NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 595 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Ez a tegnapi Ferrari produkció még ma is borzasztóan felbasz. Védhetetlen.
dugo93
Fire Binotto!
Nekem ennyi jár a fejemben!
Mindez egy Ferrari győzelem után…
Toca Őrgróf
nem lattam mar ezt a reszt, de Leclerc hogy nyerhetett volna? ha jol latom 4. lett.
Nemzetes és vitézlő csebi
Nagyon egyszerűen ha kibaszták volna Binottot tavaly és egy értelmes ember ülne a helyén....

LeClerc első volt, 12-13 körre a vége előtt Ocon autója megállt, bejött a boxba az egész mezőny kivétel a versenyt vezető Charles akit nem hívtak be.
14 körös hard versus 0 körös lágy harcából 9kör alatt annyit tudott menteni hogy csak 4.helyig esett vissza.

Sainzot megkérték védje Charlest újraindításnál, 1 mp alatt ott hagyta és még annyi gerinc nem volt benne, hogy legalább DRS távolságban maradjon. Na én nekem most lett elegem belőle.
Toca Őrgróf
9 mp volt Leclerc és Sainz között, ez a fasz még mindig azt mondja, nem biztos, hogy mindkettőt le tudták volna cserélni. Mögöttük Norris-ék 23 mp-re voltak, tehát csak Hamilton kerülhetett volna eléjük - kemény keveréken.

 formula.hu/f1/2022/07/03/binotto-nem-akartunk-kockaztatni?fbclid=IwAR1OiiARVX2pMbashi-AgEZIcpzRDqMT3ASMTPGfAEKr-XiviImyqgxtXG8

Nem tudom elképzelni hogy egy Red Bull így elbalfaszkodjon egy ilyen tuti 1-2-t.
vpi
És ezért kihozom a 25 ponttal hátrébb lévő piótát, aki amúgy a versenyen is hátrébb van. Teljesen logikus! 😀
Még mindig felbaszódom ha erre a futamra gondolok.
Akkor nézek F1-et következőnek ha LeClect valós eséllyel áll majd Maxhoz képest.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Ez a tegnapi Ferrari produkció még ma is borzasztóan felbasz. Védhetetlen.
dugo93
Fire Binotto!
Nekem ennyi jár a fejemben!
Mindez egy Ferrari győzelem után…
Toca Őrgróf
nem lattam mar ezt a reszt, de Leclerc hogy nyerhetett volna? ha jol latom 4. lett.
Nemzetes és vitézlő csebi
Nagyon egyszerűen ha kibaszták volna Binottot tavaly és egy értelmes ember ülne a helyén....

LeClerc első volt, 12-13 körre a vége előtt Ocon autója megállt, bejött a boxba az egész mezőny kivétel a versenyt vezető Charles akit nem hívtak be.
14 körös hard versus 0 körös lágy harcából 9kör alatt annyit tudott menteni hogy csak 4.helyig esett vissza.

Sainzot megkérték védje Charlest újraindításnál, 1 mp alatt ott hagyta és még annyi gerinc nem volt benne, hogy legalább DRS távolságban maradjon. Na én nekem most lett elegem belőle.
Toca Őrgróf
9 mp volt Leclerc és Sainz között, ez a fasz még mindig azt mondja, nem biztos, hogy mindkettőt le tudták volna cserélni. Mögöttük Norris-ék 23 mp-re voltak, tehát csak Hamilton kerülhetett volna eléjük - kemény keveréken.

 formula.hu/f1/2022/07/03/binotto-nem-akartunk-kockaztatni?fbclid=IwAR1OiiARVX2pMbashi-AgEZIcpzRDqMT3ASMTPGfAEKr-XiviImyqgxtXG8

Nem tudom elképzelni hogy egy Red Bull így elbalfaszkodjon egy ilyen tuti 1-2-t.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Remélem ha volt valakiben kérdés az ügyben hogy Löki mennyire is jó versenyző alkat, akkor tegnap választ kapott. Amit a végén használt keményeken művelt, (plusz ugye sérült első szárnnyal) az egészen mesteri volt. Zseni.

Ez az év nekem abszolút hátradőlős mert mind két bajnokaspiránst kedvelem, évek óta várom a párharcukat, csak csalódott vagyok amiatt hogy valószínűleg ez nem fog az utolsó futamig eltartani.

Ez a tegnapi produkció még a korábbi Ferrari blődségeket is überelte amiket eddig láttam, pedig volt egy pár szép alakítás.

+újfent biztos lettem benne, hogy én addig fogom a magyar közvetítést nézni amíg Wéber van. Lehet a stílusát nem kedvelni olykor, de összességében magasan a legjobb lead commentator eddig, aki valaha volt kishazánkban. Szvsz a jelenlegi hivatalos f1eseknél is jobb.

Szerkesztette: esanders10
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Nem ertem ezt a Sainz utalatot, szerintem eleg kedvelheto figura. Leclerc egy zseni, nyilvan nem azonos szint es ezzel Sainz most kezd szembeusulni ami frusztralja. Az idei auto sem segiti. Mindentol fuggetlenul boven jo top csapat masodik szamu pilotajanak.
JéBé
nem utálom a csávót, de rengeteget szidom, mert nincs azon a szinten mint az autója, sőt.

mert rohadtul gyenge egy bajnokaspiráns csapathoz
mert tegnap csak hátráltatta a VB címre esélyes csapattársát
mert egész évben gyenge. sorra hibázik. tegnap is kérszer bukta el a Wt.

top csapat 2.számú pilótájának jó? ugyanmár. az tudja hol a helye. Ez a csávó hibát hibára halmoz és sír a szája ha a sérült autóval gyorsabban közlekedő VB címre pályázó csapattársat segíteni kell.

Sainznak hiba fizut adni...
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
Nem ertem ezt a Sainz utalatot, szerintem eleg kedvelheto figura. Leclerc egy zseni, nyilvan nem azonos szint es ezzel Sainz most kezd szembeusulni ami frusztralja. Az idei auto sem segiti. Mindentol fuggetlenul boven jo top csapat masodik szamu pilotajanak.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 090 — #officialBoliever
Ez a tegnapi Ferrari produkció még ma is borzasztóan felbasz. Védhetetlen.
dugo93
Fire Binotto!
Nekem ennyi jár a fejemben!
Mindez egy Ferrari győzelem után…
Toca Őrgróf
nem lattam mar ezt a reszt, de Leclerc hogy nyerhetett volna? ha jol latom 4. lett.
Nemzetes és vitézlő csebi
Nagyon egyszerűen ha kibaszták volna Binottot tavaly és egy értelmes ember ülne a helyén....

LeClerc első volt, 12-13 körre a vége előtt Ocon autója megállt, bejött a boxba az egész mezőny kivétel a versenyt vezető Charles akit nem hívtak be.
14 körös hard versus 0 körös lágy harcából 9kör alatt annyit tudott menteni hogy csak 4.helyig esett vissza.

Sainzot megkérték védje Charlest újraindításnál, 1 mp alatt ott hagyta és még annyi gerinc nem volt benne, hogy legalább DRS távolságban maradjon. Na én nekem most lett elegem belőle.
Toca Őrgróf
Sainz nekem sose volt szimpatikus. Mindig is egy beképzelt, sunyi és rinyálós pilótának tartottam, akinek volt egy kifutott tavalyi éve, de azt leszámítva egy full középszerű, semmilyen arc.

Nem is értem mit akar vele a ferrari, egy komoly kettes pilótának is kevés.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Ez a tegnapi Ferrari produkció még ma is borzasztóan felbasz. Védhetetlen.
dugo93
Fire Binotto!
Nekem ennyi jár a fejemben!
Mindez egy Ferrari győzelem után…
Toca Őrgróf
nem lattam mar ezt a reszt, de Leclerc hogy nyerhetett volna? ha jol latom 4. lett.
Nemzetes és vitézlő csebi
Nagyon egyszerűen ha kibaszták volna Binottot tavaly és egy értelmes ember ülne a helyén....

LeClerc első volt, 12-13 körre a vége előtt Ocon autója megállt, bejött a boxba az egész mezőny kivétel a versenyt vezető Charles akit nem hívtak be.
14 körös hard versus 0 körös lágy harcából 9kör alatt annyit tudott menteni hogy csak 4.helyig esett vissza.

Sainzot megkérték védje Charlest újraindításnál, 1 mp alatt ott hagyta és még annyi gerinc nem volt benne, hogy legalább DRS távolságban maradjon. Na én nekem most lett elegem belőle.

Szerkesztette: Toca
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Faszert szurkolok ezeknek a toketlen faszkalapoknak nem is értem.
Toca Őrgróf
Schumi majd massa, és alonso miatt ferraris voltam mindig is.
Leclerc és Sainz is szimpatikus, de jó pár éve nem tudok ezeknek a balfaszoknak szurkolni. Balfasz olaszok tömkelege. Amikor francia volt a csapatfőnök és brit a főmérnök akkor full véletlen hogy tudtak versenyezni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ez a tegnapi Ferrari produkció még ma is borzasztóan felbasz. Védhetetlen.
dugo93
Fire Binotto!
Nekem ennyi jár a fejemben!
Mindez egy Ferrari győzelem után…
Toca Őrgróf
nem lattam mar ezt a reszt, de Leclerc hogy nyerhetett volna? ha jol latom 4. lett.
Nemzetes és vitézlő csebi
SC alatt kihozzák kerékcserére, ugyanis mikor bejött a SC vezette a versenyt



amúgy
miért volt ez eredeti rajtsorrendben az új rajt? Hamilton, Verstappen is bukott emiatt, sokan meg nyertek vele.
braxa88
Elvileg hamarabb volt piros zászló, mint hogy befejezték az első kört, szabály szerint ilyenkor kvázi újra kell rajtoltatni a mezőnyt mintha mi se történt volna.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Ez a tegnapi Ferrari produkció még ma is borzasztóan felbasz. Védhetetlen.
dugo93
Fire Binotto!
Nekem ennyi jár a fejemben!
Mindez egy Ferrari győzelem után…
Toca Őrgróf
nem lattam mar ezt a reszt, de Leclerc hogy nyerhetett volna? ha jol latom 4. lett.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Sainz tegnap kétszer veszítette el a nagydíjat.
1. ez első rajt amikor lerajtolta őt verstappen. életben nem érte volna utol.
2. amikor a holland üldözte az meg lement a fűre a csate elől

majd a szerencse és a gyépés csapatfőnök odaadta neki a W-t, amire tegnap nem szolgált rá, semilyen tekintetben sem. Leclerc sérült szárnnyal volt nála gyorsabb...



amúgy
miért volt ez eredeti rajtsorrendben az új rajt? Hamilton, Verstappen is bukott emiatt, sokan meg nyertek vele.

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Ez a tegnapi Ferrari produkció még ma is borzasztóan felbasz. Védhetetlen.
dugo93
Fire Binotto!
Nekem ennyi jár a fejemben!
Mindez egy Ferrari győzelem után…
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ez a tegnapi Ferrari produkció még ma is borzasztóan felbasz. Védhetetlen.

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már a vater sajnos nem tud gratulálni, Mick anyja és nővére így reagált a kis Schumi 1. F-1-es pontszerzésére.

iktriad
fater is biztos tátott szájjal nézte
Kúrfürst briareos
Micsoda suttyó, de a fekete humor is humor, lájk 🙂

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Reddicknek megvan az első Cup Series győzelme 😊
Heisman nádor
YEEESSSSSSSSSSSS!!!!!!!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Ha már a vater sajnos nem tud gratulálni, Mick anyja és nővére így reagált a kis Schumi 1. F-1-es pontszerzésére.

iktriad
fater is biztos tátott szájjal nézte

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már a vater sajnos nem tud gratulálni, Mick anyja és nővére így reagált a kis Schumi 1. F-1-es pontszerzésére.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Reddicknek megvan az első Cup Series győzelme 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 966
Bár én sem értettem, hogy miért nem jött ki LEC, azért ez a szitu pont olyan, hogy sajnos a hátul lévő van taktikai előnyben. Mondjuk a Ferrari helyében ha LEC jön, a spanyolt nem hozom. De mondom ez nem egyszerű történet.
Viszont autóversenyt szerető nézőként azért én örülök neki, hogy a spanyol nyert. Basszus ez mégis csak autóverseny, ne legyen már team order. LEC sírt az elején, hogy lassúak vagyunk, kihozták előle a spanyolt... nem tudott lelépni HAM-ról. Ha gyorsabb vagy, előzd meg, DRS-sel ez sima liba. Arról nem beszélve, hogy az elején a LEC-Perez eset eléggé véleményes, LEC örüljön, hogy nem kapott érte büntit. Mondjuk azért lehet, hogy a 2 RBR-t büntetni fogják, Hamilton tényleg figyelt nagyon minden előzésnél, hogy még véletlenül se szabálytalankodjon.
NB2
Mivan? Bazdki, a vb-ért mész. A rivális kvázi nullázása miatt egy győzelemmel visszajössz a meccsbe az egyetlen embereddel aki konstans képes megverni a riválist. Nincs miről beszélni.
Gondolom az volt a terv, hogy majd sainz feltartja a többieket ami amúgy is gyenge lábakon áll, az meg, hogy a mestertervben pont a főszereplő nem volt benne csak bizonyítja, hogy milyen kurva hülye vagy ahhoz amit csinálsz.
peach
Ha LEC jön a boxba, lehet Hami nem jön és amilyen jól tolta, lehet bírta volna tartani a Ferrarikat. Azért azt láthattuk, hogy 11 kör alatt LEC sem maradt le Hamitól, éppen meg tudtam előzni őket az angol.
Egyébként én értem a logikát, hogy kell egy elsőszámú, de semleges nézőként örülök, hogy nem volt így. Amúgy meg Verstappen 181, Leclerc 138, Sainz 1277. Azért a 2 ferraris egymáshoz közelebb mint a hollandhoz Löki.
NB2
Ne viccelj már.
1. Hami Mercije nem túl gyors az egyenesben szóval gumi elonyben simán fogható DRSel.
2. Kemény vs Lágy, úgy hagyta volna ott Hamit Charles mint ahogy őt Sainz vagy még jobban mert Hami Mercije lassabb. DRS nem kellett volna.

És igen mivel Charles bukott 13-at, Sainz meg nyert 7-et, így közelebb van.
Amúgy 181 - 151 -120 lenne. Hát kérdezzünk meg pár embert ha egyéni VB akarsz lenni merre tennél.
Úgy hogy Sainz rengeteg hibázott, 2x esett ki saját hibából, itt is eldobta az első helyet mert lefutott a pályáról. Ha komolyan gondolja bárki, hogy Sainz mehet idén VB címért az nem látja mennyire gyenge fejben.
Toca Őrgróf
Sainz egyszer esett ki saját hibájából, a másik két kiesésnél egyszer a technika adta meg magát, egyszer meg Ricciardo ütötte ki őt.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Elég beszédes kép, Binottó még Leclercet utasította rendre... Sainz mögött igen nagy emberek lehetnek, ha a bajnokságért menő pilótájával így beszél.

Music City Miracle
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Totál keserédes, lelombozó a szezon. Ahonnént indult Leclerc!
..
Értem a mai döntést, de ha már attól féltek h HAM kint marad, akkor LEC legyen lágyon és próbálja bedarálni és Sainz maradjon keményen. De simán lehetet volna dupla csere is, aztán mennek HAM után , max 2.-3. a vége.
Totál kiégés!


több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Bár én sem értettem, hogy miért nem jött ki LEC, azért ez a szitu pont olyan, hogy sajnos a hátul lévő van taktikai előnyben. Mondjuk a Ferrari helyében ha LEC jön, a spanyolt nem hozom. De mondom ez nem egyszerű történet.
Viszont autóversenyt szerető nézőként azért én örülök neki, hogy a spanyol nyert. Basszus ez mégis csak autóverseny, ne legyen már team order. LEC sírt az elején, hogy lassúak vagyunk, kihozták előle a spanyolt... nem tudott lelépni HAM-ról. Ha gyorsabb vagy, előzd meg, DRS-sel ez sima liba. Arról nem beszélve, hogy az elején a LEC-Perez eset eléggé véleményes, LEC örüljön, hogy nem kapott érte büntit. Mondjuk azért lehet, hogy a 2 RBR-t büntetni fogják, Hamilton tényleg figyelt nagyon minden előzésnél, hogy még véletlenül se szabálytalankodjon.
NB2
Mivan? Bazdki, a vb-ért mész. A rivális kvázi nullázása miatt egy győzelemmel visszajössz a meccsbe az egyetlen embereddel aki konstans képes megverni a riválist. Nincs miről beszélni.
Gondolom az volt a terv, hogy majd sainz feltartja a többieket ami amúgy is gyenge lábakon áll, az meg, hogy a mestertervben pont a főszereplő nem volt benne csak bizonyítja, hogy milyen kurva hülye vagy ahhoz amit csinálsz.
peach
Ha LEC jön a boxba, lehet Hami nem jön és amilyen jól tolta, lehet bírta volna tartani a Ferrarikat. Azért azt láthattuk, hogy 11 kör alatt LEC sem maradt le Hamitól, éppen meg tudtam előzni őket az angol.
Egyébként én értem a logikát, hogy kell egy elsőszámú, de semleges nézőként örülök, hogy nem volt így. Amúgy meg Verstappen 181, Leclerc 138, Sainz 1277. Azért a 2 ferraris egymáshoz közelebb mint a hollandhoz Löki.
NB2
Ne viccelj már.
1. Hami Mercije nem túl gyors az egyenesben szóval gumi elonyben simán fogható DRSel.
2. Kemény vs Lágy, úgy hagyta volna ott Hamit Charles mint ahogy őt Sainz vagy még jobban mert Hami Mercije lassabb. DRS nem kellett volna.

És igen mivel Charles bukott 13-at, Sainz meg nyert 7-et, így közelebb van.
Amúgy 181 - 151 -120 lenne. Hát kérdezzünk meg pár embert ha egyéni VB akarsz lenni merre tennél.
Úgy hogy Sainz rengeteg hibázott, 2x esett ki saját hibából, itt is eldobta az első helyet mert lefutott a pályáról. Ha komolyan gondolja bárki, hogy Sainz mehet idén VB címért az nem látja mennyire gyenge fejben.
Toca Őrgróf
Sainz botrányos rossz igazolás volt a Ferrari részéről. Nem elég, hogy Verstappent egyszer se tudta még élesben megverni, most még a csapattársától is elvesz pontokat. Persze, közel van pontok szerint a csapattársához, csak Leclercnek vagy 70 ponttal kellene többnek lennie, ha nem sújtaná ennyi technikai gond és csapat balfaszkodás.
Arról már ne is beszéljünk, hogy az RB már futamok óta simán félreállítja Perezt Max elől, és az ugye rendben van, de bezzeg a Ferrarinál legyen csata, mert az akkor aztán F1 a javából... Jó, mondjuk Perez tudja is a helyét, igaz, az RB-nél van is töke a vezetésnek.

Music City Miracle
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Verstappenhez még annyit h ha fél középmezőny nem esik ki nem szerez pontot.
Erre a világtalan haasokkal csatázott a 7.helyért...
braxa88
Nem mintha Max rajongo volnek, de egy haromkereku kocsiban. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...