Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
én esküszöm sajnálom Kershawt... short resten elviszi a csapatot, és nincs egy bullpen dobó, akit be mernének tenni a 7. inningben... a manager is idióta, ugyanaz történt, mint az előző meccsen, de az okos ember más hibájából tanul, a hülye ember a sajátjából, az idióta meg még a sajátjából sem... short resten 2-0-as vezetésnél, 2 base runnerrel fenn, nincs egy reliever, akit feltenne???? egy 250 millás fizetéssel működő csapatnál hogy lehet ez???

ja és a catcher 0-1 countnál miért arra a helyre hívta a curveballt azt nem értem...csebi
A curve nem a plate közepére lett hívva természetesen, az egy elszúrt pitch volt. De azért bonyolult helyzet volt, mert a hatodik inningben durván dominált Kershaw, nem az volt, mint Millernél, hogy már látszott a fáradság, és igazából az első két ütés sem volt olyan vészes, kis szerencsével mindkettő out.

Mattingly meg tök nyugodtan elmondta a sajttájon, hogy tartották magukat a tervhez, Baeznek Molinanál kellett átvennie a labdát (úgy is lett...), na ez tényleg hihetetlen. Még akkor is, ha papíron tényleg Kershaw a legjobb opció a balkezesek ellen, ebben a helyzetben még csak nem is küldeni ki valakit melegíteni just in case.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Csifu 223
That’s how we set this up. We had two lefties at the top of the inning, and if we got to the righties, we were going to Barrett. That’s what he’s done for us all year long. We’re certainly not going to use our closer in the seventh inning.Matt Williams
Azért 2014-ben vicces még mindig ilyeneket olvasni. Még csak nem is azt várom, hogy minden meccsen hozzák be a closert, ha baj van, de azért postseason (és főleg esetleges kiesést jelentő) szoros meccseken kikapni úgy, hogy a legjobb dobók nem lépnek pályára (és ez igaz Kenley Jansenre is) kirúgást kellene, hogy jelentsen jobb esetben.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
ismeritek a viccet amikor Mattingly és Ausmus a bullpen managementről beszélgetnek egy bárban? 😀robiroboter
Matt Williams is ott bújik az egyik sarokban. 😊Csifu
és remélem marad hely Ned Yostnak is 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Csifu 223
ismeritek a viccet amikor Mattingly és Ausmus a bullpen managementről beszélgetnek egy bárban? 😀robiroboter
Matt Williams is ott bújik az egyik sarokban. 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
juhú, kiesett a dodgers! most már csak egy nats comeback kéne 😀Dexxter Tailor
egyébként a Giants fog nyerni.slowmotion
kösz a spoilert 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
legyen inkább olyan, amit még nem látott a történelem 😉 battle of the birds vagy battle of the black and orange 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
érik a 85-ös world series visszavágójabaggio
Én szurkolok annak a párosításnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon fasza már a DS-ben kiestünk. xD
Nem tudom mi a búbánat van ezzel a csapattal. Amikor hozni kellene a nagy játékot valami mindig közbejön és lefagynak.
A bullpen az szar tudtuk, de az azért egy korrekt meccszárást egyszer már jó lenne látni PO-ban is.

Amíg nincs rendbe téve a dolog a WS csak szép álom.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
ismeritek a viccet amikor Mattingly és Ausmus a bullpen managementről beszélgetnek egy bárban? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
én esküszöm sajnálom Kershawt... short resten elviszi a csapatot, és nincs egy bullpen dobó, akit be mernének tenni a 7. inningben... a manager is idióta, ugyanaz történt, mint az előző meccsen, de az okos ember más hibájából tanul, a hülye ember a sajátjából, az idióta meg még a sajátjából sem... short resten 2-0-as vezetésnél, 2 base runnerrel fenn, nincs egy reliever, akit feltenne???? egy 250 millás fizetéssel működő csapatnál hogy lehet ez???

ja és a catcher 0-1 countnál miért arra a helyre hívta a curveballt azt nem értem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 368 — Cowboys fan
egyébként a mai 7 szelvényemből 7 jött eddig, szóval volt pofám megtenni a Dodgems-t nyerőnek. persze ez ugye megint visszavezet, hogy meg lehet-e jinxelni így egy meccset, hát meglátjuk. mondjuk nem volt pofám nagyon nagy pontkülönbséggel megtenni a meccset, pedig ilyenkor szokott jönni egy 9-1 mondjuk, de most úgy vagyok vele, hogy inkább legyen 1-run game mint blowout, ha hozzánk kerül a W.slowmotion
elszámoltam, hatból hat voltam, a hetedik nem jött be. faszom.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 368 — Cowboys fan
juhú, kiesett a dodgers! most már csak egy nats comeback kéne 😀Dexxter Tailor
egyébként a Giants fog nyerni.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
shawnka
Igazából csak a Cards ellen (ami önmagában is furcsa, mert elég közepes O-ról beszélünk), persze épp elég, ha minden évben találkoznak... Az biztos, hogy komoly sebeket szerzett Kershaw

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
juhú, kiesett a dodgers! most már csak egy nats comeback kéne 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
érik a 85-ös world series visszavágója


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 368 — Cowboys fan
scoring position..shawnka
nálunk ez a legnagyobb hátrány
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
scoring position..
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 368 — Cowboys fan
na, gémóver
jóccakát, kérem kapcsolja ki, jövőre találkozunk.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 368 — Cowboys fan
Uribe helyett mingyár' jön Justin Turner, aztán Baez helyett Puig. ennyibe' van a reményem, feltéve, hogy nem csinál még két futást a Cards.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Ez mekkora szigorúság
Clayton Kershaw ERA in NLDS:
Innings 1-6: 0.75
7th inning: 134.33

Már csak Rosenthalban bízhat a Dodgers (ő képes is nagy betlikre, de most annyira a Cardsnál van a momentum, hogy meglepne, ha elszúrná).

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 368 — Cowboys fan
ezt nem fogom megérteni sohasem Mattinglytől...slowmotion
Nincs ember szerintem a földön, aki nem küldte volna ki a hetedikre, short rest ide vagy oda. Persze le kellett volna venni Holliday ütése után (már csak babonából is 😊), de tény, hogy a Dodgers bullpen eddigi teljesítménye nem könnyítette meg ezt a döntést. És hát innen a fotelből könnyű, de Kershaw-t leszedni biztos rohadt nehéz lehet egy menedzsernek egyetlen baserunner miatt.Jakehomer
de. én. de én csak ugatom a bézbólt.

de akkor is reménykedtem, hogy amikor fent hagyta ütni a hetedik végén, akkor azt azért csinálta, hogy ne kelljen elhasználnia egy pinch hittert, hármat lenget Kershaw, aztán mehet zuhanyozni.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Clayton Kershaw allowed 1 HR on his curveball in the regular season... he's allowed 2 in this series
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
ezt nem fogom megérteni sohasem Mattinglytől...slowmotion
Nincs ember szerintem a földön, aki nem küldte volna ki a hetedikre, short rest ide vagy oda. Persze le kellett volna venni Holliday ütése után (már csak babonából is 😊), de tény, hogy a Dodgers bullpen eddigi teljesítménye nem könnyítette meg ezt a döntést. És hát innen a fotelből könnyű, de Kershaw-t leszedni biztos rohadt nehéz lehet egy menedzsernek egyetlen baserunner miatt.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
De hogy Kershawnak ma minden összejön 😀
shawnka
szia iktriad!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!