Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Idén a kvalik izgibbek mint a racsék
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Btw ha tempoban nem is jobb Sainz, azért fejben sokkal jobban toppon van taktikában mint Lecler…nekem full sügérnek jön le ez a monakói, csak gyors.
Eazzy
..és azzal mit is ér el?
steelwolf
Tavalyi Silverston wint pl…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Btw ha tempoban nem is jobb Sainz, azért fejben sokkal jobban toppon van taktikában mint Lecler…nekem full sügérnek jön le ez a monakói, csak gyors.
Eazzy
..és azzal mit is ér el?
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Btw ha tempoban nem is jobb Sainz, azért fejben sokkal jobban toppon van taktikában mint Lecler…nekem full sügérnek jön le ez a monakói, csak gyors.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ez azért…használt gumikon is de sok az a 0,5mp Verstappen ujhoz képest nem?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Perez istenem...
NB2
Ezzel a kocsival egy majom is világbajnok lenne - ja nem.
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egészen bámulatos mélységekben Perez.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem tudsz kiesni a Q2-ben, ha be se jutsz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Perez istenem...
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Justin Marks helyében már fel is venném a kapcsolatot Suarez kvázi sógorával, hogy nem-e akar-e a 91-es kocsiban versenyezni. Hátha ő is nyom egy Shane van Gisbergen-t. 😀

Nekem totál mai hír ez a Brad Pitt-es F1 film. Ugye nem egy új Felpörgetve lesz? 😀
Hanni
Reméljük nem.
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nekem totál mai hír ez a Brad Pitt-es F1 film. Ugye nem egy új Felpörgetve lesz? 😀
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
amúgy ez nem árazza be egy picit a többit? 😊
értem, hogy kaotikus futam lehetett, de azért nah...
NB2
Szerintem nem.
Egyrészt saját meglátásom alapján elég sokan nem vették komolyan, főleg özönvíz után, csak hozzuk be a vasat azt jól van.
Másrészt ilyesmi városi versenyzés SVG-nek van a leginkább most az izommemóriában .
Harmadrészt használta a kuplungot, míg mindenki más nem, tehát ezzel sokkal inkább egyéni, személyre szabott volt a setupja.
zacknorb
Ez a pálya azért erősen hajazott néhány V8-as pályára, meg Shane is tehetséges. Alig várom Scott haverját is, lenyomna mindenkit.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Első két hétvége csütörtök-szombat (meg Las Vegas is, de az már idén, bár magyar idő szerint reggel 7 lesz az időmérő meg a verseny)
Télen kezdünk télen végzünk
Eléggé bevadulnak
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha már Nascar...
Azon az N betűs oldalon, aminek nevét nem lehet kimondani 🙃
Összeszedték egy packba a tavalyi szezon futamait. Ha esetleg vki (újra)megnèznè.
steelwolf
Jaja, Magyar NASCAR dánok (vagy mi a neve) Facebook csoportból volt egy tag
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha már Nascar...
Azon az N betűs oldalon, aminek nevét nem lehet kimondani 🙃
Összeszedték egy packba a tavalyi szezon futamait. Ha esetleg vki (újra)megnèznè.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Az 51-esbe a következő 3 hétvégén Cole Custert ültetik
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
És megmelíteném, hogy Haley a full utolsó helyről kezdte meg a versenyt, és úgy lett második
UNSUNG HERO
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Épp nézem az ismétlést, és az egész futamnak azért lehetett szerintem pozitív őrület része, mert a járművek marha erősek voltak, törés nem igazán volt. Falazások után is legtöbb esetben simán ment tovább a versenyző.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Three wins in a row! Yesss!
Mikey
Egy adalék Palou újabb sima győzelméhez. Mióta a CGR-hoz szerződött, 42 versenyből nyolcat nyert meg, 20-szor állt dobogón, és 24 Top 5 helyezése van. Egészen félelmetes.

Idén kilenc versenyből nyolc Top 5 helyezés. Nem véletlen a 110 pontos előnye a bajnokságban.

És nem véletlen hogy már arról tárgyalnak, hogy mégis maradna a CGR-nál... remélem úgy is lesz!

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Justin Haley vs Shane van Ginsbergen a futamgyőzelemért Chicago-ban. Wait, what?
Ugyanitt az év NASCAR versenye?
iktriad
Gisbergen! Mivel nem csak egyszer írtad egy plusz n-nel, azért szólok. 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Hatalmas vétek lett volna ha az időjárás nem engedte volna megrendezni ezt a minden szempontból történelmi futamot! 🙂
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
amúgy ez nem árazza be egy picit a többit? 😊
értem, hogy kaotikus futam lehetett, de azért nah...
NB2
Elliott és Blaney is ezt nyilatkozta verseny után, hogy Ausztráliában tuti jól elmeséli majd SvG hogy milyen nyamvadtak a nascarosok. De szerintem nem árazott be ezzel senkit. Szimplán annyit mutatott meg hogy kurva jó versenyző, akinek lenne jövője ebben a szériában is.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Tsunoda 5, Sainz-Hamilton-Gasly-Albon 10 sec, De Vries 15, Ocon 30 sec bünti. 😄😄

A pontszerzők így: Verstappen-Leclerc-Perez-Norris-Alonso-Sainz-Russell-Hamilton-Stroll-Gasly.

Nagy taps az FIA-nak, az ismét hibátlan lebonyolításhoz.
Mr.Breaker
Kabaré.

Azt képzeljük el, ha Verstappen utóbb kapott volna egy 10 mp-t és így bukta volna a győzelmet, holott 25 mp-s előnnyel abban a tudatban ment ki kereket cserélni, hogy még csak fekete-fehér zászlót se lengettek neki.
Jughead
Egyrészt igen, de nem kapott mert betartotta. Ahogy mások is, pl Alonso is be tudta tartani.
Hamilton megint hisztizett, de ezúttal végre (khm 2021 Bahrein) nem hagyták arra menni amerre akar.

Tessék betartani a pályahatárokat. Az más kérdés, hogy ezt nem tudom 20-an ültek és nézték live-van 4 kameraállásból minden körben? Vagy hogy nem vették észre menet közben? Szóval félig oké, félig nem. Ha ennyire számít akkor meg tessék sóderágyazni.

Ez tavaly meg előtte amúgy hogy nem volt probléma?

Don't talk the walk, Walk the talk!