Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
 m4sport.hu/forma-1/cikk/2023/07/02/megovta-az-osztrak-nagydij-vegeredmenyet-az-aston-martin
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Szakad az eső Chicagóban és 5-10 centi víz áll a pálya egyes részein. Ebből ma nem nagyon lesz nemhogy doubleheader, de még egy verseny sem. Hétfőre napsütést mondanak, szóval majd holnap.
Mikey
az viszont marha ciki lesz városi pályán
mind1, még egy érv, hogy miért nem lesz többé ilyen Chicagoban egy ideig
zacknorb
Hát állítólag az új városvezetés sem akarta felmondani a hároméves szerződést, de feltételezem holnap sok elégedetlen chicagói lakos lesz az útlezárások miatt. 😊
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Szakad az eső Chicagóban és 5-10 centi víz áll a pálya egyes részein. Ebből ma nem nagyon lesz nemhogy doubleheader, de még egy verseny sem. Hétfőre napsütést mondanak, szóval majd holnap.
Mikey
tökm1, az arenan úgyis supermoto ismétlés megy 😀
peach
Hát, nincs mit közvetíteni, az nbcn is dokumentumfilmeket ismételnek 😅
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Szakad az eső Chicagóban és 5-10 centi víz áll a pálya egyes részein. Ebből ma nem nagyon lesz nemhogy doubleheader, de még egy verseny sem. Hétfőre napsütést mondanak, szóval majd holnap.
Mikey
az viszont marha ciki lesz városi pályán
mind1, még egy érv, hogy miért nem lesz többé ilyen Chicagoban egy ideig
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Szakad az eső Chicagóban és 5-10 centi víz áll a pálya egyes részein. Ebből ma nem nagyon lesz nemhogy doubleheader, de még egy verseny sem. Hétfőre napsütést mondanak, szóval majd holnap.
Mikey
tökm1, az arenan úgyis supermoto ismétlés megy 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Szakad az eső Chicagóban és 5-10 centi víz áll a pálya egyes részein. Ebből ma nem nagyon lesz nemhogy doubleheader, de még egy verseny sem. Hétfőre napsütést mondanak, szóval majd holnap.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
ez a különbség a holland és a mexikói között
NB2
Most ugy latszik én vagyok az ügyvéd, de ez igaz mindenkore a mezőnyből -Alonso, -Hamilton (potenciálisan -Norris és -Russel)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
ez a különbség a holland és a mexikói között
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Szerdzsó csak rájött így 3 kör után

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Perez mekkora balfasz vagy

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Anyám, hogy itt az f1-ben mindenki mennyire rinyapicsa.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
ahogy az amifociban kiírják az időkéréseket, ma jó lenne kiírni a figyelmeztetések számát is 😊
NB2
Szerintem ez nevetséges. A leintésig nem lehet átlátni mi az állás. Kellene 30 centi sóderágy a fehér vonal mellé és akkor tiszteletben lenne tartva a pályahatár.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
ahogy az amifociban kiírják az időkéréseket, ma jó lenne kiírni a figyelmeztetések számát is 😊
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
hogy a Haas miért nem hagyja ott a picsába a Ferrarit nem is értem. egy kompetens motorral top5 lenne.
petey
nem csak a motor
mindent tőlük vesznek amit lehet, ezért nagyon szar a gumikopásuk is
zacknorb
tudom, úgy értem ha nem Ferrari alkatrészek lennének és másik motor.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
hogy a Haas miért nem hagyja ott a picsába a Ferrarit nem is értem. egy kompetens motorral top5 lenne.
petey
nem csak a motor
mindent tőlük vesznek amit lehet, ezért nagyon szar a gumikopásuk is
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Ferka megint kimatekozta 😀

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
hogy a Haas miért nem hagyja ott a picsába a Ferrarit nem is értem. egy kompetens motorral top5 lenne.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
miért kellett SC???
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya


A mai Xfinity folytatás viccesnek és kaotikusnak ígérkezik
Vagy épp dögunalmas vonatozásnak, ha mindenki csak biztonságit megy, vagy nonstop benn van a pace car
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya

Mondjuk ezt adom, amennyire nem tetszett a pálya az elején, annyira jön be az utóbbi 7-8 évben
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Vicces hogy az elmúlt néhány évben bármilyen új versenyhelyszín van, az első versenyt tönkreteszi, de legalábbis félbeszakítja az eső. Helyi idő szerint ma délelőtt 10-től fejezik be az Xfinity versenyt Chicagóban. Ráadásként a Cup versenyt is előrébb hozták egy órával a várható eső miatt. Csodás.
Mikey
Mondjuk utóbbinak örülök, így viszonylag emberibb időben kezdenek
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Hat most nem azért, de Perez jobb szezonokat tol mint előtte bárki Max mellett…én értem hogy nagy a kontraszt, de én nem látom katasztrófának a csávót, közel sem annyira mint sokan sipákolnak…
Eazzy
Ezzel nem értek egyet, a Red Bull jobb és így jobbnak tűnik az ő teljesítménye is, de pl. Bottas sokkal jobb szárnysegéd volt Hamilton mellett, mint Perez.

A 21-es szezonja Pereznek katasztrófa volt és bár a 22-es szezonja egész jó volt, de az idei megint a 21-es szintet közelíti.
Jughead
Nekem nem rémlik Bottastól olyan defense soha, mint Pereztől törökben vagy abu dhabiban, vagy pl olyan come back sem, mint 20-ban Bahrein-ben az első win.

Arról pedig továbbra se vagyok meggyőzve hogy ennél a csapatnál ne szabotálnának másodpilótát ha közel van. Ugyanazok, mint akik levették a vb első Webbertől az uj szárnyat, mert a kedvenc letörte a sajátját…feladták volna a vbt is csak Vettel nyerjen ne Webber.

Itt szarozni Perezt…kurvára nem az.
Eazzy
a redbullnál ugyanolyan a berendezkedés mint annó a ferrarinal schumacher idején. van az első számú versenyző meg a másik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Hat most nem azért, de Perez jobb szezonokat tol mint előtte bárki Max mellett…én értem hogy nagy a kontraszt, de én nem látom katasztrófának a csávót, közel sem annyira mint sokan sipákolnak…
Eazzy
Ezzel nem értek egyet, a Red Bull jobb és így jobbnak tűnik az ő teljesítménye is, de pl. Bottas sokkal jobb szárnysegéd volt Hamilton mellett, mint Perez.

A 21-es szezonja Pereznek katasztrófa volt és bár a 22-es szezonja egész jó volt, de az idei megint a 21-es szintet közelíti.
Jughead
Nekem nem rémlik Bottastól olyan defense soha, mint Pereztől törökben vagy abu dhabiban, vagy pl olyan come back sem, mint 20-ban Bahrein-ben az első win.

Arról pedig továbbra se vagyok meggyőzve hogy ennél a csapatnál ne szabotálnának másodpilótát ha közel van. Ugyanazok, mint akik levették a vb első Webbertől az uj szárnyat, mert a kedvenc letörte a sajátját…feladták volna a vbt is csak Vettel nyerjen ne Webber.

Itt szarozni Perezt…kurvára nem az.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Vicces hogy az elmúlt néhány évben bármilyen új versenyhelyszín van, az első versenyt tönkreteszi, de legalábbis félbeszakítja az eső. Helyi idő szerint ma délelőtt 10-től fejezik be az Xfinity versenyt Chicagóban. Ráadásként a Cup versenyt is előrébb hozták egy órával a várható eső miatt. Csodás.