy tizenvalahanyadik rajtpozíció öngyilkosság az egyes kanyarhoz érkezve…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 557 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De azt látom, hogy pl az amerikaiak Hayden után vagy óta teljesen elfogytak. Ugy amblokk, Haydenen kívül milyen GPben meghatározó motorost tudunk mondani? Colin Edwards végül futamgyőzelemig sem jutott el. Spies talán vihette volna többre, ha több szerncséje van a sérülésekkel. És kb. ennyi akiket egyáltalán érdemes megemlíteni a cca elmúlt 20 évből. Nekem az jön le, hogy igazából el se nagyon jutnak ide, mmint a világbajnokságra. A MotoAmerica-án jól szereplő motorosok is, mintha megelégednének ezzel és nem mernének vagy nem is akarnak kockáztatni.
Cowboykarcsi90
John Hopkins!
peach
Nem hiszem, hogy bármiben is többet ért volna el Edwardsnál. Kb egy szint.
Cowboykarcsi90
amennyiben a valamit elért az csak a győzelmekben számában értendő...amúgy hopkinst rohadtul bírtam a suzukival meg a kawával (nagy fanja voltam) edwards viszont egy sótlan alak volt.

a kiemelt részre reagálva amúgy kenny roberts is nyert vb-t a suzukival 2000ben 😊 ( sztem cca 20 évbe belefér )
peach
Nyilván a siker is relatív, és nem is akarom leszólni egyiket sem. Edwardsot már csak azért sem, mert neki a két WSBK címet csak nem a legyek fújták össze. Ezzel együtt, Te rá tudnád mondani, hogy a MotoGPben akár csak egy szezonig is, meghatározó alak tudott lenni? Volt emlékezetes futama? Nekem mondjuk itt is inkább a texasi ugrik be, a 2006os asseni utolsó körös utolsó sikános chokerkedéssel…

Hopkins Kawasakizott is? Nekem az már teljesen ki is esett…

Kéárdzséár meg nyert persze, de rögtön azután el is tűnt a sűllyesztőben. Illetve ha kicsit gondosz akarok lenni, nekem a 2000es évvel ugy amblokk mindig az volt az érzésem, hogy valahogy csak egy ilyen “átmeneti” szezon volt, rengeteg esős futammal 😀 Emiatt nekem mindig is egy kicsit ilyen megcsillagozott az az év de adom, hogy ez teljesen az én szubjektív hülyeségem 😀

Nyilván kellett hozzá a borzasztó Suzuki is, de ettől még 2001től Ő gyakorlatilag semmilyen szempontból nem volt tényező. Szerintem Juniort még sokkal inkább kell a kilencvenes évekhez sorolni, mintsem a kétezresekhez.
Cowboykarcsi90
Abból a korszakból már csak az maradt meg (bár nem vagyok 100 százalékig biztos benne), hogy mintha verseny közben elszakad volna Hopkins lánca a Kawasakin. Majd valaki megerősíti/cáfolja hogy valóban így történt...

10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
De azt látom, hogy pl az amerikaiak Hayden után vagy óta teljesen elfogytak. Ugy amblokk, Haydenen kívül milyen GPben meghatározó motorost tudunk mondani? Colin Edwards végül futamgyőzelemig sem jutott el. Spies talán vihette volna többre, ha több szerncséje van a sérülésekkel. És kb. ennyi akiket egyáltalán érdemes megemlíteni a cca elmúlt 20 évből. Nekem az jön le, hogy igazából el se nagyon jutnak ide, mmint a világbajnokságra. A MotoAmerica-án jól szereplő motorosok is, mintha megelégednének ezzel és nem mernének vagy nem is akarnak kockáztatni.
Cowboykarcsi90
John Hopkins!
peach
Nem hiszem, hogy bármiben is többet ért volna el Edwardsnál. Kb egy szint.
Cowboykarcsi90
amennyiben a valamit elért az csak a győzelmekben számában értendő...amúgy hopkinst rohadtul bírtam a suzukival meg a kawával (nagy fanja voltam) edwards viszont egy sótlan alak volt.

a kiemelt részre reagálva amúgy kenny roberts is nyert vb-t a suzukival 2000ben 😊 ( sztem cca 20 évbe belefér )
peach
Nyilván a siker is relatív, és nem is akarom leszólni egyiket sem. Edwardsot már csak azért sem, mert neki a két WSBK címet csak nem a legyek fújták össze. Ezzel együtt, Te rá tudnád mondani, hogy a MotoGPben akár csak egy szezonig is, meghatározó alak tudott lenni? Volt emlékezetes futama? Nekem mondjuk itt is inkább a texasi ugrik be, a 2006os asseni utolsó körös utolsó sikános chokerkedéssel…

Hopkins Kawasakizott is? Nekem az már teljesen ki is esett…

Kéárdzséár meg nyert persze, de rögtön azután el is tűnt a sűllyesztőben. Illetve ha kicsit gondosz akarok lenni, nekem a 2000es évvel ugy amblokk mindig az volt az érzésem, hogy valahogy csak egy ilyen “átmeneti” szezon volt, rengeteg esős futammal 😀 Emiatt nekem mindig is egy kicsit ilyen megcsillagozott az az év de adom, hogy ez teljesen az én szubjektív hülyeségem 😀

Nyilván kellett hozzá a borzasztó Suzuki is, de ettől még 2001től Ő gyakorlatilag semmilyen szempontból nem volt tényező. Szerintem Juniort még sokkal inkább kell a kilencvenes évekhez sorolni, mintsem a kétezresekhez.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
De azt látom, hogy pl az amerikaiak Hayden után vagy óta teljesen elfogytak. Ugy amblokk, Haydenen kívül milyen GPben meghatározó motorost tudunk mondani? Colin Edwards végül futamgyőzelemig sem jutott el. Spies talán vihette volna többre, ha több szerncséje van a sérülésekkel. És kb. ennyi akiket egyáltalán érdemes megemlíteni a cca elmúlt 20 évből. Nekem az jön le, hogy igazából el se nagyon jutnak ide, mmint a világbajnokságra. A MotoAmerica-án jól szereplő motorosok is, mintha megelégednének ezzel és nem mernének vagy nem is akarnak kockáztatni.
Cowboykarcsi90
John Hopkins!
peach
Nem hiszem, hogy bármiben is többet ért volna el Edwardsnál. Kb egy szint.
Cowboykarcsi90
amennyiben a valamit elért az csak a győzelmekben számában értendő...amúgy hopkinst rohadtul bírtam a suzukival meg a kawával (nagy fanja voltam) edwards viszont egy sótlan alak volt.

a kiemelt részre reagálva amúgy kenny roberts is nyert vb-t a suzukival 2000ben 😊 ( sztem cca 20 évbe belefér )

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
De azt látom, hogy pl az amerikaiak Hayden után vagy óta teljesen elfogytak. Ugy amblokk, Haydenen kívül milyen GPben meghatározó motorost tudunk mondani? Colin Edwards végül futamgyőzelemig sem jutott el. Spies talán vihette volna többre, ha több szerncséje van a sérülésekkel. És kb. ennyi akiket egyáltalán érdemes megemlíteni a cca elmúlt 20 évből. Nekem az jön le, hogy igazából el se nagyon jutnak ide, mmint a világbajnokságra. A MotoAmerica-án jól szereplő motorosok is, mintha megelégednének ezzel és nem mernének vagy nem is akarnak kockáztatni.
Cowboykarcsi90
John Hopkins!
peach
Nem hiszem, hogy bármiben is többet ért volna el Edwardsnál. Kb egy szint.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
 youtu.be/EFvQbWRxajc?si=Cx9eJOJCJ4MbgPmg
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
De azt látom, hogy pl az amerikaiak Hayden után vagy óta teljesen elfogytak. Ugy amblokk, Haydenen kívül milyen GPben meghatározó motorost tudunk mondani? Colin Edwards végül futamgyőzelemig sem jutott el. Spies talán vihette volna többre, ha több szerncséje van a sérülésekkel. És kb. ennyi akiket egyáltalán érdemes megemlíteni a cca elmúlt 20 évből. Nekem az jön le, hogy igazából el se nagyon jutnak ide, mmint a világbajnokságra. A MotoAmerica-án jól szereplő motorosok is, mintha megelégednének ezzel és nem mernének vagy nem is akarnak kockáztatni.
Cowboykarcsi90
John Hopkins!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...