Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

2 hónapja
VanillaSky 1 696
Könyvet fogok írni, gyerekek…
JC6 (Mr. Miele)
Nem érzed kicsit furcsának, hogy a saját életed egyik legintimebb, valószínűsíthetően legfájdalmasabb mozzanatát napi szinten közvetíted teljesen ismeretlen emberek felé? Persze minden ember más és más, de számomra kifejezetten furcsa, hogy egyfajta olvasónaplót vezetsz itt és nem elsősorban a családodat/barátaidat keresed ezzel.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
JC6 válása, episode XI.

Az imént mondták a lányaim, hogy engedélyt kell kérniük anyától, hogy nekem írhassanak, és anya mindent elolvas.
Tegnap az asszony az apjával telefonált, a kicsi pont hallotta.
Azt mondta apósomnak, hogy az összes játék, az összes mozi, az összes gyerekeimmel töltött idő SZÍNJÁTÉK volt és én nem szeretem őket igazán.
Bmeg… hajlok arra hogy megpróbáljam magamhoz venni őket, de tudom, kicsi az esély. Viszont az igazságtalanság ellen és a gyerekeimért a végsőkig harcolni fogok….

Tegnap talalt egy 2024-ben befizetett bizonylatot, 1.1M forintot tettem a számlára, amit félretett hogy majd a bíróságon felhasználja ellenem, hogy fű alatt többet keresek, illetve előszedte a ház 2 evvel ezelőtt ajándékozási szerződését, amit felbontottunk,a CSOK miatt, nem értem mit akar vele😃 mindenesetre elfelejtette hogy van kulcsom és vittem még pár mozdítható dolgot, köztük ezeket a dokumentumokat is😂

Könyvet fogok írni, gyerekek…
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Leírja ide, nem elég???
Willie Parker
Aki meg olvassa, majd mehet tanúskodni.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Na, tegnap anyósom beköltözött, most mondta a kisebbik lányom.
(Erre várt szerintem 10 éve)
Akinek amúgy van egy használt iPhone 6S-e, ami wifin való irogatasra teljesen tökéletes.
Amúgy 8.5 éves.
Erre mondja neki az anyja tegnap hogy: veszek majd neked nagyobbat és jobbat.
Persze, majd az én penzembol😂 mi a ráknak egy 8-9 éves gyereknek telefon?
Ebben is megegyeztunk tavaly hogy elég 11-12 eves korukban, erre mindkettő kapott használt iPhone-t tavaly. A hátam mögött.
Hogy én mennyire gyűlölöm ezt az egészet. Ezt a kicseszett elkenyeztetest.
20 percet töltött ma velem a kicsi, a nagyobbik meccset néztük. Kérdezte miért akarom elvenni a házat?
Mondom, tudod az a baj, hogy édesanyád mindenbe beleavat titeket, 8 és 10 évesen, miközben fogalmatok nincs róla mi miért van és mi lesz.
Hidd el, mindenkinek kell hogy legyen lakása, ezért minden el lesz felezve. De mindig ott leszek nektek, mindig támogatni foglak és sosem hagylak el…
De hat olyan kicsi meg törékeny, szerintem már most sem emlékszik semmire amiket mondtam, pedig csak pár mondat volt.
Ezért rohadtul haragszom az anyjára. Rohadtul.
JC6 (Mr. Miele)
És ezeket mind jegyezd fel, és add oda az ügyvédnek.
slowmotion
Leírja ide, nem elég???
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Na, tegnap anyósom beköltözött, most mondta a kisebbik lányom.
(Erre várt szerintem 10 éve)
Akinek amúgy van egy használt iPhone 6S-e, ami wifin való irogatasra teljesen tökéletes.
Amúgy 8.5 éves.
Erre mondja neki az anyja tegnap hogy: veszek majd neked nagyobbat és jobbat.
Persze, majd az én penzembol😂 mi a ráknak egy 8-9 éves gyereknek telefon?
Ebben is megegyeztunk tavaly hogy elég 11-12 eves korukban, erre mindkettő kapott használt iPhone-t tavaly. A hátam mögött.
Hogy én mennyire gyűlölöm ezt az egészet. Ezt a kicseszett elkenyeztetest.
20 percet töltött ma velem a kicsi, a nagyobbik meccset néztük. Kérdezte miért akarom elvenni a házat?
Mondom, tudod az a baj, hogy édesanyád mindenbe beleavat titeket, 8 és 10 évesen, miközben fogalmatok nincs róla mi miért van és mi lesz.
Hidd el, mindenkinek kell hogy legyen lakása, ezért minden el lesz felezve. De mindig ott leszek nektek, mindig támogatni foglak és sosem hagylak el…
De hat olyan kicsi meg törékeny, szerintem már most sem emlékszik semmire amiket mondtam, pedig csak pár mondat volt.
Ezért rohadtul haragszom az anyjára. Rohadtul.
JC6 (Mr. Miele)
És ezeket mind jegyezd fel, és add oda az ügyvédnek.
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Na, tegnap anyósom beköltözött, most mondta a kisebbik lányom.
(Erre várt szerintem 10 éve)
Akinek amúgy van egy használt iPhone 6S-e, ami wifin való irogatasra teljesen tökéletes.
Amúgy 8.5 éves.
Erre mondja neki az anyja tegnap hogy: veszek majd neked nagyobbat és jobbat.
Persze, majd az én penzembol😂 mi a ráknak egy 8-9 éves gyereknek telefon?
Ebben is megegyeztunk tavaly hogy elég 11-12 eves korukban, erre mindkettő kapott használt iPhone-t tavaly. A hátam mögött.
Hogy én mennyire gyűlölöm ezt az egészet. Ezt a kicseszett elkenyeztetest.
20 percet töltött ma velem a kicsi, a nagyobbik meccset néztük. Kérdezte miért akarom elvenni a házat?
Mondom, tudod az a baj, hogy édesanyád mindenbe beleavat titeket, 8 és 10 évesen, miközben fogalmatok nincs róla mi miért van és mi lesz.
Hidd el, mindenkinek kell hogy legyen lakása, ezért minden el lesz felezve. De mindig ott leszek nektek, mindig támogatni foglak és sosem hagylak el…
De hat olyan kicsi meg törékeny, szerintem már most sem emlékszik semmire amiket mondtam, pedig csak pár mondat volt.
Ezért rohadtul haragszom az anyjára. Rohadtul.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
nemtom jogilag hogy van itthon, de én lehet rögzítenék minden telefonbeszélgetést a családdal innentől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
Őszentsége Sobri Jóska
Pontosan ezért tiltottam ot is mindenhol meg az egész családját a rákba.
JC6 (Mr. Miele)
Miért nem megy a feleséged anyósodékhoz a válás végèig, te meg maradnál a hàzban a két lànnyal???
Ő úgysem tud fizetni kb semmit, te fenn tudsz tartani mindent.
Biztosítod a kapcsolattartást , erről legyen ügyvédi megàllapodásotok.
Addig nem kérsz gyerektartást, cserébe lemond a lakhatási jogról.
Csak úgy mèlyen legbelül felmerült bennem. Nem kötelező az anyànak nevelni a gyerekeket, haverom 3 gyerekkel maradt, 3,5 és 12 évesek.
Willie Parker
Ez a nő szerelmes a két gyerekbe, hát én csak 3. voltam, de szerintem néha még a kutya is megelőzött…
Lehet úgy tűnik papucs voltam, de nagyon nem. Volt is rengeteg konfliktus a gyerek miatt. Az elkényeztetett gyerek a pályán sem fog küzdeni, pedig anya nagyon akarja hogy profi kézilabdás legyen…
Szerintem az utolsó pár évben sokan büszkék lennének rám, ahhoz képest honnan indultam😅
De ez amit csinál, ez vérlázító. De nem válaszoltam semmire. Majd az ügyvédem…
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
Őszentsége Sobri Jóska
Pontosan ezért tiltottam ot is mindenhol meg az egész családját a rákba.
JC6 (Mr. Miele)
Miért nem megy a feleséged anyósodékhoz a válás végèig, te meg maradnál a hàzban a két lànnyal???
Ő úgysem tud fizetni kb semmit, te fenn tudsz tartani mindent.
Biztosítod a kapcsolattartást , erről legyen ügyvédi megàllapodásotok.
Addig nem kérsz gyerektartást, cserébe lemond a lakhatási jogról.
Csak úgy mèlyen legbelül felmerült bennem. Nem kötelező az anyànak nevelni a gyerekeket, haverom 3 gyerekkel maradt, 3,5 és 12 évesek.
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.
Matthew99
Ilyenkor mindenkit elragadnak az érzelmek, raadásul ha valakinek a lelki támaszai egy sátáni szekta agyhalott hívői, akkor pláne.
Majd szépen, idővel elsimúlnak ezek a dolgok, amikor az érzelemmentes szakemberek kezébe kerülnek az intéznivalók (ügyvédek). A gyerek meg gyerek, ahogy idősödik egyre kevésbbe befolyasolható, és majd fokozatosan megtérül a beléjük fektetett szeretet.
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
Őszentsége Sobri Jóska
De ha most 5-6 évig JC ellen lesznek folyamatosan hangolva, akkor hiába térnek észhez, elveszik a gyerekekkel töltött nyugodt kapcsolatból ez az idő. Márpedig szerintem 10-15 év közötti időszak fontos hatással van a további életére.
Matthew99
Igen, de erre -sajnos be kell látni- vajmi kevés ráhatása van a férjnek.
Ez az a terület, amin nem tud változtatni.
Proaktívnak lenni csak a valóság keretei között lehet, annak meg sok szegmense tőlünk teljesen független. Mindenki csak magán tud változtatni.
Őszentsége Sobri Jóska
egy embernek lehet száz apja is, de anyja csak egy. ezzel nem lehet mit kezdeni.

amúgy jc azt javaslom, hogy ha teheted hármasban ülj le a gyerekekkel és tárgyilagosan magyarázd el mit jelent a válás, mit jelent a vagyon megosztás. azt, hogy nem ellenük van, hogy költözni kell hanem éppen ő értük, csak ezt még nem érthetik meg. mondd el nekik, hogy nekec is szükségef van biztos alapra, hogy később is mellettük àlhass és támogathasd őket. az anyjukra meg semmi rosszat ne mondj véletlenül se.

10 voltam mikor elváltak a szüleim és egyik se kezelt partnerként vagy beszélgetett velem. közölték, hogy mi van és pont. pedig jó lett volna.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Az, hogy egy magát anyának nevező személy nem kizárja, hanem beavatja a 8 és 11 éves gyereket a válásba és azt mondja nekik hogy apa viszi a házat, az milyen ember? A 8 éves is felhívott sírva. Megőrülök esküszöm.
Aztán 20 perc múlva SMS: üzenik hogy odaadják az összes zsebpénzüket csak hadd maradjanak…
Kicsinál ez a nő…
JC6 (Mr. Miele)
Ez a célja.
Ahogy Sobri írta, minél gyorsabban, pénzt nem sajnálva keressél ügyvédet és zárd le az egészet amint csak lehet.
Lúdas Solymi
És minden fillért amit gyerektartásra, bármire adsz az exnek csakis UTALVA!
Legyen nyoma mindennek.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 340 — #NoStress
Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.
Matthew99
Ilyenkor mindenkit elragadnak az érzelmek, raadásul ha valakinek a lelki támaszai egy sátáni szekta agyhalott hívői, akkor pláne.
Majd szépen, idővel elsimúlnak ezek a dolgok, amikor az érzelemmentes szakemberek kezébe kerülnek az intéznivalók (ügyvédek). A gyerek meg gyerek, ahogy idősödik egyre kevésbbe befolyasolható, és majd fokozatosan megtérül a beléjük fektetett szeretet.
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
Őszentsége Sobri Jóska
De ha most 5-6 évig JC ellen lesznek folyamatosan hangolva, akkor hiába térnek észhez, elveszik a gyerekekkel töltött nyugodt kapcsolatból ez az idő. Márpedig szerintem 10-15 év közötti időszak fontos hatással van a további életére.
Matthew99
Igen, de erre -sajnos be kell látni- vajmi kevés ráhatása van a férjnek.
Ez az a terület, amin nem tud változtatni.
Proaktívnak lenni csak a valóság keretei között lehet, annak meg sok szegmense tőlünk teljesen független. Mindenki csak magán tud változtatni.

2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.
Matthew99
Ilyenkor mindenkit elragadnak az érzelmek, raadásul ha valakinek a lelki támaszai egy sátáni szekta agyhalott hívői, akkor pláne.
Majd szépen, idővel elsimúlnak ezek a dolgok, amikor az érzelemmentes szakemberek kezébe kerülnek az intéznivalók (ügyvédek). A gyerek meg gyerek, ahogy idősödik egyre kevésbbe befolyasolható, és majd fokozatosan megtérül a beléjük fektetett szeretet.
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
Őszentsége Sobri Jóska
De ha most 5-6 évig JC ellen lesznek folyamatosan hangolva, akkor hiába térnek észhez, elveszik a gyerekekkel töltött nyugodt kapcsolatból ez az idő. Márpedig szerintem 10-15 év közötti időszak fontos hatással van a további életére.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
Őszentsége Sobri Jóska
Pontosan ezért tiltottam ot is mindenhol meg az egész családját a rákba.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 340 — #NoStress
Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.
Matthew99
Ilyenkor mindenkit elragadnak az érzelmek, raadásul ha valakinek a lelki támaszai egy sátáni szekta agyhalott hívői, akkor pláne.
Majd szépen, idővel elsimúlnak ezek a dolgok, amikor az érzelemmentes szakemberek kezébe kerülnek az intéznivalók (ügyvédek). A gyerek meg gyerek, ahogy idősödik egyre kevésbbe befolyasolható, és majd fokozatosan megtérül a beléjük fektetett szeretet.
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.
Matthew99
mikor szétmentek öcsém volt felesége anyámat traktálta azzal hogy milyen nem standard dolgokat csináltak az ágyban és hogy őt ez mennyire zavarta
muter meg kvázi köpni nyelni nem tudott hogy mi köze neki hozzá
és ott is azért volt gond a sráccal de legalább a csaj gyorsan talált magának másik palimadarat és attól is lett egy gyereke

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Az, hogy egy magát anyának nevező személy nem kizárja, hanem beavatja a 8 és 11 éves gyereket a válásba és azt mondja nekik hogy apa viszi a házat, az milyen ember? A 8 éves is felhívott sírva. Megőrülök esküszöm.
Aztán 20 perc múlva SMS: üzenik hogy odaadják az összes zsebpénzüket csak hadd maradjanak…
Kicsinál ez a nő…
JC6 (Mr. Miele)
Ez a célja.
Ahogy Sobri írta, minél gyorsabban, pénzt nem sajnálva keressél ügyvédet és zárd le az egészet amint csak lehet.
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 340 — #NoStress
Az, hogy egy magát anyának nevező személy nem kizárja, hanem beavatja a 8 és 11 éves gyereket a válásba és azt mondja nekik hogy apa viszi a házat, az milyen ember? A 8 éves is felhívott sírva. Megőrülök esküszöm.
Aztán 20 perc múlva SMS: üzenik hogy odaadják az összes zsebpénzüket csak hadd maradjanak…
Kicsinál ez a nő…
JC6 (Mr. Miele)
A teljes kereszténység számomra legérvényesebb üzenetét, Assisi Szent Ferenc imáját tudom egy az egyben ajánlani:

Uram, adj türelmet,
Hogy elfogadjam amin nem tudok változtatni,
Adj bátorságot, hogy megváltoztassam,
Amit lehet, és adj bölcsességet,
Hogy a kettő között különbséget tudjak tenni.

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Az, hogy egy magát anyának nevező személy nem kizárja, hanem beavatja a 8 és 11 éves gyereket a válásba és azt mondja nekik hogy apa viszi a házat, az milyen ember? A 8 éves is felhívott sírva. Megőrülök esküszöm.
Aztán 20 perc múlva SMS: üzenik hogy odaadják az összes zsebpénzüket csak hadd maradjanak…
Kicsinál ez a nő…
2 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Ez bazdmeg
Felhívott sírva a 11 éves lányom hogy tényleg elveszem az otthonukat?
Gecccc legalja
Így hogy menjek ügyvédhez hogy eladás és fele-fele?
Undorító
JC6 (Mr. Miele)
Kezdődik az ellened hangolás, ha ő már nem tud rád hatni, jönnek az ő szavai a gyerekeken keresztül.
Nomac
FYI
 www.apakazigazsagert.org/cikk/a-szuloi-elidegenites-es-a-szuloi-elidegenitesi-szindroma-a-magyar-jog-vonatkozasaban

"Az elidegenítés során az egyik szülő érzelmi manipulációk sorát alkalmazza. Zsarolással, fenyegetéssel igyekszik a másik szülő ellen hangolni a gyermeket, mintegy teljesen alárendelve, kisajátítva őt. Nem ritka, hogy a cél érdekében az elidegenítő szülő hamis vádakkal illeti és büntető eljárás alá vonja a másik felet. A folyamat súlyos mentális hatásait, nyomait a gyermek viseli elsődlegesen, s ha az elidegenítő szülő sikerrel jár, mindenféle ok nélkül elfordul a másik szülőtől és értéktelennek, idegennek, akár veszélyesnek is tekinti őt. Az elidegenítéssel olyan negatív érzések is eluralkodhatnak a gyermekben, mint az önhibáztatás, düh és depresszió."
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Ez bazdmeg
Felhívott sírva a 11 éves lányom hogy tényleg elveszem az otthonukat?
Gecccc legalja
Így hogy menjek ügyvédhez hogy eladás és fele-fele?
Undorító
JC6 (Mr. Miele)
Kezdődik az ellened hangolás, ha ő már nem tud rád hatni, jönnek az ő szavai a gyerekeken keresztül.

Szerkesztette: Nomac
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 340 — #NoStress
Ez bazdmeg
Felhívott sírva a 11 éves lányom hogy tényleg elveszem az otthonukat?
Gecccc legalja
Így hogy menjek ügyvédhez hogy eladás és fele-fele?
Undorító
JC6 (Mr. Miele)
Gyorsan.

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Ez bazdmeg
Felhívott sírva a 11 éves lányom hogy tényleg elveszem az otthonukat?
Gecccc legalja
Így hogy menjek ügyvédhez hogy eladás és fele-fele?
Undorító
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 069 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan felmerül a családon belüli erőszak pszichológiai vagy gazdasági formája... csomóan elmennek mellette amikor a nő zsarolja mindennel a férfit...
gyurczi
Csak a lelki terrort igazabol szerintem aligha fogod tudni bebizonyitani, meg ez olyan, hogy ha konkret felvetel, tanuk nincsenek peldaul, akkor o rakontraz es siman azt mondja, ot bantalmaztak es tarsai. Ez egy olyan vilag, ahol mindenki hajlamos egybol a nonek hinni inkabb.

Ezek a hangfelvetel dolgok, meg egyik nap meg akar verni, a masikon meg csapol es olelget, ez olyan szintu beteges narcisztikussagra vall, ami elol oszinten, szerintem a legjobb, ha inkabb bele sem all az ember, hanem csak az ugyveden keresztul kommunikal a jovoben, es nem kotozkodi tul magat, hanem megprobal minel elobb elvalni, lezarni az egeszet, mert egeszen addig, amig nincs fent a pont az i-n, addig lelkileg terrorizalni fogja a no, sot, velhetoen meg utana is egy ideig.

Futni kell, menekulni, befejezni, lezarni, mert az ilyen nok veszelyesek.
Stez
Persze ez ok, de èn elméleti síkon közelítettem meg a dolgot, hogy a családon belüli erőszak ezen formájával valahogy senki nem foglalkozil...
gyurczi
Hat igen, ez ilyen. Eleg kevesen veszik komolyan ezt az oldalat a dolgoknak, ha a ferfi a szenvedo fel. De epp emiatt sincs ertelme huzni ezt, mert ezt aligha tudja a pasi bizonyitani (itthon szvsz foleg nehez, hogy komolyan vegyek), viszont noi oldalrol meg meg csunyabb lehet, ha elpattan a masiknal a hur, es elkezd csunyan jatszani. Ugyhogy mivel sajnos tenni eleg nehez ezellen, barmilyen lelki eroszakot eltel meg, inkabb menekulni kell gyorsan.

Sot, valojaban szerintem mindemellett remenykedni, hogy a masik talaljon gyorsan valami masik pasit, mert akkor a figyelme masra kerul rolad es talan beken hagy. 🙂