Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindent elárul a Forma-1 idei szezonjáról, hogy még Kanada is dögunalom...
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Aston jobbnak tűnik a Mercinél ma, de nehéz lesz tuti…
Eazzy
Alonso kitapossa belét ennek az Astonnak
ThundersNFL a Jobbágy
Tank ez a AMR…hany ilyen koccit élt túl idén? Kapásból 3-4 eszembejut.
Eazzy
Sokat....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Aston jobbnak tűnik a Mercinél ma, de nehéz lesz tuti…
Eazzy
Alonso kitapossa belét ennek az Astonnak
ThundersNFL a Jobbágy
Tank ez a AMR…hany ilyen koccit élt túl idén? Kapásból 3-4 eszembejut.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Aston jobbnak tűnik a Mercinél ma, de nehéz lesz tuti…
Eazzy
Alonso kitapossa belét ennek az Astonnak

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Az a boxkiengedés, hogy nem bünti? Ettől kevésbé veszélyeseknél is büntetni szoktak.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
a 2 Ferrari miért nem jött ki? 😊
NB2
Mert nagyon "okos" a csapatvezetés.
iktriad
Gondolom pályapozíció, dobogó esély ha lesz még SC…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Aston jobbnak tűnik a Mercinél ma, de nehéz lesz tuti…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a 2 Ferrari miért nem jött ki? 😊
NB2
Mert nagyon "okos" a csapatvezetés.
több mint 1 éve
csipkelli 3 996
a 2 Ferrari miért nem jött ki? 😊
NB2
We are checking.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Pereznek így lehet kinéz egy dobogó
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
a 2 Ferrari miért nem jött ki? 😊
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ott az első Safety Car Kandában is. kár, hogy pont Russell miatt.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Nem Hülkenberg indul az első sorból Montrealban. 😕

iktriad
Most nézem miért kapott büntit....hát nem is tudom....
ThundersNFL a Jobbágy
én is csak most olvastam, vicces és szánalmas
NB2
Én inkább azt nem értem, hogy miért csak 3 hely.
Jughead
A vétsége nem az volt, hogy piros zászló alatt futotta a gyorskörét, hiszen a vonalon már a jelzés előtt áthaladt. A körét követően viszont nem tartotta magát a piros zászló esetében előírt minimumidőhöz. Hülkenberg és a versenymérnöke eleinte nem tudott megegyezni arról, pozitív vagy negatív tartományban kéne-e lenniük a deltaidőhöz képest. A mérnök pozitívat kért, Hülkenberg a sípolások miatt elsőre nem értette, mit kéne tennie, majd elbizonytalanodott, és azt gondolta, nem túl gyors, hanem inkább túl lassú a tempója.
Az FIA Esteban Ocon telemetriai adataival is összevetette Hülkenberg adatait, és enyhítő körülménynek ítélte, hogy Hülkenberga kör további részében már a franciáéhoz hasonló tempóval haladt.

több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Perez kiégett, régen nem volt ennyire punci.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Grosjean is természetesen megint kiforgott... most meg Harvey állt meg a gumifalnál. Hosszú verseny lesz ez így.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Elég eseménydús első néhány kör volt Road Americán. Meglepetésre (?) Herta még mindig vezet 8 kör után, Palou és Armstrong előtt.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amúgy nekem szimpibb volt, mikor 2 Suzuki, 2 KTM, 2 Ducati, 2 Aprilla meg 1-2 nem gyári csapat harcolt az első helyekért.
De amúgy persze ha 8 Ducati harcol az is elég, de akkor harcoljon, ne legyen köztük szakadék!
NB2
Idén egyedül a Gresini csapat az egyetlen a négyből, akiknek (eddig) nem nyert versenyzője futamot. Milyen szakadékról beszélünk?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Amúgy nekem szimpibb volt, mikor 2 Suzuki, 2 KTM, 2 Ducati, 2 Aprilla meg 1-2 nem gyári csapat harcolt az első helyekért.
De amúgy persze ha 8 Ducati harcol az is elég, de akkor harcoljon, ne legyen köztük szakadék!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Shane van Gisbergen után újabb Supercars sztár érkezhet a NASCAR-ba, az idei bajnokságot is vezető Brodie Kostecki elismerte hogy ő is érdeklődik a lehetőségek után, és iránta is érdeklődnek csapatok és még idén jó eséllyel be is fog mutatkozni. Gyertek csak supercarosok, gyertek!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Binder amúgy rendben van. Szerencsére nem sérült.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Emberek… most tényleg ezért picsogunk mert nyolc Ducati van az első kilencben?

Ha amúgy a verseny egy all time classic farpofa összeszorítós volt az nem számít? Baszki 62 század döntötte el a győztes sorsát, Pecco és Martin el sem engedték egymás torkát az utolsó 4-5 körben.

Múlthéten Mugello után annyiban megértettem a fújolást, hogy az egy tényleg unalmas verseny volt. De egy ilyen verseny után ide jönni picsogni hogy “MárKaKuPa meg élvezhetetlen” szerintem nettó agyfasz. Nézzetek akkor WTCR-t (van még egyáltalán?) és örüljetek hogy ott x különböző márka van az első nyócba’ függetlenül attól hogy a verseny amúgy milyen…
Cowboykarcsi90
Nem nagyon értem ezt a kiakadast. Remelem nem baj, hogy esetleg szóvá teszem, hogy engem speciel zavar, hogy ha nem Ducatival mész lassan a pontszerzés is esélytelen lesz. A futam tényleg nem volt rossz, de egy Porsche kupa is tud szórakoztató lenni.

Nyilván ez nem a Ducati hibája, hanem a többi gyártoe, de engem akkor is zavar, h egy Bindernek, Quartararonak, vagy éppen egy Markeznek esélye sincs semmire, max egy erős pontszerzésre, vagy egy kifutott dobogóra. És persze az sem a Ducati hibája, hogy Binder eldobta, de ha neked az tetszik, hogy az első 9ben 8 Ducati van, lelked rajta. De remelem megengeded, h szóvá tegyem, ha vmi nem tetszik, és azt nézzem, amit szeretnék.
roberto23
Nekem töknyolc hogy milyen mocin gurul be az első nyolc.

Anno amikor beleszerettem ebbe a sportba, tudtam hogy ez egy technikai szakág. Az hogy milyen a technikai csomagod döntően befolyásolja, hogy milyen eredményekre lehetsz képes a pályán. Ezt akkor elfogadtam és így szurkoltam le a Rossis eveimet meg a mostani érát is.

Imádom ezt a sportot mert elképesztő emberi teljesítmények jönnek ki ezekből a srácokból hétről hétre és amúgy az hogy pl most a bolognaiak találtak bele ennyire, az is az.

Az hogy láthatom ezeket a motorosokat versenyről versenyre a saját határaikat feszegetve, ilyen showt tenni le az aszfaltra, olyan adrenalin lökettel extázissal és boldogsággal jár, amilyet kevés más dolog tud még nyújtani az életben.

De mivel technikai sportról van szó, mindig volt mindig van és lesz is olyan motoros aki a tehetségéhez méltatlanul alulteljesítő géphez köti a csapata. Még olyan is előfordul, hogy ez a sport akkora formátumával történik meg, mint most például Marquezzel. Szomorú és méltatlan és még sok minden más de ez van. Ez egy ilyen sport.

Szerintem ennél fogva eleve fingreszelés ezekkel foglalkozni és minden második verseny után ezen sopánkodni. De azon meg bizony ki is tudok akadni, amikor két embernek is ez kell legyen az első reakciója, egy ILYEN verseny után.

Érted, van egy atom jó buli. Kajak pörgetős zenék, a végén a csajok dobálják a bugyikat a dj pultra és az utolsó órában az összes piát a ház állja. Majd zárás körül amikor már szállingóznak az emberek kifelé, egy maroknyi delikvens még azért elkéri a panasz könyvet és beír tíz zeneszámot, hogy már milyen dolog az hogy ezek nem mentek le egész este… tök szar volt a buli. Na most, ha ezzel a meglátással se a tulaj se a DJ se a többi magát jól érző vendég nem feltétlen értene egyet, szerintem azon Te sem lepődsz meg.
Cowboykarcsi90
Összességében egyet tudok érteni azzal, amit mondasz. És tok jól leírtad a MotoGP szépséget. Adom nagyon!

Egyébként a futam tényleg jó volt. Aláírom. És sok szempontból ez az era talán jobb is, mint amikor nonstop Markez nyert, vagy amikor ugyan az a 3 pilóta állt mindig a dobogón.

Viszont bennem ettől függetlenül vagy egy erős negatív érzés, amikor ránézek egy futam végeredményére, mert én szeretnék több gyártót az élen látni. Nekem nem elég pusztán annyi, h jó volt a futam. Nyilván elég régóta nézek motorsportot, es nem vagyok naiv, tudom, hogy ez szinte soha sehol nem valósul meg. Vagy legalábbis nagyon ritkán. De én már csak ilyen naiv vagyok. 😀

És félreértés ne essék, ez nem a Ducati ellen szól, es meg csak nem is a Ducati versenyzők ellen, hanem a szitu ellen. De ettől függetlenül azt se akarom, hogy mesterségesen belenyuljanak, mert a Ducati brutal jól dolgozott es nem lenne fair hátráltatni őket.

Plusz ha teljesen őszinte akarok lenni a futam utáni keserű kommentben benne volt erősen Binder bukása is, mert nagyon felcseszett. Nyilván ha beer a 3/4 helyen más lett vna, de így hiába volt maga a futam jó, nem álltam fel előle feltétlenül jó kedvvel.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Amúgy első 9ben 8 Ducati. Ez így tényleg kezd kicsit élvezhetetlen lenni, mert ha nem ducatival vagy brutal mód túl kell vállalnod magad ahhoz, h egyáltalán versenyben legyél.
roberto23
De ez kinek a hibája?!
A Ducatinak kéne direkt rontania a vasain? Vagy mi szerinted a megoldás? Csináltak jó fejlesztéseket, bejött, most mit vársz tőlük, mit tegyenek? Vigyenek plusz súlyokat, mint a lóversenyen? Vagy vegyék ki a váltó utolsó két fokozatát? Esetleg adjanak 8 mp fórt az elején a többieknek?
Van valami konstruktív meglátásod?
Őszentsége Sobri Jóska
Nincs konstruktiv javaslatom, de ha jól tudom én csak egy mezei szurkoló vagyok, úgyhogy talán nincs is rá szükségem. Ha esetleg vmikor a MotoGP környéken meloznek majd lesznek.

Egyébként mutasd már meg legyszi, hol írtam, hogy a Ducati hibája, mert nagyon kiváncsi vagyok. Egy tényt irtam le, és egy véleményt, hogy ez nekem nem tetszik. Ja de várjál, nem erről szól egy fórum amúgy?
roberto23
De, pont erről.
Ahogy hasonlóképp reméltem, hogy folytatódik a diskurzus, és mondasz valamit, hogy miként nem így kene lennie, illetve segít megértenem, hogy miért zavaró valami, ami nem azért van, mert egy gyártó monopolhelyzetben van, mert irreális arab vagy oligarchapénz van mögötte, mert valaki inkorrekt módon csinál valamit, hanem egyszerűen a többi gyártó most ergya, a Ducati elkapott valamit, mondhatni így alakult. Lehet 5 év múlva a dobogón csak Hondák,10 év múlva csak Suzukik lesznek. De ez miért gond? Mit ront a nézői élményen? (Ha márkaszurkoló valaki, akkor oké, nézheti elfogultan, de nekünk itt Magyarországin szerintem az izgi verseny a lényeg, sok előzéssel. A NASCAR-ban is van 3 fajta autó, van, hogy a top10-ben 7 ugyanolyan, de ettől még vannak kurva jó futamok.)


Amúgy első 9ben 8 Ducati. Ez így tényleg kezd kicsit élvezhetetlen lenni, mert ha nem ducatival vagy brutal mód túl kell vállalnod magad ahhoz, h egyáltalán versenyben legyél.
roberto23
De ez kinek a hibája?!
A Ducatinak kéne direkt rontania a vasain? Vagy mi szerinted a megoldás? Csináltak jó fejlesztéseket, bejött, most mit vársz tőlük, mit tegyenek? Vigyenek plusz súlyokat, mint a lóversenyen? Vagy vegyék ki a váltó utolsó két fokozatát? Esetleg adjanak 8 mp fórt az elején a többieknek?
Van valami konstruktív meglátásod?
Őszentsége Sobri Jóska
WEC-ben amúgy nagyjából ezek történnek, ezért volt esélye másnak is a Toyotán kívül Le Mans-ban.
Jughead
Ott olyan a szabályrendszer, itt ilyen, másutt másmilyen. Ezt a kiíráskor mindenki tudja, ezzel főz.
Az meg alap vita technikai sportban, hogy a gépen múlik vagy az emberen, én ezért nem kedvelem az F1-et, ott kb. 90% az autó. Mondjuk Cunoda meg Verstappen kocsit cserélnének, akkor a japán lenne előrébb a végén, azért csípem a MotoGP-t vagy a NASCAR-t jobban, mert ott nem ennyire egyértelmű ez, még akkor se, ha vannak évek, amikor valamelyik gyártó szarrá dominál egy évet, de mint írtam, ez ilyen.

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Emberek… most tényleg ezért picsogunk mert nyolc Ducati van az első kilencben?

Ha amúgy a verseny egy all time classic farpofa összeszorítós volt az nem számít? Baszki 62 század döntötte el a győztes sorsát, Pecco és Martin el sem engedték egymás torkát az utolsó 4-5 körben.

Múlthéten Mugello után annyiban megértettem a fújolást, hogy az egy tényleg unalmas verseny volt. De egy ilyen verseny után ide jönni picsogni hogy “MárKaKuPa meg élvezhetetlen” szerintem nettó agyfasz. Nézzetek akkor WTCR-t (van még egyáltalán?) és örüljetek hogy ott x különböző márka van az első nyócba’ függetlenül attól hogy a verseny amúgy milyen…
Cowboykarcsi90
Nem nagyon értem ezt a kiakadast. Remelem nem baj, hogy esetleg szóvá teszem, hogy engem speciel zavar, hogy ha nem Ducatival mész lassan a pontszerzés is esélytelen lesz. A futam tényleg nem volt rossz, de egy Porsche kupa is tud szórakoztató lenni.

Nyilván ez nem a Ducati hibája, hanem a többi gyártoe, de engem akkor is zavar, h egy Bindernek, Quartararonak, vagy éppen egy Markeznek esélye sincs semmire, max egy erős pontszerzésre, vagy egy kifutott dobogóra. És persze az sem a Ducati hibája, hogy Binder eldobta, de ha neked az tetszik, hogy az első 9ben 8 Ducati van, lelked rajta. De remelem megengeded, h szóvá tegyem, ha vmi nem tetszik, és azt nézzem, amit szeretnék.
roberto23
Nekem töknyolc hogy milyen mocin gurul be az első nyolc.

Anno amikor beleszerettem ebbe a sportba, tudtam hogy ez egy technikai szakág. Az hogy milyen a technikai csomagod döntően befolyásolja, hogy milyen eredményekre lehetsz képes a pályán. Ezt akkor elfogadtam és így szurkoltam le a Rossis eveimet meg a mostani érát is.

Imádom ezt a sportot mert elképesztő emberi teljesítmények jönnek ki ezekből a srácokból hétről hétre és amúgy az hogy pl most a bolognaiak találtak bele ennyire, az is az.

Az hogy láthatom ezeket a motorosokat versenyről versenyre a saját határaikat feszegetve, ilyen showt tenni le az aszfaltra, olyan adrenalin lökettel extázissal és boldogsággal jár, amilyet kevés más dolog tud még nyújtani az életben.

De mivel technikai sportról van szó, mindig volt mindig van és lesz is olyan motoros aki a tehetségéhez méltatlanul alulteljesítő géphez köti a csapata. Még olyan is előfordul, hogy ez a sport akkora formátumával történik meg, mint most például Marquezzel. Szomorú és méltatlan és még sok minden más de ez van. Ez egy ilyen sport.

Szerintem ennél fogva eleve fingreszelés ezekkel foglalkozni és minden második verseny után ezen sopánkodni. De azon meg bizony ki is tudok akadni, amikor két embernek is ez kell legyen az első reakciója, egy ILYEN verseny után.

Érted, van egy atom jó buli. Kajak pörgetős zenék, a végén a csajok dobálják a bugyikat a dj pultra és az utolsó órában az összes piát a ház állja. Majd zárás körül amikor már szállingóznak az emberek kifelé, egy maroknyi delikvens még azért elkéri a panasz könyvet és beír tíz zeneszámot, hogy már milyen dolog az hogy ezek nem mentek le egész este… tök szar volt a buli. Na most, ha ezzel a meglátással se a tulaj se a DJ se a többi magát jól érző vendég nem feltétlen értene egyet, szerintem azon Te sem lepődsz meg.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Amúgy első 9ben 8 Ducati. Ez így tényleg kezd kicsit élvezhetetlen lenni, mert ha nem ducatival vagy brutal mód túl kell vállalnod magad ahhoz, h egyáltalán versenyben legyél.
roberto23
De ez kinek a hibája?!
A Ducatinak kéne direkt rontania a vasain? Vagy mi szerinted a megoldás? Csináltak jó fejlesztéseket, bejött, most mit vársz tőlük, mit tegyenek? Vigyenek plusz súlyokat, mint a lóversenyen? Vagy vegyék ki a váltó utolsó két fokozatát? Esetleg adjanak 8 mp fórt az elején a többieknek?
Van valami konstruktív meglátásod?
Őszentsége Sobri Jóska
WEC-ben amúgy nagyjából ezek történnek, ezért volt esélye másnak is a Toyotán kívül Le Mans-ban.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Amúgy első 9ben 8 Ducati. Ez így tényleg kezd kicsit élvezhetetlen lenni, mert ha nem ducatival vagy brutal mód túl kell vállalnod magad ahhoz, h egyáltalán versenyben legyél.
roberto23
De ez kinek a hibája?!
A Ducatinak kéne direkt rontania a vasain? Vagy mi szerinted a megoldás? Csináltak jó fejlesztéseket, bejött, most mit vársz tőlük, mit tegyenek? Vigyenek plusz súlyokat, mint a lóversenyen? Vagy vegyék ki a váltó utolsó két fokozatát? Esetleg adjanak 8 mp fórt az elején a többieknek?
Van valami konstruktív meglátásod?
Őszentsége Sobri Jóska
Nincs konstruktiv javaslatom, de ha jól tudom én csak egy mezei szurkoló vagyok, úgyhogy talán nincs is rá szükségem. Ha esetleg vmikor a MotoGP környéken meloznek majd lesznek.

Egyébként mutasd már meg legyszi, hol írtam, hogy a Ducati hibája, mert nagyon kiváncsi vagyok. Egy tényt irtam le, és egy véleményt, hogy ez nekem nem tetszik. Ja de várjál, nem erről szól egy fórum amúgy?

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove