Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Újra megnézve, még inkább érthetetlen Martin hibája.

Egy ilyen all-in move-ot behuzni, úgy hogy a versenyen is második volt, lőtávon belül Peccohoz, a VB-t meg vezeti 26 ponttal. Ha ezt a hazárdírozást mondjuk Binder játssza meg, aki teljesen kívűl álló a bajnoki cím szempontjából, oké. De az egész mezőnyből Martin volt az, akinek a legkevesebb kockázat vállalás is elég lett volna.

A másik meg, hogy Ő volt az egyelten az élmezőnyből aki kijött. Ergo azokból a motorosokból akik számítanak, egyedül a spanyol volt, aki ennyire nem tudta felmérni a szitut.

Annyit kellett volna csináljon, hogy marad Pecco seggébe és leutánozza amit az olasz csinál.

Nem vet ez jó fényt rá, na.
Cowboykarcsi90
Érthetetlen hiba volt tőle, maximum azt tudom elképzelni, hogy beszart attól, hogy három kanyaron belül ő lement a pályáról, Morbidelli meg eldobta a motort mögötte.
Willie Parker
Nekem olyan érzésem volt, mintha nem lett volna képben. Gondolom láttad, hogy felemelte a kezét, hogy esik. Ééééééééééééééééés??? Verseny van vazze, mindenki látja, de nem kötelező kimenni cserélni. Kerekiék is elmondták, hogy amúgy rohadt meleg van, kb olyan idő lehetett mint nálunk vasárnap, csak nem esett. Magyarán simán lehet, hogy picit esik és aztán felszárad. Én is és Karcsi is leírta, hogy egy dolga lett volna, lekövetni az olaszt, mert +25 pont előnyben nem kockáztatsz feleslegesen.
NB2
Tudom, csak írtam, hogy lehet, hogy azért parázott be, mert pont egy Pramac perecelt meg, ami azonos gumin és beállításon volt, mint ő és 2-3. helyen mentek, s nem akarta eldobni. Rossz döntést hozott, de szerintem a nem esőgumin is visszaesett volna ilyen 7-9 helyet.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 020 — nabege2@yahoo.com
Újra megnézve, még inkább érthetetlen Martin hibája.

Egy ilyen all-in move-ot behuzni, úgy hogy a versenyen is második volt, lőtávon belül Peccohoz, a VB-t meg vezeti 26 ponttal. Ha ezt a hazárdírozást mondjuk Binder játssza meg, aki teljesen kívűl álló a bajnoki cím szempontjából, oké. De az egész mezőnyből Martin volt az, akinek a legkevesebb kockázat vállalás is elég lett volna.

A másik meg, hogy Ő volt az egyelten az élmezőnyből aki kijött. Ergo azokból a motorosokból akik számítanak, egyedül a spanyol volt, aki ennyire nem tudta felmérni a szitut.

Annyit kellett volna csináljon, hogy marad Pecco seggébe és leutánozza amit az olasz csinál.

Nem vet ez jó fényt rá, na.
Cowboykarcsi90
Érthetetlen hiba volt tőle, maximum azt tudom elképzelni, hogy beszart attól, hogy három kanyaron belül ő lement a pályáról, Morbidelli meg eldobta a motort mögötte.
Willie Parker
Nekem olyan érzésem volt, mintha nem lett volna képben. Gondolom láttad, hogy felemelte a kezét, hogy esik. Ééééééééééééééééés??? Verseny van vazze, mindenki látja, de nem kötelező kimenni cserélni. Kerekiék is elmondták, hogy amúgy rohadt meleg van, kb olyan idő lehetett mint nálunk vasárnap, csak nem esett. Magyarán simán lehet, hogy picit esik és aztán felszárad. Én is és Karcsi is leírta, hogy egy dolga lett volna, lekövetni az olaszt, mert +25 pont előnyben nem kockáztatsz feleslegesen.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Újra megnézve, még inkább érthetetlen Martin hibája.

Egy ilyen all-in move-ot behuzni, úgy hogy a versenyen is második volt, lőtávon belül Peccohoz, a VB-t meg vezeti 26 ponttal. Ha ezt a hazárdírozást mondjuk Binder játssza meg, aki teljesen kívűl álló a bajnoki cím szempontjából, oké. De az egész mezőnyből Martin volt az, akinek a legkevesebb kockázat vállalás is elég lett volna.

A másik meg, hogy Ő volt az egyelten az élmezőnyből aki kijött. Ergo azokból a motorosokból akik számítanak, egyedül a spanyol volt, aki ennyire nem tudta felmérni a szitut.

Annyit kellett volna csináljon, hogy marad Pecco seggébe és leutánozza amit az olasz csinál.

Nem vet ez jó fényt rá, na.
Cowboykarcsi90
Érthetetlen hiba volt tőle, maximum azt tudom elképzelni, hogy beszart attól, hogy három kanyaron belül ő lement a pályáról, Morbidelli meg eldobta a motort mögötte.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
 www.youtube.com/watch?v=IcRx5SGW55g
NB2
A ssp300 kb. egyetlen komolyan vehető neveltje, Huertas.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 020 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?v=IcRx5SGW55g
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Újra megnézve, még inkább érthetetlen Martin hibája.

Egy ilyen all-in move-ot behuzni, úgy hogy a versenyen is második volt, lőtávon belül Peccohoz, a VB-t meg vezeti 26 ponttal. Ha ezt a hazárdírozást mondjuk Binder játssza meg, aki teljesen kívűl álló a bajnoki cím szempontjából, oké. De az egész mezőnyből Martin volt az, akinek a legkevesebb kockázat vállalás is elég lett volna.

A másik meg, hogy Ő volt az egyelten az élmezőnyből aki kijött. Ergo azokból a motorosokból akik számítanak, egyedül a spanyol volt, aki ennyire nem tudta felmérni a szitut.

Annyit kellett volna csináljon, hogy marad Pecco seggébe és leutánozza amit az olasz csinál.

Nem vet ez jó fényt rá, na.
Cowboykarcsi90
Ez kb ugyanaz, mint amikor tavaly valamelyik versenyen minden gumis mondta, hogy milyen keveréken javasolt menni, de ő csakazértis másikat választott. (Ami aztán nyilván el is fogyott alóla.)
slowmotion
Jah, Philip Islanden. Az utolsó kört még úgy kezdte meg hogy vezette a versenyt, aztán az ötödik helyen intették le.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 146 — Cowboys fan
Újra megnézve, még inkább érthetetlen Martin hibája.

Egy ilyen all-in move-ot behuzni, úgy hogy a versenyen is második volt, lőtávon belül Peccohoz, a VB-t meg vezeti 26 ponttal. Ha ezt a hazárdírozást mondjuk Binder játssza meg, aki teljesen kívűl álló a bajnoki cím szempontjából, oké. De az egész mezőnyből Martin volt az, akinek a legkevesebb kockázat vállalás is elég lett volna.

A másik meg, hogy Ő volt az egyelten az élmezőnyből aki kijött. Ergo azokból a motorosokból akik számítanak, egyedül a spanyol volt, aki ennyire nem tudta felmérni a szitut.

Annyit kellett volna csináljon, hogy marad Pecco seggébe és leutánozza amit az olasz csinál.

Nem vet ez jó fényt rá, na.
Cowboykarcsi90
Ez kb ugyanaz, mint amikor tavaly valamelyik versenyen minden gumis mondta, hogy milyen keveréken javasolt menni, de ő csakazértis másikat választott. (Ami aztán nyilván el is fogyott alóla.)
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Újra megnézve, még inkább érthetetlen Martin hibája.

Egy ilyen all-in move-ot behuzni, úgy hogy a versenyen is második volt, lőtávon belül Peccohoz, a VB-t meg vezeti 26 ponttal. Ha ezt a hazárdírozást mondjuk Binder játssza meg, aki teljesen kívűl álló a bajnoki cím szempontjából, oké. De az egész mezőnyből Martin volt az, akinek a legkevesebb kockázat vállalás is elég lett volna.

A másik meg, hogy Ő volt az egyelten az élmezőnyből aki kijött. Ergo azokból a motorosokból akik számítanak, egyedül a spanyol volt, aki ennyire nem tudta felmérni a szitut.

Annyit kellett volna csináljon, hogy marad Pecco seggébe és leutánozza amit az olasz csinál.

Nem vet ez jó fényt rá, na.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Jól indul a PO, mostmár visszanézem az utolsó 40 kört. Kár hogy nem a mostani sáv és az SNF közé tették a befejezést

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez mindkét Penske kocsinak nagyon jól jött ki

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Köcsög Burton.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Pedig olyan szépen lemehetett volna ütközés nélkül, felnőttek módjára....

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Na Walmartba se szabad menni, még a reklámjuk is szétesik.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a caution eléggé jól jött ki, hogy ne keljen green alatt pitelni

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Miért Briscoe az utolsó?
Jughead
Ő volt hátrébb az előző mérőpontnál.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Miért Briscoe az utolsó?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Ouch ez nekem fájt. Vajon jobb hátsó defekt?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Noah 30 kör alatt a 32. helyig esett hátra, hát ez nagyon nem kezdődik jól.
Mikey
És amikor olvasom ezt az 5ös a falban.

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Noah 30 kör alatt a 32. helyig esett hátra, hát ez nagyon nem kezdődik jól.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Let's go plate racing boys at Hotlanta!

Gragson P13, Larson P4, remélem valamelyikük megnyeri.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Aki ezek után elhiszi, hogy van különbség a Ducatik között; az fordítva ül a lovon.
Pecco meg végre elő vehetné a kis pucáját, ha még megvan; mert ez a langyos víz kevés lesz.
A moto3 meg hihetetlen volt!
🤘 gaben 🤘
aki ilyet ír azért az nem látta az előző 2 évet? ott MINDEGYIK! Ducati nagyon jó volt, felváltva nyerték a futamokat, legyen az Pramac, gyári, Gresini vagy VR46-os. VR46-osok sehol, Gresini meg MM és azon kívül senki. Tényleg a GP23-asok jó, ha néha elcsípik a dobogót, kivéve MM.
NB2
Ma direkt MM extra teljesítménye kellett, a nagy kavarodásban amikor jött a szemerkélés, akkor tudott előre jönni. A többi 23-as amúgy mennyit kapott ma, Bezz 10 mp-re jött meg Bestiától és a közelébe se tudtak menni a végén a két gyárinak, pedig azért langyos volt ez ma mert nem akart Pecco esni amikor Martin elrontotta.

A 23-as motornak Marcon kívül 2 dobogója van, Bezz és A.Marquez 1-1-szer sikerült

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 020 — nabege2@yahoo.com
Aki ezek után elhiszi, hogy van különbség a Ducatik között; az fordítva ül a lovon.
Pecco meg végre elő vehetné a kis pucáját, ha még megvan; mert ez a langyos víz kevés lesz.
A moto3 meg hihetetlen volt!
🤘 gaben 🤘
aki ilyet ír azért az nem látta az előző 2 évet? ott MINDEGYIK! Ducati nagyon jó volt, felváltva nyerték a futamokat, legyen az Pramac, gyári, Gresini vagy VR46-os. VR46-osok sehol, Gresini meg MM és azon kívül senki. Tényleg a GP23-asok jó, ha néha elcsípik a dobogót, kivéve MM.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Aki ezek után elhiszi, hogy van különbség a Ducatik között; az fordítva ül a lovon.
Pecco meg végre elő vehetné a kis pucáját, ha még megvan; mert ez a langyos víz kevés lesz.
A moto3 meg hihetetlen volt!
🤘 gaben 🤘
Tavaly meg tavaly előtt is ez volt “… hogy ez kevés lesz”. Hányszor le lett írva itt. Aztán mégis elég lett, mindkét évben.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Mondjuk MM amúgy is ezeknek a félig esős/félig száraz körülményeknek a nagy mestere. Ezen a versenyen lehet még a Hondával is dobogón végzett volna.

Martin nagyon amatőr hibát követett el, mintha rookie szezonjában lenne…

53 pont a hátránya Marcnak JMel szemben. Nem lefutott ez még. Igazából még egy nullázás Jorgetól ahol Marquez vagy nyer vagy legalább a dobogón van - ami azért most már kezd egyre inkább a default helyzetté válni - és ott már nem matematikai meg ilyen olyan esélyről, hanem valós lőtávolról beszélünk. Azért az nem kis lélektani teher lesz, mind a spanyolnak mind Pecconak.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Aki ezek után elhiszi, hogy van különbség a Ducatik között; az fordítva ül a lovon.
Pecco meg végre elő vehetné a kis pucáját, ha még megvan; mert ez a langyos víz kevés lesz.
A moto3 meg hihetetlen volt!

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "