Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
amúgy ez nem árazza be egy picit a többit? 😊
értem, hogy kaotikus futam lehetett, de azért nah...
NB2
Szerintem nem.
Egyrészt saját meglátásom alapján elég sokan nem vették komolyan, főleg özönvíz után, csak hozzuk be a vasat azt jól van.
Másrészt ilyesmi városi versenyzés SVG-nek van a leginkább most az izommemóriában .
Harmadrészt használta a kuplungot, míg mindenki más nem, tehát ezzel sokkal inkább egyéni, személyre szabott volt a setupja.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, ez fix visszanézős lesz akkor ma, ha már nem tudom hogy, de alkalmas lett a pálya
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
amúgy ez nem árazza be egy picit a többit? 😊
értem, hogy kaotikus futam lehetett, de azért nah...
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási verseny. Óriási győzelem. Shane van Gisbergen 60 éve az 1. ember, aki megnyerte az 1. NASCAR futamát. A Project 91 3. versenyén jött a futamgyőzelem. A 2. győzelem zsinórban a Trackhouse-nak!!! Justin Haley 2.! Ezt a futamot nézze meg minden autósport barát, ha teheti!



 www.youtube.com/watch?v=qA0J63mkCy0

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Justin Haley vs Shane van Ginsbergen a futamgyőzelemért Chicago-ban. Wait, what?
Ugyanitt az év NASCAR versenye?
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
14 autós dugó a Michigan Avenue-n. 😀 😀 😀


Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Noah Gregson pontosan ugyanott ásta el a kocsoját a gumifalba, mint az első szakaszban, amikor szintén sárga zászlót okozott.

Van Ginsbergen eddig elképesztő.

Buttont meg sajnálom, hogy megforgatták Top 10-es helyen, pont mikor épp ment volna pitelni! Ugyanitt nagy pacsi Loganonak, hogy nem rongyolt bele.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meglepően jó kis verseny van eddig Chicagoban a körülmények ellenére. Remélem a 2 beugró. Van Ginsbergen és Button is Top 5/10-es helyen végez majd.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Lassan motorcsónak versenyre inkább lesz alkalmas a chicagoi pálya, mint NASCAR futamra...

iktriad
We gonna need a bigger boat, chief!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan motorcsónak versenyre inkább lesz alkalmas a chicagoi pálya, mint NASCAR futamra...
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
komolyan ezekre te mind emlékszel? 😊
NB2
Mondhatnám, hogy igen. De ennyire azért nem jó a memóriám, csak munkába menet (és jövet) mostanában pont a 21-es szezon futamértékelő Formula.hu podcasteket hallgattam végig, ahol azért Perezt eléggé szétszedték.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
komolyan ezekre te mind emlékszel? 😊
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tökéletes.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Hat most nem azért, de Perez jobb szezonokat tol mint előtte bárki Max mellett…én értem hogy nagy a kontraszt, de én nem látom katasztrófának a csávót, közel sem annyira mint sokan sipákolnak…
Eazzy
Ezzel nem értek egyet, a Red Bull jobb és így jobbnak tűnik az ő teljesítménye is, de pl. Bottas sokkal jobb szárnysegéd volt Hamilton mellett, mint Perez.

A 21-es szezonja Pereznek katasztrófa volt és bár a 22-es szezonja egész jó volt, de az idei megint a 21-es szintet közelíti.
Jughead
Nekem nem rémlik Bottastól olyan defense soha, mint Pereztől törökben vagy abu dhabiban, vagy pl olyan come back sem, mint 20-ban Bahrein-ben az első win.

Arról pedig továbbra se vagyok meggyőzve hogy ennél a csapatnál ne szabotálnának másodpilótát ha közel van. Ugyanazok, mint akik levették a vb első Webbertől az uj szárnyat, mert a kedvenc letörte a sajátját…feladták volna a vbt is csak Vettel nyerjen ne Webber.

Itt szarozni Perezt…kurvára nem az.
Eazzy
Senki nem szarozta Perezt. De valóban gyenge, amit hoz.

21-ben Törökországban és Abu-Dhabiban, valamint Monaco-ban tudta segíteni Maxet (meg Bakuban tudta volna, ha nincs a defekt), ami kevés egy 22 futamos szezonban, hiszen a többi versenyen rendre le volt maradva a saját hibái miatt. Egy olyan szezonban, ahol a csapattársa 18 esetben végzett a top 2-ben, sikerült neki 5-ször dobogóra állnia és mindössze 8-szor mondhatta el magáról, hogy nem előzte meg olyan versenyző, aki nem Merciben vagy Red Bullban ült (Bottas 11 dobogót hozott abban az évben, és 10-szer nem előzte meg olyan versenyző, aki nem top 2-es csapatban volt).

És ugye, ha csak kicsit lett volna stabilabb, akkor simán nyert volna Max abban az évben, de a fentieken túl sose volt erre képes, pedig rengeteg esélye volt:

- Bahrein: Q2-ben ragadt, így a Merci a 2. és 3. rajthelyen taktikai előnyben volt, amit ki is használt, pedig a Red Bull erősebb volt.
- Imola: Hamilton kicsúszott és jöhetett a nagy felzárkózás a 9. helyről, ami közben a mezőny második legjobb kocsijával Pereznek kellett volna maga mögött tartania Hamiltont, hiszen egy jó ív volt, csak hát Perez az újraindítás után a 4. helyről kicsúszott, így nem tudott segíteni, ezért Leclerc és Norris tartotta körökig Hamiltont.
- Ausztria: Max 18 másodperccel nyert, Hamilton kocsija meg sérült volt, így Bottas és Norris is előzte, de Perez az 5. helyen csatázott Leclerc-kel , közben 2x 5 mp büntetést is összeszedve.
- Silverstone: Hamilton a büntetése után Norris-t, Bottas-t és Leclercet kellett, hogy megelőzze a győzelemért, Perezt azonban nem, mert ő a sprinten megpörgött és a mezőny hátulján kóborolt. Ha ő is ott lett volna, akkor vélhetően Hamilton nem tud nyerni, hiszen így is csak 2 körrel a vége előtt érte utol Leclercet.
- Zandvoort: Max és a Red Bull végig dominálta a hétvégét, így Checonak Hamiltonnal kellett volna küzdenie a realitások szerint. Ehhez képest: Q1-ben kiesett és csak a 8. helyig zárkózott.
- Monza: Hamilton a sprint rajtot elrontotta, így a mögötte lévők előzhették, persze Perez nem volt ezek között, mert 9. helyen zárt az időmérőn, de a két McLaren tudott segíteni Hamiltonnak.
- Sochi: Hamilton hibázott az időmérőn, így csak 4. helyről kezdhette a versenyt (Max motorcsere miatt a mezőny végéről jött), de Perez itt se volt képes ezt kihasználni, ugyanis csak 9. helyen kvalifikált.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vicc ez a bünti cunami.
Tsunoda h-h 5?- mikor volt már 2 és ha jól tudom mindig duplázzák!?
Ocon 30 😀 lehet h még csak most ér be 😊
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
 m4sport.hu/forma-1/cikk/2023/07/02/tobb-mint-1200-esetet-kell-vizsgalnia-az-fia-nak-a-palya-atalakitasat-kerik/

pont ezt akartam írni délután, hogy ez így nagyon nem okés, át kéne építeni a pályát
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Tsunoda 5, Sainz-Hamilton-Gasly-Albon 10 sec, De Vries 15, Ocon 30 sec bünti. 😄😄

A pontszerzők így: Verstappen-Leclerc-Perez-Norris-Alonso-Sainz-Russell-Hamilton-Stroll-Gasly.

Nagy taps az FIA-nak, az ismét hibátlan lebonyolításhoz.
Mr.Breaker
Kabaré.

Azt képzeljük el, ha Verstappen utóbb kapott volna egy 10 mp-t és így bukta volna a győzelmet, holott 25 mp-s előnnyel abban a tudatban ment ki kereket cserélni, hogy még csak fekete-fehér zászlót se lengettek neki.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Tsunoda 5, Sainz-Hamilton-Gasly-Albon 10 sec, De Vries 15, Ocon 30 sec bünti. 😄😄

A pontszerzők így: Verstappen-Leclerc-Perez-Norris-Alonso-Sainz-Russell-Hamilton-Stroll-Gasly.

Nagy taps az FIA-nak, az ismét hibátlan lebonyolításhoz.
Mr.Breaker
Kabaré.

Azt képzeljük el, ha Verstappen utóbb kapott volna egy 10 mp-t és így bukta volna a győzelmet, holott 25 mp-s előnnyel abban a tudatban ment ki kereket cserélni, hogy még csak fekete-fehér zászlót se lengettek neki.
több mint 1 éve
Mr.Breaker 1 880
Tsunoda 5, Sainz-Hamilton-Gasly-Albon 10 sec, De Vries 15, Ocon 30 sec bünti. 😄😄

A pontszerzők így: Verstappen-Leclerc-Perez-Norris-Alonso-Sainz-Russell-Hamilton-Stroll-Gasly.

Nagy taps az FIA-nak, az ismét hibátlan lebonyolításhoz.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Three wins in a row! Yesss!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
 formula.hu/f1/2023/07/02/hivatalos-valtozni-fog-a-vegeredmeny?fbclid=IwAR39GpMFBBh5C3OlRBVzrT7gIYWCHU6coD2WlgECIsKFYlqKAUpoYFDRiIg
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Nemsoká IndyCar verseny Mid-Ohióból! Herta pole, Rahal indul mellőle, a bajnokságot vezető Palou P4. Komoly lenne egy hat-trick tőle!
Mikey
Ott is közbeszólhat az időjárás
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Nemsoká IndyCar verseny Mid-Ohióból! Herta pole, Rahal indul mellőle, a bajnokságot vezető Palou P4. Komoly lenne egy hat-trick tőle!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Szakad az eső Chicagóban és 5-10 centi víz áll a pálya egyes részein. Ebből ma nem nagyon lesz nemhogy doubleheader, de még egy verseny sem. Hétfőre napsütést mondanak, szóval majd holnap.
Mikey
az viszont marha ciki lesz városi pályán
mind1, még egy érv, hogy miért nem lesz többé ilyen Chicagoban egy ideig
zacknorb
Hát állítólag az új városvezetés sem akarta felmondani a hároméves szerződést, de feltételezem holnap sok elégedetlen chicagói lakos lesz az útlezárások miatt. 😊
Mikey
Hosszú hétvége július 4. miatt, nem lesznek munkába siető dühös lakosok.
shawnka
Jajj, tényleg, ez teljesen ki is ment a fejemből. Akkor ezzel nem lesz gond.
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Szakad az eső Chicagóban és 5-10 centi víz áll a pálya egyes részein. Ebből ma nem nagyon lesz nemhogy doubleheader, de még egy verseny sem. Hétfőre napsütést mondanak, szóval majd holnap.
Mikey
az viszont marha ciki lesz városi pályán
mind1, még egy érv, hogy miért nem lesz többé ilyen Chicagoban egy ideig
zacknorb
Hát állítólag az új városvezetés sem akarta felmondani a hároméves szerződést, de feltételezem holnap sok elégedetlen chicagói lakos lesz az útlezárások miatt. 😊
Mikey
Hosszú hétvége július 4. miatt, nem lesznek munkába siető dühös lakosok.