Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
és akkor a +1
miért nem lehet egy kib@szott albérletet találni normális áron? el nem hiszem, hogy egyetemisták kivesznek lakásokat 30+25e rezsiért...JJ Tiller
egyedül nincs esélyed. de nem panelben nincs olyan durva rezsi
3an kell mondjuk összeállni úgy van esély ha nagyon olcsót akarsz. vagy hostel ha nem vagy sokat itt fenn
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
és akkor a +1
miért nem lehet egy kib@szott albérletet találni normális áron? el nem hiszem, hogy egyetemisták kivesznek lakásokat 30+25e rezsiért...JJ Tiller
Csoporttársaim 60ezer fixben laknak 3an pl. Szüval elkelnek ezek.

több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
és akkor a +1
miért nem lehet egy kib@szott albérletet találni normális áron? el nem hiszem, hogy egyetemisták kivesznek lakásokat 30+25e rezsiért...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
t home. Fél napja nincs net-> tv sincs...
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kibaszottul utálom az emeletemen lakó faszfej, igénytelen, kocka axl rose wannabe buzikat, meg a zenéjüket, amitől visszhangzik az egész szint. Ha 9-ig nem hagyják abba kimegyek és rendet teszek. 😀

bocs ha csúnya lett, de ezeket nem lehet máshogy jellemezni. jól jártam hogy kocka a szobatársam, de legalább nem ilyen köcsög.Tomeee
Szeretnénk egymást, én is folyton rockot bömböltetek 😀
több mint 14 éve
Tomeee 753
Kibaszottul utálom az emeletemen lakó faszfej, igénytelen, kocka axl rose wannabe buzikat, meg a zenéjüket, amitől visszhangzik az egész szint. Ha 9-ig nem hagyják abba kimegyek és rendet teszek. 😀

bocs ha csúnya lett, de ezeket nem lehet máshogy jellemezni. jól jártam hogy kocka a szobatársam, de legalább nem ilyen köcsög.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
hétfő... ezzel mindent elmondtam. :/

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utálom ork rangjátJoci
Markó sigje se jobb 😀
kár, hogy nem fért rá az örökmérleg.

több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
utálom ork rangjátJoci
rettenetesen rühellem én is... 😕Mad
szopós egy sporthétvége volt...
Lions és Cowboys sucks, Barca megasucks, FTC.... Pfff nincsenek szavak...Blevi
De ha belegondolsz, az aki pont az ellenfeleknek szurkolt mennyire örül 😛 😀 😀
(bár nem tudom, hogy van bárki, aki Washington, Chicago, Hercules, UTE drukker 😀)


több mint 14 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
utálom ork rangjátJoci
rettenetesen rühellem én is... 😕Mad
szopós egy sporthétvége volt...
Lions és Cowboys sucks, Barca megasucks, FTC.... Pfff nincsenek szavak...
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
utálom ork rangjátJoci
rettenetesen rühellem én is... 😕

@KJuraszik
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Anyját annak, aki vasárnapra rakta a főutca avatást, és ezzel együtt este 8-tól a koncertet. Jó, hogy kb. 50 m-re tolják atomba a zenét...szaba
Legalább az ágyból élvezheted. Nekem nem volt lelki erőm lemenni, inkább néztem a kosárdöntőt.

Másrészt ismét hangsúlyoznom kell, hogy mennyire rühellem ha valaki nem fogja fel a nemet. Illetve ha valaki rám akarja tukmálni a vallását, hitét, nem hitét, Istenét... Tudom, hogy a pokolra jutok de ott meleg van és a haverok is ott lesznek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
utálom ork rangját


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
áh. még a win 98 is 30k volt.
Az office meg 100+ régen is.
ezek nem olyanok mint a hardware árak hogy lefele mennének
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Mitgondoltál mennyibe kerül? 😛

Nem értem hogyan fordul meg valakinek a fejében legálisan windowst vásárolni otthoni használatra úgy, hogy nem adják mondjuk alapból a géphez.haromt
10, max 15-re saccoltam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Mitgondoltál mennyibe kerül? 😛

Nem értem hogyan fordul meg valakinek a fejében legálisan windowst vásárolni otthoni használatra úgy, hogy nem adják mondjuk alapból a géphez.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Anyját annak, aki vasárnapra rakta a főutca avatást, és ezzel együtt este 8-tól a koncertet. Jó, hogy kb. 50 m-re tolják atomba a zenét...
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.GRAFI
És mi professionalt kapunk, nem Homeot. Meg mellé egy csomó Windows szoftvert, köztük az officet is 😊
VIK ftwtenorx
office nincs is legalábbis alapból nemOrk
Ja az nem msdnaaval van, hanem tisztaszoftver.hunál, ami szintén jár nekünk 😊
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊Ork
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.GRAFI
És mi professionalt kapunk, nem Homeot. Meg mellé egy csomó Windows szoftvert, köztük az officet is 😊
VIK ftwtenorx
office nincs is legalábbis alapból nem
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊Ork
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.GRAFI
És mi professionalt kapunk, nem Homeot. Meg mellé egy csomó Windows szoftvert, köztük az officet is 😊
VIK ftw
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊Ork
Állam bácsi fizet ért nem is keveset.
több mint 14 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazzeJJ Tiller
Hát ez tényleg két nagyon húzós ár!! Különösen a W7!! :/
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem nagy mákom van hogy mi az egyetemen ingyen kapjuk a win 7-et 😊
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
- pont látom, hogy születésnapomon lesz Led Zeppelin emlékkoncert Pesten, a Letz Zep zenekar jóvoltából. Király, már rendelném is jegyeket, erre a legolcsóbb helyekre 7000 forint... egy tribute zenekarra wazze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
catattack 3 520
20 perce keresem a streameket és egyszerűen nem találok semmit egyik meccshez sem. Elkezdtem pánikolni és csak ekkor jöttem rá, hogy csak 1 óra múlva kezdődik a buli! 😐