Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
gyorsan jött, gyorsan ment 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Chicks Dig the Long Ball 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Hát istennek itt van a roidos srác 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
nyugi 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Féltem az Oriolest

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
hát nem nagyon örülök, hogy a Giants továbbjutott, viszont legalább ellenük pozitív a szezonmérleg (10-9), a Pirates ellen meg nem (2-5).
persze előbb ott van az NLDS, simán lehet, hogy egyik vagy mindkét csapat kiesik.

kíváncsi leszek a Cards elleni szériára, most már talán nem lesz elég, ha a legjobb ütőt hazavágják, mert most nem egy ember viszi a hátán a csapatot, mint tavaly tette azt Hanley.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Akkor holnap kezdődhet az igazi rájátszás, nem a WC-s bohóckodás.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Panda egy balett-táncos o_o

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Hát elcseszte, nem meglepő sajnos. Mondjuk Bumgarnert ma mindenképp nehéz lett volna megverni, berosálok, ha megint megcsinálja a Giants egy ilyen szezon után, amikor csak tavasszal játszottak jól.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
És GS 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Alakul.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
A Bucsban van minden reményem az NL-ben... Gyerünk Volquez, ne cseszd el

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Ha másért nem is, ezért már megérte felkelni ma. 😀
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
😀 YE2 😀



via KorkedBats

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@Maka: így lenne lottóötösöm, csak annyira tudatos karrierépítő Jeter, hogy máris elindította a "sportolóktól szurkolóknak" médiaoldalát:
 www.thescore.com/news/593032
Gebedjek meg, akármennyire rühellem a Yankst, de kiváncsian várom, hogy Jeter mekkora sikereket fog elérni az üzleti életben.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Az MLB.comnál is nagyon unták a tegnapi bénázást, ki is tették, hogy kevés volt a kilencedikben a Royals-rally, és 7-6 lett a vége az Oaklandnek 😀 😀

Deadspin: MLB.com Runs "Royals Lose" Game Story

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni! Persze ennyi balfaszkodást csak egy klasszikus NFC East rangadón látni 😀gdavid
ilyenkor sajnálom nagyon, hogy semelyik csatorna nem ad itthon baseballt... pedig a rájátszás az kihagyhatatlanbaggio
nem szokták feltenni valahova a teljes meccseket? év közben, most hogy nincs ESPN America, én sem néztem semmit, de a PO-t valahol csak megnézném...Gyurma Pappa
 sport-video.org.ua/baggio
nagyon kösz!

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni! Persze ennyi balfaszkodást csak egy klasszikus NFC East rangadón látni 😀gdavid
ilyenkor sajnálom nagyon, hogy semelyik csatorna nem ad itthon baseballt... pedig a rájátszás az kihagyhatatlanbaggio
nem szokták feltenni valahova a teljes meccseket? év közben, most hogy nincs ESPN America, én sem néztem semmit, de a PO-t valahol csak megnézném...Gyurma Pappa
 sport-video.org.ua/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni! Persze ennyi balfaszkodást csak egy klasszikus NFC East rangadón látni 😀gdavid
ilyenkor sajnálom nagyon, hogy semelyik csatorna nem ad itthon baseballt... pedig a rájátszás az kihagyhatatlanbaggio
nem szokták feltenni valahova a teljes meccseket? év közben, most hogy nincs ESPN America, én sem néztem semmit, de a PO-t valahol csak megnézném...

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni! Persze ennyi balfaszkodást csak egy klasszikus NFC East rangadón látni 😀gdavid
ilyenkor sajnálom nagyon, hogy semelyik csatorna nem ad itthon baseballt... pedig a rájátszás az kihagyhatatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Jó kis leképezése volt ez a meccs az A's egész szezonjának. Choke city

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Az komoly, hogy Adam Dunn nem kapott egy AB-et sem? Csórikám 13. szezonjában vége bejut a rájátszásba, erre nem játszik, és így vonul vissza. ._.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
mennyi lopott bázis volt itt, ez hihetetlen ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni!gdavid
Remélem a ma hajnali NLWC komolyabb műsor lesz. Kiváncsi leszek, ki mit virít, hogy a Nats-szal meccselhessen.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Te jó ég mit művelt a KC! A nyolcadik tetején még 3-7 volt.
Én örülök, hogy még mehetnek egy kört.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.