Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Emberek… most tényleg ezért picsogunk mert nyolc Ducati van az első kilencben?

Ha amúgy a verseny egy all time classic farpofa összeszorítós volt az nem számít? Baszki 62 század döntötte el a győztes sorsát, Pecco és Martin el sem engedték egymás torkát az utolsó 4-5 körben.

Múlthéten Mugello után annyiban megértettem a fújolást, hogy az egy tényleg unalmas verseny volt. De egy ilyen verseny után ide jönni picsogni hogy “MárKaKuPa meg élvezhetetlen” szerintem nettó agyfasz. Nézzetek akkor WTCR-t (van még egyáltalán?) és örüljetek hogy ott x különböző márka van az első nyócba’ függetlenül attól hogy a verseny amúgy milyen…
Cowboykarcsi90
Nem nagyon értem ezt a kiakadast. Remelem nem baj, hogy esetleg szóvá teszem, hogy engem speciel zavar, hogy ha nem Ducatival mész lassan a pontszerzés is esélytelen lesz. A futam tényleg nem volt rossz, de egy Porsche kupa is tud szórakoztató lenni.

Nyilván ez nem a Ducati hibája, hanem a többi gyártoe, de engem akkor is zavar, h egy Bindernek, Quartararonak, vagy éppen egy Markeznek esélye sincs semmire, max egy erős pontszerzésre, vagy egy kifutott dobogóra. És persze az sem a Ducati hibája, hogy Binder eldobta, de ha neked az tetszik, hogy az első 9ben 8 Ducati van, lelked rajta. De remelem megengeded, h szóvá tegyem, ha vmi nem tetszik, és azt nézzem, amit szeretnék.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Amúgy első 9ben 8 Ducati. Ez így tényleg kezd kicsit élvezhetetlen lenni, mert ha nem ducatival vagy brutal mód túl kell vállalnod magad ahhoz, h egyáltalán versenyben legyél.
roberto23
De ez kinek a hibája?!
A Ducatinak kéne direkt rontania a vasain? Vagy mi szerinted a megoldás? Csináltak jó fejlesztéseket, bejött, most mit vársz tőlük, mit tegyenek? Vigyenek plusz súlyokat, mint a lóversenyen? Vagy vegyék ki a váltó utolsó két fokozatát? Esetleg adjanak 8 mp fórt az elején a többieknek?
Van valami konstruktív meglátásod?

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Emberek… most tényleg ezért picsogunk mert nyolc Ducati van az első kilencben?

Ha amúgy a verseny egy all time classic farpofa összeszorítós volt az nem számít? Baszki 62 század döntötte el a győztes sorsát, Pecco és Martin el sem engedték egymás torkát az utolsó 4-5 körben.

Múlthéten Mugello után annyiban megértettem a fújolást, hogy az egy tényleg unalmas verseny volt. De egy ilyen verseny után ide jönni picsogni hogy “MárKaKuPa meg élvezhetetlen” szerintem nettó agyfasz. Nézzetek akkor WTCR-t (van még egyáltalán?) és örüljetek hogy ott x különböző márka van az első nyócba’ függetlenül attól hogy a verseny amúgy milyen…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Binder bukását nagyon sajnálom. Megint ő volt az egyetlen, aki képes volt tartani a lépést a Ducatikkal. Gondolom kicsit túl is vállalta magát a dobogó miatt. Kar erte.

Amúgy első 9ben 8 Ducati. Ez így tényleg kezd kicsit élvezhetetlen lenni, mert ha nem ducatival vagy brutal mód túl kell vállalnod magad ahhoz, h egyáltalán versenyben legyél.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Fuh baszki Martin mit ment

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
márkakupa 😊
legalább nem az olasz nyert!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Acosta behúzta 😊
Dixon elkaphatta volna azért Arbolinot
Heisman nádor
ahogy Acosta átvette a vezetést, elmentem melózni 😊
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Acosta behúzta 😊
Dixon elkaphatta volna azért Arbolinot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Fura ez a Moto3, hogy nem pack race van
zacknorb
utálom az ilyet, számomra a m3 ami 5-től lefelé zajlott, én azt imádom mikor oda-vissza megy az előzgetés, de amúgy érdekes volt
bár fura, hogy 1-2 és 3-4 helyeken 15 körön át mentek egymás mögött 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Fura ez a Moto3, hogy nem pack race van
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem Hülkenberg indul az első sorból Montrealban. 😕

iktriad
Most nézem miért kapott büntit....hát nem is tudom....
ThundersNFL a Jobbágy
én is csak most olvastam, vicces és szánalmas
NB2
Én inkább azt nem értem, hogy miért csak 3 hely.
Jughead
Mert csak az első szektorban volt a szabálysértés, és amiatt jött ki abszolútba is
Ezt figyelembe vették enyhítő körülménynek
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Nem Hülkenberg indul az első sorból Montrealban. 😕

iktriad
Most nézem miért kapott büntit....hát nem is tudom....
ThundersNFL a Jobbágy
én is csak most olvastam, vicces és szánalmas
NB2
Én inkább azt nem értem, hogy miért csak 3 hely.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Nem Hülkenberg indul az első sorból Montrealban. 😕

iktriad
Most nézem miért kapott büntit....hát nem is tudom....
ThundersNFL a Jobbágy
én is csak most olvastam, vicces és szánalmas
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Nem Hülkenberg indul az első sorból Montrealban. 😕

iktriad
Most nézem miért kapott büntit....hát nem is tudom....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Albon Masterclass volt ez
Heisman nádor
cserébe LEC, Perez, Stroll totál amatőr!
NB2
Lec mondta,hogy jöjjenek lágyakért a vezetés nem engedte Binotto szelleme még mindig kisért....Balfaszok
ThundersNFL a Jobbágy
Sainz ugyan azzal a taktikával be tudott menni a q3-ba. Ez nem csak a ferrarin ment el
Tarsi
Verstappen, Alonso és Russell is jobb időt futott még a szárazra való váltás előtt, mint Hamilton 10. helye, azaz ők interen is megoldották volna a Q3-at, ezért vicces a rossz taktikára hivatkozni Leclercnél, Pereznél vagy Strollnál (utóbbi kettőnél pláne).
Jughead
Én sem értem ezt a ferrarira való mutogatást. Albonon kívül mindenki ugyan ezen a taktikán volt. Szimplán jobb időt mentek mint Lec.
Sokszor rászolgál a Ferrari az ekézésre, de már divat lett akkor is őket hibáztatni amikor a pilóta elrontja.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Albon Masterclass volt ez
Heisman nádor
cserébe LEC, Perez, Stroll totál amatőr!
NB2
Lec mondta,hogy jöjjenek lágyakért a vezetés nem engedte Binotto szelleme még mindig kisért....Balfaszok
ThundersNFL a Jobbágy
Sainz ugyan azzal a taktikával be tudott menni a q3-ba. Ez nem csak a ferrarin ment el
Tarsi
Verstappen, Alonso és Russell is jobb időt futott még a szárazra való váltás előtt, mint Hamilton 10. helye, azaz ők interen is megoldották volna a Q3-at, ezért vicces a rossz taktikára hivatkozni Leclercnél, Pereznél vagy Strollnál (utóbbi kettőnél pláne).
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem Hülkenberg indul az első sorból Montrealban. 😕
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Jelentős pénzt mernék rakni arra, hogy Hülkenbergnek holnap lesz esélye a pódiumra, de falazik
zacknorb
nem lesz esélye, pont wégé-ék mondták, hogy nagyon koptatja a gumit, legalább 5-en tuti megelőzik
NB2
Eshet, akkor ott az esély
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Jelentős pénzt mernék rakni arra, hogy Hülkenbergnek holnap lesz esélye a pódiumra, de falazik
zacknorb
nem lesz esélye, pont wégé-ék mondták, hogy nagyon koptatja a gumit, legalább 5-en tuti megelőzik
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
King Hulk

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Ja, és meg lennék lepődve ha a most kialakult lenne a végleges rajtsorrend
Konkrétan arra számolok, hogy mikor felkelek már akkor is más lesz
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 527 — Kinek mit intézett a kormánya
Jelentős pénzt mernék rakni arra, hogy Hülkenbergnek holnap lesz esélye a pódiumra, de falazik
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Hülkenberg P2 na ez nem semmi

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Albon Masterclass volt ez
Heisman nádor
cserébe LEC, Perez, Stroll totál amatőr!
NB2
Lec mondta,hogy jöjjenek lágyakért a vezetés nem engedte Binotto szelleme még mindig kisért....Balfaszok
ThundersNFL a Jobbágy
Sainz ugyan azzal a taktikával be tudott menni a q3-ba. Ez nem csak a ferrarin ment el
Tarsi
Sainz annyira kóvályog a pályán,hogy csoda ha nem büntetik meg
ThundersNFL a Jobbágy
Ez azon nem változtat, hogy Lec azért nem jutott be a q3-ba mert nem volt meg a tempója hozzá/belehibázott a gyors körébe
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Albon Masterclass volt ez
Heisman nádor
cserébe LEC, Perez, Stroll totál amatőr!
NB2
Lec mondta,hogy jöjjenek lágyakért a vezetés nem engedte Binotto szelleme még mindig kisért....Balfaszok
ThundersNFL a Jobbágy
Sainz ugyan azzal a taktikával be tudott menni a q3-ba. Ez nem csak a ferrarin ment el
Tarsi
Sainz annyira kóvályog a pályán,hogy csoda ha nem büntetik meg

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018