NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
kíváncsi lennék olyannak a véleményére akinek tényleg kifejezetten tetszett ez az új SW, meghallgattam az index-es podot, ahol pozitívan értékelték Sixx 9/10-et adott rá, WTF???), mégse hangoznak el olyan mélységű érvek a film mellett, amik engem meg tudnának győzni

kb olyan szinten megy a film dicsérete, mintha egy sportautónál azt hoznánk fel, hogy a bőrülések varrása mennyire tökéletes

én eddig még komoly pozitív kritikát nem olvastam, lehet nem kerestem elég mélyen, mert állítólag a kritikusoknak bejött (legalább is ezt mondták a podban)
ZERO_L
Sixx az a csávó, aki benne van az index F1-es podcastet készítő csapatában? Közülük is, aki:
-Sokszor nem nézi a futamokat.
-Nem ért az egész F1-hez.
-Cserébe minden 2. szava káromkodás.

Imádom a csávót. Legalja.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
kíváncsi lennék olyannak a véleményére akinek tényleg kifejezetten tetszett ez az új SW, meghallgattam az index-es podot, ahol pozitívan értékelték (Sixx 9/10-et adott rá, WTF???), mégse hangoznak el olyan mélységű érvek a film mellett, amik engem meg tudnának győzni

kb olyan szinten megy a film dicsérete, mintha egy sportautónál azt hoznánk fel, hogy a bőrülések varrása mennyire tökéletes

én eddig még komoly pozitív kritikát nem olvastam, lehet nem kerestem elég mélyen, mert állítólag a kritikusoknak bejött (legalább is ezt mondták a podban)
ZERO_L
én szerettem, de nekem az "ewok effect" túl sok volt és az lerántja

 www.youtube.com/watch?v=8qL4lMQQ9IE
Chris Stuckman szerette, az A- elég jó pont nála

Index cikkeket régóta nem nézek, amit a viszkisről írtak az mindennek a legalja volt
az OWs videók is elég régóta mennek folyamatosan lefelé - kb mióta Shirinék kiválltak ... - bár a podcastjüket szeretem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
kíváncsi lennék olyannak a véleményére akinek tényleg kifejezetten tetszett ez az új SW, meghallgattam az index-es podot, ahol pozitívan értékelték (Sixx 9/10-et adott rá, WTF???), mégse hangoznak el olyan mélységű érvek a film mellett, amik engem meg tudnának győzni

kb olyan szinten megy a film dicsérete, mintha egy sportautónál azt hoznánk fel, hogy a bőrülések varrása mennyire tökéletes

én eddig még komoly pozitív kritikát nem olvastam, lehet nem kerestem elég mélyen, mert állítólag a kritikusoknak bejött (legalább is ezt mondták a podban)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
nekem az SW problémáim kb kimerülnek a merchendizing cukiságokban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
 www.youtube.com/watch?v=mbfvWbxSmPQ


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
SW új részhez
| Nekem az volt a WTF, hogy oké, hogy Kylo-t képezte ugye Luke és Snoke is, de Rey esetében what? Magától megtanul mindent és úgy a kisujjából tud mindent és Kylo-val egy szinten van már? |
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
megvolt a SW, háááát

| kezdjük ott, hogy a film előtt mindent kerültem még a trailereket is, így minden új volt számomra
pozitívum:
-a képi világ nagyon ott volt a szeren, jól nézett ki minden, nem tudom ez a XXI. században egy blockbusternél még pozitív kategória vagy alapkövetelmény
-Luke karakterét jól megírták, tetszett mennyire elege van a világból és nem két szép szó után rögtön pattan Rey-nek segíteni, az a fénykard elhajítás a múltkori nagy katartikus befejezés után, priceless volt
-legalább értelmes választ/történetet kaptunk Kylo Ren pálfordulásának, de mondjuk azt még mindig nem tudjuk Snoke, hogyan férkőzött a közelébe
-Yoda jelenléte marha jó volt, nem lógott ki, hozta azt a régi/eredeti Yodát, nem is volt sok belőle pont elég
-Luke vs Kylo részben hogy SW-n belül reálisra csinálták meg, ha már nem lett epic fight belőle
-annak örültem, hogy Kylo Ren-t nem sikerült visszacsábítani a fényre és nagyon remélem ez nem is fog összejönni, az viszont baromira nem tetszett hogy a maszkjától megszabadították, mert azzal volt igazi badass, Adam Driver fizimiskájában nincsen semmi félelmetes, inkább tűnik egy nagyra nőtt emosnak

negatívum:
-BMEG NEM VOLT EPIC BATTLE, ezt mégis hogy gondolták? se fénykarddal, hagyjuk azt a Kylo-Rey co-opot a botok ellen, se légi csata, ezek meg főleg egyoldalú levadászások voltak
-Leia repül az űrben, ez most komoly, ezzel mit akartak, hogy benne is ott van az Erő, mi szükség volt erre?
-szőrös kis állatok aranyosak, viccesek, egyszer vagy kétszer de nem ötször-hatszor, tudom hogy merchandising, de lehetne ezt kulturáltabb formában is
-sajnálom, hogy az univerzum se bővült eléggé, egy új helyet ismertünk meg, plusz pár extra élőlényt és kb ennyi, édes kevés
-Fin-ék sidequest-jét nem is értem, fogytán az üzemanyag, de ha kioldják a követő rendszert akkor a minimális energiával tudnak hiperűrugrást végrehajtani, akkor mégse kell hozzá az egész tank? wtf? arról már ne is beszéljünk, hogy ők a cirkálóról csak úgy lecsatlakoznak, ja tudom ők is álcázva léptek le... pfff
-Snoke jelenet totál kiégetős, ennyire bénán megrendezni a halálát ez mégis mi a szar volt, meg se láthattuk mennyire badass minimális elmetrükkön kívül
meg egyébként is, csak engem érdekel mégis ki a tököm ez a Snoke és hogyan lett ő "hirtelen" a főmufti????
-Cpt Phasma-t is minek kellett megölni és az is messze volt egy epic harctól, Ren és a csicskása mellett maradt még valaki említésre méltó a sötét oldalon?
-Rey származása, amit felfújnak hatalmas dolognak másfél filmen át majd bedobják, hogy iszákos senkik a szülei, ez most megint mi, ennyire semmibe veszik a rajongókat?
-most a hülye beszólásokra(poénokra?) nem térnék ki, nagyon zavaró volt ("te kis butus"), pl a faltörőkos ágyún már többen hangosan felnevettek a moziban
-Luke halála még egy nagy fekete pont, tőle azért vártam volna vmi komolyabb mutatványt, ha már újra kalibrálta magában az Erőt, nem volt rossz a hologram de teljes valójában egy utolsó fightot megérdemelt volna (mondjuk nem olyat mint anno Yoda-é volt Dooku ellen)
most akkor a három tanítással le van tudva Rey felkészítése mert "a kudarc a legjobb tanító", furcsa egy történet vezetés, akkor ezek után jönnek a selfmade Jedik?


most hirtelen ennyi, összességében elég minimalista filmnek érződik van benne pár jó, vicces gag amire érdemes visszagondolni, de nincs meg benne A nagy jelenet, amiért többször vissza kellene nézni, emellett tele van wtf megoldásokkal
egyszer nézős film, ami elég komoly kritika egy SW brandtől

|

UI.: csak nekem volt furcsa Luke szinkronja, egy megöregedett, megkeseredett vénembernek egy kellemes 30-40-es közeli hangja volt, nem lehetett átérezni rajta a "világfájdalmát", nagyon zavaró volt
ZERO_L
Luke yoda általi kiképzése sem volt hosszabb.
Ha meg nem stohl a szinkron azon menne a hőbörgés.
peach
|
Nekem a Luke hologramos csata elég jó volt és a botok ellen is menő volt.
Nem tudom milyen epic battlet akartál, de Kylo és Rey összecsapása a vége lesz, ha meg Luke-ot leveri a kis emos, mindenki azon pattogna, hogy ObiWan koppintás...
Leia végülis Vader gyerek, de azért kicsit túltolták
Snoke és Phasma részen egyetértek mindkettő gagyin múlt ki, kifejtetlen két szálat vágtak így el.
Rey szülei, szerintem ott még lesz fordulat, de nem kell minden ott ellőni.
Tanítástól nem kellett sokat várni, Reyben már megvolt az erő, őt inkább csak bepozicionálta Luke.
Viszont a halála az tényleg furcsa volt, hologrammos átcseszés után, meg hogy még találkoznak és utána meghal...
Mondjuk, így majd megjelenthet Reynek legalább szorult helyzetben 😀
|
Toca
| epic fight-on nem sorsdöntő összecsapást értek, hanem hogy látványos, izgalmas harc legyen két fontos karakter között, amikor a botokat lenyomják Rey-vel az számomra csak töltelék
nyilván Rey vs Ren csatára akarják felhúzni a harmadik részt, ezért ezt nem is vártam, de megnéztem volna egy Luke vs Kylo Ren ütközetet ahol komoly dolgok nem történnek, értem ez alatt, hogy nem hall meg senki, de mégis megmutatkozik a két karakter mennyi erővel bír
Ren-t pl baromi nehéz megítélni milyen szinten van, múltkori filmben egy totál kezdő azonos szintre került vele, most meg elmetrükkel megöli a Nagy Vezért, ez azért elég ellentmondásos
|



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 500
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Annyira durva? Azt olvastam hogy az egész film egy undormány és hogy Noé egy beteg állat.
JC6
Én úgy mondanám, hogy ha nem látszódna arrol ahonnan/amilyen szögből veszi a kamera hogy ez egy megrendezett filmes jelentet, simán elhinném hogy egy valós erőszak felvételét nézem végig.
Cowboykarcsi90
És a porral oltós jelenet sem gyenge igaz csak addig amíg abba az átkozott aluljáróba nem érkezik a történet
Janek
Az aluljárós részben még az durva és fájóan életszagú | amikor látszik, hogy a háttérben valaki arra jár és konkréten semmit sem tesz, hanem inkább gyorsan lelép, mert nem az ő dolga/gondja és neki így biztonságosabb. |

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
megvolt a SW, háááát

| kezdjük ott, hogy a film előtt mindent kerültem még a trailereket is, így minden új volt számomra
pozitívum:
-a képi világ nagyon ott volt a szeren, jól nézett ki minden, nem tudom ez a XXI. században egy blockbusternél még pozitív kategória vagy alapkövetelmény
-Luke karakterét jól megírták, tetszett mennyire elege van a világból és nem két szép szó után rögtön pattan Rey-nek segíteni, az a fénykard elhajítás a múltkori nagy katartikus befejezés után, priceless volt
-legalább értelmes választ/történetet kaptunk Kylo Ren pálfordulásának, de mondjuk azt még mindig nem tudjuk Snoke, hogyan férkőzött a közelébe
-Yoda jelenléte marha jó volt, nem lógott ki, hozta azt a régi/eredeti Yodát, nem is volt sok belőle pont elég
-Luke vs Kylo részben hogy SW-n belül reálisra csinálták meg, ha már nem lett epic fight belőle
-annak örültem, hogy Kylo Ren-t nem sikerült visszacsábítani a fényre és nagyon remélem ez nem is fog összejönni, az viszont baromira nem tetszett hogy a maszkjától megszabadították, mert azzal volt igazi badass, Adam Driver fizimiskájában nincsen semmi félelmetes, inkább tűnik egy nagyra nőtt emosnak

negatívum:
-BMEG NEM VOLT EPIC BATTLE, ezt mégis hogy gondolták? se fénykarddal, hagyjuk azt a Kylo-Rey co-opot a botok ellen, se légi csata, ezek meg főleg egyoldalú levadászások voltak
-Leia repül az űrben, ez most komoly, ezzel mit akartak, hogy benne is ott van az Erő, mi szükség volt erre?
-szőrös kis állatok aranyosak, viccesek, egyszer vagy kétszer de nem ötször-hatszor, tudom hogy merchandising, de lehetne ezt kulturáltabb formában is
-sajnálom, hogy az univerzum se bővült eléggé, egy új helyet ismertünk meg, plusz pár extra élőlényt és kb ennyi, édes kevés
-Fin-ék sidequest-jét nem is értem, fogytán az üzemanyag, de ha kioldják a követő rendszert akkor a minimális energiával tudnak hiperűrugrást végrehajtani, akkor mégse kell hozzá az egész tank? wtf? arról már ne is beszéljünk, hogy ők a cirkálóról csak úgy lecsatlakoznak, ja tudom ők is álcázva léptek le... pfff
-Snoke jelenet totál kiégetős, ennyire bénán megrendezni a halálát ez mégis mi a szar volt, meg se láthattuk mennyire badass minimális elmetrükkön kívül
meg egyébként is, csak engem érdekel mégis ki a tököm ez a Snoke és hogyan lett ő "hirtelen" a főmufti????
-Cpt Phasma-t is minek kellett megölni és az is messze volt egy epic harctól, Ren és a csicskása mellett maradt még valaki említésre méltó a sötét oldalon?
-Rey származása, amit felfújnak hatalmas dolognak másfél filmen át majd bedobják, hogy iszákos senkik a szülei, ez most megint mi, ennyire semmibe veszik a rajongókat?
-most a hülye beszólásokra(poénokra?) nem térnék ki, nagyon zavaró volt ("te kis butus"), pl a faltörőkos ágyún már többen hangosan felnevettek a moziban
-Luke halála még egy nagy fekete pont, tőle azért vártam volna vmi komolyabb mutatványt, ha már újra kalibrálta magában az Erőt, nem volt rossz a hologram de teljes valójában egy utolsó fightot megérdemelt volna (mondjuk nem olyat mint anno Yoda-é volt Dooku ellen)
most akkor a három tanítással le van tudva Rey felkészítése mert "a kudarc a legjobb tanító", furcsa egy történet vezetés, akkor ezek után jönnek a selfmade Jedik?


most hirtelen ennyi, összességében elég minimalista filmnek érződik van benne pár jó, vicces gag amire érdemes visszagondolni, de nincs meg benne A nagy jelenet, amiért többször vissza kellene nézni, emellett tele van wtf megoldásokkal
egyszer nézős film, ami elég komoly kritika egy SW brandtől

|

UI.: csak nekem volt furcsa Luke szinkronja, egy megöregedett, megkeseredett vénembernek egy kellemes 30-40-es közeli hangja volt, nem lehetett átérezni rajta a "világfájdalmát", nagyon zavaró volt
ZERO_L
Luke yoda általi kiképzése sem volt hosszabb.
Ha meg nem stohl a szinkron azon menne a hőbörgés.
peach
|
Nekem a Luke hologramos csata elég jó volt és a botok ellen is menő volt.
Nem tudom milyen epic battlet akartál, de Kylo és Rey összecsapása a vége lesz, ha meg Luke-ot leveri a kis emos, mindenki azon pattogna, hogy ObiWan koppintás...
Leia végülis Vader gyerek, de azért kicsit túltolták
Snoke és Phasma részen egyetértek mindkettő gagyin múlt ki, kifejtetlen két szálat vágtak így el.
Rey szülei, szerintem ott még lesz fordulat, de nem kell minden ott ellőni.
Tanítástól nem kellett sokat várni, Reyben már megvolt az erő, őt inkább csak bepozicionálta Luke.
Viszont a halála az tényleg furcsa volt, hologrammos átcseszés után, meg hogy még találkoznak és utána meghal...
Mondjuk, így majd megjelenthet Reynek legalább szorult helyzetben 😀
|
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
megvolt a SW, háááát

| kezdjük ott, hogy a film előtt mindent kerültem még a trailereket is, így minden új volt számomra
pozitívum:
-a képi világ nagyon ott volt a szeren, jól nézett ki minden, nem tudom ez a XXI. században egy blockbusternél még pozitív kategória vagy alapkövetelmény
-Luke karakterét jól megírták, tetszett mennyire elege van a világból és nem két szép szó után rögtön pattan Rey-nek segíteni, az a fénykard elhajítás a múltkori nagy katartikus befejezés után, priceless volt
-legalább értelmes választ/történetet kaptunk Kylo Ren pálfordulásának, de mondjuk azt még mindig nem tudjuk Snoke, hogyan férkőzött a közelébe
-Yoda jelenléte marha jó volt, nem lógott ki, hozta azt a régi/eredeti Yodát, nem is volt sok belőle pont elég
-Luke vs Kylo részben hogy SW-n belül reálisra csinálták meg, ha már nem lett epic fight belőle
-annak örültem, hogy Kylo Ren-t nem sikerült visszacsábítani a fényre és nagyon remélem ez nem is fog összejönni, az viszont baromira nem tetszett hogy a maszkjától megszabadították, mert azzal volt igazi badass, Adam Driver fizimiskájában nincsen semmi félelmetes, inkább tűnik egy nagyra nőtt emosnak

negatívum:
-BMEG NEM VOLT EPIC BATTLE, ezt mégis hogy gondolták? se fénykarddal, hagyjuk azt a Kylo-Rey co-opot a botok ellen, se légi csata, ezek meg főleg egyoldalú levadászások voltak
-Leia repül az űrben, ez most komoly, ezzel mit akartak, hogy benne is ott van az Erő, mi szükség volt erre?
-szőrös kis állatok aranyosak, viccesek, egyszer vagy kétszer de nem ötször-hatszor, tudom hogy merchandising, de lehetne ezt kulturáltabb formában is
-sajnálom, hogy az univerzum se bővült eléggé, egy új helyet ismertünk meg, plusz pár extra élőlényt és kb ennyi, édes kevés
-Fin-ék sidequest-jét nem is értem, fogytán az üzemanyag, de ha kioldják a követő rendszert akkor a minimális energiával tudnak hiperűrugrást végrehajtani, akkor mégse kell hozzá az egész tank? wtf? arról már ne is beszéljünk, hogy ők a cirkálóról csak úgy lecsatlakoznak, ja tudom ők is álcázva léptek le... pfff
-Snoke jelenet totál kiégetős, ennyire bénán megrendezni a halálát ez mégis mi a szar volt, meg se láthattuk mennyire badass minimális elmetrükkön kívül
meg egyébként is, csak engem érdekel mégis ki a tököm ez a Snoke és hogyan lett ő "hirtelen" a főmufti????
-Cpt Phasma-t is minek kellett megölni és az is messze volt egy epic harctól, Ren és a csicskása mellett maradt még valaki említésre méltó a sötét oldalon?
-Rey származása, amit felfújnak hatalmas dolognak másfél filmen át majd bedobják, hogy iszákos senkik a szülei, ez most megint mi, ennyire semmibe veszik a rajongókat?
-most a hülye beszólásokra(poénokra?) nem térnék ki, nagyon zavaró volt ("te kis butus"), pl a faltörőkos ágyún már többen hangosan felnevettek a moziban
-Luke halála még egy nagy fekete pont, tőle azért vártam volna vmi komolyabb mutatványt, ha már újra kalibrálta magában az Erőt, nem volt rossz a hologram de teljes valójában egy utolsó fightot megérdemelt volna (mondjuk nem olyat mint anno Yoda-é volt Dooku ellen)
most akkor a három tanítással le van tudva Rey felkészítése mert "a kudarc a legjobb tanító", furcsa egy történet vezetés, akkor ezek után jönnek a selfmade Jedik?


most hirtelen ennyi, összességében elég minimalista filmnek érződik van benne pár jó, vicces gag amire érdemes visszagondolni, de nincs meg benne A nagy jelenet, amiért többször vissza kellene nézni, emellett tele van wtf megoldásokkal
egyszer nézős film, ami elég komoly kritika egy SW brandtől

|

UI.: csak nekem volt furcsa Luke szinkronja, egy megöregedett, megkeseredett vénembernek egy kellemes 30-40-es közeli hangja volt, nem lehetett átérezni rajta a "világfájdalmát", nagyon zavaró volt
ZERO_L
Luke yoda általi kiképzése sem volt hosszabb.
Ha meg nem stohl a szinkron azon menne a hőbörgés.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
megvolt a SW, háááát

| kezdjük ott, hogy a film előtt mindent kerültem még a trailereket is, így minden új volt számomra
pozitívum:
-a képi világ nagyon ott volt a szeren, jól nézett ki minden, nem tudom ez a XXI. században egy blockbusternél még pozitív kategória vagy alapkövetelmény
-Luke karakterét jól megírták, tetszett mennyire elege van a világból és nem két szép szó után rögtön pattan Rey-nek segíteni, az a fénykard elhajítás a múltkori nagy katartikus befejezés után, priceless volt
-legalább értelmes választ/történetet kaptunk Kylo Ren pálfordulásának, de mondjuk azt még mindig nem tudjuk Snoke, hogyan férkőzött a közelébe
-Yoda jelenléte marha jó volt, nem lógott ki, hozta azt a régi/eredeti Yodát, nem is volt sok belőle pont elég
-Luke vs Kylo részben hogy SW-n belül reálisra csinálták meg, ha már nem lett epic fight belőle
-annak örültem, hogy Kylo Ren-t nem sikerült visszacsábítani a fényre és nagyon remélem ez nem is fog összejönni, az viszont baromira nem tetszett hogy a maszkjától megszabadították, mert azzal volt igazi badass, Adam Driver fizimiskájában nincsen semmi félelmetes, inkább tűnik egy nagyra nőtt emosnak

negatívum:
-BMEG NEM VOLT EPIC BATTLE, ezt mégis hogy gondolták? se fénykarddal, hagyjuk azt a Kylo-Rey co-opot a botok ellen, se légi csata, ezek meg főleg egyoldalú levadászások voltak
-Leia repül az űrben, ez most komoly, ezzel mit akartak, hogy benne is ott van az Erő, mi szükség volt erre?
-szőrös kis állatok aranyosak, viccesek, egyszer vagy kétszer de nem ötször-hatszor, tudom hogy merchandising, de lehetne ezt kulturáltabb formában is
-sajnálom, hogy az univerzum se bővült eléggé, egy új helyet ismertünk meg, plusz pár extra élőlényt és kb ennyi, édes kevés
-Fin-ék sidequest-jét nem is értem, fogytán az üzemanyag, de ha kioldják a követő rendszert akkor a minimális energiával tudnak hiperűrugrást végrehajtani, akkor mégse kell hozzá az egész tank? wtf? arról már ne is beszéljünk, hogy ők a cirkálóról csak úgy lecsatlakoznak, ja tudom ők is álcázva léptek le... pfff
-Snoke jelenet totál kiégetős, ennyire bénán megrendezni a halálát ez mégis mi a szar volt, meg se láthattuk mennyire badass minimális elmetrükkön kívül
meg egyébként is, csak engem érdekel mégis ki a tököm ez a Snoke és hogyan lett ő "hirtelen" a főmufti????
-Cpt Phasma-t is minek kellett megölni és az is messze volt egy epic harctól, Ren és a csicskása mellett maradt még valaki említésre méltó a sötét oldalon?
-Rey származása, amit felfújnak hatalmas dolognak másfél filmen át majd bedobják, hogy iszákos senkik a szülei, ez most megint mi, ennyire semmibe veszik a rajongókat?
-most a hülye beszólásokra(poénokra?) nem térnék ki, nagyon zavaró volt ("te kis butus"), pl a faltörőkos ágyún már többen hangosan felnevettek a moziban
-Luke halála még egy nagy fekete pont, tőle azért vártam volna vmi komolyabb mutatványt, ha már újra kalibrálta magában az Erőt, nem volt rossz a hologram de teljes valójában egy utolsó fightot megérdemelt volna (mondjuk nem olyat mint anno Yoda-é volt Dooku ellen)
most akkor a három tanítással le van tudva Rey felkészítése mert "a kudarc a legjobb tanító", furcsa egy történet vezetés, akkor ezek után jönnek a selfmade Jedik?


most hirtelen ennyi, összességében elég minimalista filmnek érződik van benne pár jó, vicces gag amire érdemes visszagondolni, de nincs meg benne A nagy jelenet, amiért többször vissza kellene nézni, emellett tele van wtf megoldásokkal
egyszer nézős film, ami elég komoly kritika egy SW brandtől

|

UI.: csak nekem volt furcsa Luke szinkronja, egy megöregedett, megkeseredett vénembernek egy kellemes 30-40-es közeli hangja volt, nem lehetett átérezni rajta a "világfájdalmát", nagyon zavaró volt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát ez a SW rész inkább kiábrándító volt mint jó.
| Leia repül az űrben félholtan; a sötét vezér belelát a fejekbe de azt nem látja, hogy egy elfordított fénykarddal meg akarják ölni; a másik vicc, hogy így meg is lehet ölni; és miközben őt épp megölik a full sereg két betolakodóval van elfoglalva;
mi a tökömnek kellett egyedül a hajón maradnia a Leia helyett kinevezett ideiglenes vezérnek tán fogni kellett a kormányt?; faltörő kossal betörik a hatalmas fém kaput úgy, hogy az nem kilyukad hanem alul kinyílik; a rókák ottmaradnak velük egy csomó ideig majd amikor rájönnek -mert miért is ne tudnák ezt-,hogy eldőlt a csata akkor kimennek hátul stb
|
Hirtelen csak ezek jutnak eszembe. Nagyon csalódott vagyok, ez nagyon gyenge lett.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 741
Esélylesők, ha vlk szereti az európai filmeket 😊
 www.imdb.com/title/tt2465578/
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jack London kedvelőknek


több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
SW

Nem volt rossz, értem mit szeretne a Disney ettől, jól is csinálják más kérdés hogy ahogy távolodunk az eredeti triliogiától és szereplőktől úgy távolodok én is az univerzumtól. Ez az én hibám, de helyettem lesznek új rajongók akiket most kap el a megfelelő korban. Ezek a részek már nekik készülnek és ők szerintem maximálisan elégedettek. | Annak azért örülök hogy Luke odabaszott egy erőset a végén és méltó módon távozott a történetből |
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 967 — no es importante
neked ajánlott film akkor:


baggio
Ez az a film amivel már hónapok óta szemezek. Javier Bardem miatt kötelezőnek érzem, ellenben Jennifer Lawrence nagyon is taszít. Mindig a "na majd holnap ráveszem magam" érzés van bennem. Megéri ? A nyomasztó filmekkel egyáltalán nincs bajom, sőt kifejezetten szeretem őket, barátnőm viszont már kevésbé, így úgy sejtem, hogy ez nem egy klasszik összebújós film. Mondjuk úgy őszintén nem is nézünk olyan filmeket 😀 😀
Drip
Bardem napjaink talán legjobb színésze, de Lawrence is élete alakítását hozza, Kristen Stewarthoz hasonlóan bizonyítva, hogy nem véletlenül vannak ott, ahol. Ha Aronofsky-tól A forrás nem kergetett az őrületbe (az allegorikus "cselekmény" nyomán), akkor és csak akkor érdemes ennek is egy esélyt adni, ideális esetben óriási filmélmény, amúgy tömény szenvedés

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
neked ajánlott film akkor:


baggio
Ez az a film amivel már hónapok óta szemezek. Javier Bardem miatt kötelezőnek érzem, ellenben Jennifer Lawrence nagyon is taszít. Mindig a "na majd holnap ráveszem magam" érzés van bennem. Megéri ? A nyomasztó filmekkel egyáltalán nincs bajom, sőt kifejezetten szeretem őket, barátnőm viszont már kevésbé, így úgy sejtem, hogy ez nem egy klasszik összebújós film. Mondjuk úgy őszintén nem is nézünk olyan filmeket 😀 😀

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
ha már Monica Bellucci, akkor ezerszer inkább a Maléna
baggio
ha már Monica Bellucci, akkor mellek 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
JJ, figyelj.... lehet jót akartál HGY-s lelkemnek ezekkel a bibliai utalásokkal, de basszus, nem tudok aludni. Borzalmas ez a film, borzalmas... nincs rá szó...
JC6
feltételeztem, hogy a Brimstone-ra ráemelve nem fogod tényleg megnézni a még annál is hangsúlyozottan durvább filmet 😀 a kőkemény valláskritikát ezért nem is említettem
baggio
tudom, hogy te kedveled a művészfilmeket, meg nagy fan vagy, de ehhez 1. tényleg gyomor kell, 2. nincs szükségem rá 😀 de ez az én hibám, persze.
egy kicsit most offolom a filmeket, sokk volt.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
De arra mi a mentség hogy olyan jeleneteket hagynak bent ami annyira közhelyes giccs hogy nézni kínos? Tényleg egy dollárral kevesebbet lehetne nyerészkedni ha nem hangzana el hogy a szeretet mindennél fontosabb?
Én kis butus hogy még a film közben is reménykedtem hogy sikerül újat mutatni. Mentségemre szóljon voltak arra utaló jelek hogy az új trilógia komplexebb és ezáltal igazabb akar lenni mint az eredeti.
Geeri
Nem értek egyet, mert a jedi misztikum és rey és ren csillagos ötösre fel van építve. Nekem a többivel van a gondom. Lehet ha újra nézem pár hónap múlva már az sem lesz 😀
peach
Szépen fel lett építve, azért is reménykedtem hogy végre ebből kiindulva a konfliktusok alapja nem az lesz mint eddig már 8-szor.
Geeri
Na a szeretettől én is kibuktam, reménykedtem, hogy nem mondja ki...és kimondta...de szerencsére rögtön el lehetett engedni a dolgot az események miatt.
Peachnek igaza van, én is hasonlóra reflektáltam korábban, hogy a Jedi "dolgok" új szintre/más szintre is emelkednek a filmben, aminek én örültem.
Pont ezért nem teljesen igaz, hogy nem mutat újat, sőt, nem csak ebben. Rey, Kylo Ren, Snooke hármasának története is teljesen új eseményekkel valósul meg...( | Dooku gróf, vagy Vader fejében meg sem fordult hasonló | ) És ekkor kap | Kylo Ren vívódó | karaktere tiszta képet és irányt. Az más kérdés, amit szintén korábban írtam, nekem lehetett volna sötétebb ezután, vagy ridegebb, érzelemmentesebb.
A konfliktusok alapja minden más történetben lehetne újabb, más, stb...de ez a SW. Itt a jedik vs sötét oldal, sithek...lázadók vs birodalmiak vannak, és ez így van jól.
Én (sajnos) a tököm 3D-ben tudtam csak megnézni időpont gondok miatt elsőnek, de hamarosan 2D-be is beülök, és tudok majd másra is figyelni szerintem.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A Disneynek még elnézem hogy a profitot olyan jelenetekkel és szereplőkkel próbálják feltornázni amihez képest Jar Jar kutyafasza. De arra mi a mentség hogy olyan jeleneteket hagynak bent ami annyira közhelyes giccs hogy nézni kínos? Tényleg egy dollárral kevesebbet lehetne nyerészkedni ha nem hangzana el hogy a szeretet mindennél fontosabb?
Én kis butus hogy még a film közben is reménykedtem hogy sikerül újat mutatni. Mentségemre szóljon voltak arra utaló jelek hogy az új trilógia komplexebb és ezáltal igazabb akar lenni mint az eredeti. Ez nem így történt, és amíg az eredeti filmekre nem lehet a meseszerűségért haragudni mert nem akartak többek lenni, addig ez az új több akar lenni és a nagy igyekezetben el is hasal. Pedig lett volna lehetőség ebben a sztoriban, el mérték indítani, de gyávák voltak befejezni. Így aztán egy kesze kusza Disney mocsok lett, már várom a plussoket, remélem karácsonyra már beszerezhetőek lesznek.
Geeri
Nem értek egyet, mert a jedi misztikum és rey és ren csillagos ötösre fel van építve. Nekem a többivel van a gondom. Lehet ha újra nézem pár hónap múlva már az sem lesz 😀
peach
Szépen fel lett építve, azért is reménykedtem hogy végre ebből kiindulva a konfliktusok alapja nem az lesz mint eddig már 8-szor.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 967 — no es importante
JJ, figyelj.... lehet jót akartál HGY-s lelkemnek ezekkel a bibliai utalásokkal, de basszus, nem tudok aludni. Borzalmas ez a film, borzalmas... nincs rá szó...
JC6
feltételeztem, hogy a Brimstone-ra ráemelve nem fogod tényleg megnézni a még annál is hangsúlyozottan durvább filmet 😀 a kőkemény valláskritikát ezért nem is említettem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
SW 8

Nem volt ez azért rossz egy picit hosszúra sikerült és néhány fordulat elég hirtelen érkezett de...

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
JJ, figyelj.... lehet jót akartál HGY-s lelkemnek ezekkel a bibliai utalásokkal, de basszus, nem tudok aludni. Borzalmas ez a film, borzalmas... nincs rá szó...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A Disneynek még elnézem hogy a profitot olyan jelenetekkel és szereplőkkel próbálják feltornázni amihez képest Jar Jar kutyafasza. De arra mi a mentség hogy olyan jeleneteket hagynak bent ami annyira közhelyes giccs hogy nézni kínos? Tényleg egy dollárral kevesebbet lehetne nyerészkedni ha nem hangzana el hogy a szeretet mindennél fontosabb?
Én kis butus hogy még a film közben is reménykedtem hogy sikerül újat mutatni. Mentségemre szóljon voltak arra utaló jelek hogy az új trilógia komplexebb és ezáltal igazabb akar lenni mint az eredeti. Ez nem így történt, és amíg az eredeti filmekre nem lehet a meseszerűségért haragudni mert nem akartak többek lenni, addig ez az új több akar lenni és a nagy igyekezetben el is hasal. Pedig lett volna lehetőség ebben a sztoriban, el mérték indítani, de gyávák voltak befejezni. Így aztán egy kesze kusza Disney mocsok lett, már várom a plussoket, remélem karácsonyra már beszerezhetőek lesznek.
Geeri
Nem értek egyet, mert a jedi misztikum és rey és ren csillagos ötösre fel van építve. Nekem a többivel van a gondom. Lehet ha újra nézem pár hónap múlva már az sem lesz 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...