Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
FM-ben ezt hívják clear cut chance-nek 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Hajrà zöld gazdag part
több mint 6 éve
dawyd728 3 838
Lesz olyan brazil meccs, ahol az edzőjük neve végre helyesen kerül kiejtésre?
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hajrá Owen!
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aki egy ilyen meccs, vagy a teljes argentin kudarc után Messit fikazza, az hülye. Annak tényleg más sportot kell néznie. Én hálás vagyok a sorsnak, hogy élőben láthatom hetente. Öt is Ronaldot is, meg Modricot vagy Rakiticet. Ez csak ebben a 10-15 évben adatik. Az argentin középpálya teljes homály, a kiöregedett Mascheranoval az élen. Messi egyedül meg nem tud begyalogolni a kozeppalyarol, mert annál a horvátok, meg Izland is jobb csapat. Ettől meg a legnagyobb, vagy a top 2 maximum.
Klaci79
Mondjuk azért egy 11-est berúghatna :I Meg az állandó hiszti, ha nem megy neki.
Arról nem is beszélve, hogy valóban csak a Barcelonában tudott alkotni, míg Ronaldo az angol bajnokságban és a válogatottban is. Elég erősnek érzem ezt a "legnagyobb, max top 2" kijelentést.
undisputedly
Szerintem Messi a valaha volt legjobb futbalista. de mindegy is

11es oké. be kell rúgni, nincs apelláta.

De most komolyan hogy menne neki a játék? ebből a kezdőből Otamendin és Agüeron kívűl még ki férne be mondjuk a svájci kezdőbe? segítek senki.
Messi a kezdőkörben játszott. onnan hogy rugdosson gólokat. max ha végigviszi. Bevonni egy Mezát, Acunát egy kényszerítőbe vagy Perezt aki üreskaput nem találja el, vagy a vén Mascheranot, aki barcában is középhátvéd volt?
Sampaolinak Leekens szinten fingja nem volt hogyan kéne játszani. Meza csatárként kezdett, aztán 1-0 után vkp volt. ezmi?! Ilyen csapatban nem lehet alkotni. Ráadásul Brozovic (tegnap Rakitic mellett nálam meccs legjobbja) élete védőmunkáját mutatta, végig szivta a vérét, és nem egyedül végig ráhelyezkedett Messire. Agüero 20 percig nem ért labdához. Peruban több kreatív ember van mint ezek a középpályások.
CR középcsatár, aki akkorát ugrik mint egy kecske, sokkal egyszerűbb dolga van, neki a góllövés a feladata, és egész portugál csapat alá játszik. Rúg egy gólt és ő király, lásd marokkó elleni meccs, ahol a gólon kívűl nem nagyon volt jó megmozdulása. DE győztes gól, eldöntötte a meccset, több nem kell ilyenkor.
Messi 40-50méterre játszik háttal a kapunak, és neki kell alájátszania egész argenín csapatnak.
braxa88
Ó wow. Azon ritka alkalmak egyike amikor egyik soroddal sem tudok egyetérteni.
Kezdve attól, hogy kit milyen csapat vesz körbe, odáig, hogy kinek milyen pozíciója és feladata van. Homlokegyenest mást gondolunk, de ettől szép a sport.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Remek, persze hogy pont az az olcso vedo serul meg (es pont a legnagyobb CS oddsu meccsre), akit kb csak ezert, meg Marcelo hedgelesere vettem... koszonjuk Taszilo, nil points.

Na mi ujsag, Fagner ur?
| betaraztam szoviccekbol a cserevedovel kapcsolatban, remelem sokat lehet szidni... |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Jól van már a vallási vitát befejezni.
Inkább mondjátok meg hánnyal nyer Brazília
Toca
Neymar is ver kettőt.
eaglesmcnabb
Reisz Mátyás emlékversenyért is jár gól ?

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 406 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jól van már a vallási vitát befejezni.
Inkább mondjátok meg hánnyal nyer Brazília
Toca
Szerintem most menni fognak, Willian + Jesus tuti betalál és Neymar is ver kettőt, végén Firmino.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Jól van már a vallási vitát befejezni.
Inkább mondjátok meg hánnyal nyer Brazília
Toca
David Guzman + Casemiro öngóllal 2:0ra a Costa Rica .

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Jól van már a vallási vitát befejezni.
Inkább mondjátok meg hánnyal nyer Brazília
Toca
sztem 1-0. kiszenvedve, Navas parádéval.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Senki nem érvelt azzal hogy az lenne a gond hogy nem nyert vb-t, legalábbis én nem láttam.

A probléma nálam a Messi GOAT sztorival, hogy nem vezéregyéniség, és hogy szarik bele, egyszerűen nem hajt.

Ha megnyered felérsz a csúcsra, a VB a csúcs, de az hogy valaki nem nyerte meg egy dekával nem lesz rosszabb focista.
braxa88
Nem lesz rosszabb focista, de ha megnyeri még jobb lesz.
eaglesmcnabb
vezéregyinég. alkat/személyiség kérdése. az hogy valaki nem vezér nem lesz rosszabb focista.
uccsó gólnál 50métert sprintelt vissza a 91.percben (aztán mikor lest hitt megállt.)
braxa88
Szerintem meg nem alkat kerdese. Nem fogok futni valaki utan es hinni benne, ha faszsagot mond vagy tesz, csak azert, mert mondjuk brutalis teste van.

A szemelyiseg oke, de azt mocsesz sem mondta, hogy az nem igy van, o csak Messi szemelyiseget kerdojelezi meg, mint vezer.

Es az is igaz, nem lesz valaki rosszabb focista, ha nem vezer. De ha vezer, akkor jobb lesz, legalabbis mindenki mas szemeben, mivel az egy fontos tulajdonsag. Egy fociban nem feltetlenul lenyeges, de az NFL-ben peldaul minden edzo az ilyen karaktereket keresi, azert azt tudjuk, mennyit dob egy playa megitelesen, olykor mennyivel elobb draftoljak foleg emiatt.

Abba en nem akarok belemenni, hogy Messi vezer vagy sem. Nem tudom. A Barcaban lattam annak sokszor, de lattam sok meccset, ahol semmi. Olyan hangulatember. Valo igaz, ahogy a tarsak, gyakran o is ugy. Az o mentalis oldala nagy kerdes, ha most kiesnek, akkor vegkepp szet lesz szedve.

Rosszabb jatekos ettol nem lesz, egy zseni, de mondjuk ahhoz ez pont eleg, hogy meg tobben partoljanak CR melle az oriasi vitaban, ki a jobb. Ezt persze nyilvan telibe szarja Messi, teny.
Stez
jó hát nem külső alkatra gondoltam 😀

igen, mint csapattárs, mint csapatjátékos jobb ha a legjobb játékos egy vezér. de ha csak veszünk egy random játékost akkor, hogy mennyire jó focista nálam 100 más tényező van a pályafutásának megítélése mellett/ellen minthogy vezér e vagy sem.

pl Pirlo. kurvára nem volt vezér, egy halkszavú, visszahúzódó zseni (mint Messi). mégis kora top3 középpályása, egy jó 10éves időszakban.
de ugyanígy nem volt egy nagy vezér Ronaldo, Kaká, Iniesta, Modric, Xavi. stb
én nem érzem hogy bármelyiket jobb játékosnak ítélnénk meg akkor ha olyan kapitányok lettek volna a pályán mint Buffon, Cannavaro, Puyol, Gerrard, vagy CR (a válogatottban)
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Jól van már a vallási vitát befejezni.
Inkább mondjátok meg hánnyal nyer Brazília
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Senki nem érvelt azzal hogy az lenne a gond hogy nem nyert vb-t, legalábbis én nem láttam.

A probléma nálam a Messi GOAT sztorival, hogy nem vezéregyéniség, és hogy szarik bele, egyszerűen nem hajt.

Ha megnyered felérsz a csúcsra, a VB a csúcs, de az hogy valaki nem nyerte meg egy dekával nem lesz rosszabb focista.
braxa88
Nem lesz rosszabb focista, de ha megnyeri még jobb lesz.
eaglesmcnabb
vezéregyinég. alkat/személyiség kérdése. az hogy valaki nem vezér nem lesz rosszabb focista.
uccsó gólnál 50métert sprintelt vissza a 91.percben (aztán mikor lest hitt megállt.)
braxa88
Szerintem meg nem alkat kerdese. Nem fogok futni valaki utan es hinni benne, ha faszsagot mond vagy tesz, csak azert, mert mondjuk brutalis teste van.

A szemelyiseg oke, de azt mocsesz sem mondta, hogy az nem igy van, o csak Messi szemelyiseget kerdojelezi meg, mint vezer.

Es az is igaz, nem lesz valaki rosszabb focista, ha nem vezer. De ha vezer, akkor jobb lesz, legalabbis mindenki mas szemeben, mivel az egy fontos tulajdonsag. Egy fociban nem feltetlenul lenyeges, de az NFL-ben peldaul minden edzo az ilyen karaktereket keresi, azert azt tudjuk, mennyit dob egy playa megitelesen, olykor mennyivel elobb draftoljak foleg emiatt.

Abba en nem akarok belemenni, hogy Messi vezer vagy sem. Nem tudom. A Barcaban lattam annak sokszor, de lattam sok meccset, ahol semmi. Olyan hangulatember. Valo igaz, ahogy a tarsak, gyakran o is ugy. Az o mentalis oldala nagy kerdes, ha most kiesnek, akkor vegkepp szet lesz szedve.

Rosszabb jatekos ettol nem lesz, egy zseni, de mondjuk ahhoz ez pont eleg, hogy meg tobben partoljanak CR melle az oriasi vitaban, ki a jobb. Ezt persze nyilvan telibe szarja Messi, teny.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyébkén meg: Dan Marino milyen sokszor nyert SB-t vagy Jim Kelly.... mégsem kérdőjelezi meg senki a nagyságukat, hogy ott vannak a top 10-15ben. S senki nem mondja, hogy mondjuk, Doug Williams vagy épp Nick Foles jobb irányító lenne náluk (akár mennyire is szeretem Fülest) vagy Joe Flakon. (ne mondjátok nekem, hogy más sportág, a szitu hasonló 😉 😛)
dande
Bazdmeg az SB-t automatikusan VB-nek olvastam, így míg el nem értem Folesig, leizzadtam az erőlködésbe,hogy rájöjjek ki a faszom volt az a Dán Márínyó és milyen nemzetiségű lehetett, és miért nem hallottam róla ha ekkora spíler volt :'D
Drip
Elírás - San Marino akart lenni, akik ugye 1934-es, 1938-as, 1982-as és 2006-os VB-döntőt nyerték.

Az elég sok.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Senki nem érvelt azzal hogy az lenne a gond hogy nem nyert vb-t, legalábbis én nem láttam.

A probléma nálam a Messi GOAT sztorival, hogy nem vezéregyéniség, és hogy szarik bele, egyszerűen nem hajt.

Ha megnyered felérsz a csúcsra, a VB a csúcs, de az hogy valaki nem nyerte meg egy dekával nem lesz rosszabb focista.
braxa88
Nem lesz rosszabb focista, de ha megnyeri még jobb lesz.
eaglesmcnabb
vezéregyinég. alkat/személyiség kérdése. az hogy valaki nem vezér nem lesz rosszabb focista.
uccsó gólnál 50métert sprintelt vissza a 91.percben (aztán mikor lest hitt megállt.)

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 406 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Senki nem érvelt azzal hogy az lenne a gond hogy nem nyert vb-t, legalábbis én nem láttam.

A probléma nálam a Messi GOAT sztorival, hogy nem vezéregyéniség, és hogy szarik bele, egyszerűen nem hajt.
A cserépedény meg mindig megy mint az állat, akkor is ha szar formában van, és akkor is ha szopik a csapat.

Ha megnyered felérsz a csúcsra, a VB a csúcs, de az hogy valaki nem nyerte meg egy dekával nem lesz rosszabb focista.
braxa88
Nem lesz rosszabb focista, de ha megnyeri még jobb lesz.

Vezéregyéniség dettó... Ha nem vagy vezéregyéniség nem vagy rosszabb focista, de ha az vagy jobb leszel. Mert hajtod a többit, ezáltal ők is jobbak lesznek.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
Megjegyzem ez a horvát válogatott a Portugálokat is kiejtene egyszerűen jók.
Toca
két éve is jók voltak, aztán mégis kiszoptak tőlük.
mondjuk most van Lovren 😊
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Megjegyzem ez a horvát válogatott a Portugálokat is kiejtene egyszerűen jók.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
Azért a foci nem annyira egyszerű játék, még a portugáloknál sem, hogy odaadjuk C-nek a labdát, aztán majd bebassza. A spanyolok ellen se így ment...kapott egy szerencsés büntetőt, amit legalább belőtt, aztán egy ajándékot deGea-tól, majd berúgta 49. szabadrúgását. De nem lehet két meccset se összehasonlítani, pláne két ilyen embert, csak ha minden körítést számításba veszünk. Ronaldonak a reálban is kell védekeznie, neki iszonyatos kondíciója van...sőt, az ő esetében akkor jönnek a legjobb számok, ha lekontrázzák az ellenfeleket és egészen mélyről indul. Nem véletlen, hogy a raálban is sokszor volt így eredményes a Barca ellen. Messi Barcája viszont teljesen mást játszik, amihez az emberanyag nincs meg az argentin válogatottban. Elég összehasonlítani a középpálya közepét, Busquets, Rakitic vagy Mascherano...OMG. Így Messinek nem feladata a védekezés, nem is csinálja jól, felesleges ebbe ölnie az energiát. Ez a 3 gól nem Messi védekezésén múlt.
A Barcában Messi mellett csak Suarez játszik elöl, a többiek alapvető feladata őket kiszolgálni, ráadásul ez a kiszolgálás olyan emberekre van bízva, mint az előbb leírtak és Couti vagy Iniesta. Mind olyan játékos, Sergio-n kívül, akiket nem lehet önmagában sem a kapu felé engedni, így könnyen mennek a passzok Messi felé, akihez hasonlóan senki nem tud cselezni, felgyorsulva pedig már 50%-ban gólt is vár az ember.
Na ezt a felgyorsulást itt nem engedték meg neki. Pont a kurva jó Rakitic-Modric kettőssel találkozott, akik a posztjukon nem kevésbé világsztárok, mint maga Messi. Közülük a Bolha csak a rengeteg góllal emelkedik ki.
Ezzel szemben az argentin válogatott tele van csatárokkal, de jó középpályások sehol. És a középpályájuknak tegnap egyetlen eleme sem volt, ami egy világbajnoki várományos csapatnál lenne. (tulajdonképpen uruguaynak is ez a legnagyobb problémája: jó védelem, jó csatárok, de sehol egy Rakitic, egy Eriksen) Nincsenek előttem statisztikák de az Acuna-Perez-Mascherano-Salvio négyesből meglepne ha bárki több párharcot nyert volna, mint amennyit elvesztett. Messinek pedig semmi területe nem volt ezáltal. Ahhoz az kellett volna, hogy vezessenek az argentinok és ne tudják hárman körülvenni Messit. Ilyenkor lehetne beadásokkal próbálkozni, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy tegnap mennyi ilyen érkezett.
Visszatérve Ronaldo játékára, az első meccsen a spanyolok látványosan hagyták a 16-os előterében magára, még ha csak néhány pillanatra is és ezt tökéletesen kihasználta. Az első gólnál kellett a segítség a lassabb védőtől, a második gólnál deGeatól, a harmadikban pedig csak Pique fogta, aki ráadásul úgy "szabálytalankodott", hogy háttal álltak a kapunak.
Messi évek óta AZ ARGENTIN válogatott. Hatalmas elvárások, de ha nincs aki kiszolgálja, akkor ez nem ér semmit. Nem rúgta be a 11-est? Ezer másik sztárfocista is kihagyta. Ő az aki elvállalja, csak ő hibázhat. Ezt pontosan tudják azok akik fociztak valamilyen szinten. Nem gondolnám, hogy ennyi bajnoki és BL címmel őt le lehet írni. Ezeket a címeket nem csak odaadták neki, hanem rengeteget tett is érte. Hogy az argentin válogatottban nem megy neki? Ez sem igaz teljesen, de az tény, hogy az ő játékát jobban meghatározzák a társak, mint Ronaldoét. De ezt csak akkor láthatnánk, ha C is egyszer az argentin csapatban lépne pályára, vagy Messi portugál mezben...de ilyen nem lesz úgyse.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
Egyébkén meg: Dan Marino milyen sokszor nyert SB-t vagy Jim Kelly.... mégsem kérdőjelezi meg senki a nagyságukat, hogy ott vannak a top 10-15ben. S senki nem mondja, hogy mondjuk, Doug Williams vagy épp Nick Foles jobb irányító lenne náluk (akár mennyire is szeretem Fülest) vagy Joe Flakon. (ne mondjátok nekem, hogy más sportág, a szitu hasonló 😉 😛)
dande
Bazdmeg az SB-t automatikusan VB-nek olvastam, így míg el nem értem Folesig, leizzadtam az erőlködésbe,hogy rájöjjek ki a faszom volt az a Dán Márínyó és milyen nemzetiségű lehetett, és miért nem hallottam róla ha ekkora spíler volt :'D
Drip
a Marino az a Ray Finkle csapattársa volt
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
Még egy szempont aztán igyekszem befejezni 😊: Messi VB győzelme igazából csak azért "kell annyira" (azon túl, hogy persze személyesen örülne neki), hogy talán elhallgattatná azokat a kik még a mennyeiben sem léptek pályára egy percet sem.

Egyébkén meg. Dan Marino milyen sokszor nyert SB-t vagy Jim Kelly.... mégsem kérdőjelezi meg senki a nagyságukat, hogy ott vannak a top 10-15ben. S senki nem mondja, hogy mondjuk, Doug Williams vagy épp Nick Foles jobb irányító lenne náluk (akár mennyire is szeretem Fülest) vagy Joe Flakon.

Maradona meg maradfon csak csöndbe, mondjuk a mai VAR technikával nem nyerne lókukit sem 😊, nem ,hogy VB aranyat.
dande
de ez a duma hogy nem nyert VBt... basszus ez egy 4 évenkénti esemény. egy játékosnak van esélyre rá négyszer hogy megnyerje, és sose volt top5 esélyes. (Döntőig amúgy eljutottak Messiék az is rohadtnagy dolog.)
Ez nem olyandolog mintha nem nyert volna BL-t, amire van esélye minden évben, kb 15ször. VB-t max 4szer a pályafutás alatt.
Ha megnyered felérsz a csúcsra, a VB a csúcs, de az hogy valaki nem nyerte meg egy dekával nem lesz rosszabb focista.
braxa88
persze.
nem is fikázta senki amiatt szerintem, hogy még nem nyert.
de amit eddig a vébén letett az asztalra, hát az finoman fogalmazva is harmatos.

de attól még a valaha volt legjobbak között van már pár éve, pedig még simán lehet három-négy jó éve meg pár levezető.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 029 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyébkén meg: Dan Marino milyen sokszor nyert SB-t vagy Jim Kelly.... mégsem kérdőjelezi meg senki a nagyságukat, hogy ott vannak a top 10-15ben. S senki nem mondja, hogy mondjuk, Doug Williams vagy épp Nick Foles jobb irányító lenne náluk (akár mennyire is szeretem Fülest) vagy Joe Flakon. (ne mondjátok nekem, hogy más sportág, a szitu hasonló 😉 😛)
dande
Bazdmeg az SB-t automatikusan VB-nek olvastam, így míg el nem értem Folesig, leizzadtam az erőlködésbe,hogy rájöjjek ki a faszom volt az a Dán Márínyó és milyen nemzetiségű lehetett, és miért nem hallottam róla ha ekkora spíler volt :'D

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Még egy szempont aztán igyekszem befejezni 😊: Messi VB győzelme igazából csak azért "kell annyira" (azon túl, hogy persze személyesen örülne neki), hogy talán elhallgattatná azokat a kik még a mennyeiben sem léptek pályára egy percet sem.

Egyébkén meg. Dan Marino milyen sokszor nyert SB-t vagy Jim Kelly.... mégsem kérdőjelezi meg senki a nagyságukat, hogy ott vannak a top 10-15ben. S senki nem mondja, hogy mondjuk, Doug Williams vagy épp Nick Foles jobb irányító lenne náluk (akár mennyire is szeretem Fülest) vagy Joe Flakon.

Maradona meg maradfon csak csöndbe, mondjuk a mai VAR technikával nem nyerne lókukit sem 😊, nem ,hogy VB aranyat.
dande
de ez a duma hogy nem nyert VBt... basszus ez egy 4 évenkénti esemény. egy játékosnak van esélyre rá négyszer hogy megnyerje, és sose volt top5 esélyes. (Döntőig amúgy eljutottak Messiék az is rohadtnagy dolog.)
Ez nem olyandolog mintha nem nyert volna BL-t, amire van esélye minden évben, kb 15ször. VB-t max 4szer a pályafutás alatt.
Ha megnyered felérsz a csúcsra, a VB a csúcs, de az hogy valaki nem nyerte meg egy dekával nem lesz rosszabb focista.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy szempont aztán igyekszem befejezni 😊: Messi VB győzelme igazából csak azért "kell annyira" (azon túl, hogy persze személyesen örülne neki), hogy talán elhallgattatná azokat a kik még a mennyeiben sem léptek pályára egy percet sem.

Egyébkén meg: Dan Marino milyen sokszor nyert SB-t vagy Jim Kelly.... mégsem kérdőjelezi meg senki a nagyságukat, hogy ott vannak a top 10-15ben. S senki nem mondja, hogy mondjuk, Doug Williams vagy épp Nick Foles jobb irányító lenne náluk (akár mennyire is szeretem Fülest) vagy Joe Flakon. (ne mondjátok nekem, hogy más sportág, a szitu hasonló 😉 😛)

Maradona meg maradfon csak csöndbe, mondjuk a mai VAR technikával nem nyerne lókukit sem 😊, nem ,hogy VB aranyat.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
gyerekek, ez a Messi-vita teljesen parttalan.

kell az eredmény, a tudjukki bal felkarján meg ott virít az a kiszabott takonyzöld karszalag, hogy ő a csapatkapitány vagy mi.

akár rá épül a játék, akár nem, nem teheti meg, hogy sétálgat a pályán. vissza kell mennie, kérnie kell a labdát, kaparni kell, csúszni-mászni, mert nem lehet úgy vezetni a többieket, hogy közben azt látják rajtad, hogy nem adsz 110 százalékot.
a karszalag miatt nem teheted meg.