Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Botlas tökös

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
 twitter.com/hickey93/status/1675142409838026753?s=46&t=k90IQcYM7L4IfYmIG5qHOg

Pagenaud szó szerint elszállt a mid-ohiói edzésen. Neki nem lett semmi baja.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
3 kört elqrni
Perez vesszőfutása folytatódik
zacknorb
Igazából már az első szezonja után el kellett volna küldeni, nem Red Bull szint. Ha kellene Maxnek segítség a csapattárstól (jelenleg nincs rá szüksége), akkor megint magában lenne, mint 21-ben, amikor majdnem el is ment ezen a bajnoki cím.

De a lényeg: McLaren életjelek.
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megunta ezt a Redbull életet úgy tűnik.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
3 kört elqrni
Perez vesszőfutása folytatódik
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bravó Perez

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Viszont a pályára áttérve, láttam róla iRacing-es gyakorlásokat, hát, ez megtippelhetetlen őrületnek néz ki. És már-már annyira, hogy nem is várós, mert nem lesz jelentős sportértéke. Jövőre jöhet vissza Chicagoland.
zacknorb
Nekem nem tetszik a pálya, de azért adok neki egy esélyt. Nem igazán látom hogy hol lehetne biztosan előzni, a derékszögű kanyarok azért nem tutik. És hát egyből betonfal van, még csak SAFER sincs, nagy sárga zászló parádéra számítok. A kvali kurva fontos lesz.
Mikey
Szerintem jó lesz, már csak a változatosság miatt is

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Viszont a pályára áttérve, láttam róla iRacing-es gyakorlásokat, hát, ez megtippelhetetlen őrületnek néz ki. És már-már annyira, hogy nem is várós, mert nem lesz jelentős sportértéke. Jövőre jöhet vissza Chicagoland.
zacknorb
Nekem nem tetszik a pálya, de azért adok neki egy esélyt. Nem igazán látom hogy hol lehetne biztosan előzni, a derékszögű kanyarok azért nem tutik. És hát egyből betonfal van, még csak SAFER sincs, nagy sárga zászló parádéra számítok. A kvali kurva fontos lesz.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Jimmie Johnson anyósa lelőtte a férjét, és a 11 éves unokájukat, majd saját magával is végzett Muskogee-ben ahol éltek. Emiatt Jimmie természetesen nem indul Chicagóban.

WTF?!
Mikey
Aztakurvamindenit….

Részvétem neki és a családnak.

Van valami infó hogy miért csinálta a mama?
Cowboykarcsi90
Erről nem írtak semmit még tegnap, gondolom időbe telik majd mire ez kiderül. Ha kiderül egyáltalán.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
RIP Johnson family

Viszont a pályára áttérve, láttam róla iRacing-es gyakorlásokat, hát, ez megtippelhetetlen őrületnek néz ki. És már-már annyira, hogy nem is várós, mert nem lesz jelentős sportértéke. Jövőre jöhet vissza Chicagoland.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Jimmie Johnson anyósa lelőtte a férjét, és a 11 éves unokájukat, majd saját magával is végzett Muskogee-ben ahol éltek. Emiatt Jimmie természetesen nem indul Chicagóban.

WTF?!
Mikey
Aztakurvamindenit….

Részvétem neki és a családnak.

Van valami infó hogy miért csinálta a mama?
Cowboykarcsi90
Jimmie-nak talán annyi a "szerencséje", hogy az unokaöccse az áldozat, merthogy neki magának két lánya van. de hát tragédiából nincs kicsi, csak nagy és még nagyobb.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jimmie Johnson anyósa lelőtte a férjét, és a 11 éves unokájukat, majd saját magával is végzett Muskogee-ben ahol éltek. Emiatt Jimmie természetesen nem indul Chicagóban.

WTF?!
Mikey
Aztakurvamindenit….

Részvétem neki és a családnak.

Van valami infó hogy miért csinálta a mama?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Jimmie Johnson anyósa lelőtte a férjét, és a 11 éves unokájukat, majd saját magával is végzett Muskogee-ben ahol éltek. Emiatt Jimmie természetesen nem indul Chicagóban.

WTF?!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Pont amikor utána akartam nézni, szembejött a tweet.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Pole után futamgyőzelem. Chastain visszatért az elmúlt nagyon csendes 1,5 hónap után!



iktriad
Nagyon ideje volt már hogy nyerjen!!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Amúgy én Lecuonat is sajnálom, hogy kiesett. Magához és a Hondahoz képest nem ment rosszul, lehetett vna belőle egy erős pontszerzés, ha nem kotlik meg a motor alatta.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pole után futamgyőzelem. Chastain visszatért az elmúlt nagyon csendes 1,5 hónap után!




Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Amúgy Martin ugyan úgy levágta.
roberto23
Kitudja még ki, de amit nem mutatnak az meg sem történik. Inkorrekt ez az utolsó körös büntetés.
🤘 gaben 🤘
De ebből 3 kell hogy legyen nem?
Heisman nádor
Ha az utolsó körben csinálod instant büntetés elvileg. Bindernek figyelmeztetése sem volt a futamon, ellentétben a tegnapival.
roberto23
Martint akkor büntették volna ha megelőzi Espargarot, de így helyvesztésnek nem volt valós esélye, a 3 Mp se adott volna neki hozzá semmit. Mivel nem változott volna semmi ott nem akartak extrán könyvelni 😀

Acosta eset is érdekes volt, eléggé harsh büntetés volt neki miután esést mentett, de amikor elkúrta a long lap penaltyt, utána nem csinaltatták vele újra.
Heisman nádor
Hat szerintem ez a hetvege megint azt bizonyította, h a bíráskodás kezd f1 szintre süllyedni lassan. Semmi következetesség.

Amúgy azért is sajnálom ezt a kamu büntetést, mert brutal futamot hozott Binder a lágy gumival. Én a futam felénél azt hittem, h elfogy és szépen visszaesik, de elképesztő hogy tartotta magát. Nagyon megérdemelt dobogó lett vna.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amúgy Martin ugyan úgy levágta.
roberto23
Kitudja még ki, de amit nem mutatnak az meg sem történik. Inkorrekt ez az utolsó körös büntetés.
🤘 gaben 🤘
De ebből 3 kell hogy legyen nem?
Heisman nádor
Ha az utolsó körben csinálod instant büntetés elvileg. Bindernek figyelmeztetése sem volt a futamon, ellentétben a tegnapival.
roberto23
Martint akkor büntették volna ha megelőzi Espargarot, de így helyvesztésnek nem volt valós esélye, a 3 Mp se adott volna neki hozzá semmit. Mivel nem változott volna semmi ott nem akartak extrán könyvelni 😀

Acosta eset is érdekes volt, eléggé harsh büntetés volt neki miután esést mentett, de amikor elkúrta a long lap penaltyt, utána nem csinaltatták vele újra.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Amúgy Martin ugyan úgy levágta.
roberto23
Kitudja még ki, de amit nem mutatnak az meg sem történik. Inkorrekt ez az utolsó körös büntetés.
🤘 gaben 🤘
De ebből 3 kell hogy legyen nem?
Heisman nádor
Ha az utolsó körben csinálod instant büntetés elvileg. Bindernek figyelmeztetése sem volt a futamon, ellentétben a tegnapival.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amúgy Martin ugyan úgy levágta.
roberto23
Kitudja még ki, de amit nem mutatnak az meg sem történik. Inkorrekt ez az utolsó körös büntetés.
🤘 gaben 🤘
De ebből 3 kell hogy legyen nem?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Amúgy Martin ugyan úgy levágta.
roberto23
Kitudja még ki, de amit nem mutatnak az meg sem történik. Inkorrekt ez az utolsó körös büntetés.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Amúgy Martin ugyan úgy levágta.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove