Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
2 hónapja
őszinte hálám a flixbusznak, a magyar navosoknak és annak a 8 darab koszovói busznak, hogy szombat este 2230 népliget végállomás helyett a szeged-bp intercityn ülhetek és reggel 8-ra _talán_ már otthon is leszek xd életemben ekkora határszopásos kempelést nem kellett megjátsszak és most egy jó darabig eszembe nem fog jutni eu-n kívül utazni pláne kocsi nélkül 💀🤣Kivétel ha hamarosan mi leszünk EUn kívül. 😀
amúgy a partizan euroliga kosármeccs erősen javallott egyszer minden sportkedvelőnek
fake.id
2 hónapja
Persze hogy ma törlik 5 óra várakozás után az FDF-PAR járatot. Majd a hétfő esti PAR-BUDra terveznek csak át a végén. Szavazás és egész vas este bukó.😡délig kérhetsz mozgóurnát 👽
zavi27
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
őszinte hálám a flixbusznak, a magyar navosoknak és annak a 8 darab koszovói busznak, hogy szombat este 2230 népliget végállomás helyett a szeged-bp intercityn ülhetek és reggel 8-ra _talán_ már otthon is leszek xd életemben ekkora határszopásos kempelést nem kellett megjátsszak és most egy jó darabig eszembe nem fog jutni eu-n kívül utazni pláne kocsi nélkül 💀🤣amúgy a partizan euroliga kosármeccs erősen javallott egyszer minden sportkedvelőnek
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
És amikor szabadul, gyanítom az utasának a családja sem fogja megölelniCsapattarsam az egyik helyszínelő rendőr volt az Árpád hídi gázoláskor. Elküldtem neki a videót, szerinte 170-180km/h volt also hangon.. felfoghatatlanAzt a kurva. Ez szerintem is alsó hangot 150 környéke volt, úgy elrepítette a másfél tonnás Corollát mint egy papírdobozt.A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Matthew99
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir
warr_b
Alihan Koskun. Na bazz… megnézem mennyit fog kapni…
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Leginkább azért, mert az RS7 ötszáz kilóval nehezebb, de legalább a súlypontja is alacsonyabban van gondolom. Ugyanolyan sebesség mellett is a Corolla pattan le, mert annak a megmozdításához 14/19-szer kisebb erőhatás kell. Ha hozzávesszük azt, hogy mondjuk 60 helyett 150-nel ment, az 2,5² * 19/14 -szeres (kb 8,5-szeres) mozgási energia adódott át abba az irányba.Azt a kurva. Ez szerintem is alsó hangot 150 környéke volt, úgy elrepítette a másfél tonnás Corollát mint egy papírdobozt.A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Matthew99
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir
warr_b
Ha nem fullba találja el, hanem félátfedésben, akkor is leesik sajnos a felüljáróról, csak nem visszafelé, hanem oldalra vagy előre, miközben pörög, mint egy bumeráng.
2 hónapja
Csapattarsam az egyik helyszínelő rendőr volt az Árpád hídi gázoláskor. Elküldtem neki a videót, szerinte 170-180km/h volt also hangon.. felfoghatatlanAzt a kurva. Ez szerintem is alsó hangot 150 környéke volt, úgy elrepítette a másfél tonnás Corollát mint egy papírdobozt.A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Matthew99
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir
warr_b
Alihan Koskun. Na bazz… megnézem mennyit fog kapni…
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Azt a kurva. Ez szerintem is alsó hangot 150 környéke volt, úgy elrepítette a másfél tonnás Corollát mint egy papírdobozt.A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Matthew99
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
rs7 volt az, az kicsit többet tud.A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Matthew99
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.
nagir
2 hónapja
A rend éber őrei valami 100km/h sebességet vízionáltak a helyszínen!?!Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
Matthew99
Hát az a magatehetelen sodródása az S7nek volt vagy annyi, akkor kb 140-160as tempóval kellett, hogy mennyen, szvsz.

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
24.hu/kozelet/2026/04/11/feluljaro-baleset-rendorseg/Türkiz étterem egyik tulajdonosa
Őrizetbe vették, 35 éves itt élő török csávó.
warr_b

2 hónapja
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!Ezt hogy a faszba nem lincselték meg ott helyben, Jézus isten
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac
2 hónapja
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat!Mekkora sebesség/erő kellett, hogy így visszalökjön egy előre haladó autót???
www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
Nomac

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Esélye sem volt 😕 Remélem rárohad a műanyag lakat! www.reddit.com/r/hungary/comments/1sirg6n/term%C3%A9szetesen_kisziv%C3%A1rgott_a_v%C3%A1ci_%C3%BAti_baleset/
2 hónapja
24.hu/kozelet/2026/04/11/feluljaro-baleset-rendorseg/Őrizetbe vették, 35 éves itt élő török csávó.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
😀😀😀 Köszi.Meg kell hagyni van valami sexy abban a kizökkenthetetlen agyadban.De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.Ne legyél ennyire sarkos, kérlek.
slowmotion
Mikey
dawyd728
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
dawyd728
4 268
Meg kell hagyni van valami sexy abban a kizökkenthetetlen agyadban.De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.Ne legyél ennyire sarkos, kérlek.
slowmotion
Mikey
2 hónapja
De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.Ne legyél ennyire sarkos, kérlek.
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Dagobert bácsi
333
Svájc 50 helyett 74 mentem 1540 frank + 1 hónap jogsi elvétel és 2 év próbaidőtelex.hu/belfold/2026/04/11/halalos-baleset-auto-lezuhant-feluljaro-budapestSzerencsésebb történelmi fejlődésű országokban legalább a halálos balesetekből tanulnak, itt meg semmi nem történik, ez az igazán szomorú
A legalja, megint versenyeznek a kőgazdag, elkényeztetett, nekünk mindent lehet, hülye gyerekek a forgalomban és meghal az ártalan autós!
nagir
r.baggio
2 hónapja
De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.Bármibe lefogadom hogy pár évnél nem kap többet, és mivel büntetve sem volt, max 2 év és kint van
slowmotion

2 hónapja
De ha legalább aza faszpörgettyű is ott maradt volna... remélem, rárohad a lakat.
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/11/halalos-baleset-auto-lezuhant-feluljaro-budapestAudi és BMW. Milyen meglepetés...
A legalja, megint versenyeznek a kőgazdag, elkényeztetett, nekünk mindent lehet, hülye gyerekek a forgalomban és meghal az ártalan autós!
nagir
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/11/halalos-baleset-auto-lezuhant-feluljaro-budapestSzerencsésebb történelmi fejlődésű országokban legalább a halálos balesetekből tanulnak, itt meg semmi nem történik, ez az igazán szomorú
A legalja, megint versenyeznek a kőgazdag, elkényeztetett, nekünk mindent lehet, hülye gyerekek a forgalomban és meghal az ártalan autós!
nagir

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/11/halalos-baleset-auto-lezuhant-feluljaro-budapestA legalja, megint versenyeznek a kőgazdag, elkényeztetett, nekünk mindent lehet, hülye gyerekek a forgalomban és meghal az ártalan autós!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
A DÁP faék egyszerű és tök jó.Én költöztettem DÁP-ot és nem jártam kormányablakban, az első regisztrációnál sem.Egészen zseniális, hogy telefoncsere után mennyit lehet szopni a banki appal, vagy a DÁP-pal, és mindenféle hasonló hivatalos dolgokkal. Mindent meg tudsz csinálni, csak ide menj meg oda menj.DÁP-ról tudvalevő volt a legelejétől, hogy az telefonhoz (eszközhöz) kötött, és ha telefont cserélsz, csinálhatod újra a dápot, amit csak személyesen kormányablakban tudsz.
Most meg asúlyadótgépjárműadót nem tudom befizetni, mert a QR kód alapból érvénytelen, a linken pedig hibát ír ki, miután beírom az adatokat. Utána hiba a feldolgozás során, utána pedig várjam meg míg befejeződik a tranzakció. Öhm, melyik, a hibás?
Miért nem tud bármi is rendesen működni ebben a tetves országban?!
Mikey
Na ezért is nincs nekem többek között, csak ügyfélkapu+ 😊
warr_b
Csak e-Személyi kell hozzá (2016 utáni kártya, amit nyilván egy másik appban kell aktiválni), de az állami ügyintézésnél megszokott folyamatokhoz képest viszonylag egyszerűen működik.
bmg
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)