Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
őszinte hálám a flixbusznak, a magyar navosoknak és annak a 8 darab koszovói busznak, hogy szombat este 2230 népliget végállomás helyett a szeged-bp intercityn ülhetek és reggel 8-ra _talán_ már otthon is leszek xd életemben ekkora határszopásos kempelést nem kellett megjátsszak és most egy jó darabig eszembe nem fog jutni eu-n kívül utazni pláne kocsi nélkül 💀🤣
amúgy a partizan euroliga kosármeccs erősen javallott egyszer minden sportkedvelőnek
fake.id
Kivétel ha hamarosan mi leszünk EUn kívül. 😀
2 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Persze hogy ma törlik 5 óra várakozás után az FDF-PAR járatot. Majd a hétfő esti PAR-BUDra terveznek csak át a végén. Szavazás és egész vas este bukó.😡
zavi27
délig kérhetsz mozgóurnát 👽

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
őszinte hálám a flixbusznak, a magyar navosoknak és annak a 8 darab koszovói busznak, hogy szombat este 2230 népliget végállomás helyett a szeged-bp intercityn ülhetek és reggel 8-ra _talán_ már otthon is leszek xd életemben ekkora határszopásos kempelést nem kellett megjátsszak és most egy jó darabig eszembe nem fog jutni eu-n kívül utazni pláne kocsi nélkül 💀🤣
amúgy a partizan euroliga kosármeccs erősen javallott egyszer minden sportkedvelőnek

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 726 — Amerikai sportok rajongója
Persze hogy ma törlik 5 óra várakozás után az FDF-PAR járatot. Majd a hétfő esti PAR-BUDra terveznek csak át a végén. Szavazás és egész vas este bukó.😡

Szerkesztette: zavi27
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
Matthew99
A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir
Azt a kurva. Ez szerintem is alsó hangot 150 környéke volt, úgy elrepítette a másfél tonnás Corollát mint egy papírdobozt.
warr_b
Csapattarsam az egyik helyszínelő rendőr volt az Árpád hídi gázoláskor. Elküldtem neki a videót, szerinte 170-180km/h volt also hangon.. felfoghatatlan

Alihan Koskun. Na bazz… megnézem mennyit fog kapni…
JC6 (Mr. Miele)
És amikor szabadul, gyanítom az utasának a családja sem fogja megölelni
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
Matthew99
A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir
Azt a kurva. Ez szerintem is alsó hangot 150 környéke volt, úgy elrepítette a másfél tonnás Corollát mint egy papírdobozt.
warr_b
Leginkább azért, mert az RS7 ötszáz kilóval nehezebb, de legalább a súlypontja is alacsonyabban van gondolom. Ugyanolyan sebesség mellett is a Corolla pattan le, mert annak a megmozdításához 14/19-szer kisebb erőhatás kell. Ha hozzávesszük azt, hogy mondjuk 60 helyett 150-nel ment, az 2,5² * 19/14 -szeres (kb 8,5-szeres) mozgási energia adódott át abba az irányba.

Ha nem fullba találja el, hanem félátfedésben, akkor is leesik sajnos a felüljáróról, csak nem visszafelé, hanem oldalra vagy előre, miközben pörög, mint egy bumeráng.
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 271
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
Matthew99
A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir
Azt a kurva. Ez szerintem is alsó hangot 150 környéke volt, úgy elrepítette a másfél tonnás Corollát mint egy papírdobozt.
warr_b
Csapattarsam az egyik helyszínelő rendőr volt az Árpád hídi gázoláskor. Elküldtem neki a videót, szerinte 170-180km/h volt also hangon.. felfoghatatlan

Alihan Koskun. Na bazz… megnézem mennyit fog kapni…

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
Matthew99
A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir
Azt a kurva. Ez szerintem is alsó hangot 150 környéke volt, úgy elrepítette a másfél tonnás Corollát mint egy papírdobozt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
Matthew99
A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir
rs7 volt az, az kicsit többet tud.

2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
Matthew99
A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
 24.hu/kozelet/2026/04/11/feluljaro-baleset-rendorseg/

Őrizetbe vették, 35 éves itt élő török csávó.
warr_b
Türkiz étterem egyik tulajdonosa


2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Ezt hogy a faszba nem lincselték meg ott helyben, Jézus isten
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/kozelet/2026/04/11/feluljaro-baleset-rendorseg/

Őrizetbe vették, 35 éves itt élő török csávó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.
slowmotion
Ne legyél ennyire sarkos, kérlek.
Mikey
Meg kell hagyni van valami sexy abban a kizökkenthetetlen agyadban.
dawyd728
😀😀😀 Köszi.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
dawyd728 4 268
De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.
slowmotion
Ne legyél ennyire sarkos, kérlek.
Mikey
Meg kell hagyni van valami sexy abban a kizökkenthetetlen agyadban.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.
slowmotion
Ne legyél ennyire sarkos, kérlek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
 telex.hu/belfold/2026/04/11/halalos-baleset-auto-lezuhant-feluljaro-budapest
A legalja, megint versenyeznek a kőgazdag, elkényeztetett, nekünk mindent lehet, hülye gyerekek a forgalomban és meghal az ártalan autós!
nagir
Szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban legalább a halálos balesetekből tanulnak, itt meg semmi nem történik, ez az igazán szomorú
r.baggio
Svájc 50 helyett 74 mentem 1540 frank + 1 hónap jogsi elvétel és 2 év próbaidő
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.
slowmotion
Bármibe lefogadom hogy pár évnél nem kap többet, és mivel büntetve sem volt, max 2 év és kint van


2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
 telex.hu/belfold/2026/04/11/halalos-baleset-auto-lezuhant-feluljaro-budapest
A legalja, megint versenyeznek a kőgazdag, elkényeztetett, nekünk mindent lehet, hülye gyerekek a forgalomban és meghal az ártalan autós!
nagir
Audi és BMW. Milyen meglepetés...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
 telex.hu/belfold/2026/04/11/halalos-baleset-auto-lezuhant-feluljaro-budapest
A legalja, megint versenyeznek a kőgazdag, elkényeztetett, nekünk mindent lehet, hülye gyerekek a forgalomban és meghal az ártalan autós!
nagir
Szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban legalább a halálos balesetekből tanulnak, itt meg semmi nem történik, ez az igazán szomorú


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
 telex.hu/belfold/2026/04/11/halalos-baleset-auto-lezuhant-feluljaro-budapest
A legalja, megint versenyeznek a kőgazdag, elkényeztetett, nekünk mindent lehet, hülye gyerekek a forgalomban és meghal az ártalan autós!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Egészen zseniális, hogy telefoncsere után mennyit lehet szopni a banki appal, vagy a DÁP-pal, és mindenféle hasonló hivatalos dolgokkal. Mindent meg tudsz csinálni, csak ide menj meg oda menj.

Most meg a súlyadót gépjárműadót nem tudom befizetni, mert a QR kód alapból érvénytelen, a linken pedig hibát ír ki, miután beírom az adatokat. Utána hiba a feldolgozás során, utána pedig várjam meg míg befejeződik a tranzakció. Öhm, melyik, a hibás?

Miért nem tud bármi is rendesen működni ebben a tetves országban?!
Mikey
DÁP-ról tudvalevő volt a legelejétől, hogy az telefonhoz (eszközhöz) kötött, és ha telefont cserélsz, csinálhatod újra a dápot, amit csak személyesen kormányablakban tudsz.

Na ezért is nincs nekem többek között, csak ügyfélkapu+ 😊
warr_b
Én költöztettem DÁP-ot és nem jártam kormányablakban, az első regisztrációnál sem.
Csak e-Személyi kell hozzá (2016 utáni kártya, amit nyilván egy másik appban kell aktiválni), de az állami ügyintézésnél megszokott folyamatokhoz képest viszonylag egyszerűen működik.
bmg
A DÁP faék egyszerű és tök jó.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)