NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Ez a nyomd bébi nyomd vagy micsoda, igazából micsoda? Pff.
JC6
egy szerintem kurvajó film
a lezárást túlhúzták, de egyébként nonstop fun

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ez a nyomd bébi nyomd vagy micsoda, igazából micsoda? Pff.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Hátha ez nem lesz olyan elcseszett, mint az előző 😊)
kristóf17
Az első (VII.) is szerethető volt szvsz.
iktriad
Talán épp ez a baj. Ha őszinte akarok lenni imádom a jedi visszatért, de az is inkább szerethető mint jó. Legalábbis a magamfajta 30 éves vén faszoknak 😀 szóval az új generációnak is illene rittyenteni egy episode IV, de méginkább episode V színvonalú alkotásokat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hátha ez nem lesz olyan elcseszett, mint az előző 😊)
kristóf17
Az első (VII.) is szerethető volt szvsz.
iktriad
Számomra rengeteg rendezésbeli, és karakterbeli csalódást tartalmazott. Bár szerethetőnek tényleg szerethető volt, de nekem csalódást okozott. Ellenben mondjuk a Zsivány egyessel, amiért meg epedezek, olyannyira tetszett. Hajazzon inkább arra hatásban, és akkor virulni fogok.
kristóf17
Még lesz egy IX. rész is, így nem lehet kinyírni a szereplők 80%-át. 😊
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Hátha ez nem lesz olyan elcseszett, mint az előző 😊)
kristóf17
Az első (VII.) is szerethető volt szvsz.
iktriad
Számomra rengeteg rendezésbeli, és karakterbeli csalódást tartalmazott. Bár szerethetőnek tényleg szerethető volt, de nekem csalódást okozott. Ellenben mondjuk a Zsivány egyessel, amiért meg epedezek, olyannyira tetszett. Hajazzon inkább arra hatásban, és akkor virulni fogok.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hátha ez nem lesz olyan elcseszett, mint az előző 😊)
kristóf17
Az első (VII.) is szerethető volt szvsz.
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Hátha ez nem lesz olyan elcseszett, mint az előző 😊)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=Q0CbN8sfihY
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
kár hogy csak most jutottam el a Blade Runner megnézéséig mert számomra eléggé csalódás volt
nem mondom hogy rossz film, de amennyire zseniálisnak van beállítva számomra egy átlagos film volt csupán
érdekes felvetések, de összességében semmi extra

valszeg ugyanaz a baja mint ami majd a GITS animének lesz ha oda eljutok, hogy elég sokszor elmesélték ugyanezeket a dolgokat már
Negritis
Ugyanez a véleményem. Picit örülök is, hogy nem fizettemna mozijegyért, mert nem ragadott meg a film annyira, amennyire kellett volna.
kristóf17
az újat holnap nézem moziban ha minden jól megy
nem vette el tőle a kedvem, mert látom azt h ha nem 35 év után nézem meg a filmet akkor jobban élveztem volna
de jelenleg számomra rosszul öregedett, és ami üthetett volna azt már 2000x elspoilerezték nekem - mint a 6. érzék esetében amit szintén ezért nem akarok megnézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
kár hogy csak most jutottam el a Blade Runner megnézéséig mert számomra eléggé csalódás volt
nem mondom hogy rossz film, de amennyire zseniálisnak van beállítva számomra egy átlagos film volt csupán
érdekes felvetések, de összességében semmi extra

valszeg ugyanaz a baja mint ami majd a GITS animének lesz ha oda eljutok, hogy elég sokszor elmesélték ugyanezeket a dolgokat már
Negritis
Ugyanez a véleményem. Picit örülök is, hogy nem fizettem a mozijegyért, mert nem ragadott meg a film annyira, amennyire kellett volna.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
kár hogy csak most jutottam el a Blade Runner megnézéséig mert számomra eléggé csalódás volt
nem mondom hogy rossz film, de amennyire zseniálisnak van beállítva számomra egy átlagos film volt csupán
érdekes felvetések, de összességében semmi extra

valszeg ugyanaz a baja mint ami majd a GITS animének lesz ha oda eljutok, hogy elég sokszor elmesélték ugyanezeket a dolgokat már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=r9-DM9uBtVI
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Egy 3 részes sorozat első része, mindhárom melegen ajálnva

 www.youtube.com/watch?v=NvDvESEXcgE

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Miss Sloane: tudjátok sokszor elfogult vagyok (pl.: Könyvelő) de most ez nálam tényleg az évtized filmje.
JC6
Azt hittem már csak én láttam.
Nekem is nagyon bejött.
Toca
K izgalmas és kegyetlen film,belegondolok itthon mi mehet ahol kb nincsenek szabalyok sem következmények...

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Kingsman Golden Circle
annyira nem új mint az első rész, de számomra így is hatalmas fun volt

ami nekem kicsit sok volt: | az Elton John |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.youtube.com/watch?v=yNaLblrdflU

ez a cast 😮
Kenny
Gotti az összes maffiafőnökök legszánalmasabb alakja, remélem ez a film így is fogja bemutatni, és nem fogják idealizálni, mint valami alvilági hőst.
deyell
pedig szinte biztosan azért csinálták meg, tuti nem sok köze lesz a valósághoz csak vkinek eszébe jutott h kell egy újabb maffia-film
davemayer
kár. pedig be lehetne mutatni, hogy Gotti hogyan tette tönkre az addig legerősebb amerikai maffiát, miután megszegte a szinte összes létező belső szabályt, hogy hatalomra jusson. vagy hogy mekkorát bukott az a figura, aki New York királyának képzelte magát, majd az lett a sorsa, hogy a börtönben védelmi pénzt kellett fizetnie az Aryan Brotherhoodnak, és amikor nem fizetett, hagyták hogy valami piti bűnöző helyben hagyja. gyanítom ez jobb/tanulságosabb sztori lett volna.

choose life
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 www.youtube.com/watch?v=yNaLblrdflU

ez a cast 😮
Kenny
Gotti az összes maffiafőnökök legszánalmasabb alakja, remélem ez a film így is fogja bemutatni, és nem fogják idealizálni, mint valami alvilági hőst.
deyell
pedig szinte biztosan azért csinálták meg, tuti nem sok köze lesz a valósághoz csak vkinek eszébe jutott h kell egy újabb maffia-film

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.youtube.com/watch?v=yNaLblrdflU

ez a cast 😮
Kenny
Gotti az összes maffiafőnökök legszánalmasabb alakja, remélem ez a film így is fogja bemutatni, és nem fogják idealizálni, mint valami alvilági hőst.

choose life
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Miss Sloane: tudjátok sokszor elfogult vagyok (pl.: Könyvelő) de most ez nálam tényleg az évtized filmje.
JC6
Azt hittem már csak én láttam.
Nekem is nagyon bejött.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=yNaLblrdflU

ez a cast 😮

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Miss Sloane: tudjátok sokszor elfogult vagyok (pl.: Könyvelő) de most ez nálam tényleg az évtized filmje.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Némaság

Egyelőre nem is tehetek mást, mint némán emésztem a filmet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
The Hitman's Bodyguard

Kifejezetten szórakoztató szatirikus vígjáték, Samuel L. Jackson, Ryan Reynolds, Salma Hayek, Gary Oldman egyaránt kitűnően játssza a szerepét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
AZ

Remek film volt, bár nem tudok elfogulatlan lenni. Kellemes csalódás volt, gyengébb eresztést vártam.

| Már-már túlzottan hozta a Stranger things hangulatot, amit én személy szerint nem bántam.A befejezés nekem kevésbé tetszett, kicsit sziruposra, túl hollywoodosra sikerült, indokolatlannak éreztem. | Mindezek ellenére arra a 135 percre remekül kikapcsolt, remélem jövőre jön a 2. rész is.

Kedvet is kaptam a 90-eshez, mert régen láttam. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
The Day After (1983):
Múltkor amikor a dagadék már hidrogénbombával kísérletezett, akkor futottam bele ebbe a címbe.

Kemény témája van és kell hozzá gyomor, de megmutatta, hogy mi lehetett volna ebből annak idején. Ugye az oroszok egy téves riasztás miatt majdnem meg is lépték (nem rég halt meg Stanislav Petrov, akinek a hidegvérén múlt csak, hogy nem lett nagyobb baj.)

Ebben a témában még ott van a Threads, amit még nem láttam, de felírtam a listára. Állítólag ez még sokkal keményebb, mint a fent említett film.

Viszont akit érdekel a hidegháború, az mindenképp nézze meg a The Day Aftert.
dugo93
a Threads szerintem is nagyobbat üt, mint a Day After.

choose life