Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Lehet, hogy egyedul leszek ezzel, de szerintem ez a hype-olt Ford v Ferrari egyaltalan nem egy jo film. Mar megint rament a valosagra halivud, a klisek, a tuldramatizalas, hogy nagyobb hatast erjenek el vele. Marpedig szerintem a kevesebb sokszor tobb. Szamomra az, hogy sok kulcsjelenet, amire kis tulzassal felhuztak a filmet, nem is volt igaz, illetve nem js fedi a valosagot, az egyszeruen elrontja a filmet. Nem csak ezt, mindegyiket. Marpedig a Ford v Ferrari tele es tele van valotlan allitasokkal es tortenesekkel. Es mar megint tipikusan elo kellett adni a jo es a rossz harcat. De azt sem ertem, mit nyomtak az egesz versenyen Ferrarit a sajat kis boxaban, kint sem volt a versenyen. 😆
Stez
engem az jobban zavart hogy elhazudták mi volt 65-ben
sztem amúgy jó film, megtörtént esetre épít
és az öreget azért kellett mutogatni mert épp revansot vettek rajta mert kihasználta őket 😀
Negritis
Csakhogy ez is hazugsag. A Ferrari nem hasznalta ki a Fordot. Komoly targyalasok voltak, es a Ford szimplan nem kinalt eleget, igy nem tudtak megegyezni a fuziorol. Ezert tartom, hogy ez a film nem jo. Mert fontos jelenetek epulnek hazugsagokra es teljesen felrevezetik azt, aki nincs tisztaba a sztorival. Mar megint a hos amerikai ceg a jofiu, akivel kiszurta mocskos masik.

Nem, nem szurt ki. Nem tudtak megallapodni a penzugyrol, amire Ford II bekattant es kiadta a a parancsot, hogy akkor megcsapjak a Ferrarit. Es Ferraei abszolut nem jarogatott mar ki akkor versenyre. De egyebkent meg eleg sokaig lehetne sorolni azokat a pontokat, amik nem valosak, hanem hazugsagok.
Stez
szerintem egy jó autós film
elfogadom hogy nem jó "biopic" mert ferdít

ez olyan amúgy mint a bohemian rhapsody, aminek az egyetlen jó része a zene és malek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet, hogy egyedul leszek ezzel, de szerintem ez a hype-olt Ford v Ferrari egyaltalan nem egy jo film. Mar megint rament a valosagra halivud, a klisek, a tuldramatizalas, hogy nagyobb hatast erjenek el vele. Marpedig szerintem a kevesebb sokszor tobb. Szamomra az, hogy sok kulcsjelenet, amire kis tulzassal felhuztak a filmet, nem is volt igaz, illetve nem js fedi a valosagot, az egyszeruen elrontja a filmet. Nem csak ezt, mindegyiket. Marpedig a Ford v Ferrari tele es tele van valotlan allitasokkal es tortenesekkel. Es mar megint tipikusan elo kellett adni a jo es a rossz harcat. De azt sem ertem, mit nyomtak az egesz versenyen Ferrarit a sajat kis boxaban, kint sem volt a versenyen. 😆
Stez
engem az jobban zavart hogy elhazudták mi volt 65-ben
sztem amúgy jó film, megtörtént esetre épít
és az öreget azért kellett mutogatni mert épp revansot vettek rajta mert kihasználta őket 😀
Negritis
Csakhogy ez is hazugsag. A Ferrari nem hasznalta ki a Fordot. Komoly targyalasok voltak, es a Ford szimplan nem kinalt eleget, igy nem tudtak megegyezni a fuziorol. Ezert tartom, hogy ez a film nem jo. Mert fontos jelenetek epulnek hazugsagokra es teljesen felrevezetik azt, aki nincs tisztaba a sztorival. Mar megint a hos amerikai ceg a jofiu, akivel kiszurta mocskos masik.

Nem, nem szurt ki. Nem tudtak megallapodni a penzugyrol, amire Ford II bekattant es kiadta a a parancsot, hogy akkor megcsapjak a Ferrarit. Es Ferraei abszolut nem jarogatott mar ki akkor versenyre. De egyebkent meg eleg sokaig lehetne sorolni azokat a pontokat, amik nem valosak, hanem hazugsagok.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Lehet, hogy egyedul leszek ezzel, de szerintem ez a hype-olt Ford v Ferrari egyaltalan nem egy jo film. Mar megint rament a valosagra halivud, a klisek, a tuldramatizalas, hogy nagyobb hatast erjenek el vele. Marpedig szerintem a kevesebb sokszor tobb. Szamomra az, hogy sok kulcsjelenet, amire kis tulzassal felhuztak a filmet, nem is volt igaz, illetve nem js fedi a valosagot, az egyszeruen elrontja a filmet. Nem csak ezt, mindegyiket. Marpedig a Ford v Ferrari tele es tele van valotlan allitasokkal es tortenesekkel. Es mar megint tipikusan elo kellett adni a jo es a rossz harcat. De azt sem ertem, mit nyomtak az egesz versenyen Ferrarit a sajat kis boxaban, kint sem volt a versenyen. 😆
Stez
engem az jobban zavart hogy elhazudták mi volt 65-ben
sztem amúgy jó film, megtörtént esetre épít
és az öreget azért kellett mutogatni mert épp revansot vettek rajta mert kihasználta őket 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet, hogy egyedul leszek ezzel, de szerintem ez a hype-olt Ford v Ferrari egyaltalan nem egy jo film. Mar megint rament a valosagra halivud, a klisek, a tuldramatizalas, hogy nagyobb hatast erjenek el vele. Marpedig szerintem a kevesebb sokszor tobb. Szamomra az, hogy sok kulcsjelenet, amire kis tulzassal felhuztak a filmet, nem is volt igaz, illetve nem js fedi a valosagot, az egyszeruen elrontja a filmet. Nem csak ezt, mindegyiket. Marpedig a Ford v Ferrari tele es tele van valotlan allitasokkal es tortenesekkel. Es mar megint tipikusan elo kellett adni a jo es a rossz harcat. De azt sem ertem, mit nyomtak az egesz versenyen Ferrarit a sajat kis boxaban, kint sem volt a versenyen. 😆

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
1917
nekem túl művész filmes volt, és a dráma sem ült eléggé
azért hogy 1snittes jeleneteket felvegyenek beáldoztak jó kameraszögeket ami engem gyorsan el kezdett zavarni
jó film, és igényli a mozit
de nem az új etalon háborús film amit lehet hallani róla
a Dunkirk-nél jobb
Negritis
Egyet nem értek. Mire fel ajnározzák a Dunkirk-öt. Alig bírtam végignézni, szerintem borzalmas... errefel mindenhol olvasom mekkora alkotás. Mi???
LoveSobri
Nolan = überkirály
nekem nagyon nem működött, szánalmasan nyálas a vége
a "mixed timeline" teljesen értelmetlen, anélkül meg ugye nincs Nolan
a zene és a látvány nem rossz
viszont bármennyire is úgy érzed hogy bármikor meghalhat bárki, akit jobban követsz azok körül ott a csítkód plot armor és soha semmi bajuk kb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
1917
nekem túl művész filmes volt, és a dráma sem ült eléggé
azért hogy 1snittes jeleneteket felvegyenek beáldoztak jó kameraszögeket ami engem gyorsan el kezdett zavarni
jó film, és igényli a mozit
de nem az új etalon háborús film amit lehet hallani róla
a Dunkirk-nél jobb
Negritis
Egyet nem értek. Mire fel ajnározzák a Dunkirk-öt. Alig bírtam végignézni, szerintem borzalmas... errefel mindenhol olvasom mekkora alkotás. Mi???
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
1917
nekem túl művész filmes volt, és a dráma sem ült eléggé
azért hogy 1snittes jeleneteket felvegyenek beáldoztak jó kameraszögeket ami engem gyorsan el kezdett zavarni
jó film, és igényli a mozit
de nem az új etalon háborús film amit lehet hallani róla
a Dunkirk-nél jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
A bad boys 3at viszont rendesen elkúrták. Egy jobb forgatókönyv meg egy legalább tisztességes iparos rendező meg egy vágó kellett volna hozzá és akkor jó is lehetett volna. Pedig vannak jó dolgai, a geekek és újra bedobott snittek az előzőekből ülnek, a zene az jó, jól sikerült a régi témákat újra gondolni, az akció jelenetek rendben vannak és smith és lawrence is élvezte a forgatást. Csak sajnos koherens történet és rendezői vízió nélkül nehéz, a jelenetek ad h9c egymásra hányva, totál random dolgok történnek csakhogy továbbrugdossák a cselekményt, botrányos dialógusok, túl sok csöpögősség és inkább több a rossz poén mint a jó. Smih előtérbe tolása meg totál wtf, pont azért működött az első két rész mert a két karakter kiegészítette egymást, folyamat reagáltak egymásra. Csalódott és mérges vagyok mert nem annyira reménytelenül szar mint a die hard 5, egyszerűen hozzá nem értő emberek készítették. Kár érte.
peach
szóval olyan mint a 2? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
A bad boys 3at viszont rendesen elkúrták. Egy jobb forgatókönyv meg egy legalább tisztességes iparos rendező meg egy vágó kellett volna hozzá és akkor jó is lehetett volna. Pedig vannak jó dolgai, a geekek és újra bedobott snittek az előzőekből ülnek, a zene az jó, jól sikerült a régi témákat újra gondolni, az akció jelenetek rendben vannak és smith és lawrence is élvezte a forgatást. Csak sajnos koherens történet és rendezői vízió nélkül nehéz, a jelenetek ad h9c egymásra hányva, totál random dolgok történnek csakhogy továbbrugdossák a cselekményt, botrányos dialógusok, túl sok csöpögősség és inkább több a rossz poén mint a jó. Smih előtérbe tolása meg totál wtf, pont azért működött az első két rész mert a két karakter kiegészítette egymást, folyamat reagáltak egymásra. Csalódott és mérges vagyok mert nem annyira reménytelenül szar mint a die hard 5, egyszerűen hozzá nem értő emberek készítették. Kár érte.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
uh, rég volt ilyen élményem mint a Jojo
bájos, aranyos, brutális, gyönörű, undorító
szívbemarkoló....
van minden, és folyamat váltakozik
nem hiszem hogy van még rendező aki képes egyszerre nevettetni és széttörni a szíved az abszurd groteszk jelenetsorral
| 10 éves kisgyereknek odaadják a kibiztosított gránátot és : "menj ölelj meg valakit szorosan"
felnevetsz majd rájösz hogy mivan és fáj a szíved
|
a trailerekkel ellentétben nem a képzeletbeli baráton hanem egy diktatúra agymosásának hatásáról van szó
a kisrác és Sca Jo brutálisan jó
Sam Rockwell is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Kérlek csak azt a kommentet idézzétek, amire válasz is a hsz...

Ha én most beírom pl., hogy nálam lehet a le mans '66 az év filmje, arra lehetőleg ne frozen2-es zenékkel reagáljatok, köszi
r.baggio
macskák zene jó lesz rá? 😀
amúgy ez a végtelen beágyazás "hibája" én folyamat így járok főleg ha Sobri is előkerül 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Kérlek csak azt a kommentet idézzétek, amire válasz is a hsz...

Ha én most beírom pl., hogy nálam lehet a le mans '66 az év filmje, arra lehetőleg ne frozen2-es zenékkel reagáljatok, köszi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 330 — Cowboys fan
Van most moziban nekem való film?
(Nem romantikus, inkább gyötrelem legyen vagy legalább az agyamban legyen sok sok kérdés utána)
Janek
Maximum a Richard Jewell, Eastwood új filmje, ami amúgy nem egy nagy dobás, de azért nézeti magát
r.baggio
uh, hát az Árok nem rossz
én a Jewell, 1917 és Jojo triót akarom jövő héten megnézni
+ ugye hétvégén ha lesz időm akkor Bad Boys, Jumanji
Negritis
Nekem ugyanez a 6 film van a kövi 10 napra kb, mert basszus mindegyikről csak jót hallok
Chargers LT
holnap Jojo
csütörtök 1917
szombat Frozen 2, Bad Boys
jövő héten Gentlemen és Jewell 😀
Negritis
Frozen 2-t csak akkor nézd meg ha bírod a skandinav eurovíziós dalokat. Több a dal mint a történet.
Heisman Trophy
a szombati program még képlékeny
az elsőt szerettem, a másodikra kiváncsi vagyok

zenés témában a macskáknál nem lehet rosszabb szóval ... 😀
Negritis
igazából csak egy-két dallal van több benne a kelleténél, viszont azoktól meg giccsmusical-érzésed lesz. szerintem egyébként egész nézhető történet, bár nyilván aki egy gyerekeknek szóló mesében is a jellemfejlődést akarja elemezni, az könnyen rábaszhat.
mindent a helyén kell kezelni, na.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Van most moziban nekem való film?
(Nem romantikus, inkább gyötrelem legyen vagy legalább az agyamban legyen sok sok kérdés utána)
Janek
Maximum a Richard Jewell, Eastwood új filmje, ami amúgy nem egy nagy dobás, de azért nézeti magát
r.baggio
uh, hát az Árok nem rossz
én a Jewell, 1917 és Jojo triót akarom jövő héten megnézni
+ ugye hétvégén ha lesz időm akkor Bad Boys, Jumanji
Negritis
Nekem ugyanez a 6 film van a kövi 10 napra kb, mert basszus mindegyikről csak jót hallok
Chargers LT
holnap Jojo
csütörtök 1917
szombat Frozen 2, Bad Boys
jövő héten Gentlemen és Jewell 😀
Negritis
Frozen 2-t csak akkor nézd meg ha bírod a skandinav eurovíziós dalokat. Több a dal mint a történet.
Heisman Trophy
a szombati program még képlékeny
az elsőt szerettem, a másodikra kiváncsi vagyok

zenés témában a macskáknál nem lehet rosszabb szóval ... 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Van most moziban nekem való film?
(Nem romantikus, inkább gyötrelem legyen vagy legalább az agyamban legyen sok sok kérdés utána)
Janek
Maximum a Richard Jewell, Eastwood új filmje, ami amúgy nem egy nagy dobás, de azért nézeti magát
r.baggio
uh, hát az Árok nem rossz
én a Jewell, 1917 és Jojo triót akarom jövő héten megnézni
+ ugye hétvégén ha lesz időm akkor Bad Boys, Jumanji
Negritis
Nekem ugyanez a 6 film van a kövi 10 napra kb, mert basszus mindegyikről csak jót hallok
Chargers LT
holnap Jojo
csütörtök 1917
szombat Frozen 2, Bad Boys
jövő héten Gentlemen és Jewell 😀
Negritis
Frozen 2-t csak akkor nézd meg ha bírod a skandinav eurovíziós dalokat. Több a dal mint a történet.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Bad Boys 3-at imádtam. Kicsit bugyuta a vége, de csak a legvége szinte, viszont nekem nagyon bejött. Kellemes szórakozás volt!! Elvárásaimat teljesítette.
kristóf17
Szerintem te lehetsz az elso, akitol barmi pozitivumot olvasok rola.
Stez
amit hallottam/olvastam róla: bugyuta de szórakoztató akció film
nekem ez elég h akarjam látni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Bad Boys 3-at imádtam. Kicsit bugyuta a vége, de csak a legvége szinte, viszont nekem nagyon bejött. Kellemes szórakozás volt!! Elvárásaimat teljesítette.
kristóf17
Szerintem te lehetsz az elso, akitol barmi pozitivumot olvasok rola.

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Bad Boys 3-at imádtam. Kicsit bugyuta a vége, de csak a legvége szinte, viszont nekem nagyon bejött. Kellemes szórakozás volt!! Elvárásaimat teljesítette.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
The last full measure.

Brutális szereposztás, nagyszerű alkotás.
Ajánlós.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Van most moziban nekem való film?
(Nem romantikus, inkább gyötrelem legyen vagy legalább az agyamban legyen sok sok kérdés utána)
Janek
Maximum a Richard Jewell, Eastwood új filmje, ami amúgy nem egy nagy dobás, de azért nézeti magát
r.baggio
uh, hát az Árok nem rossz
én a Jewell, 1917 és Jojo triót akarom jövő héten megnézni
+ ugye hétvégén ha lesz időm akkor Bad Boys, Jumanji
Negritis
Nekem ugyanez a 6 film van a kövi 10 napra kb, mert basszus mindegyikről csak jót hallok
Chargers LT
holnap Jojo
csütörtök 1917
szombat Frozen 2, Bad Boys
jövő héten Gentlemen és Jewell 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
Van most moziban nekem való film?
(Nem romantikus, inkább gyötrelem legyen vagy legalább az agyamban legyen sok sok kérdés utána)
Janek
Maximum a Richard Jewell, Eastwood új filmje, ami amúgy nem egy nagy dobás, de azért nézeti magát
r.baggio
uh, hát az Árok nem rossz
én a Jewell, 1917 és Jojo triót akarom jövő héten megnézni
+ ugye hétvégén ha lesz időm akkor Bad Boys, Jumanji
Negritis
Nekem ugyanez a 6 film van a kövi 10 napra kb, mert basszus mindegyikről csak jót hallok

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Jumanji Next Level:
szórakoztató folytatás, az előzőhöz nem ér fel
de jó volt meignt látni ezeket a karaktereket
Negritis
röviden: bőrlehúzás
NB2
van elég újítás és csavar hogy ne ez legyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Jumanji Next Level:
szórakoztató folytatás, az előzőhöz nem ér fel
de jó volt meignt látni ezeket a karaktereket
Negritis
röviden: bőrlehúzás
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Jumanji Next Level:
szórakoztató folytatás, az előzőhöz nem ér fel
de jó volt meignt látni ezeket a karaktereket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
 twitter.com/nbcsnl/status/1221305967922569217

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!