Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kibaszott kurvaéletbe, hogy nem lehet anélkül megnézni egy meccset, hogy ne tudnám meg előre az eredményt. még a rohadt kansas topicban is a colts győzelméről olvasni, pedig a giants-colts topicot messziről kerültem. Kapjátokbe....! 😀Mad
hehe, én ma hajnalban amikor indultam el otthonról még ment a meccs, hál' az égnek, nem volt pont fenn az eredményjelző, mondom akkor a 6 órási ismétlés pont jó lesz 😀 Erre nso-n meglátom, hogy mi lett a meccs.... DE azért megnézem 😀

több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
kibaszott kurvaéletbe, hogy nem lehet anélkül megnézni egy meccset, hogy ne tudnám meg előre az eredményt. még a rohadt kansas topicban is a colts győzelméről olvasni, pedig a giants-colts topicot messziről kerültem. Kapjátokbe....! 😀

@KJuraszik
több mint 14 éve
catattack 3 520
Hetek óta keresek bádogost, de nem botlok senkibe. Kihalt a szakma és sok a kókányoló.
Szerk.: ...és sírnak, hogy nincs munka!
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A foci vb-s dal magyar változatát muszáj lenn nyomatni...? :mad: :mad:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Lions Cowboys 0-4, Újfalusy te tróger baszódj meg. 15-30nap kihagyás
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😀 hát ezek szerint ha "igazi" 99 nem lehet, akkor kapom így 😀fetomy
ne aggódj, you can run from the real 99, but you can't hide. It will catch you
muhahahaha 😀briareos
Kedves vagy tényleg, nagyon köszi a jókívánságokat 😀
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
😀 hát ezek szerint ha "igazi" 99 nem lehet, akkor kapom így 😀fetomy
ne aggódj, you can run from the real 99, but you can't hide. It will catch you
muhahahaha 😀

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😀 hát ezek szerint ha "igazi" 99 nem lehet, akkor kapom így 😀
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
A faszomat a kibaszott blog.com-ba már.... Számítottam rá, hogy béna szar lesz, de hogy egy blog.com domain-el az legyen a baj, hogy a nap 99%-ában egyáltalán nem elérhető...fetomy
úgy látszik a 99 mindenhova követ

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A faszomat a kibaszott blog.com-ba már.... Számítottam rá, hogy béna szar lesz, de hogy egy blog.com domain-el az legyen a baj, hogy a nap 99%-ában egyáltalán nem elérhető...
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
fetomy: használd ezt

http://www.youtube.com/watch?v=-N26bCwQm4o
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk kétségkívül, sárgulni nem sárgult be 😀 Abszolút nem lehet belekötni a reklámba, hiszen nem mondanak olyat, hogy a folt nem lesz 15ször akkora, ahogy azt sem, hogy a fehérből nem lesz szürke a mosás után 😀

Óó szaba nyugi. Nőket és gyerekeket nem bántok ^^
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Sose mossatok Vanish-el. Olyan szinten szar, hogy nem tudom, hogy lehet ekkora márkanév....fetomy
http://www.youtube.com/watch?v=rPU4wNyZQs4 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Sose mossatok Vanish-el. Olyan szinten szar, hogy nem tudom, hogy lehet ekkora márkanév....fetomy
Szóval tegnap este Vanish-sel mostál és elbaszta az estéd.catattack
Igen, fergemostfigyeljteges poén volt 😛 😊

Amúgy nem, a második mondat csak most jutott eszembe 😛 És nem én mostam 😛 Eddig két alkalommal használtunk Vanish-t. Egyszer még régen, egy szép fehér pólóm hátán levő kis sárga (nem hugy) foltból lett egy kurvanagy sárga folt mosás után, meg a múltkor, amikor a barátnőm hófehér melltartójából lett szürke. Szóval a Vanish fehérítő minden csak nem fehérítő.

A tegnap esti meg más miatt volt. Amivel kapcsolatban egyébként kurvára utálom, hogy végzetes hiba lenne ellátogatnom valakihez, beolvasni neki majd úgy pofánbaszni, hogy azt is elfelejtse, hogy hívják... Én finoman szólva sem vagyok verekedős fajta, de van olyan helyzet, amivel el lehet érni, hogy annyira kiakadjak, és egy illetőnél már kurvára kezd betelni a pohár...fetomy
Jól van na, vettem a lapot 😕 Bocsánat. 😕
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sose mossatok Vanish-el. Olyan szinten szar, hogy nem tudom, hogy lehet ekkora márkanév....fetomy
Szóval tegnap este Vanish-sel mostál és elbaszta az estéd.catattack
Igen, fergemostfigyeljteges poén volt 😛 😊

Amúgy nem, a második mondat csak most jutott eszembe 😛 És nem én mostam 😛 Eddig két alkalommal használtunk Vanish-t. Egyszer még régen, egy szép fehér pólóm hátán levő kis sárga (nem hugy) foltból lett egy kurvanagy sárga folt mosás után, meg a múltkor, amikor a barátnőm hófehér melltartójából lett szürke. Szóval a Vanish fehérítő minden csak nem fehérítő.

A tegnap esti meg más miatt volt. Amivel kapcsolatban egyébként kurvára utálom, hogy végzetes hiba lenne ellátogatnom valakihez, beolvasni neki majd úgy pofánbaszni, hogy azt is elfelejtse, hogy hívják... Én finoman szólva sem vagyok verekedős fajta, de van olyan helyzet, amivel el lehet érni, hogy annyira kiakadjak, és egy illetőnél már kurvára kezd betelni a pohár...
több mint 14 éve
catattack 3 520
Sose mossatok Vanish-el. Olyan szinten szar, hogy nem tudom, hogy lehet ekkora márkanév....fetomy
Szóval tegnap este Vanish-sel mostál és elbaszta az estéd.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sose mossatok Vanish-el. Olyan szinten szar, hogy nem tudom, hogy lehet ekkora márkanév....
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Olyan irdatlanul kurvaszar estét sem akarok mégegyet, mint tegnap..
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
akkor marad az offtopik vagy a gyűlölködjünk, arra hogy "aztakurva de bebasztam tegnap" elegendő az a két topikFucu
én leszarom mert nem iszom.... 😛

@KJuraszik
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor marad az offtopik vagy a gyűlölködjünk, arra hogy "aztakurva de bebasztam tegnap" elegendő az a két topik



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
hol az alkohol topik? szükségem van rá
mingyá csinálok
ocsmány módon másnapos vagyokharomt
étel, italJJ Tiller
az biza nem az igazi....

@KJuraszik
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
hol az alkohol topik? szükségem van rá
mingyá csinálok
ocsmány módon másnapos vagyokharomt
étel, ital


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
hol az alkohol topik? szükségem van rá
mingyá csinálok
ocsmány módon másnapos vagyok
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nincs is annál jobb mikor 21:30kor szólnak,hogy holnap be kéne menni melózni,mer a gyereknek akkor jutott eszébe,hogy el akar menni táppénzre :/ Mér nem éjfélkor telefonálnak akkor már...

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Idézem magamat, fő az optimizmus! 😀Gabesz92
de ha tavaly volt 'most vagy soha' év, akkor már nincs mire optimistának lenni mert eldőlt a kérdés.