Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?
Eazzy
Szerintem Sainz előbb repül a Ferrariból, mint Leclerc, de lehet egyik se éri meg a következő szezont se, ahogy az idei év halad...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?
Eazzy
stroll miért lenne kuka? apuka a big boss



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
amúgy mit láttok yukiban? az első két éve gyalázatos volt, az idei szódával elmegy. én többet vártam tőle, számomra bust erre meg redbull van vele kapcsolatban emlegetve...
peach
Végre valaki 😀

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
amúgy mit láttok yukiban? az első két éve gyalázatos volt, az idei szódával elmegy. én többet vártam tőle, számomra bust erre meg redbull van vele kapcsolatban emlegetve...
peach
Vicces gyerek


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
amúgy mit láttok yukiban? az első két éve gyalázatos volt, az idei szódával elmegy. én többet vártam tőle, számomra bust erre meg redbull van vele kapcsolatban emlegetve...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Jó eséllyel egyébként ez amiatt is történik a szezon közben, hogy Ricciardo McLarenes szenvedése után megnézzék, hogy van-e még benne annyi, hogy Perez helyére is ülhessen a következő szezonban. Ha Yuki elveri, akkor pedig egyértelműen nincs.
Jughead
jaja, délelőtt ezt is felvetettük
vagy ha Tsunoda beárazza, akkor a japót viszik fel egy szezonra (10 futamra)
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Jó eséllyel egyébként ez amiatt is történik a szezon közben, hogy Ricciardo McLarenes szenvedése után megnézzék, hogy van-e még benne annyi, hogy Perez helyére is ülhessen a következő szezonban. Ha Yuki elveri, akkor pedig egyértelműen nincs.
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
És most már hivatalos is a De Vries - Ric csere

 twitter.com/F1/status/1678776048513847297

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Hivatalos, hogy az Anheuser-Busch lesz jövőre Chastain főszponzora. Harvick után Chastain, nem rossz. A Stewart-Haas Racingnek ez bizony fájni fog.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Ric nagyon jó tempót mehet a teszten, mert elvileg már a magyar nagydijtol ő lesz de Vries helyen, akit azonnali hatállyal kiraktak.
roberto23
Kicsit felületesen követem az idei évet, de tényleg ennyire tragikus volt de Vries?
dugo93
Elvileg Helmut Marko és Tost sem akarta, csak Horner erőltette, így a gyenge teljesítmény után repülhetett is, mert Horner támogatását is elveszítette.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Ric nagyon jó tempót mehet a teszten, mert elvileg már a magyar nagydijtol ő lesz de Vries helyen, akit azonnali hatállyal kiraktak.
roberto23
Kicsit felületesen követem az idei évet, de tényleg ennyire tragikus volt de Vries?
dugo93
Hat kívülről tényleg nem néz ki jól, mert tempóban elég messze van Cunodatol, de szerintem 1,5 nap teli teszt és 10 futam után kirúgni valakit nem túl korrekt, meg Ric szurkolóként sem tetszik annyira.

De valami lehet a háttérben, mert ami fura, h a nyari szünetet sem várják meg. Nem tudom miért volt ennyire sürgős, miért nem ért rá 2 futam múlva.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Holland oldalak úgy tudják hogy De Vriesnek adios

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Ric nagyon jó tempót mehet a teszten, mert elvileg már a magyar nagydijtol ő lesz de Vries helyen, akit azonnali hatállyal kiraktak.
roberto23
Kicsit felületesen követem az idei évet, de tényleg ennyire tragikus volt de Vries?

több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Ric nagyon jó tempót mehet a teszten, mert elvileg már a magyar nagydijtol ő lesz de Vries helyen, akit azonnali hatállyal kiraktak.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Pletykák szerint De Vries helyett hamarosan Ricciardo fog ülni az Alpha Tauriban.
empty taxi
Mondjuk én arra gondoltam, hogy jövőre ő lesz Max csapattársa
Bár ezt csak elősegítené, hogy versenyben lenne már az Alpha Tauriban. Vagy pont hogy megmutatja, hogy ő már nincs ezen a szinten.
zacknorb
Albonnak elobb adnam. De ot ki kene vasarolni ha jol tudom.
JéBé
Én Yukinak adnám jövőre Perez helyét. Bár az utóbbi két versenye nem lett jó, de világi szar traktor az idei AlphaTauri, szerintem sokkal többet kihoz, mint ami benne van.
Duff
De Vries miatt nehéz megítélni ezt.
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Pletykák szerint De Vries helyett hamarosan Ricciardo fog ülni az Alpha Tauriban.
empty taxi
Mondjuk én arra gondoltam, hogy jövőre ő lesz Max csapattársa
Bár ezt csak elősegítené, hogy versenyben lenne már az Alpha Tauriban. Vagy pont hogy megmutatja, hogy ő már nincs ezen a szinten.
zacknorb
Albonnak elobb adnam. De ot ki kene vasarolni ha jol tudom.
JéBé
Én Yukinak adnám jövőre Perez helyét. Bár az utóbbi két versenye nem lett jó, de világi szar traktor az idei AlphaTauri, szerintem sokkal többet kihoz, mint ami benne van.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Pletykák szerint De Vries helyett hamarosan Ricciardo fog ülni az Alpha Tauriban.
empty taxi
Mondjuk én arra gondoltam, hogy jövőre ő lesz Max csapattársa
Bár ezt csak elősegítené, hogy versenyben lenne már az Alpha Tauriban. Vagy pont hogy megmutatja, hogy ő már nincs ezen a szinten.
zacknorb
Albonnak elobb adnam. De ot ki kene vasarolni ha jol tudom.
JéBé
Tegnap olvastam pletykát, hogy őt meg a Ferka kereste meg
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Pletykák szerint De Vries helyett hamarosan Ricciardo fog ülni az Alpha Tauriban.
empty taxi
Mondjuk én arra gondoltam, hogy jövőre ő lesz Max csapattársa
Bár ezt csak elősegítené, hogy versenyben lenne már az Alpha Tauriban. Vagy pont hogy megmutatja, hogy ő már nincs ezen a szinten.
zacknorb
Albonnak elobb adnam. De ot ki kene vasarolni ha jol tudom.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Pletykák szerint De Vries helyett hamarosan Ricciardo fog ülni az Alpha Tauriban.
empty taxi
Mondjuk én arra gondoltam, hogy jövőre ő lesz Max csapattársa
Bár ezt csak elősegítené, hogy versenyben lenne már az Alpha Tauriban. Vagy pont hogy megmutatja, hogy ő már nincs ezen a szinten.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Pletykák szerint De Vries helyett hamarosan Ricciardo fog ülni az Alpha Tauriban.
empty taxi
Elvileg a mai pirelli teszt lesz döntő, hogy milyen tempóra lesz Ric képes.

Hat szerintem évek óta nem izgatott ennyire teszt, mint ez a mai. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Pletykák szerint De Vries helyett hamarosan Ricciardo fog ülni az Alpha Tauriban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Ha Piasteinak is meg lettek volna a cuccok mint Norrisnak akkor lehet elkapja Lajost

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Ferka marad keményen? 😊
NB2
se fehéren, se sárgán nem jók...pirosan már meg sem próbálják...vicc ez a csapat