Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Idézem magamat, fő az optimizmus! 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
egy laza 99-et várok tőled holnap 😊Fucu
Fő az optimizmus. 😛Gabesz92
gabesz, ez a sig már eléggé lefutott 😛
NEVERHöri
kiss adam utan szabadon

maybe next time
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Két hete nem találkoztam barátnőmmel,de annyira nem hogy gyakorlatilag beszélni se beszéltünk egymással(kétszer volt msnezés de hát az lófasz),holnap végre találkozunk,eddig jól bírtam nem volt semmi bajom,de ez az utolsó éjszaka nagyon szar,annyira hiányzik hogy meghalok,egyszerűen széttép ez az érzés és a az idő ólomlábakon jár.Cowboykarcsi
egy laza 99-et várok tőled holnap 😊Fucu
Fő az optimizmus. 😛Gabesz92
gabesz, ez a sig már eléggé lefutott 😛
NEVER

több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Két hete nem találkoztam barátnőmmel,de annyira nem hogy gyakorlatilag beszélni se beszéltünk egymással(kétszer volt msnezés de hát az lófasz),holnap végre találkozunk,eddig jól bírtam nem volt semmi bajom,de ez az utolsó éjszaka nagyon szar,annyira hiányzik hogy meghalok,egyszerűen széttép ez az érzés és a az idő ólomlábakon jár.Cowboykarcsi
egy laza 99-et várok tőled holnap 😊Fucu
Fő az optimizmus. 😛

több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Két hete nem találkoztam barátnőmmel,de annyira nem hogy gyakorlatilag beszélni se beszéltünk egymással(kétszer volt msnezés de hát az lófasz),holnap végre találkozunk,eddig jól bírtam nem volt semmi bajom,de ez az utolsó éjszaka nagyon szar,annyira hiányzik hogy meghalok,egyszerűen széttép ez az érzés és a az idő ólomlábakon jár.Cowboykarcsi
egy laza 99-et várok tőled holnap 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Két hete nem találkoztam barátnőmmel,de annyira nem hogy gyakorlatilag beszélni se beszéltünk egymással(kétszer volt msnezés de hát az lófasz),holnap végre találkozunk,eddig jól bírtam nem volt semmi bajom,de ez az utolsó éjszaka nagyon szar,annyira hiányzik hogy meghalok,egyszerűen széttép ez az érzés és a az idő ólomlábakon jár.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Gyűlölöm h június óta harmadszor megy ki a bokám :Sempty taxi
Járjál taxival. 😀 😂GRAFI
😀 Kosárlabda pályán kissé érdekes lenne 😀empty taxi
Vegyél csizmát 😊
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Gyűlölöm h június óta harmadszor megy ki a bokám :Sempty taxi
Járjál taxival. 😀 😂GRAFI
😀 Kosárlabda pályán kissé érdekes lenne 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Basszák meg, hogy nem lehet egy rohadt külső konzulenst találni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
[quote='Sm[!]th']
új netem van, amin királyul tudtam feltölteni a régi modemmel, de most új routerem van ami wifi meg minden viszont a torrent passzív így nem tud feltölteni 😡😡😡 rohadt életbe már, és most nem tudom megcsinálni, azt a port forward-ot vagy mi a halált ami kell hozzá. szal addig tyt nincs :S

ha vki tud vmi megoldást jelezze légysziMattMiller
http://bcdc.dccafe.org/hu/node/63[/quote]sikerült! találtam egy másik leírást is.

köszi a segítséget! 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
új netem van, amin királyul tudtam feltölteni a régi modemmel, de most új routerem van ami wifi meg minden viszont a torrent passzív így nem tud feltölteni 😡😡😡 rohadt életbe már, és most nem tudom megcsinálni, azt a port forward-ot vagy mi a halált ami kell hozzá. szal addig tyt nincs :S

ha vki tud vmi megoldást jelezze légysziMattMiller
http://bcdc.dccafe.org/hu/node/63
több mint 14 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
új netem van, amin királyul tudtam feltölteni a régi modemmel, de most új routerem van ami wifi meg minden viszont a torrent passzív így nem tud feltölteni 😡😡😡 rohadt életbe már, és most nem tudom megcsinálni, azt a port forward-ot vagy mi a halált ami kell hozzá. szal addig tyt nincs :S

ha vki tud vmi megoldást jelezze légyszi

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Melyikre? 😀 Én KKK.Escalade
Hát én is... 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀TheMileHighCity
Melyik suliba jársz? Azért kilencszer megbukni valamiből nem kispályás mutatvány.Escalade
BGF. De az első háromra csakúgy bementem megnézni, hogy milyen, utána úgy voltam vele, hogy úgyse fog sikerülni, talán most vettem először komolyan, de csak pár nappal előtte tudtam meg, hogy lesz, és akkor még dolgoztam, szóval nem csoda, hogy ezzel se lett meg.
...amúgy nem vagyok alapból hülye, még ha nyilván nehéz is elhinni. 😀TheMileHighCity
Melyikre? 😀 Én KKK.

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀TheMileHighCity
Melyik suliba jársz? Azért kilencszer megbukni valamiből nem kispályás mutatvány.Escalade
BGF. De az első háromra csakúgy bementem megnézni, hogy milyen, utána úgy voltam vele, hogy úgyse fog sikerülni, talán most vettem először komolyan, de csak pár nappal előtte tudtam meg, hogy lesz, és akkor még dolgoztam, szóval nem csoda, hogy ezzel se lett meg.
...amúgy nem vagyok alapból hülye, még ha nyilván nehéz is elhinni. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
volt valami gedva csütörtök reggelenként amiből 9.-re, de annak már a nevét se tudom.Höri
pályázatírás?

nekem is vannak ismerőseim akik ilyenolyan dékánikkal rántották be a 3/3akat. mondjuk ha egyetlen tárgy választ el az áhított diplomától akkor gondolom megtanulsz mindent belőle

Filip (asszem így hívnak): még azt tudod csinálni ha dékánival nem megy, hogy újrafelvételizel, felvesznek, elismerteted az eddig megcsinált tárgyaid, és nekifutsz tizedszer is a külkereskedelmi lófasznak
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀TheMileHighCity
Melyik suliba jársz? Azért kilencszer megbukni valamiből nem kispályás mutatvány.Escalade
nanananana! 😀
én politológia1-ből nyolcadikra mentem át.
(fan fuct: politológia2-ből elsőre)

piackutatásból asszem 7.-re, meg volt valami gedva csütörtök reggelenként amiből 9.-re, de annak már a nevét se tudom.

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀TheMileHighCity
Melyik suliba jársz? Azért kilencszer megbukni valamiből nem kispályás mutatvány.

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
mocsok madden

laptopon nem tudok rúgni, mert szar a billentyűzet, tök lassan reagál, elbaszódik a csík és így mindig pontatlan, kb FG nélkül játszok, puntok fele is szar, és sokszor az extra is kimarad :/ emellé még most az o-line is átjáróház volt, ellenfelem meg alap áthalad rajtam, mint kés a vajon 😕 végén meg olyanból dobok picket, hogy 2 WR-em között pattog, de egyik se képes megfogni
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀TheMileHighCity
megvolt a 3/3as vizsga? elméletileg dékáni kérvénnyel mehetsz még asszem egyszer, ha megadja (meg szokták). de arra azért tanulj 😉

tuti van ilyen lehetőség. a témában Soldi a legnagyobb ász, aki egyszer "negyedikre vett fel egy tárgyat miután kirúgatta a tanárt" 😀 ezt azóta is emlegetem az esetleges vizsgakudarc után elszontyolodó university warrior ismerőseimnek 😛konqueror
A legutóbbira már tényleg tanultam, amikor volt rá időm, csak volt pár dolog, amiről azt hittem, hogy nem fontos, és kihagytam, és azokon ment el a kettes. 😀
Szerintem elkezdek edzeni az aluljáró-életre, először is kiülök a laptoppal az utcára. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀TheMileHighCity
megvolt a 3/3as vizsga? elméletileg dékáni kérvénnyel mehetsz még asszem egyszer, ha megadja (meg szokták). de arra azért tanulj 😉

tuti van ilyen lehetőség. a témában Soldi a legnagyobb ász, aki egyszer "negyedikre vett fel egy tárgyat miután kirúgatta a tanárt" 😀 ezt azóta is emlegetem az esetleges vizsgakudarc után elszontyolodó university warrior ismerőseimnek 😛
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀TheMileHighCity
nem baj kicsi Eric. Te vagy a legokosabb fiú South Parkban
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gyűlölöm h június óta harmadszor megy ki a bokám :Sempty taxi
Járjál taxival. 😀 😂
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Gyűlölöm h június óta harmadszor megy ki a bokám :S


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...