Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
2 hónapja
VanillaSky
1 696
Könyvet fogok írni, gyerekek…Nem érzed kicsit furcsának, hogy a saját életed egyik legintimebb, valószínűsíthetően legfájdalmasabb mozzanatát napi szinten közvetíted teljesen ismeretlen emberek felé? Persze minden ember más és más, de számomra kifejezetten furcsa, hogy egyfajta olvasónaplót vezetsz itt és nem elsősorban a családodat/barátaidat keresed ezzel.
JC6 (Mr. Miele)
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
JC6 válása, episode XI.Az imént mondták a lányaim, hogy engedélyt kell kérniük anyától, hogy nekem írhassanak, és anya mindent elolvas.
Tegnap az asszony az apjával telefonált, a kicsi pont hallotta.
Azt mondta apósomnak, hogy az összes játék, az összes mozi, az összes gyerekeimmel töltött idő SZÍNJÁTÉK volt és én nem szeretem őket igazán.
Bmeg… hajlok arra hogy megpróbáljam magamhoz venni őket, de tudom, kicsi az esély. Viszont az igazságtalanság ellen és a gyerekeimért a végsőkig harcolni fogok….
Tegnap talalt egy 2024-ben befizetett bizonylatot, 1.1M forintot tettem a számlára, amit félretett hogy majd a bíróságon felhasználja ellenem, hogy fű alatt többet keresek, illetve előszedte a ház 2 evvel ezelőtt ajándékozási szerződését, amit felbontottunk,a CSOK miatt, nem értem mit akar vele😃 mindenesetre elfelejtette hogy van kulcsom és vittem még pár mozdítható dolgot, köztük ezeket a dokumentumokat is😂
Könyvet fogok írni, gyerekek…
2 hónapja
Leírja ide, nem elég???Na, tegnap anyósom beköltözött, most mondta a kisebbik lányom.És ezeket mind jegyezd fel, és add oda az ügyvédnek.
(Erre várt szerintem 10 éve)
Akinek amúgy van egy használt iPhone 6S-e, ami wifin való irogatasra teljesen tökéletes.
Amúgy 8.5 éves.
Erre mondja neki az anyja tegnap hogy: veszek majd neked nagyobbat és jobbat.
Persze, majd az én penzembol😂 mi a ráknak egy 8-9 éves gyereknek telefon?
Ebben is megegyeztunk tavaly hogy elég 11-12 eves korukban, erre mindkettő kapott használt iPhone-t tavaly. A hátam mögött.
Hogy én mennyire gyűlölöm ezt az egészet. Ezt a kicseszett elkenyeztetest.
20 percet töltött ma velem a kicsi, a nagyobbik meccset néztük. Kérdezte miért akarom elvenni a házat?
Mondom, tudod az a baj, hogy édesanyád mindenbe beleavat titeket, 8 és 10 évesen, miközben fogalmatok nincs róla mi miért van és mi lesz.
Hidd el, mindenkinek kell hogy legyen lakása, ezért minden el lesz felezve. De mindig ott leszek nektek, mindig támogatni foglak és sosem hagylak el…
De hat olyan kicsi meg törékeny, szerintem már most sem emlékszik semmire amiket mondtam, pedig csak pár mondat volt.
Ezért rohadtul haragszom az anyjára. Rohadtul.
JC6 (Mr. Miele)
slowmotion
2 hónapja
Na, tegnap anyósom beköltözött, most mondta a kisebbik lányom.És ezeket mind jegyezd fel, és add oda az ügyvédnek.
(Erre várt szerintem 10 éve)
Akinek amúgy van egy használt iPhone 6S-e, ami wifin való irogatasra teljesen tökéletes.
Amúgy 8.5 éves.
Erre mondja neki az anyja tegnap hogy: veszek majd neked nagyobbat és jobbat.
Persze, majd az én penzembol😂 mi a ráknak egy 8-9 éves gyereknek telefon?
Ebben is megegyeztunk tavaly hogy elég 11-12 eves korukban, erre mindkettő kapott használt iPhone-t tavaly. A hátam mögött.
Hogy én mennyire gyűlölöm ezt az egészet. Ezt a kicseszett elkenyeztetest.
20 percet töltött ma velem a kicsi, a nagyobbik meccset néztük. Kérdezte miért akarom elvenni a házat?
Mondom, tudod az a baj, hogy édesanyád mindenbe beleavat titeket, 8 és 10 évesen, miközben fogalmatok nincs róla mi miért van és mi lesz.
Hidd el, mindenkinek kell hogy legyen lakása, ezért minden el lesz felezve. De mindig ott leszek nektek, mindig támogatni foglak és sosem hagylak el…
De hat olyan kicsi meg törékeny, szerintem már most sem emlékszik semmire amiket mondtam, pedig csak pár mondat volt.
Ezért rohadtul haragszom az anyjára. Rohadtul.
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Na, tegnap anyósom beköltözött, most mondta a kisebbik lányom.(Erre várt szerintem 10 éve)
Akinek amúgy van egy használt iPhone 6S-e, ami wifin való irogatasra teljesen tökéletes.
Amúgy 8.5 éves.
Erre mondja neki az anyja tegnap hogy: veszek majd neked nagyobbat és jobbat.
Persze, majd az én penzembol😂 mi a ráknak egy 8-9 éves gyereknek telefon?
Ebben is megegyeztunk tavaly hogy elég 11-12 eves korukban, erre mindkettő kapott használt iPhone-t tavaly. A hátam mögött.
Hogy én mennyire gyűlölöm ezt az egészet. Ezt a kicseszett elkenyeztetest.
20 percet töltött ma velem a kicsi, a nagyobbik meccset néztük. Kérdezte miért akarom elvenni a házat?
Mondom, tudod az a baj, hogy édesanyád mindenbe beleavat titeket, 8 és 10 évesen, miközben fogalmatok nincs róla mi miért van és mi lesz.
Hidd el, mindenkinek kell hogy legyen lakása, ezért minden el lesz felezve. De mindig ott leszek nektek, mindig támogatni foglak és sosem hagylak el…
De hat olyan kicsi meg törékeny, szerintem már most sem emlékszik semmire amiket mondtam, pedig csak pár mondat volt.
Ezért rohadtul haragszom az anyjára. Rohadtul.
2 hónapja
nemtom jogilag hogy van itthon, de én lehet rögzítenék minden telefonbeszélgetést a családdal innentől
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Ez a nő szerelmes a két gyerekbe, hát én csak 3. voltam, de szerintem néha még a kutya is megelőzött…Miért nem megy a feleséged anyósodékhoz a válás végèig, te meg maradnál a hàzban a két lànnyal???Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.Pontosan ezért tiltottam ot is mindenhol meg az egész családját a rákba.
Őszentsége Sobri Jóska
JC6 (Mr. Miele)
Ő úgysem tud fizetni kb semmit, te fenn tudsz tartani mindent.
Biztosítod a kapcsolattartást , erről legyen ügyvédi megàllapodásotok.
Addig nem kérsz gyerektartást, cserébe lemond a lakhatási jogról.
Csak úgy mèlyen legbelül felmerült bennem. Nem kötelező az anyànak nevelni a gyerekeket, haverom 3 gyerekkel maradt, 3,5 és 12 évesek.
Willie Parker
Lehet úgy tűnik papucs voltam, de nagyon nem. Volt is rengeteg konfliktus a gyerek miatt. Az elkényeztetett gyerek a pályán sem fog küzdeni, pedig anya nagyon akarja hogy profi kézilabdás legyen…
Szerintem az utolsó pár évben sokan büszkék lennének rám, ahhoz képest honnan indultam😅
De ez amit csinál, ez vérlázító. De nem válaszoltam semmire. Majd az ügyvédem…
2 hónapja
Miért nem megy a feleséged anyósodékhoz a válás végèig, te meg maradnál a hàzban a két lànnyal???Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.Pontosan ezért tiltottam ot is mindenhol meg az egész családját a rákba.
Őszentsége Sobri Jóska
JC6 (Mr. Miele)
Ő úgysem tud fizetni kb semmit, te fenn tudsz tartani mindent.
Biztosítod a kapcsolattartást , erről legyen ügyvédi megàllapodásotok.
Addig nem kérsz gyerektartást, cserébe lemond a lakhatási jogról.
Csak úgy mèlyen legbelül felmerült bennem. Nem kötelező az anyànak nevelni a gyerekeket, haverom 3 gyerekkel maradt, 3,5 és 12 évesek.
2 hónapja
egy embernek lehet száz apja is, de anyja csak egy. ezzel nem lehet mit kezdeni.Igen, de erre -sajnos be kell látni- vajmi kevés ráhatása van a férjnek.De ha most 5-6 évig JC ellen lesznek folyamatosan hangolva, akkor hiába térnek észhez, elveszik a gyerekekkel töltött nyugodt kapcsolatból ez az idő. Márpedig szerintem 10-15 év közötti időszak fontos hatással van a további életére.Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.Ilyenkor mindenkit elragadnak az érzelmek, raadásul ha valakinek a lelki támaszai egy sátáni szekta agyhalott hívői, akkor pláne.
Matthew99
Majd szépen, idővel elsimúlnak ezek a dolgok, amikor az érzelemmentes szakemberek kezébe kerülnek az intéznivalók (ügyvédek). A gyerek meg gyerek, ahogy idősödik egyre kevésbbe befolyasolható, és majd fokozatosan megtérül a beléjük fektetett szeretet.
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
Őszentsége Sobri Jóska
Matthew99
Ez az a terület, amin nem tud változtatni.
Proaktívnak lenni csak a valóság keretei között lehet, annak meg sok szegmense tőlünk teljesen független. Mindenki csak magán tud változtatni.
Őszentsége Sobri Jóska
amúgy jc azt javaslom, hogy ha teheted hármasban ülj le a gyerekekkel és tárgyilagosan magyarázd el mit jelent a válás, mit jelent a vagyon megosztás. azt, hogy nem ellenük van, hogy költözni kell hanem éppen ő értük, csak ezt még nem érthetik meg. mondd el nekik, hogy nekec is szükségef van biztos alapra, hogy később is mellettük àlhass és támogathasd őket. az anyjukra meg semmi rosszat ne mondj véletlenül se.
10 voltam mikor elváltak a szüleim és egyik se kezelt partnerként vagy beszélgetett velem. közölték, hogy mi van és pont. pedig jó lett volna.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
És minden fillért amit gyerektartásra, bármire adsz az exnek csakis UTALVA!Az, hogy egy magát anyának nevező személy nem kizárja, hanem beavatja a 8 és 11 éves gyereket a válásba és azt mondja nekik hogy apa viszi a házat, az milyen ember? A 8 éves is felhívott sírva. Megőrülök esküszöm.Ez a célja.
Aztán 20 perc múlva SMS: üzenik hogy odaadják az összes zsebpénzüket csak hadd maradjanak…
Kicsinál ez a nő…
JC6 (Mr. Miele)
Ahogy Sobri írta, minél gyorsabban, pénzt nem sajnálva keressél ügyvédet és zárd le az egészet amint csak lehet.
Lúdas Solymi
Legyen nyoma mindennek.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Igen, de erre -sajnos be kell látni- vajmi kevés ráhatása van a férjnek.De ha most 5-6 évig JC ellen lesznek folyamatosan hangolva, akkor hiába térnek észhez, elveszik a gyerekekkel töltött nyugodt kapcsolatból ez az idő. Márpedig szerintem 10-15 év közötti időszak fontos hatással van a további életére.Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.Ilyenkor mindenkit elragadnak az érzelmek, raadásul ha valakinek a lelki támaszai egy sátáni szekta agyhalott hívői, akkor pláne.
Matthew99
Majd szépen, idővel elsimúlnak ezek a dolgok, amikor az érzelemmentes szakemberek kezébe kerülnek az intéznivalók (ügyvédek). A gyerek meg gyerek, ahogy idősödik egyre kevésbbe befolyasolható, és majd fokozatosan megtérül a beléjük fektetett szeretet.
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
Őszentsége Sobri Jóska
Matthew99
Ez az a terület, amin nem tud változtatni.
Proaktívnak lenni csak a valóság keretei között lehet, annak meg sok szegmense tőlünk teljesen független. Mindenki csak magán tud változtatni.
2 hónapja
De ha most 5-6 évig JC ellen lesznek folyamatosan hangolva, akkor hiába térnek észhez, elveszik a gyerekekkel töltött nyugodt kapcsolatból ez az idő. Márpedig szerintem 10-15 év közötti időszak fontos hatással van a további életére.Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.Ilyenkor mindenkit elragadnak az érzelmek, raadásul ha valakinek a lelki támaszai egy sátáni szekta agyhalott hívői, akkor pláne.
Matthew99
Majd szépen, idővel elsimúlnak ezek a dolgok, amikor az érzelemmentes szakemberek kezébe kerülnek az intéznivalók (ügyvédek). A gyerek meg gyerek, ahogy idősödik egyre kevésbbe befolyasolható, és majd fokozatosan megtérül a beléjük fektetett szeretet.
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
Őszentsége Sobri Jóska

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.Pontosan ezért tiltottam ot is mindenhol meg az egész családját a rákba.
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.Ilyenkor mindenkit elragadnak az érzelmek, raadásul ha valakinek a lelki támaszai egy sátáni szekta agyhalott hívői, akkor pláne.
Matthew99
Majd szépen, idővel elsimúlnak ezek a dolgok, amikor az érzelemmentes szakemberek kezébe kerülnek az intéznivalók (ügyvédek). A gyerek meg gyerek, ahogy idősödik egyre kevésbbe befolyasolható, és majd fokozatosan megtérül a beléjük fektetett szeretet.
Felelős felnőttként a legfontosabb, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.
2 hónapja
Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.mikor szétmentek öcsém volt felesége anyámat traktálta azzal hogy milyen nem standard dolgokat csináltak az ágyban és hogy őt ez mennyire zavarta
Matthew99
muter meg kvázi köpni nyelni nem tudott hogy mi köze neki hozzá
és ott is azért volt gond a sráccal de legalább a csaj gyorsan talált magának másik palimadarat és attól is lett egy gyereke
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Az, hogy egy magát anyának nevező személy nem kizárja, hanem beavatja a 8 és 11 éves gyereket a válásba és azt mondja nekik hogy apa viszi a házat, az milyen ember? A 8 éves is felhívott sírva. Megőrülök esküszöm.Ez a célja.
Aztán 20 perc múlva SMS: üzenik hogy odaadják az összes zsebpénzüket csak hadd maradjanak…
Kicsinál ez a nő…
JC6 (Mr. Miele)
Ahogy Sobri írta, minél gyorsabban, pénzt nem sajnálva keressél ügyvédet és zárd le az egészet amint csak lehet.
2 hónapja
Hallottam már cifra dolgokat, de ez az élvonalban van. Remélhetőleg nem fog sikerülni annyira ellened fordítani a gyerekeket, hogy mondjuk ne is beszéljenek veled.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Az, hogy egy magát anyának nevező személy nem kizárja, hanem beavatja a 8 és 11 éves gyereket a válásba és azt mondja nekik hogy apa viszi a házat, az milyen ember? A 8 éves is felhívott sírva. Megőrülök esküszöm.A teljes kereszténység számomra legérvényesebb üzenetét, Assisi Szent Ferenc imáját tudom egy az egyben ajánlani:
Aztán 20 perc múlva SMS: üzenik hogy odaadják az összes zsebpénzüket csak hadd maradjanak…
Kicsinál ez a nő…
JC6 (Mr. Miele)
Uram, adj türelmet,
Hogy elfogadjam amin nem tudok változtatni,
Adj bátorságot, hogy megváltoztassam,
Amit lehet, és adj bölcsességet,
Hogy a kettő között különbséget tudjak tenni.
2 hónapja
Az, hogy egy magát anyának nevező személy nem kizárja, hanem beavatja a 8 és 11 éves gyereket a válásba és azt mondja nekik hogy apa viszi a házat, az milyen ember? A 8 éves is felhívott sírva. Megőrülök esküszöm.Aztán 20 perc múlva SMS: üzenik hogy odaadják az összes zsebpénzüket csak hadd maradjanak…
Kicsinál ez a nő…
2 hónapja
YoungZeeZee
9 842
FYIEz bazdmegKezdődik az ellened hangolás, ha ő már nem tud rád hatni, jönnek az ő szavai a gyerekeken keresztül.
Felhívott sírva a 11 éves lányom hogy tényleg elveszem az otthonukat?
Gecccc legalja
Így hogy menjek ügyvédhez hogy eladás és fele-fele?
Undorító
JC6 (Mr. Miele)
Nomac
www.apakazigazsagert.org/cikk/a-szuloi-elidegenites-es-a-szuloi-elidegenitesi-szindroma-a-magyar-jog-vonatkozasaban
"Az elidegenítés során az egyik szülő érzelmi manipulációk sorát alkalmazza. Zsarolással, fenyegetéssel igyekszik a másik szülő ellen hangolni a gyermeket, mintegy teljesen alárendelve, kisajátítva őt. Nem ritka, hogy a cél érdekében az elidegenítő szülő hamis vádakkal illeti és büntető eljárás alá vonja a másik felet. A folyamat súlyos mentális hatásait, nyomait a gyermek viseli elsődlegesen, s ha az elidegenítő szülő sikerrel jár, mindenféle ok nélkül elfordul a másik szülőtől és értéktelennek, idegennek, akár veszélyesnek is tekinti őt. Az elidegenítéssel olyan negatív érzések is eluralkodhatnak a gyermekben, mint az önhibáztatás, düh és depresszió."
2 hónapja
Ez bazdmegKezdődik az ellened hangolás, ha ő már nem tud rád hatni, jönnek az ő szavai a gyerekeken keresztül.
Felhívott sírva a 11 éves lányom hogy tényleg elveszem az otthonukat?
Gecccc legalja
Így hogy menjek ügyvédhez hogy eladás és fele-fele?
Undorító
JC6 (Mr. Miele)
Szerkesztette: Nomac
2 hónapja
Ez bazdmegGyorsan.
Felhívott sírva a 11 éves lányom hogy tényleg elveszem az otthonukat?
Gecccc legalja
Így hogy menjek ügyvédhez hogy eladás és fele-fele?
Undorító
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Ez bazdmegFelhívott sírva a 11 éves lányom hogy tényleg elveszem az otthonukat?
Gecccc legalja
Így hogy menjek ügyvédhez hogy eladás és fele-fele?
Undorító
2 hónapja
Hat igen, ez ilyen. Eleg kevesen veszik komolyan ezt az oldalat a dolgoknak, ha a ferfi a szenvedo fel. De epp emiatt sincs ertelme huzni ezt, mert ezt aligha tudja a pasi bizonyitani (itthon szvsz foleg nehez, hogy komolyan vegyek), viszont noi oldalrol meg meg csunyabb lehet, ha elpattan a masiknal a hur, es elkezd csunyan jatszani. Ugyhogy mivel sajnos tenni eleg nehez ezellen, barmilyen lelki eroszakot eltel meg, inkabb menekulni kell gyorsan.Persze ez ok, de èn elméleti síkon közelítettem meg a dolgot, hogy a családon belüli erőszak ezen formájával valahogy senki nem foglalkozil...Lassan felmerül a családon belüli erőszak pszichológiai vagy gazdasági formája... csomóan elmennek mellette amikor a nő zsarolja mindennel a férfit...Csak a lelki terrort igazabol szerintem aligha fogod tudni bebizonyitani, meg ez olyan, hogy ha konkret felvetel, tanuk nincsenek peldaul, akkor o rakontraz es siman azt mondja, ot bantalmaztak es tarsai. Ez egy olyan vilag, ahol mindenki hajlamos egybol a nonek hinni inkabb.
gyurczi
Ezek a hangfelvetel dolgok, meg egyik nap meg akar verni, a masikon meg csapol es olelget, ez olyan szintu beteges narcisztikussagra vall, ami elol oszinten, szerintem a legjobb, ha inkabb bele sem all az ember, hanem csak az ugyveden keresztul kommunikal a jovoben, es nem kotozkodi tul magat, hanem megprobal minel elobb elvalni, lezarni az egeszet, mert egeszen addig, amig nincs fent a pont az i-n, addig lelkileg terrorizalni fogja a no, sot, velhetoen meg utana is egy ideig.
Futni kell, menekulni, befejezni, lezarni, mert az ilyen nok veszelyesek.
Stez
gyurczi
Sot, valojaban szerintem mindemellett remenykedni, hogy a masik talaljon gyorsan valami masik pasit, mert akkor a figyelme masra kerul rolad es talan beken hagy. 🙂