Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
HAMLIN POLE CHICAGÓBAN! YAHOO!

Szar poén, figyelembe véve a szponzorát. 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Hamiln-Reddick-SVG a top3
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Button továbbment a Cup quali második szakaszába
Ezzel esélyes nálam egy fantasy helyre
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Hat most nem azért, de Perez jobb szezonokat tol mint előtte bárki Max mellett…én értem hogy nagy a kontraszt, de én nem látom katasztrófának a csávót, közel sem annyira mint sokan sipákolnak…
Eazzy
Ezzel nem értek egyet, a Red Bull jobb és így jobbnak tűnik az ő teljesítménye is, de pl. Bottas sokkal jobb szárnysegéd volt Hamilton mellett, mint Perez.

A 21-es szezonja Pereznek katasztrófa volt és bár a 22-es szezonja egész jó volt, de az idei megint a 21-es szintet közelíti.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Hat most nem azért, de Perez jobb szezonokat tol mint előtte bárki Max mellett…én értem hogy nagy a kontraszt, de én nem látom katasztrófának a csávót, közel sem annyira mint sokan sipákolnak…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Hmm, van Gisbergen, Button, Hamlin az első három az edzés végén. Vicces lenne ha az új-zélandi vagy a brit szerezné meg a pole-t a kvalin.

Gragson P11, hihetetlen hogy már ennek is örülök.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Nagyon szürreális ezeket a NextGen autókat utcai pályán látni! Mintegy 20 perc edzés után van Gisbergen rendelkezik a legjobb idővel!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Creed csak megtörte a kvali legvégén a Chevyt, ennyit a 2. rajthelyről és a jó versenyről. Nem hiszem el.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Halálos baleset 😕
 youtu.be/lpOa8Luqz60
több mint 1 éve
csipkelli 3 995
Hát nem lepne meg, ha a nyári szünetben Perez távozását bejelentenék (akár szezon közben is).
Jughead
Ezt már máshol is felvetették, én személy szerint kizártnak tartom, hogy ne tolják végig az évet így
Ha valahol váltás lesz, az De Vries
zacknorb
Igazából az hagyján, hogy Verstappen megint adott neki 20 mp-t 24 kör alatt, mert már megszoktuk, hogy esőben Max egy állat, de amit már 3. éve összeszenved az kritikán aluli és akkor ehhez vedd hozzá, hogy ma teli gáznál letolja a vizes fűre a csapattársát.

Engem nem lepne meg, ha megköszönnék neki a munkát így szezon közben, mert ezt a szezont Max úgyis hozza magában kb konstruktőri szinten is , aki váltja az meg legalább elkezdhet hozzászokni. A Red Bulltól meg nem áll messze a szezonközbeni pilótacsere.
Jughead
Azért kukázni szezon közben az összetett másodikat erős lenne. De ha 4. helyre csúszik, akkor is. Kizárt.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Hát nem lepne meg, ha a nyári szünetben Perez távozását bejelentenék (akár szezon közben is).
Jughead
Ezt már máshol is felvetették, én személy szerint kizártnak tartom, hogy ne tolják végig az évet így
Ha valahol váltás lesz, az De Vries
zacknorb
Igazából az hagyján, hogy Verstappen megint adott neki 20 mp-t 24 kör alatt, mert már megszoktuk, hogy esőben Max egy állat, de amit már 3. éve összeszenved az kritikán aluli és akkor ehhez vedd hozzá, hogy ma teli gáznál letolja a vizes fűre a csapattársát.

Engem nem lepne meg, ha megköszönnék neki a munkát így szezon közben, mert ezt a szezont Max úgyis hozza magában kb konstruktőri szinten is , aki váltja az meg legalább elkezdhet hozzászokni. A Red Bulltól meg nem áll messze a szezonközbeni pilótacsere.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
NASCAR edzés utcai pályán. Sporttörténelem!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát nem lepne meg, ha a nyári szünetben Perez távozását bejelentenék (akár szezon közben is).
Jughead
Ezt már máshol is felvetették, én személy szerint kizártnak tartom, hogy ne tolják végig az évet így
Ha valahol váltás lesz, az De Vries
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Hát nem lepne meg, ha a nyári szünetben Perez távozását bejelentenék (akár szezon közben is).

Norris meg jól megszívta a Red Bullos háborút. :/
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
vicces, hogy kb senki nem nyert semmit a kerékcserével 😊

Hülki is pontokat bukik úgy néz ki, de legalább élvezetes volt
NB2
Pont Hulk és Russel nyertek vele
zacknorb
Jah Hulk nagyot ment, az utolsó körbe 6 másodpercet hozott Alonson. 2-3 kanyarral több lett volna akkor lehet meg is fogja.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
vicces, hogy kb senki nem nyert semmit a kerékcserével 😊

Hülki is pontokat bukik úgy néz ki, de legalább élvezetes volt
NB2
Pont Hulk és Russel nyertek vele
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
vicces, hogy kb senki nem nyert semmit a kerékcserével 😊

Hülki is pontokat bukik úgy néz ki, de legalább élvezetes volt
NB2
Hülki ha nem megy ki akkor szerintem pontot sem szerez

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
vicces, hogy kb senki nem nyert semmit a kerékcserével 😊

Hülki is pontokat bukik úgy néz ki, de legalább élvezetes volt
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Kibírja az intermedaite vagy sem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Hulk első dobogója egy sprintdobogó lesz?
zacknorb
Á nem
Olyan nem létezik
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Talán egy Mercedes szezon volt ahol ilyen volt a dominancia, legalább egy-egy futamokon a Ferrari vagy az RB labdába tudott rúgni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Yukit azert hagtak meg barcelonaban, amit most max csinalt perezzel.
Duff
Előtte Perez sem volt szent

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Perez nem normális már megint, esőben egyenesben a csapattársat leküldi a fűbe…
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Yukit azert hagtak meg barcelonaban, amit most max csinalt perezzel.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Hulk első dobogója egy sprintdobogó lesz?