Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
De miért veszitek ennyire X-re? 😀
Izlandi henger simán átmegy az afrikai testvéreken, utolsó meccsen meg tolnak egy pihentetős kényelmes X-et horvátokkal és viszontlátásra.
Hanni
Nigéria az esélyesebb (igaz csak egy hajszállal), nem Izland...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Amúgy érdekes ez a horvát szitu, ugye hallani, hogy micsoda lázongás van náluk, és közben jönnek ezek az eredmények. Ugyanúgy rohad az egész rendszerük mint a miénk, csak van egy fantasztikus generációjuk megint. Elég ambivalens érzés lehet valóban. Mondjuk érdekes, hogy a sok fertővel ami ott van, mégis milyen utánpótlás nevelésük van, és rendszeresen ott vannak a klubcsapatok is. Ki érti ezt...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából nem érdemlik meg sajnos az esélyt se kedvenceim, de meg is lepödnék ha Nigéria holnap nyerne...még egy Xn is...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
Aki egy ilyen meccs, vagy a teljes argentin kudarc után Messit fikazza, az hülye. Annak tényleg más sportot kell néznie. Én hálás vagyok a sorsnak, hogy élőben láthatom hetente. Öt is Ronaldot is, meg Modricot vagy Rakiticet. Ez csak ebben a 10-15 évben adatik. Az argentin középpálya teljes homály, a kiöregedett Mascheranoval az élen. Messi egyedül meg nem tud begyalogolni a kozeppalyarol, mert annál a horvátok, meg Izland is jobb csapat. Ettől meg a legnagyobb, vagy a top 2 maximum.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
De miért veszitek ennyire X-re? 😀
Izlandi henger simán átmegy az afrikai testvéreken, utolsó meccsen meg tolnak egy pihentetős kényelmes X-et horvátokkal és viszontlátásra.
Hanni
Igen. Ez igazabol ugyanaz csak forditva. Szepen elgurigaznak, mindkettonek jo az X, es hello Argtentina!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
De miért veszitek ennyire X-re? 😀
Izlandi henger simán átmegy az afrikai testvéreken, utolsó meccsen meg tolnak egy pihentetős kényelmes X-et horvátokkal és viszontlátásra.
több mint 6 éve
dawyd728 3 838
Championship!

Amúgy fasza meccs volt. Kár, h argentinokhoz lettem felírva. Már az első félidő közepén azon kaptam magam, h szabályszerűen örülnék, ha a horvátok megleckéztetnék őket. Annyira ostobán játszanak az argentinok, amit nehezen lehet elviselni úgy, h azok közül akik miatt anno megszerettem őket, már senki se játszik.
Innentől számomra az 1/8-ad és 1/16-od közötti horvát vér miatt övék a "szívem".
Ami az argentinokat illeti ne is jussanak így tovább.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
A masik ket csapat ket meccset jatszik. Vagyis lehet 5 pontja a balnavadaszoknak. Ahogy arra celoztak is lejjebb, leadhatjak Modricek az utolsot, ha igeny mutatkozik ra. Akkor pedig mindegy mit jatszanak Messiek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
az a baj, hogy még így is tovább fogn vánszorogni a albiceleste
Gergőbácsi
ugyan már
holnap Izland-Nigéria iksz, harmadik körben a már csoportgyőztes horvátok leadják egy küzdelmes 1-0-ra a meccset az izlandiaknak, és már ki is pottyantak az argentínok.
slowmotion
a vátesz szóljon belőled

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Elmeleti szinten bejuthatnak az argetninok a kiesesbe, de ez mar nagyon meleg szitu.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Csak ha holnap a négusok véletlen győznek? (Amúgy 0-0 lesz )
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
az a baj, hogy még így is tovább fogn vánszorogni a albiceleste
Gergőbácsi
ugyan már
holnap Izland-Nigéria iksz, harmadik körben a már csoportgyőztes horvátok leadják egy küzdelmes 1-0-ra a meccset az izlandiaknak, és már ki is pottyantak az argentínok.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
az a baj, hogy még így is tovább fogn vánszorogni a albiceleste

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
szerintetek a gaucsók megverik a bálnavadászokat nagyon a harmadik körben, vagy nyugodtan le lehet hűzni őket a kiemelt szövegből?
slowmotion
Őket már nem fogják mert Nigéria ellen játszanak.
dande
szerintetek a gaucsók megverik a bálnavadászokat nagyon a harmadik körben, vagy nyugodtan le lehet hűzni őket a kiemelt szövegből?
slowmotion
nem tudták megverni őket, 1-1
Gergőbácsi
szerintetek a gaucsók megverik a bálnavadászokat nagyon a harmadik körben, vagy nyugodtan le lehet hűzni őket a kiemelt szövegből?
slowmotion
Az elég meglepő volna 😀😀
Hanni
igaz, Nigériát akartam írni 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Az argentínok összeomlásáról a 2016os holland csapat jut az eszembe az eb-ről. Annak nagyon nem lett jó vége...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, egyébként nálam azért jobb Ronaldo, mint Messi, mert Ronaldo ahol járt, elért valamit. És nem, nem szeretem Ronaldot, sőt!
Viszont mind a Utd-del, mind a Reallal, mind a válogatottal ért már el valamit.
És amiben sokkal jobb: visszamegy labdát szerezni akár a saját 16-osuk elé.
shagi0206
Rakitic jobb mindkettonel. Ezek mind igazak ra is.

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 712
Ja, egyébként nálam azért jobb Ronaldo, mint Messi, mert Ronaldo ahol járt, elért valamit. És nem, nem szeretem Ronaldot, sőt!
Viszont mind a Utd-del, mind a Reallal, mind a válogatottal ért már el valamit.
És amiben sokkal jobb: visszamegy labdát szerezni akár a saját 16-osuk elé.
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
szerintetek a gaucsók megverik a bálnavadászokat nagyon a harmadik körben, vagy nyugodtan le lehet hűzni őket a kiemelt szövegből?
slowmotion
Az elég meglepő volna 😀😀
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
szerintetek a gaucsók megverik a bálnavadászokat nagyon a harmadik körben, vagy nyugodtan le lehet hűzni őket a kiemelt szövegből?
slowmotion
nem tudták megverni őket, 1-1

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
szerintetek a gaucsók megverik a bálnavadászokat nagyon a harmadik körben, vagy nyugodtan le lehet hűzni őket a kiemelt szövegből?
slowmotion
Őket már nem fogják mert Nigéria ellen játszanak.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
szerintetek a gaucsók megverik a bálnavadászokat nagyon a harmadik körben, vagy nyugodtan le lehet hűzni őket a kiemelt szövegből?
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Azért mint Real drukker is hülyére nevetem magam, mikor pl egy Modricot holnap egy Messihez kezdenek majd hasonlítani. 😊))
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
Na ez egy kellemes kis futballeste volt.
Gergőbácsi
Mondjuk 45 percig sirtunk a fajdalomtol. De legalabb messziek veszte karpotol
Stez
Nem tetszett a csontzene és a kihagyott horvát helyzetek nekem sem, de összességében kárpótolt a 2. félidő.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
annak örülök, hogy amikor Modric berúgta a másodikat, és teljesen szétesett az albicseleszte, akkor megtettem a horvátokat a harmadik gól szerzőjének.
ha már mindkét csapat nem szerzett gólt, legalább pozitívban jöttem ki a meccsből, bár amikor Modric elkezdett Caballeróval cicázni, akkor kicsit ideges lettem 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
2014-ben kellett vopna nyerni az egy normális jó csapat volt Messivel az élen (arra már persze senki nem akar emlékezni) ez most a SB hangover..legyen boldog minden hater
dande
Messi akkor is csak a csoportmeccseken játszott jól, az egyenes kieséses szakaszban semmi érdemlegeset nem csinált. A bukott döntő után meg megkapta vigaszdíjnak a vb aranylabdát.
shagi0206
Szart nem, csak kb minden jó zsugáját mellé fölé stb lőtték..különösen Higany...de egye fene ez legyen a legboldogabb estéd...dánok is ügyesek voltak ma...