Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 470
A city of lies-t jol eltuntettek pedig Johnny Deep es Forest Whitaker. Fel eve vmi olasz valtozatt terjegett a youtube-on.
A hiteles wikirol:
"The first trailer for the film, originally titled LAbyrinth, was released on May 21, 2018, which would have been The Notorious B.I.G.'s 46th birthday.[14] Following the merger between Open Road Films and IM Global to form Global Road Entertainment, the film was retitled City of Lies and given a release date of September 7, 2018, 22 years after the Tupac Shakur Las Vegas shooting.[15][16] However, in August 2018, the film was pulled from the schedule reportedly due to an ongoing lawsuit involving Depp and the film's location manager; no replacement date was announced.[17] Later that same month, on August 23, 2018, reports surfaced that Depp's legal trouble was used as a scapegoat, and the film in fact may be being suppressed by the Los Angeles Police Department, who is implicated in the film, or other various players who do not want the film released.[18] On August 29, 2018, another lawsuit was filed by Bank Leumi for owed millions of unpaid guarantees caused by pulling the film from release.[19]

However, in Italy City of Lies received its premiere when it was screened, out of competition, at the Noir in Festival as the closing film of the event [20][21] before it gets a limited release on January 10, 2019."

 www.youtube.com/watch?v=_oIgOc2YEPY
ZoliMP
Na eeeeez mocskosul érdekel. De nincs hozzá angol felirat sem. Nem, hogy magyar. 😕
kristóf17
Nem hiszem, hogy lesz hozza. Szerintem ez "reteg" film a szineszek ellenere is.
ZoliMP
Egy angolt azért elfogadnék. 😕
kristóf17
Na tegnap megnezten.Olasz kiadas volt szoval a feliratok mint pl 96 marcius olaszul voltak.
Angol feliratozas nem volt hozza.

A film milyen volt?
Mivel lattam az unsolved sorozatot nem adott tul sokat az eddigi " tudasomhoz"
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
A city of lies-t jol eltuntettek pedig Johnny Deep es Forest Whitaker. Fel eve vmi olasz valtozatt terjegett a youtube-on.
A hiteles wikirol:
"The first trailer for the film, originally titled LAbyrinth, was released on May 21, 2018, which would have been The Notorious B.I.G.'s 46th birthday.[14] Following the merger between Open Road Films and IM Global to form Global Road Entertainment, the film was retitled City of Lies and given a release date of September 7, 2018, 22 years after the Tupac Shakur Las Vegas shooting.[15][16] However, in August 2018, the film was pulled from the schedule reportedly due to an ongoing lawsuit involving Depp and the film's location manager; no replacement date was announced.[17] Later that same month, on August 23, 2018, reports surfaced that Depp's legal trouble was used as a scapegoat, and the film in fact may be being suppressed by the Los Angeles Police Department, who is implicated in the film, or other various players who do not want the film released.[18] On August 29, 2018, another lawsuit was filed by Bank Leumi for owed millions of unpaid guarantees caused by pulling the film from release.[19]

However, in Italy City of Lies received its premiere when it was screened, out of competition, at the Noir in Festival as the closing film of the event [20][21] before it gets a limited release on January 10, 2019."

 www.youtube.com/watch?v=_oIgOc2YEPY
ZoliMP
Na eeeeez mocskosul érdekel. De nincs hozzá angol felirat sem. Nem, hogy magyar. 😕
kristóf17
Nem hiszem, hogy lesz hozza. Szerintem ez "reteg" film a szineszek ellenere is.
ZoliMP
Egy angolt azért elfogadnék. 😕
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 470
A city of lies-t jol eltuntettek pedig Johnny Deep es Forest Whitaker. Fel eve vmi olasz valtozatt terjegett a youtube-on.
A hiteles wikirol:
"The first trailer for the film, originally titled LAbyrinth, was released on May 21, 2018, which would have been The Notorious B.I.G.'s 46th birthday.[14] Following the merger between Open Road Films and IM Global to form Global Road Entertainment, the film was retitled City of Lies and given a release date of September 7, 2018, 22 years after the Tupac Shakur Las Vegas shooting.[15][16] However, in August 2018, the film was pulled from the schedule reportedly due to an ongoing lawsuit involving Depp and the film's location manager; no replacement date was announced.[17] Later that same month, on August 23, 2018, reports surfaced that Depp's legal trouble was used as a scapegoat, and the film in fact may be being suppressed by the Los Angeles Police Department, who is implicated in the film, or other various players who do not want the film released.[18] On August 29, 2018, another lawsuit was filed by Bank Leumi for owed millions of unpaid guarantees caused by pulling the film from release.[19]

However, in Italy City of Lies received its premiere when it was screened, out of competition, at the Noir in Festival as the closing film of the event [20][21] before it gets a limited release on January 10, 2019."

 www.youtube.com/watch?v=_oIgOc2YEPY
ZoliMP
Na eeeeez mocskosul érdekel. De nincs hozzá angol felirat sem. Nem, hogy magyar. 😕
kristóf17
Nem hiszem, hogy lesz hozza. Szerintem ez "reteg" film a szineszek ellenere is.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
A city of lies-t jol eltuntettek pedig Johnny Deep es Forest Whitaker. Fel eve vmi olasz valtozatt terjegett a youtube-on.
A hiteles wikirol:
"The first trailer for the film, originally titled LAbyrinth, was released on May 21, 2018, which would have been The Notorious B.I.G.'s 46th birthday.[14] Following the merger between Open Road Films and IM Global to form Global Road Entertainment, the film was retitled City of Lies and given a release date of September 7, 2018, 22 years after the Tupac Shakur Las Vegas shooting.[15][16] However, in August 2018, the film was pulled from the schedule reportedly due to an ongoing lawsuit involving Depp and the film's location manager; no replacement date was announced.[17] Later that same month, on August 23, 2018, reports surfaced that Depp's legal trouble was used as a scapegoat, and the film in fact may be being suppressed by the Los Angeles Police Department, who is implicated in the film, or other various players who do not want the film released.[18] On August 29, 2018, another lawsuit was filed by Bank Leumi for owed millions of unpaid guarantees caused by pulling the film from release.[19]

However, in Italy City of Lies received its premiere when it was screened, out of competition, at the Noir in Festival as the closing film of the event [20][21] before it gets a limited release on January 10, 2019."

 www.youtube.com/watch?v=_oIgOc2YEPY
ZoliMP
Na eeeeez mocskosul érdekel. De nincs hozzá angol felirat sem. Nem, hogy magyar. 😕
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 470
A city of lies-t jol eltuntettek pedig Johnny Deep es Forest Whitaker. Fel eve vmi olasz valtozatt terjegett a youtube-on.
A hiteles wikirol:
"The first trailer for the film, originally titled LAbyrinth, was released on May 21, 2018, which would have been The Notorious B.I.G.'s 46th birthday.[14] Following the merger between Open Road Films and IM Global to form Global Road Entertainment, the film was retitled City of Lies and given a release date of September 7, 2018, 22 years after the Tupac Shakur Las Vegas shooting.[15][16] However, in August 2018, the film was pulled from the schedule reportedly due to an ongoing lawsuit involving Depp and the film's location manager; no replacement date was announced.[17] Later that same month, on August 23, 2018, reports surfaced that Depp's legal trouble was used as a scapegoat, and the film in fact may be being suppressed by the Los Angeles Police Department, who is implicated in the film, or other various players who do not want the film released.[18] On August 29, 2018, another lawsuit was filed by Bank Leumi for owed millions of unpaid guarantees caused by pulling the film from release.[19]

However, in Italy City of Lies received its premiere when it was screened, out of competition, at the Noir in Festival as the closing film of the event [20][21] before it gets a limited release on January 10, 2019."

 www.youtube.com/watch?v=_oIgOc2YEPY

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
 youtu.be/gjz9blQHJbg

Ez?
Janek
Ha ezt is még megtalálod a moziban, semmiképp ne hagyd ki, 2019 talán legjobb filmje


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Az 1917 nagyon tetszett, de a Jojo rabbit valahogy nem fogott meg. My fault.
LoveSobri
milyen meglepő hogy a jojo neked nem tetszett ....
Negritis
Megint a rossz indulat.

Egyáltalán nem a zsidó vonal miatt. Hanem inkább a képzeletbeli barát miatt. Nekem túl sok volt. Meg SJ személye sem lett nagyon kibontva.
Sam Rockwell viszont nagyot játszott, bírom az ürgét.
LoveSobri
nem a zsidó vonalra gondoltam, hanem pont a képzeletbeli barát és hitler miatt
eleve sztem neked nem való Waitit stílusa
tegyél egy próbát a Hunt for the Wilderpeople-lel, de a többi filmje sztem sok neked
Negritis
Na, telibe találtál, a HftW az egyik kedvenc filmem. 5x láttam legalább.
Lehet teszek még egy próbát a Jojo-val, Thx.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Az 1917 nagyon tetszett, de a Jojo rabbit valahogy nem fogott meg. My fault.
LoveSobri
milyen meglepő hogy a jojo neked nem tetszett ....
Negritis
Megint a rossz indulat.

Egyáltalán nem a zsidó vonal miatt. Hanem inkább a képzeletbeli barát miatt. Nekem túl sok volt. Meg SJ személye sem lett nagyon kibontva.
Sam Rockwell viszont nagyot játszott, bírom az ürgét.
LoveSobri
nem a zsidó vonalra gondoltam, hanem pont a képzeletbeli barát és hitler miatt
eleve sztem neked nem való Waitit stílusa
tegyél egy próbát a Hunt for the Wilderpeople-lel, de a többi filmje sztem sok neked

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
 youtu.be/gjz9blQHJbg

Ez?

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Az 1917 nagyon tetszett, de a Jojo rabbit valahogy nem fogott meg. My fault.
LoveSobri
milyen meglepő hogy a jojo neked nem tetszett ....
Negritis
Megint a rossz indulat.

Egyáltalán nem a zsidó vonal miatt. Hanem inkább a képzeletbeli barát miatt. Nekem túl sok volt. Meg SJ személye sem lett nagyon kibontva.
Sam Rockwell viszont nagyot játszott, bírom az ürgét.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Van most moziban nekem való film?
(Nem romantikus, inkább gyötrelem legyen vagy legalább az agyamban legyen sok sok kérdés utána)
Janek
Maximum a Richard Jewell, Eastwood új filmje, ami amúgy nem egy nagy dobás, de azért nézeti magát
r.baggio
uh, hát az Árok nem rossz
én a Jewell, 1917 és Jojo triót akarom jövő héten megnézni
+ ugye hétvégén ha lesz időm akkor Bad Boys, Jumanji

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Az 1917 nagyon tetszett, de a Jojo rabbit valahogy nem fogott meg. My fault.
LoveSobri
milyen meglepő hogy a jojo neked nem tetszett ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Az 1917 nagyon tetszett, de a Jojo rabbit valahogy nem fogott meg. My fault.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No, tényleg jó volt a Knives out 😊

Nem különösebben bírtam eddig Craig-et, de itt baromi jó volt szerintem, zseniálisan hozta a mesterkélt, affektáló detektívet 😆

A végkifejletet persze nem volt túl nehéz kitalálni, de menet közben azért volt egy-két jó csavar.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Van most moziban nekem való film?
(Nem romantikus, inkább gyötrelem legyen vagy legalább az agyamban legyen sok sok kérdés utána)
Janek
Maximum a Richard Jewell, Eastwood új filmje, ami amúgy nem egy nagy dobás, de azért nézeti magát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Van most moziban nekem való film?
(Nem romantikus, inkább gyötrelem legyen vagy legalább az agyamban legyen sok sok kérdés utána)

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Rip Terry Jones...
warr_b
Gyalog galopp, Brian élete...sírva röhögős...
RIP
zemanla

iktriad
meg is nézem őket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rip Terry Jones...
warr_b
Gyalog galopp, Brian élete...sírva röhögős...
RIP
zemanla
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Rip Terry Jones...
warr_b
Gyalog galopp, Brian élete...sírva röhögős...
RIP




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rip Terry Jones...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 329 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 hu.ign.com/budapest-comic-con/55487/feature/most-sokakat-megleptunk-az-biztos-interju-csanda-gergellyel-az-elso-magyar-comic-con-foszervezojevel
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Igen, csak onnan indultuk h standalone filmet kért Greengo, a Broly-film szintén nem igazán ez a kategória szerintem..

De most már kíváncsiságból megnéztem egy évet...
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_animated_feature_films_of_2018

2018-ban volt közel 40 film, ebből 3 vagy 4 standalone..
- Maquia (na ez az egy amit kifelejtettem a listából) + Mirai a két nagy név, a két kisebb meg a Penguin Highway, meg talán az Okko's Inn.

Szóval no comment 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Ez a forex-piramisjáték még létezik?!

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 330 — Cowboys fan
hogy a toszba' lehet flagelni a spameket egy topicban?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudtok ajánlani rendes filmet anime témában az elmúlt 5-6 évből? Olyat ami nem vmi sorozathoz köthető azaz megállja a helyét önálló filmként.

Netflixről meg hirtelen ugrott be, hogy animációs témában ez a sorozat azért nem volt rossz 😊 :
 www.youtube.com/watch?v=wUFwunMKa4E
Greengo
Amit írok, az a japán animékre igaz főleg... többi ázsiai szvsz egyelőre értékelhetetlen (kínaiak próbálkoznak ugyan, de szerintem nem túl jók egyelőre és nem is az én stílusom), franciákat pedig annyira nem ismerem,.. ott vannak gyöngyszemek, van néhány a listámon, de azokat még nem látom a 3-4-5 legnagyobb klasszikuson túl.

1) Kezdem azzal, hogy sorozatból jóval többet tudnék ajánlani, mint filmből... 😊

Rengeteg olyan 12-13 részes sorozat van (20-25 perc egy rész, tehát 4-5 óra össesen), amik nagyon jók és a legjobb animációs filmekhez mérhetőek, ha nem jobbak a szememben.
Feszes a sztori, a karakterek mélyebbek, érdekes módon szebb az animáció is gyakran, mint egy 1.5-2 órás filmnél.

Ebből (is) szívesen írok listát, de most kb első csapásra lenne 30-40 amit mondanék az évtizedből, ha nem több... esetleg műfajjal/tematikával szűkithetnéd.


2) kevés a standalone film, és rengeteg a spinoff - egy már lement sorozathoz gyártanak le/tesznek hozzá 1-1 filmet.

A Liz and the Blue Bird viszonylag jó ilyen szempontból, mert önmagában is megállja a helyét, de alapból az is pl a Hibike Euphonium sorozathoz kapcsolódó side story... és picivel többet ad, ha az ember ismeri a sorozatot.

Pl One Piece / Detective Conan film van kb minden évben több mint 20 éve.. 😀 de itt mondjuk van 900 epizódnyi sorozat mögötte... ami van amikor kell, van amikor nem.
Ráadásul ezeknél gyakran az animáció minősége se az igazi, azok inkább futószalagon jönnek.


3) sajnos a 2015-2019 közti időszak elég gyenge volt filmek terén, Mijazaki, Takahata, Kon nélkül. Sajnos...

Ami nekem igazán bejöttek/azok a nagy nevek, a "usual suspects", és visszamegyek egészen 2013-ig hogy legyen 4-5 név..

Garden of Words / Kotonoha no niwa (a vizualis elmeny miatt)
Wind Rises / Kaze Tachinu
Your Name / Kimi no na wa.
A Silent Voice / Koe no Katachi
+ ha már írtam Yuasát a multkor - The Night is short, walk on girl

PS: kihagytam a két Mamoru Hosoda művet, bár nekem a Mirai annyira pont adta... The Boy and The Beast nem rossz, de én jobban szerettem a korai műveit... és ezek helyett már bőven inkább egy 13 részes sorozatakot javasolnék, két este alatt darálhatóak simán, legrosszabb esetben.

Tudod, hogy nem ezt kérted, de sajnos ez a helyzet.

Igor
elvileg a Broly's dragonball movie sem lett rossz
Negritis
Gyakorlatilag sem. De ugye mar lement par evad az uj Dragon Ball sorozatbol, a Superbol. Az mondjuk irto fos szerintem, mindrnesetre a Brolys movie kapcsolodik hozza, utana jatszodik, ugyhogy nem art elobb lenyomni a sorozat uj reszeit hozza, mert anelkul azert lennenek meglepo dolgok a filmben.
Stez
Szerintem a főszál király a Superben. Persze Dragon Ballos léptékkel, ha már megszoktad hogy 2 részen keresztül csak ütnek egyet. 😀
Toca
Szerintem meg siralmas. Nem az utes hianyzik, hanem az, hogy nincs tortenete, hanem csak bedobtak neked egy elbaszott kamuistenseg utan egy meg kamubb nagytornat, es ennyi. Az elsonel egyaltalan nincs kidolgozva a karakter, mint ahogy a masodiknal Jiren tortenete kuka, kb annyi volt a lenyeg, hogy bepakoltak jo sok kidolgozatlan, brutal erosre krealt karaktert, aztan csepeltek egymas masfel reszig, es nem tortent igazabol semmi. A tornat boven bele lehetett volna vezetni ugymhogy elotte es utana is akadnak jo dolgok, lasd anno a sima dragon ballt, vagy a Zbe a Buu-szalat. De nem focselekmenykent, minden elozmeny es utosztori nelkul. A Supernel nesze semmi, fogd meg jol erzetem volt, ami idohuzas volt, amig elo nem allnak valami utosebb folytatassal.

De ez itt off. Ami on, az az, hogy nekem peldaul pont ezert tetszett az uj Broly film, mert ott azt ereztem, hogy visszaternek az irok a rendes kerekvagasba, raadasul az egesz elokeszitese volt egy olyan folytatasnak, amiben azert akad municio, csak ki kellene majd jol hasznalni. Meg ezzel a filmmel Brolyt is bevezettek rendesen a szeriaba, ezert csinaltak meg ujra, hogy elovehessek ot is most mar barmikor, mert a filmek kb legjobb karaktere volt mindig is.