Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 963
Egyébként, ami egy érdekes gondolatkísérlet, hogyha a fejlesztők és a kocsik maradnának, de a Ferrari stratégái és a Red Bull stratégái, illetve Leclerc és Verstappen helyet cserélne, akkor mi lenne az állás.

Én hajlok rá, hogyha nem is feltétlen ekkora előnnyel, de bőven vezetne ebben az esetben is Verstappen.
Jughead
Hát, a tegnapi redbullal szerintem ha egy Baumgartner nem is, de egy Takuma Sato behúzza. Majd 1 mp volt a különbség, és persze Maxnál sosem volt jobb pilóta, de ezt a különbséget az autó is adja. Szóval szerintem akárki ülne a RedBull-ban, az vezetne.
vpi
Ez egy verseny volt, nyilván ha innentől ekkora a fölénye a Red Bullnak, akkor okafogyott a felvetés, de azért eddig ez egyáltalán nem így volt és a mostani helyzetre is kérdeztem rá.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tegnapi futamról:
- újabb klasszik Ham - Alo és beszólás adta 😀
- Ricciardo hogyan csinálja ezt amúgy, hogy top10-ből elintézi magát 15 -re? Alonsoval fordult az 5. helyen első körben...Oké sokáig hagyták kint a második csere előtt és az Albon sebesvonat alávágott, de nagyon ciki amit tol idén. Meglesz a pilóta keringő? Alo - Aston, Gasly - Alpine, Ricc - AlphaTauri, Piastri - McLaren?
- Leclerc megint klasszik bukó, de ez a VB szerintem azon ment el, hogy a padlólemezeket a delfinezés miatt egységesítették merevség szemszögéből (ha nem tévedek) - ez nem nagyon hatott negatívan a RedBull-ra, szerintem javított a Merciken, és tempot vesztett a Ferrari...
Eazzy
A sebességmérő szenzora elment, ezért lépte túl a sebességhatárt. Ez nem hiszem, hogy klasszik bukó lenne.

Music City Miracle
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
Egyébként, ami egy érdekes gondolatkísérlet, hogyha a fejlesztők és a kocsik maradnának, de a Ferrari stratégái és a Red Bull stratégái, illetve Leclerc és Verstappen helyet cserélne, akkor mi lenne az állás.

Én hajlok rá, hogyha nem is feltétlen ekkora előnnyel, de bőven vezetne ebben az esetben is Verstappen.
Jughead
Hát, a tegnapi redbullal szerintem ha egy Baumgartner nem is, de egy Takuma Sato behúzza. Majd 1 mp volt a különbség, és persze Maxnál sosem volt jobb pilóta, de ezt a különbséget az autó is adja. Szóval szerintem akárki ülne a RedBull-ban, az vezetne.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 963
Egyébként, ami egy érdekes gondolatkísérlet, hogyha a fejlesztők és a kocsik maradnának, de a Ferrari stratégái és a Red Bull stratégái, illetve Leclerc és Verstappen helyet cserélne, akkor mi lenne az állás.

Én hajlok rá, hogyha nem is feltétlen ekkora előnnyel, de bőven vezetne ebben az esetben is Verstappen.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Vettel is szépen közelített Alonsora az első kerékcseréig, pont azt néztem, hogy simán kinézhet neki a 6. hely, aztán még a végén Ocon is megelőzte.
Albon amúgy sok mindenkivel "kiszúrt", meggyőződésem, hogy amúgy a mögötte lévő autókból többen is gyorsabbak lettek volna nála, csak nem az egyenesben.
Továbbra is sajnálom (már elsírtam 1000x), nagy az űr a 3 nagy és a többiek között. Meki, Alpin, AM esélye sincs önerőből a nagy 3-ast megelőzni, így meg azért egy picit kiszámítható sajna. Ha nincs DNF akkor RBR/Ferka/Merci első 6 helye szinte garantált.
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Tegnapi futamról:
- újabb klasszik Ham - Alo és beszólás adta 😀
- Ricciardo hogyan csinálja ezt amúgy, hogy top10-ből elintézi magát 15 -re? Alonsoval fordult az 5. helyen első körben...Oké sokáig hagyták kint a második csere előtt és az Albon sebesvonat alávágott, de nagyon ciki amit tol idén. Meglesz a pilóta keringő? Alo - Aston, Gasly - Alpine, Ricc - AlphaTauri, Piastri - McLaren?
- Leclerc megint klasszik bukó, de ez a VB szerintem azon ment el, hogy a padlólemezeket a delfinezés miatt egységesítették merevség szemszögéből (ha nem tévedek) - ez nem nagyon hatott negatívan a RedBull-ra, szerintem javított a Merciken, és tempot vesztett a Ferrari...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó kis karambol lett. Arena4-én miért nem adjak az elot?
Fire Binotto!
Mert az élő 16:00-kor kezdődött és sajnos nem olyan egyszerű átszerkeszteni egy napot stúdióstul, mindenestül, így a +-on ment élőben, 19:45-től pedig az ismétlés tévében. így tudtuk utolérni a valóságot.
shawnka
Én direkt nem is néztem a twittert és az Arena 4-es közvetítésen így baromi jól szórakoztam. Fantasztikus kis roncsderbi volt.

1. Verstappen
2. Perez
3. Sainz
4. Leclerc

Csak úgy szólok!
steelwolf
Majdnem be is jött. 1-2-3 konkrétan telibe.
iktriad
Igazából 1-4ig bejött, csak nem számolt azzal, hogy kihozzák leggyorsabb körért Lökit és utána ezért ka p5mp büntit és még a gyors kör se lesz meg. 😀
Fire Binotto!
Russell-t egyébként se előzte volna meg.
Jughead
De, de, de -ha nincs az a Holland fólia 😅
Jó kis karambol lett. Arena4-én miért nem adjak az elot?
Fire Binotto!
Mert az élő 16:00-kor kezdődött és sajnos nem olyan egyszerű átszerkeszteni egy napot stúdióstul, mindenestül, így a +-on ment élőben, 19:45-től pedig az ismétlés tévében. így tudtuk utolérni a valóságot.
shawnka
Én direkt nem is néztem a twittert és az Arena 4-es közvetítésen így baromi jól szórakoztam. Fantasztikus kis roncsderbi volt.

1. Verstappen
2. Perez
3. Sainz
4. Leclerc

Csak úgy szólok!
steelwolf
Majdnem be is jött. 1-2-3 konkrétan telibe.
iktriad
Igazából 1-4ig bejött, csak nem számolt azzal, hogy kihozzák leggyorsabb körért Lökit és utána ezért ka p5mp büntit és még a gyors kör se lesz meg. 😀
Fire Binotto!
Russell-t egyébként se előzte volna meg.
Jughead
De ő a vb végeredményre gondolt, és be fog jönni neki 😀
vpi
Hát csak nem. De mind1 ez a szezon is elment.
Nem tudom pszichésen h lehet ezt a sok szerencsétlenséget feldolgozni!
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
Jó kis karambol lett. Arena4-én miért nem adjak az elot?
Fire Binotto!
Mert az élő 16:00-kor kezdődött és sajnos nem olyan egyszerű átszerkeszteni egy napot stúdióstul, mindenestül, így a +-on ment élőben, 19:45-től pedig az ismétlés tévében. így tudtuk utolérni a valóságot.
shawnka
Én direkt nem is néztem a twittert és az Arena 4-es közvetítésen így baromi jól szórakoztam. Fantasztikus kis roncsderbi volt.

1. Verstappen
2. Perez
3. Sainz
4. Leclerc

Csak úgy szólok!
steelwolf
Majdnem be is jött. 1-2-3 konkrétan telibe.
iktriad
Igazából 1-4ig bejött, csak nem számolt azzal, hogy kihozzák leggyorsabb körért Lökit és utána ezért ka p5mp büntit és még a gyors kör se lesz meg. 😀
Fire Binotto!
Russell-t egyébként se előzte volna meg.
Jughead
De ő a vb végeredményre gondolt, és be fog jönni neki 😀
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 963
Jó kis karambol lett. Arena4-én miért nem adjak az elot?
Fire Binotto!
Mert az élő 16:00-kor kezdődött és sajnos nem olyan egyszerű átszerkeszteni egy napot stúdióstul, mindenestül, így a +-on ment élőben, 19:45-től pedig az ismétlés tévében. így tudtuk utolérni a valóságot.
shawnka
Én direkt nem is néztem a twittert és az Arena 4-es közvetítésen így baromi jól szórakoztam. Fantasztikus kis roncsderbi volt.

1. Verstappen
2. Perez
3. Sainz
4. Leclerc

Csak úgy szólok!
steelwolf
Majdnem be is jött. 1-2-3 konkrétan telibe.
iktriad
Igazából 1-4ig bejött, csak nem számolt azzal, hogy kihozzák leggyorsabb körért Lökit és utána ezért ka p5mp büntit és még a gyors kör se lesz meg. 😀
Fire Binotto!
Russell-t egyébként se előzte volna meg.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Jó kis karambol lett. Arena4-én miért nem adjak az elot?
Fire Binotto!
Mert az élő 16:00-kor kezdődött és sajnos nem olyan egyszerű átszerkeszteni egy napot stúdióstul, mindenestül, így a +-on ment élőben, 19:45-től pedig az ismétlés tévében. így tudtuk utolérni a valóságot.
shawnka
Nem kötöszködni akartam, csak kíváncsi voltam. Köszi
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Jó kis karambol lett. Arena4-én miért nem adjak az elot?
Fire Binotto!
Mert az élő 16:00-kor kezdődött és sajnos nem olyan egyszerű átszerkeszteni egy napot stúdióstul, mindenestül, így a +-on ment élőben, 19:45-től pedig az ismétlés tévében. így tudtuk utolérni a valóságot.
shawnka
Én direkt nem is néztem a twittert és az Arena 4-es közvetítésen így baromi jól szórakoztam. Fantasztikus kis roncsderbi volt.

1. Verstappen
2. Perez
3. Sainz
4. Leclerc

Csak úgy szólok!
steelwolf
Majdnem be is jött. 1-2-3 konkrétan telibe.
iktriad
Igazából 1-4ig bejött, csak nem számolt azzal, hogy kihozzák leggyorsabb körért Lökit és utána ezért ka p5mp büntit és még a gyors kör se lesz meg. 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Dillon tavaly vagy tavaly előtt is így jutott POba nem?
Heisman nádor
Igen, tavaly előtt is bemákolt egy győzelmet.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó kis karambol lett. Arena4-én miért nem adjak az elot?
Fire Binotto!
Mert az élő 16:00-kor kezdődött és sajnos nem olyan egyszerű átszerkeszteni egy napot stúdióstul, mindenestül, így a +-on ment élőben, 19:45-től pedig az ismétlés tévében. így tudtuk utolérni a valóságot.
shawnka
Én direkt nem is néztem a twittert és az Arena 4-es közvetítésen így baromi jól szórakoztam. Fantasztikus kis roncsderbi volt.

1. Verstappen
2. Perez
3. Sainz
4. Leclerc

Csak úgy szólok!
steelwolf
Majdnem be is jött. 1-2-3 konkrétan telibe.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Jó kis karambol lett. Arena4-én miért nem adjak az elot?
Fire Binotto!
Mert az élő 16:00-kor kezdődött és sajnos nem olyan egyszerű átszerkeszteni egy napot stúdióstul, mindenestül, így a +-on ment élőben, 19:45-től pedig az ismétlés tévében. így tudtuk utolérni a valóságot.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Dillon tavaly vagy tavaly előtt is így jutott POba nem?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Leclerc nagyon peches idén. Elvileg a boxutcában nem hibázott.
"Verstappen a futam elején az egyenesben letépte a sisakfóliáját, ami éppen Charles Leclerc fékhűtőjébe repült be. Emiatt a ferraris egy nem tervezett kiállásra kényszerült...
ÉS ITT MÉG NEM VOLT VÉGE!
A sisakfólia miatt megégett a sebességmérő szenzor, aminek következtében Leclerc a futam végén túllépte a bokszutcában a megengedett sebességet, és ezzel plusz egy helyet veszített a futamon."
Nandito
az ember azt gondolná, hogy duplázva vannak az ilyen kütyük...
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Leclerc nagyon peches idén. Elvileg a boxutcában nem hibázott.
"Verstappen a futam elején az egyenesben letépte a sisakfóliáját, ami éppen Charles Leclerc fékhűtőjébe repült be. Emiatt a ferraris egy nem tervezett kiállásra kényszerült...
ÉS ITT MÉG NEM VOLT VÉGE!
A sisakfólia miatt megégett a sebességmérő szenzor, aminek következtében Leclerc a futam végén túllépte a bokszutcában a megengedett sebességet, és ezzel plusz egy helyet veszített a futamon."

Music City Miracle
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
NOAH A TOP 5-BEN!!! 🥹
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Szegény Truex 😕
adamfaragoo
Miért?
Ő még befért nem?
Fire Binotto!
Nem, nem jutott be.
Blaney szerezte meg az utolsó playoff helyet.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Szegény Truex 😕
adamfaragoo
Miért?
Ő még befért nem?
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Szegény Truex 😕
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Jó kis karambol lett. Arena4-én miért nem adjak az elot?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Na mindjárt folytatják a versenyt az utolsó 21 körrel. 17 autóval, ha minden igaz.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Top 10 under red: ADillon Harvick Cassill Ware Cindric KyBusch Truex McLeod Ragan Gragson

Az sem érdekel ha a nyomorék Dillon nyer, ha Gragson Top 10-ben végez. 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Beleszólt az eső, az első és második Hamlin valamint Suárez egyszerre forgott ki a vizes pályán...