Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
... ééés eső miatt sárga zászló a 65. körben. 🤨

Most legalább nem várták meg, amíg a mezőny eleje nekimegy a falnak.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
5. kör: Gragson vezet. ☺️🙏
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 587 — !SuPeR6BoWL!
Verstappen eddig lekvárban van....
ThundersNFL a Jobbágy
...de holnapra pálinka lesz!
steelwolf
Szó szerint ütött

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Perez a legnagyobb nulla a mezőnyben
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Perez jól elkúrta, azért megnéztem volna a 2 mercit hova érnek be...
NB2
ha jól láttam a szektoridőket Sainz köré bejöhettek volna, de ott már olyan kicsi a különbség hogy bármi lehetett volna, de az is lehet hogy helyet nem javítanak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Perez jól elkúrta, azért megnéztem volna a 2 mercit hova érnek be...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A hétvégén kedvenc pályámon versenyez a Cup és az Xfinity Series, számomra mindenképpen szórakoztató lesz.

Gragson tavaly nyerte ezt a versenyt, majd idén tavasszal második lett Darlingtonban, szóval nagyon bízom a győzelemben.
A kisebbik sorozat mai versenyén indul Larson és Chastain is, Hamlin viszont a daytonai balesetből visszamaradt fájdalmai miatt kihagyja a szokásos évenkénti egy darlingtoni versenyét, őt Bell helyettesíti.

További hír, hogy a 23XI Racing megcseréli Wallace-t és Gibbst, a rájátszásban így Bubba vezeti a #45-öst, mivel az a csapatversenyben playoffol, és Ty a #23-ast.

Valamint, a múltheti daytonai győztes Clements autója szabálytalan volt, és bár a győzelmet megtarthatta, a playoffba nem számít bele és 60 pontot is levontak tőle valamint a csapattól is a bajnokságban.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Piastri -› McLaren HERE WE GO
Heisman nádor
Palout pedig úgy néz ki, végül kivásárolják a Ganassitól. Jövőre keresnem kell új kedvencet.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Verstappen eddig lekvárban van....
ThundersNFL a Jobbágy
...de holnapra pálinka lesz!
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 587 — !SuPeR6BoWL!
Verstappen eddig lekvárban van....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Piastri -› McLaren HERE WE GO

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Alapjába véve nehezen nyerhetett volna Löki idén, de azért látszik, hogy ez neki még egy tanuló szezon ha VB címről beszélünk, persze tökéletes szezonnal se lenne Max nyakán ettől függetlenül idén a két pilóta nem egy polc azt el kell ismerni.
Fire Binotto!
három dolog kell el bajnoki címhez:
- normális autó
- egy kompetens csapat aki tud döntéseket hozni (mondjuk tegyük ezt hozzá hogy talán ez a legkönnyebb aspektus, csak a Ferka elképesztő mértékben alul tudja múlni ezt a követelményt)
- konzisztencia
Ebből a versenyzőnek egy dolgot kell hoznia. Ezért tudott ennyi éven keresztűl Hamilton, és most Verstappen kiemelkedni, de akár Vettel is ezt csinálta az RB-ben. Egy Bottas, egy Perez, vagy akár egy Webber ezt nem tudta megugrani. De Alonso is a konzisztenciával nyerte az első VB-címét.
Heisman nádor
Egyetértek, de ne felejtsük el, hogy konzisztensnek mindig könnyű lenni a legjobb autóban.
Nézd meg Hamiltont mennyire konzisztens idén vagy mennyire volt tavaly amíg meg nem jött az űr motor. RBnek és Vettelnek vagy az idei Maxnak azért jóval könnyebb megugrania a konzisztenciát. Ha ki kell tépned az autód lelkét és/vagy folyamatosan határon kell autóznod akkor nehezebb hiba nélkül végig menni.
Jelen állás szerint pl. megértem miért akartam idény elején megelőzni Perezt Löki, mert érezte, hogy ehhez az idényhez minden pont kell.
Max annyival van Löki előtt, hogy ő már túl van a tanuló évein, VB nyertes tehát van magabiztossága nem csak magában a csapatban is.
Ez amúgy rengeteg, mégis azért később megugorható különbség.
Fire Binotto!
Én ha valamit tennék, akkor már az elején megmondtam volna Leclercnek az imolai eset után hogy a konzisztencia az, ami a bajnokokat ki tudja termelni. Persze könnyebb utólag pofázni, de az elmúlt 10 évben ez elképesztő mértékben befolyásolta a bajnok kimenetelét. Meg azt se felejtsük el nyílván, hogy a Ferraritól ez nem elvárható hogy megmondják neki, hisz az elmúlt évtizedben azt se tudják merre van az előre.

Azért erről a tanulóévről vitáznék (már ha jól értem mire gondolsz), mert ez már az 5.szezonja Leclercnek, és volt már versenygyőzelemre képes autója. Verstappen a tavalyi szezon előtt egyszer se ment VB-címért, ugyanebben a helyzetben volt (volt olyan futam amit megnyerhetett), 2021-ben mégis képes volt megugrani a konzisztencia szintet ami elengedetlen. Hány tanulóév kell? Hamiltonnak 1 intenzív volt, Alonsonak 3, Verstappennek ha a Toro Rossot nem számítjuk 4 és fél.

A második bekezdéshez : ez az én konspirációs teóriám, de szerintem Hamiltonnak a covid eléggé közbeszólt tavaly. A koncentrációjából sokat kopott, amire a legjobb példai a rajtjai, amik teljesen szét voltak esve. Ehhez képest idénre ezt már összerakta. De teljesen más a VB-ért kockáztatni, meg egy pódiumért. Ez a kiesés azért is szopó neki most, mert az elmúlt 5-6 futamon stabilan mente a jó versenytempót és dobogós lett.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Alapjába véve nehezen nyerhetett volna Löki idén, de azért látszik, hogy ez neki még egy tanuló szezon ha VB címről beszélünk, persze tökéletes szezonnal se lenne Max nyakán ettől függetlenül idén a két pilóta nem egy polc azt el kell ismerni.
Fire Binotto!
három dolog kell el bajnoki címhez:
- normális autó
- egy kompetens csapat aki tud döntéseket hozni (mondjuk tegyük ezt hozzá hogy talán ez a legkönnyebb aspektus, csak a Ferka elképesztő mértékben alul tudja múlni ezt a követelményt)
- konzisztencia
Ebből a versenyzőnek egy dolgot kell hoznia. Ezért tudott ennyi éven keresztűl Hamilton, és most Verstappen kiemelkedni, de akár Vettel is ezt csinálta az RB-ben. Egy Bottas, egy Perez, vagy akár egy Webber ezt nem tudta megugrani. De Alonso is a konzisztenciával nyerte az első VB-címét.
Heisman nádor
Egyetértek, de ne felejtsük el, hogy konzisztensnek mindig könnyű lenni a legjobb autóban.
Nézd meg Hamiltont mennyire konzisztens idén vagy mennyire volt tavaly amíg meg nem jött az űr motor. RBnek és Vettelnek vagy az idei Maxnak azért jóval könnyebb megugrania a konzisztenciát. Ha ki kell tépned az autód lelkét és/vagy folyamatosan határon kell autóznod akkor nehezebb hiba nélkül végig menni.
Jelen állás szerint pl. megértem miért akartam idény elején megelőzni Perezt Löki, mert érezte, hogy ehhez az idényhez minden pont kell.
Max annyival van Löki előtt, hogy ő már túl van a tanuló évein, VB nyertes tehát van magabiztossága nem csak magában a csapatban is.
Ez amúgy rengeteg, mégis azért később megugorható különbség.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Alapjába véve nehezen nyerhetett volna Löki idén, de azért látszik, hogy ez neki még egy tanuló szezon ha VB címről beszélünk, persze tökéletes szezonnal se lenne Max nyakán ettől függetlenül idén a két pilóta nem egy polc azt el kell ismerni.
Fire Binotto!
három dolog kell el bajnoki címhez:
- normális autó
- egy kompetens csapat aki tud döntéseket hozni (mondjuk tegyük ezt hozzá hogy talán ez a legkönnyebb aspektus, csak a Ferka elképesztő mértékben alul tudja múlni ezt a követelményt)
- konzisztencia
Ebből a versenyzőnek egy dolgot kell hoznia. Ezért tudott ennyi éven keresztűl Hamilton, és most Verstappen kiemelkedni, de akár Vettel is ezt csinálta az RB-ben. Egy Bottas, egy Perez, vagy akár egy Webber ezt nem tudta megugrani. De Alonso is a konzisztenciával nyerte az első VB-címét.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Alapjába véve nehezen nyerhetett volna Löki idén, de azért látszik, hogy ez neki még egy tanuló szezon ha VB címről beszélünk, persze tökéletes szezonnal se lenne Max nyakán ettől függetlenül idén a két pilóta nem egy polc azt el kell ismerni.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Egyébként, ami egy érdekes gondolatkísérlet, hogyha a fejlesztők és a kocsik maradnának, de a Ferrari stratégái és a Red Bull stratégái, illetve Leclerc és Verstappen helyet cserélne, akkor mi lenne az állás.

Én hajlok rá, hogyha nem is feltétlen ekkora előnnyel, de bőven vezetne ebben az esetben is Verstappen.
Jughead
Persze, hogy hajlasz rá. Nyilvánvalóan nem bírod Leclercet, ahogy Stez sem. 😉
Nandito
Semmi bajom vele, de amit mutat az nem elég, úgy ahogy az sem, amit a Ferrari döntéshozói csinálnak.

Hornerék Silverstoneban és Monacóban se Perezt priorizálták volna, ezzel bukva Maxnek 26 pontot (Leclerc-kel szemben 29-et). Ahogy vélhetően a Hungaroringen se tették volna fel a kemény gumit bukva ezzel további 10, de inkább 17 (valójában 24) pontot.

És hát Verstappen az utóbbi 2 évben egyszer se dobta el a gépet úgy, hogy azon pontot bukjon, ehhez képest Leclerc idén már kétszer, bukva ezeken min. 25, de inkább 32 (valójában 39) pontot. A mostani boxutcai és utolsó körös parádéról nem is beszélve (2/3 (4) pont bukó, ahogy akarjuk).

Ez azt jelenti, hogy önhibából buktak eddig min. 66 pontot Max-szel szemben, maximum 96 pontot.

A Red Bull és Max eddig nem bukott pontot önhibából és így a különbség 98 pont, tekintve azt, hogy a Ferrari és Leclerc hibái nélkül maximum 32 pontra lenne Maxtől (de inkább jóval kevesebbre), így ahhoz, hogy fordított kocsikkal Leclerc és Binottoék legyenek az éllovasok az kéne, hogy hibátlan szezonjuk legyen, ami a fentiek alapján nem valószínű.
Jughead
Azért úgy elég nehéz bármit is mutatni, hogy folyamatosan hátráltatnak. A Spanyol Nagydíj óta (és azt még beleszámítva) kilenc futam ment le, abból kettőn elfüstölt a motorja, kétszer motorelemcsere miatt hátrasorolták (19. és 15. helyről rajtolt), háromszor csapatdöntés miatt bukott pontokat úgy, hogy vezetésről még a dobogóra se fért fel. Maradt két értékelhető verseny, egyiket megnyerte, a másikon eldobta. Arról már ne is beszéljünk, hogy a mostani hétvégén is ment a taktikája a levesbe a sisakfólia miatt, holott az elején még ott volt a nyolcadik Verstappen mögött. Lehet, hogy végül neked lesz igazad, és kevés ahhoz, hogy Ferrarival vb-t nyerjen, de egy ilyen széria után nem hiszem, hogy le kellene írni. Verstappen is hibázik, de megússza, ezzel végképp nem lehet mit kezdeni.

A levezetés korrekt, annyit lehet belevenni, hogy a Ferrarinak jobban kell sietnie, mert szerintem lassabb több pályán is. Tehát Maxnak is jobban határon kellene autóznia, és akkor lehet ő is belehibázna, persze ezt így nem lehet számszerűsíteni. Plusz Maxnak motorelemek miatt eddig csak egyszer volt hátrasorolása, ha jól emlékszem, fordítva már kettő lenne és Leclercnek egy. A feltételezett 32 pont így már 20 pont alatti lenne. Vezetni ezzel se vezetne, de elég szoros lenne az állás, és az RB már sokkal jobbnak tűnik.
A sebességmérő szenzora elment, ezért lépte túl a sebességhatárt. Ez nem hiszem, hogy klasszik bukó lenne.
Nandito
Ez amúgy egy akkora bullshit, szép dolog Binottoéktól, hogy védik Leclercet, de előtte 2-szer volt a boxban és nem lépte túl a limitet, pedig aligha ment akkor a boxban direkt lassabban.
Jughead
Jó, akkor bullshit. Nyilvánvaló, hogy védik Leclercet. 😀 Kell is, mert a két bukott pont az aztán skandallum, mindennek a legalja! Jó, hogy van még ülése egyáltalán az F1-ben!
Nandito
Szóval szerinted az első két kiállása során lassabban ment, mint a megengedett? Ez engem nagyon meglepne, többre tartom Leclercet annál, hogy ezt nézzem ki belőle.
Jughead
Ezt nem tudom, én csak elhiszem, amit nyilatkozott. Szerintem a Ferrarinak van nagyobb gondja is most már, minthogy 2-4 elbukott pont miatt mosakodjon.

Music City Miracle
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nagyon nem férne a fejembe az, ha Kyle Busch az RCR-hoz szerződne.
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Lehet h más liga Verstappen, de azért annyira nem kell lenézni Leclert!
Azért pszihésen nehéz lehet ennyi faszságot feldolgozni!
Mindenki látja h mi történik vele.
steelwolf
Csak a szokásos Ferrari terápia, Alonso, Vettel után most Leclerc a szenvedő alany.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet h más liga Verstappen, de azért annyira nem kell lenézni Leclert!
Azért pszihésen nehéz lehet ennyi faszságot feldolgozni!
Mindenki látja h mi történik vele.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
jó, de Löki most van először olyan helyzetben, hogy vb-ért megy, míg a holland már rutinróka
azért a pályafutása elején rengeteg hülyeséget csinált Verstappen is, kellett neki pár év míg megjött az esze és a higgadtsága
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 962
Egyébként, ami egy érdekes gondolatkísérlet, hogyha a fejlesztők és a kocsik maradnának, de a Ferrari stratégái és a Red Bull stratégái, illetve Leclerc és Verstappen helyet cserélne, akkor mi lenne az állás.

Én hajlok rá, hogyha nem is feltétlen ekkora előnnyel, de bőven vezetne ebben az esetben is Verstappen.
Jughead
Persze, hogy hajlasz rá. Nyilvánvalóan nem bírod Leclercet, ahogy Stez sem. 😉
Nandito
Semmi bajom vele, de amit mutat az nem elég, úgy ahogy az sem, amit a Ferrari döntéshozói csinálnak.

Hornerék Silverstoneban és Monacóban se Perezt priorizálták volna, ezzel bukva Maxnek 26 pontot (Leclerc-kel szemben 29-et). Ahogy vélhetően a Hungaroringen se tették volna fel a kemény gumit bukva ezzel további 10, de inkább 17 (valójában 24) pontot.

És hát Verstappen az utóbbi 2 évben egyszer se dobta el a gépet úgy, hogy azon pontot bukjon, ehhez képest Leclerc idén már kétszer, bukva ezeken min. 25, de inkább 32 (valójában 39) pontot. A mostani boxutcai és utolsó körös parádéról nem is beszélve (2/3 (4) pont bukó, ahogy akarjuk).

Ez azt jelenti, hogy önhibából buktak eddig min. 66 pontot Max-szel szemben, maximum 96 pontot.

A Red Bull és Max eddig nem bukott pontot önhibából és így a különbség 98 pont, tekintve azt, hogy a Ferrari és Leclerc hibái nélkül maximum 32 pontra lenne Maxtől (de inkább jóval kevesebbre), így ahhoz, hogy fordított kocsikkal Leclerc és Binottoék legyenek az éllovasok az kéne, hogy hibátlan szezonjuk legyen, ami a fentiek alapján nem valószínű.

Tegnapi futamról:
- újabb klasszik Ham - Alo és beszólás adta 😀
- Ricciardo hogyan csinálja ezt amúgy, hogy top10-ből elintézi magát 15 -re? Alonsoval fordult az 5. helyen első körben...Oké sokáig hagyták kint a második csere előtt és az Albon sebesvonat alávágott, de nagyon ciki amit tol idén. Meglesz a pilóta keringő? Alo - Aston, Gasly - Alpine, Ricc - AlphaTauri, Piastri - McLaren?
- Leclerc megint klasszik bukó, de ez a VB szerintem azon ment el, hogy a padlólemezeket a delfinezés miatt egységesítették merevség szemszögéből (ha nem tévedek) - ez nem nagyon hatott negatívan a RedBull-ra, szerintem javított a Merciken, és tempot vesztett a Ferrari...
Eazzy
A sebességmérő szenzora elment, ezért lépte túl a sebességhatárt. Ez nem hiszem, hogy klasszik bukó lenne.
Nandito
Ez amúgy egy akkora bullshit, szép dolog Binottoéktól, hogy védik Leclercet, de előtte 2-szer volt a boxban és nem lépte túl a limitet, pedig aligha ment akkor a boxban direkt lassabban.
Jughead
Jó, akkor bullshit. Nyilvánvaló, hogy védik Leclercet. 😀 Kell is, mert a két bukott pont az aztán skandallum, mindennek a legalja! Jó, hogy van még ülése egyáltalán az F1-ben!
Nandito
Szóval szerinted az első két kiállása során lassabban ment, mint a megengedett? Ez engem nagyon meglepne, többre tartom Leclercet annál, hogy ezt nézzem ki belőle.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
Tegnapi futamról:
- újabb klasszik Ham - Alo és beszólás adta 😀
- Ricciardo hogyan csinálja ezt amúgy, hogy top10-ből elintézi magát 15 -re? Alonsoval fordult az 5. helyen első körben...Oké sokáig hagyták kint a második csere előtt és az Albon sebesvonat alávágott, de nagyon ciki amit tol idén. Meglesz a pilóta keringő? Alo - Aston, Gasly - Alpine, Ricc - AlphaTauri, Piastri - McLaren?
- Leclerc megint klasszik bukó, de ez a VB szerintem azon ment el, hogy a padlólemezeket a delfinezés miatt egységesítették merevség szemszögéből (ha nem tévedek) - ez nem nagyon hatott negatívan a RedBull-ra, szerintem javított a Merciken, és tempot vesztett a Ferrari...
Eazzy
A sebességmérő szenzora elment, ezért lépte túl a sebességhatárt. Ez nem hiszem, hogy klasszik bukó lenne.
Nandito
Ez amúgy egy akkora bullshit, szép dolog Binottoéktól, hogy védik Leclercet, de előtte 2-szer volt a boxban és nem lépte túl a limitet, pedig aligha ment akkor a boxban direkt lassabban.
Jughead
Binotto nem várta meg a "push now push-sal" a limit vége táblát
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tegnapi futamról:
- újabb klasszik Ham - Alo és beszólás adta 😀
- Ricciardo hogyan csinálja ezt amúgy, hogy top10-ből elintézi magát 15 -re? Alonsoval fordult az 5. helyen első körben...Oké sokáig hagyták kint a második csere előtt és az Albon sebesvonat alávágott, de nagyon ciki amit tol idén. Meglesz a pilóta keringő? Alo - Aston, Gasly - Alpine, Ricc - AlphaTauri, Piastri - McLaren?
- Leclerc megint klasszik bukó, de ez a VB szerintem azon ment el, hogy a padlólemezeket a delfinezés miatt egységesítették merevség szemszögéből (ha nem tévedek) - ez nem nagyon hatott negatívan a RedBull-ra, szerintem javított a Merciken, és tempot vesztett a Ferrari...
Eazzy
A sebességmérő szenzora elment, ezért lépte túl a sebességhatárt. Ez nem hiszem, hogy klasszik bukó lenne.
Nandito
Ez amúgy egy akkora bullshit, szép dolog Binottoéktól, hogy védik Leclercet, de előtte 2-szer volt a boxban és nem lépte túl a limitet, pedig aligha ment akkor a boxban direkt lassabban.
Jughead
Jó, akkor bullshit. Nyilvánvaló, hogy védik Leclercet. 😀 Kell is, mert a két bukott pont az aztán skandallum, mindennek a legalja! Jó, hogy van még ülése egyáltalán az F1-ben!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 962
Tegnapi futamról:
- újabb klasszik Ham - Alo és beszólás adta 😀
- Ricciardo hogyan csinálja ezt amúgy, hogy top10-ből elintézi magát 15 -re? Alonsoval fordult az 5. helyen első körben...Oké sokáig hagyták kint a második csere előtt és az Albon sebesvonat alávágott, de nagyon ciki amit tol idén. Meglesz a pilóta keringő? Alo - Aston, Gasly - Alpine, Ricc - AlphaTauri, Piastri - McLaren?
- Leclerc megint klasszik bukó, de ez a VB szerintem azon ment el, hogy a padlólemezeket a delfinezés miatt egységesítették merevség szemszögéből (ha nem tévedek) - ez nem nagyon hatott negatívan a RedBull-ra, szerintem javított a Merciken, és tempot vesztett a Ferrari...
Eazzy
A sebességmérő szenzora elment, ezért lépte túl a sebességhatárt. Ez nem hiszem, hogy klasszik bukó lenne.
Nandito
Ez amúgy egy akkora bullshit, szép dolog Binottoéktól, hogy védik Leclercet, de előtte 2-szer volt a boxban és nem lépte túl a limitet, pedig aligha ment akkor a boxban direkt lassabban.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Egyébként, ami egy érdekes gondolatkísérlet, hogyha a fejlesztők és a kocsik maradnának, de a Ferrari stratégái és a Red Bull stratégái, illetve Leclerc és Verstappen helyet cserélne, akkor mi lenne az állás.

Én hajlok rá, hogyha nem is feltétlen ekkora előnnyel, de bőven vezetne ebben az esetben is Verstappen.
Jughead
Persze, hogy hajlasz rá. Nyilvánvalóan nem bírod Leclercet, ahogy Stez sem. 😉

Music City Miracle