NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Na ezt jól bemondtam.

Mekkora egy cigány banda ez a Verstappen-tábor
Wyatt
Ez sajnos várható volt a múltheti kifütyülés után.
Tarsi
Mar tavaly a ringen is a hollandok futyultek foleg.
JéBé
Mivel 10-ből 8 holland

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Na ezt jól bemondtam.

Mekkora egy cigány banda ez a Verstappen-tábor
Wyatt
Kölcsönkifütty visszajár..
Tavaly a Copse ütközés után a brit közönség is tajparaszt cigány volt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
Na ezt jól bemondtam.

Mekkora egy cigány banda ez a Verstappen-tábor
Wyatt
Ez sajnos várható volt a múltheti kifütyülés után.
Tarsi
Mar tavaly a ringen is a hollandok futyultek foleg.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Na ezt jól bemondtam.

Mekkora egy cigány banda ez a Verstappen-tábor
Wyatt
Ez sajnos várható volt a múltheti kifütyülés után.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ezt jól bemondtam.

Mekkora egy cigány banda ez a Verstappen-tábor

több mint 2 éve
csipkelli 4 004
Hamilton eldobta.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ahhoz képest, hogy milyen szélesítésekért vették el az időket, Perez egyértelműen duplázott a gyors körén, egyből lehetett szemmel is látni..

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ez mi, Perezt eldöntik hogy kiesik a Q2-ből a Q3 után?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
biztos van tartalék az RB-Ferka duóban, de eddig a Merci jól megy ma

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
csipkelli 4 004
Mi ez a Mercedes tempó kvalin? Tetszik.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a durva, mennyivel masabbul látszik belülről, mindkét esetben néztem, hogy ne már... De kívülről jogosnak tűnt. Mondjuk az a durva, hogy az egyik meg bukott is azzal, hogy ki kellett végül szélesítenie, és a kövi kört is elveszik, így dupla szopacs.

Jó látni, hogy Hami és Alo jót megy

több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Fúú de idegesítő ez a fehér vonal nézegetés. Tegyenek sóderágyat a pálya szélére és akkor nem lesz kiszélesítve...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hamilton:

“ Charles did a great job, a very sensible driver. Clearly a lot different to what I experienced last year. Copse, for example, two of us went through their no problem. What a battle. Amazing weekend”

Vicces, hogy képes volt azt az esetet előhozni, ahol nemcsak necces volt a csata, hanem ahol konkrétan őt büntették meg. 😀
Jughead
 formula.hu/parc-ferme/32850
NB2
Igen, eléggé ongolos ez Hamitol. De amilyen c volt Max Olaszországban utána (meg úgy egyébként kommunikációban folyamatosan), nem csodálkozom, hogy maradt benne tüske, és oda akart szúrni egyet. A versenye már nem volt azért rossz, ha nincs az idióta Ocon, akkor a futamgyozelem is meglett volna, szóval egyet idén is csak behuz

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Már alig várom h Balfaszottó mivel basz fel!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Hamilton:

“ Charles did a great job, a very sensible driver. Clearly a lot different to what I experienced last year. Copse, for example, two of us went through their no problem. What a battle. Amazing weekend”

Vicces, hogy képes volt azt az esetet előhozni, ahol nemcsak necces volt a csata, hanem ahol konkrétan őt büntették meg. 😀
Jughead
 formula.hu/parc-ferme/32850
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587

adamfaragoo
Úgy büntették meg, hogy igazából nem büntették meg. A 35 ezer dollár sok ugyan, de a családja éppenséggel nem csóró, a 30 pont pedig teljesen mindegy, mivel tuti PO résztvevő. (Ráadásul maradt a 4. helyen a bajnokságban ezzel együtt is.)

Ami érdekesebb volt, az az Earnhardt Jr. interjú, amiből idéztek a közösségi oldalak is. Komoly négyszemközti beszélgetés lehetett köztük.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Amúgy Binotto svájci.
Marko16
Svájci is maximum, de ha jól tudom nem svájci állampolgár max ott próbáltak a fejéből kiverni a digo baromságokat de nem ment. 😂
Fire Binotto! 😀

Egyébként látva Binottot én simán kinezem, hogy ez egy lecke akart lenni Charlesnak, hogy ne sírjon annyit következőnek.
Csak hát ha ezen megy el a VB akkor majd lehet magyarázkodni, hogy nálunk a csapat számít…

Szerkesztette: Toca
több mint 2 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Amúgy Binotto svájci.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
 m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/07/05/trukkozhet-a-red-bull-es-a-ferrari-errol-szolt-valojaban-a-mercedes-kampanya/?fbclid=IwAR2Kpw-ShMErcw3kW_GJ6dABaInP7GpI7u2r7Fv0EEVVbea9ChM6XzbEDJY
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Faszert szurkolok ezeknek a toketlen faszkalapoknak nem is értem.
Toca Őrgróf
Schumi majd massa, és alonso miatt ferraris voltam mindig is.
Leclerc és Sainz is szimpatikus, de jó pár éve nem tudok ezeknek a balfaszoknak szurkolni. Balfasz olaszok tömkelege. Amikor francia volt a csapatfőnök és brit a főmérnök akkor full véletlen hogy tudtak versenyezni...
zsellérmcnabb
Digók már csak ilyenek totális trehány balfaszok főleg az Binotto Potter vagy ki a faszom

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life

zacknorb
fura, danica sosem versenyzett 9-esben

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=11SRw-uYPR4


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...