NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 830 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Annyira durva? Azt olvastam hogy az egész film egy undormány és hogy Noé egy beteg állat.
JC6
Én úgy mondanám, hogy ha nem látszódna arrol ahonnan/amilyen szögből veszi a kamera hogy ez egy megrendezett filmes jelentet, simán elhinném hogy egy valós erőszak felvételét nézem végig.
Cowboykarcsi90
És a porral oltós jelenet sem gyenge igaz csak addig amíg abba az átkozott aluljáróba nem érkezik a történet

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A Disneynek még elnézem hogy a profitot olyan jelenetekkel és szereplőkkel próbálják feltornázni amihez képest Jar Jar kutyafasza. De arra mi a mentség hogy olyan jeleneteket hagynak bent ami annyira közhelyes giccs hogy nézni kínos? Tényleg egy dollárral kevesebbet lehetne nyerészkedni ha nem hangzana el hogy a szeretet mindennél fontosabb?
Én kis butus hogy még a film közben is reménykedtem hogy sikerül újat mutatni. Mentségemre szóljon voltak arra utaló jelek hogy az új trilógia komplexebb és ezáltal igazabb akar lenni mint az eredeti. Ez nem így történt, és amíg az eredeti filmekre nem lehet a meseszerűségért haragudni mert nem akartak többek lenni, addig ez az új több akar lenni és a nagy igyekezetben el is hasal. Pedig lett volna lehetőség ebben a sztoriban, el mérték indítani, de gyávák voltak befejezni. Így aztán egy kesze kusza Disney mocsok lett, már várom a plussoket, remélem karácsonyra már beszerezhetőek lesznek.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Jobb mint az ébredő erő, de sajnos ez sem szól nagyot. Kb 20-30 perccel hosszabb, mint amit elbír a story. | a leia repül az űrben meg abszolút wtf?! |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
SW, The last Jedi...jó lett. Persze mihez képest. De aki ismeri a SW univerzumot (nem csak a filmeket) akkor örülni fog, hogy történnek olyan dolgok, amik az eddigi filmekben nem, de hozzátartozhatnak egy Jedihez, vagy a SW világához.
A poénok 70%a ül, és nem rossz, nevetős... de a másik 30%al az a baj, hogy semmi szükség rá! Nincs helye a gyerekes Disney poénoknak a SW-ban!
Van még egyéb hiányérzetem is, de az nem vészes.
Daisey Ridley karaktere még jobban tetszik, remek választás volt a szerepre, ezt most végképp bizonyitja ő is, a film is.
A látvány remek, ötletes díszletek és kiegészítők. Igazi SW hangulat van, ez azért lényeges.
A hiányérzetem csak az, hogy nekem nem elég sötét némely helyzetben. Lehetne néha komorabb, keményebb, feszültebb. Nekem ez hiányzott nagyon.
De mosollyal jöttem ki a teremből, simán jó lett ez, új, üdítő eseményekkel, amik eddig a filmekben nem történtek meg, csak pl. SW the Old Republic játékban, vagy SW animációs sorozatban, stb. Tényleg több fordulat van benne, mint megszoktuk, de azok illenek a történetbe, szóval nincs velük baj.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
SW

| röviden egy hullámvasút a film, ellenmondások tömkelegével, karakterek lerombolásával. A nosztalgia-faktor és a "mozi élmény" itt-ott megmenti, de összességében a Disneyre csak haragudni lehet. | most csak ennyire volt időm.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
 marvelmagyarorszag.blog.hu/2017/12/14/breking_megegyezett_a_disney_es_a_fox
Elég jó!
Toca
Annyira azért nem. Nem tudom milyen hatással lesz a Disney a Marvel filmekre, de ha ugyanolyan mint a SW-ra akkor sok jóra nem számíthatunk. Amúgy ilyenkor mindig a Demolition man jut eszembe ahol elhangzik, hogy a jövőben minden éttermet pizza hutnak hívnak. 😊
Greengo
Az megvan, hogy az összes eddigi Marvel film Disney? 😊 Most csak pluszba kerültek vissza hozzájuk a korábban Sony / Foxnak eladott jogok.
Toca
a Sony jogok még nincsenek meg
pont ezért nem lesz MCU a Venom film

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 970 — no es importante
Amúgy ilyenkor mindig a Demolition man jut eszembe ahol elhangzik, hogy a jövőben minden éttermet pizza hutnak hívnak. 😊
Greengo
vagy hogy a simpsons ezt is megjövendölte



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
 marvelmagyarorszag.blog.hu/2017/12/14/breking_megegyezett_a_disney_es_a_fox
Elég jó!
Toca
Annyira azért nem. Nem tudom milyen hatással lesz a Disney a Marvel filmekre, de ha ugyanolyan mint a SW-ra akkor sok jóra nem számíthatunk. Amúgy ilyenkor mindig a Demolition man jut eszembe ahol elhangzik, hogy a jövőben minden éttermet pizza hutnak hívnak. 😊
Greengo
Az megvan, hogy az összes eddigi Marvel film Disney? 😊 Most csak pluszba kerültek vissza hozzájuk a korábban Sony / Foxnak eladott jogok.
Toca
Persze..vágtam..csak most érezni is fogod jobban a filmekben. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
 marvelmagyarorszag.blog.hu/2017/12/14/breking_megegyezett_a_disney_es_a_fox
Elég jó!
Toca
Annyira azért nem. Nem tudom milyen hatással lesz a Disney a Marvel filmekre, de ha ugyanolyan mint a SW-ra akkor sok jóra nem számíthatunk. Amúgy ilyenkor mindig a Demolition man jut eszembe ahol elhangzik, hogy a jövőben minden éttermet pizza hutnak hívnak. 😊
Greengo
Az megvan, hogy az összes (igen tudom nyilván nem mind ... ) eddigi Marvel film Disney? 😊 Most csak pluszba kerültek vissza hozzájuk a korábban Sony / Foxnak eladott jogok.
Toca
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
 marvelmagyarorszag.blog.hu/2017/12/14/breking_megegyezett_a_disney_es_a_fox
Elég jó!
Toca
Annyira azért nem. Nem tudom milyen hatással lesz a Disney a Marvel filmekre, de ha ugyanolyan mint a SW-ra akkor sok jóra nem számíthatunk. Amúgy ilyenkor mindig a Demolition man jut eszembe ahol elhangzik, hogy a jövőben minden éttermet pizza hutnak hívnak. 😊
Greengo
Az megvan, hogy az összes eddigi Marvel film Disney? 😊 Most csak pluszba kerültek vissza hozzájuk a korábban Sony / Foxnak eladott jogok.
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 marvelmagyarorszag.blog.hu/2017/12/14/breking_megegyezett_a_disney_es_a_fox
Elég jó!
Toca
Végre!! X-Menek újra lehetnek mindenhol! Viszont így elég érdekes lesz, hogy mi lesz a már majdnem kész Dark Phoenixel vagy új DP filmmel/színészekkel, na meg, hogy fogják az egész X-Men-F4 branded belerakni a már így is elég hatalmas Marvel filmes univerzumba. Mindenesetre nagyon örülök, rohadtul utáltam, hogy az elmúlt években az Xeket és az F4et kb. mindenhonnan kibannolta a Marvel a hülye jogok miatt.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
 marvelmagyarorszag.blog.hu/2017/12/14/breking_megegyezett_a_disney_es_a_fox
Elég jó!
Toca
Annyira azért nem. Nem tudom milyen hatással lesz a Disney a Marvel filmekre, de ha ugyanolyan mint a SW-ra akkor sok jóra nem számíthatunk. Amúgy ilyenkor mindig a Demolition man jut eszembe ahol elhangzik, hogy a jövőben minden éttermet pizza hutnak hívnak. 😊

..és ha már szóba került a SW akkor jöjjön egy kis Last Jedi. (próbálom spoiler mentesen)
A film első felét nem is tudtam hova tenni. Össze - vissza csapongás a sztori szálaiban( logikátlannak tűnő csatákkal), erőltetettnek tűnő, de nem annyira vicces jelenetekkel (meggyalázva 1-2 karakter személyiségét) és értelmetlennek tűnő rejtett üzenetek a mai világunkhoz.Aztán a film második felében mire összeáll a kép már végre történik is vmi. Ez sokat kárpótol az első 1 óra után, de összességében úgy jöttem ki a moziból, hogy erre bőven elég lett vna másfél óra csak a lényegből és akkor egy jó mozi. Így vegyesek voltak az érzéseim. Érezhetően rányomja a bélyegét a Disney még ha nem is mickey egér ugrál fénykarddal, de azért megtalálhatóak azok a jelenetek és karakterek amik a Disneyt jellemzik. Ilyenkor mindig rá kell jöjjek, hogy "ez a széria sem lesz" már ugyanolyan (hatással rám) mint a IV-V-VI. Mindenesetre a következő premieren is ott leszek és várom a folytatást, de az már most megfogalmazódott bennem, hogy a Star Wars Story vonal sokkal közelebb fog állni az én ízlésemhez és ezért ebből a szériából várnám igazán a filmeket. (SOLO)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 262 — Vikings fan
 marvelmagyarorszag.blog.hu/2017/12/14/breking_megegyezett_a_disney_es_a_fox
Elég jó!
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 970 — no es importante
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Annyira durva? Azt olvastam hogy az egész film egy undormány és hogy Noé egy beteg állat.
JC6
csak az eleje az, az ominózus megerőszakolás előtt még van egy beteg trancsírozás is, melyek amúgy egyaránt filmtechnikailag kifogástalan jelenetek, de ha már sajnos vagy épp nem sajnos el tudod képzelni, hogy hova tud lealjasodni az ember, akkor tulajdonképp felesleges velük traumatizálnod magad

ha már Monica Bellucci, akkor ezerszer inkább a Maléna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Annyira durva? Azt olvastam hogy az egész film egy undormány és hogy Noé egy beteg állat.
JC6
Én úgy mondanám, hogy ha nem látszódna arrol ahonnan/amilyen szögből veszi a kamera hogy ez egy megrendezett filmes jelentet, simán elhinném hogy egy valós erőszak felvételét nézem végig.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Annyira durva? Azt olvastam hogy az egész film egy undormány és hogy Noé egy beteg állat.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
nah végre pótoltam a Man on the Moont és jöhet a Jim&Andy
nem mondom hogy mindenidők legjobb filmje de nekem kurvára bejött

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Hálistennek nem láttam, de sztem a taxidermia molnár piroska vs marosgoványi jeleneténél undorítóbb köpetet, amire a művészet rá van fogvs nem igen lehet látni. Remélem legalábbis...
peach
Nekem is meg volt az is. Soha nem tudom már kitörölni elmémből Molnár Piroska | segglyukát |
Cowboykarcsi90
Kifejlett aranyér, semmi extra.

több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 438
Star wars: The last jedi 👍

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Hálistennek nem láttam, de sztem a taxidermia molnár piroska vs marosgoványi jeleneténél undorítóbb köpetet, amire a művészet rá van fogvs nem igen lehet látni. Remélem legalábbis...
peach
Nekem is meg volt az is. Soha nem tudom már kitörölni elmémből Molnár Piroska | segglyukát |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
De ez nem, pedig ez megy túl egy határon:

 i.imgur.com/ZdEiq.jpg
Sobri Jóska
oké ilyen alapon a 2G1C-t is belinkelhetted volna 😊 jc6-nak azért ajánlottam a Mother!-t, mert ugyan elborult és megosztó film, de érdemes megnézni, mert fontos mondanivalóval bír, ráadásul tele van bibliai utalásokkal
baggio
Ahogy Szerb film is.
Nem öncélű, hanem egy beteg allegória.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nekem az Irreverseble(jol írtam le?) megerőszakolós jeleneténél semmi nem visszataszítóbb. Lehet én vagyok furán bekötve, de ezerszer végig néznék akármilyen beteg trancsírozást, mint azt mégegyszer.
Cowboykarcsi90
Hálistennek nem láttam, de sztem a taxidermia molnár piroska vs marosgoványi jeleneténél undorítóbb köpetet, amire a művészet rá van fogvs nem igen lehet látni. Remélem legalábbis...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 www.complex.com/pop-culture/2012/08/the-50-most-disturbing-movies/

Jó csemegézést, ha már nyomasztó/visszataszító filmekről megy a diskurzus. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Nálam utcahosszal nyeri a legvisszataszítóbb film kategóriát a Hasadás.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
én idén 2 filmben néztem meg ahogy | egy csávó meg akarja erőszakolni és elvenni a saját lányát | de míg a Brimstonet ennek ellenére szerettem a Cure for Wellness egy kupac trágya

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!