Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
1 hónapja
olvasta, olyat is, hogy összetapossák a Szentkirályis palackot. hát geci jól megmutatják. megveszik a vizet, kiöntik, összetapossák. tehát Levente jól járt, mert pénzt adtak érte. ellenben szomjasak maradnak meg ugrott az 50 ft. kibaszott lángeszek. és ezek szektáznak, de nem bírják elviselni, hogy nem a dagadt geci nyerte meg. agyrém.Nos, itt tart a szociopata nyugger réteg. Ha ez velünk esett volna meg, felhívom a vén gecit és közlöm vele hogy további változás, hogy mostantól a kisujjunkat se görbítjük meg hogy tudjon mit kiszarni. Aki ennyire becsüli meg más munkáját aki az ajtaja elé viszi a szarjait, az egye meg a borravalóját!Nem örömködött volna emberünk, ha a futár azt válaszolta volna, hogy
🇭🇺 Magyarországon megkezdődött a változás 😂
— Andrea Gerák 🇭🇺🎙️🎶📷✒️💃 (@AndreaGerak) April 26, 2026
Áraggyon! pic.twitter.com/twtaf02MIV
gyeek
"változott az is, hogy a választások előtt sohasem köptem bele a rendelésbe..."
kittli
1 hónapja
Ma elkövettem azt a hibát, hogy a feleségemmel küldtem el az autót a 2 éves szervizre. Lelkére kötöttem, hogy nézesse meg, mert hidegen egy bizonyos fordulatnál valami zörög a műszerfal környékén. Egy idő után elmúlik, de amíg tart, addig elég idegesítő.
Szervizben közölték, hogy nem nézik meg, mert nagy munka lenne lebontani az egész műszerfalat, és valszeg nem oldaná meg a problémát. Mint a szerviz vezető közölte: "ez az autó nem prémium alkatrészekből lett összerakva, ha kicserélnénk a műanyagot, egy idő után ugyanúgy zörögne"
Eszemf.szom megáll, oké hogy nem prémium, egy Vitara, de bakker csak 2 éves és 19000 km van benne. Még bőven garanciás, mi az, hogy nem akarnak megnézni egy hibajelenséget?
Holnap nem érek rá, de hétfőn bemegyek, és megkérdezem, hogy akkor nekiállnak megcsinálni, vagy leírja nekem valami hivatalos formában, hogy ez normális jelenség?
Jan
Ma elkövettem azt a hibát, hogy a feleségemmel küldtem el az autót a 2 éves szervizre. Lelkére kötöttem, hogy nézesse meg, mert hidegen egy bizonyos fordulatnál valami zörög a műszerfal környékén. Egy idő után elmúlik, de amíg tart, addig elég idegesítő.Bocsáss meg de elkövetted azt a hibát, hogy autó helyett Suzuki-t vettél. Ráadásul magyar gyártásút.
Szervizben közölték, hogy nem nézik meg, mert nagy munka lenne lebontani az egész műszerfalat, és valszeg nem oldaná meg a problémát. Mint a szerviz vezető közölte: "ez az autó nem prémium alkatrészekből lett összerakva, ha kicserélnénk a műanyagot, egy idő után ugyanúgy zörögne"
Eszemf.szom megáll, oké hogy nem prémium, egy Vitara, de bakker csak 2 éves és 19000 km van benne. Még bőven garanciás, mi az, hogy nem akarnak megnézni egy hibajelenséget?
Holnap nem érek rá, de hétfőn bemegyek, és megkérdezem, hogy akkor nekiállnak megcsinálni, vagy leírja nekem valami hivatalos formában, hogy ez normális jelenség?
Jan
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Ma elkövettem azt a hibát, hogy a feleségemmel küldtem el az autót a 2 éves szervizre. Lelkére kötöttem, hogy nézesse meg, mert hidegen egy bizonyos fordulatnál valami zörög a műszerfal környékén. Egy idő után elmúlik, de amíg tart, addig elég idegesítő.A két éves szervíznél elő van írva, mit kell megnézniük. Ha te valami extra dolgot akarsz, akkor azt ott és akkor nem fogják megnézni, csak ha olyan jellegű. Kivéve ha előre szólsz.
Szervizben közölték, hogy nem nézik meg, mert nagy munka lenne lebontani az egész műszerfalat, és valszeg nem oldaná meg a problémát. Mint a szerviz vezető közölte: "ez az autó nem prémium alkatrészekből lett összerakva, ha kicserélnénk a műanyagot, egy idő után ugyanúgy zörögne"
Eszemf.szom megáll, oké hogy nem prémium, egy Vitara, de bakker csak 2 éves és 19000 km van benne. Még bőven garanciás, mi az, hogy nem akarnak megnézni egy hibajelenséget?
Holnap nem érek rá, de hétfőn bemegyek, és megkérdezem, hogy akkor nekiállnak megcsinálni, vagy leírja nekem valami hivatalos formában, hogy ez normális jelenség?
Jan
Mondjuk adniuk kellett volna egy másik időpontot, amikor megnézik mi lehet a probléma.
Faszság, de így dolgoznak.
De az hogy reflexből rávágták hogy azért zizeg mert nem prémium, elég nagy önkritika. Mármint hogy ennyire tudják hogy egyszerűen szar a minőség.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Jannak üzenem, hogy vetessen fel a szervízzel egy jegyzőkönyvet, majd vigye be a fogyasztóvédelmi hatósághoz.Ma elkövettem azt a hibát, hogy a feleségemmel küldtem el az autót a 2 éves szervizre. Lelkére kötöttem, hogy nézesse meg, mert hidegen egy bizonyos fordulatnál valami zörög a műszerfal környékén. Egy idő után elmúlik, de amíg tart, addig elég idegesítő.Itt most peach véleményére lennék kíváncsi. 😀
Szervizben közölték, hogy nem nézik meg, mert nagy munka lenne lebontani az egész műszerfalat, és valszeg nem oldaná meg a problémát. Mint a szerviz vezető közölte: "ez az autó nem prémium alkatrészekből lett összerakva, ha kicserélnénk a műanyagot, egy idő után ugyanúgy zörögne"
Eszemf.szom megáll, oké hogy nem prémium, egy Vitara, de bakker csak 2 éves és 19000 km van benne. Még bőven garanciás, mi az, hogy nem akarnak megnézni egy hibajelenséget?
Holnap nem érek rá, de hétfőn bemegyek, és megkérdezem, hogy akkor nekiállnak megcsinálni, vagy leírja nekem valami hivatalos formában, hogy ez normális jelenség?
Jan
dugo93
1 hónapja
Ma elkövettem azt a hibát, hogy a feleségemmel küldtem el az autót a 2 éves szervizre. Lelkére kötöttem, hogy nézesse meg, mert hidegen egy bizonyos fordulatnál valami zörög a műszerfal környékén. Egy idő után elmúlik, de amíg tart, addig elég idegesítő.Itt most peach véleményére lennék kíváncsi. 😀
Szervizben közölték, hogy nem nézik meg, mert nagy munka lenne lebontani az egész műszerfalat, és valszeg nem oldaná meg a problémát. Mint a szerviz vezető közölte: "ez az autó nem prémium alkatrészekből lett összerakva, ha kicserélnénk a műanyagot, egy idő után ugyanúgy zörögne"
Eszemf.szom megáll, oké hogy nem prémium, egy Vitara, de bakker csak 2 éves és 19000 km van benne. Még bőven garanciás, mi az, hogy nem akarnak megnézni egy hibajelenséget?
Holnap nem érek rá, de hétfőn bemegyek, és megkérdezem, hogy akkor nekiállnak megcsinálni, vagy leírja nekem valami hivatalos formában, hogy ez normális jelenség?
Jan
1 hónapja
Ma elkövettem azt a hibát, hogy a feleségemmel küldtem el az autót a 2 éves szervizre. Lelkére kötöttem, hogy nézesse meg, mert hidegen egy bizonyos fordulatnál valami zörög a műszerfal környékén. Egy idő után elmúlik, de amíg tart, addig elég idegesítő.Szervizben közölték, hogy nem nézik meg, mert nagy munka lenne lebontani az egész műszerfalat, és valszeg nem oldaná meg a problémát. Mint a szerviz vezető közölte: "ez az autó nem prémium alkatrészekből lett összerakva, ha kicserélnénk a műanyagot, egy idő után ugyanúgy zörögne"
Eszemf.szom megáll, oké hogy nem prémium, egy Vitara, de bakker csak 2 éves és 19000 km van benne. Még bőven garanciás, mi az, hogy nem akarnak megnézni egy hibajelenséget?
Holnap nem érek rá, de hétfőn bemegyek, és megkérdezem, hogy akkor nekiállnak megcsinálni, vagy leírja nekem valami hivatalos formában, hogy ez normális jelenség?
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
Nos, itt tart a szociopata nyugger réteg. Ha ez velünk esett volna meg, felhívom a vén gecit és közlöm vele hogy további változás, hogy mostantól a kisujjunkat se görbítjük meg hogy tudjon mit kiszarni. Aki ennyire becsüli meg más munkáját aki az ajtaja elé viszi a szarjait, az egye meg a borravalóját!Nem örömködött volna emberünk, ha a futár azt válaszolta volna, hogy
🇭🇺 Magyarországon megkezdődött a változás 😂
— Andrea Gerák 🇭🇺🎙️🎶📷✒️💃 (@AndreaGerak) April 26, 2026
Áraggyon! pic.twitter.com/twtaf02MIV
gyeek
"változott az is, hogy a választások előtt sohasem köptem bele a rendelésbe..."
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
Nos, itt tart a szociopata nyugger réteg. Ha ez velünk esett volna meg, felhívom a vén gecit és közlöm vele hogy további változás, hogy mostantól a kisujjunkat se görbítjük meg hogy tudjon mit kiszarni. Aki ennyire becsüli meg más munkáját aki az ajtaja elé viszi a szarjait, az egye meg a borravalóját!🇭🇺 Magyarországon megkezdődött a változás 😂
— Andrea Gerák 🇭🇺🎙️🎶📷✒️💃 (@AndreaGerak) April 26, 2026
Áraggyon! pic.twitter.com/twtaf02MIV
Szerkesztette: gyeek
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
2 hónapja
Imádják, semmi mást nem tudok velük játszani, hiába akarok, csak a labda…Mivel megbeszélni nem lehetett ezt a témát, egyből szar apa voltam, így most örülök is, mert 2-3 naponta folyamatosan tolhatom nekik finoman hogy adjanak bele apait anyait és senkire ne hallgassanak. Ha el akarnak érni valamit, akkor edzes, edzes, edzes.Azért ezzel is óvatosan, mert az nem mindig egészséges, ha a gyerekkoruk csak erről szól... néha kérdezd meg jó-e nekik ez így... és azon se lepődj meg ha tinédzserként egyszer csak azt mondják, na köszi nekem ennyi elég volt...
JC6 (Mr. Miele)
gyurczi
2 hónapja
Vagy ami roszabb, úgy érzi te erőltetted és elbasztad az életét ezzel.Mivel megbeszélni nem lehetett ezt a témát, egyből szar apa voltam, így most örülök is, mert 2-3 naponta folyamatosan tolhatom nekik finoman hogy adjanak bele apait anyait és senkire ne hallgassanak. Ha el akarnak érni valamit, akkor edzes, edzes, edzes.Azért ezzel is óvatosan, mert az nem mindig egészséges, ha a gyerekkoruk csak erről szól... néha kérdezd meg jó-e nekik ez így... és azon se lepődj meg ha tinédzserként egyszer csak azt mondják, na köszi nekem ennyi elég volt...
JC6 (Mr. Miele)
gyurczi
Poloska vagyok.
2 hónapja
Mivel megbeszélni nem lehetett ezt a témát, egyből szar apa voltam, így most örülök is, mert 2-3 naponta folyamatosan tolhatom nekik finoman hogy adjanak bele apait anyait és senkire ne hallgassanak. Ha el akarnak érni valamit, akkor edzes, edzes, edzes.Azért ezzel is óvatosan, mert az nem mindig egészséges, ha a gyerekkoruk csak erről szól... néha kérdezd meg jó-e nekik ez így... és azon se lepődj meg ha tinédzserként egyszer csak azt mondják, na köszi nekem ennyi elég volt...
JC6 (Mr. Miele)
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
Nem biztos hogy egészséges ha nincs otthona egy gyereknek.Velem ezen a téren nem járnának jól amúgy, mert én azért követelek egy minimális “munkát” kézilabda edzésen, ha már ilyen mocsok drága minden plusz még külön edzést is fizetek.
Mivel Folyamatos versenyben vannak ilyenkor a gyerek kegyeiért a szülők hogy nála érezze jobban magát így kamu világban nőnek fel amíg szembe jön a valóság.
ozibozi
Ezt beszéltem az edzőjükkel is, hogy ha anyucinál maradnak, ő mindenben kompenzálni fog és ha még a nagyi is odaköltözik hozzájuk, akkor hiába tehetségesek, végük van, mert küzdeni egyik se fog, hiszen első szóra megkapnak mindent. Olyan szinten kinyalják a segguket, hogy nálam ez volt az egyik való ok. Mivel megbeszélni nem lehetett ezt a témát, egyből szar apa voltam, így most örülök is, mert 2-3 naponta folyamatosan tolhatom nekik finoman hogy adjanak bele apait anyait és senkire ne hallgassanak. Ha el akarnak érni valamit, akkor edzes, edzes, edzes.
2 hónapja
www.blikk.hu/politika/magyar-politika/matolcsy-adam-vizum-ingatlan-magyar-peter-visszaszolt/39d8fhrMeg a szájbakúrt kurvaanyád azt te kis féreg.....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Nem biztos hogy egészséges ha nincs otthona egy gyereknek.igazából azzal az idővel ami van értelmesen kell gazdálkodni
Mivel Folyamatos versenyben vannak ilyenkor a gyerek kegyeiért a szülők hogy nála érezze jobban magát így kamu világban nőnek fel amíg szembe jön a valóság.
ozibozi
öcséméknél a válás után az anyjával maradt a gyerek, de igazából pár évig egyik szülője se igazán akarta, ami az ő hozzáállásán is látszott
az anyja és az apja is újraházasodott, lett 2+1 féltestvére és a befordulása miatt egy ideig a nevelőanyja/sógornőm miatt elidegenült az apjától, aztán sikerült meggyőzni hogy b+ a gyereked figyelj oda rá, mert most lesz tini nem most kéne teljesen szétcsúsznia
azóta öcsém a 3 gyerekével együtt jár "hápkídózni" és tökre élvezik mindannyian aminek örülök
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Érdekes nekem kéthetente a hétvége jut, és a gyerek ezt tartja otthonának…cserébe én lemaradok az élete 70%-áról, de hát kit is érdekel az apuka 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
2 hónapja
Nem biztos hogy egészséges ha nincs otthona egy gyereknek.Mivel Folyamatos versenyben vannak ilyenkor a gyerek kegyeiért a szülők hogy nála érezze jobban magát így kamu világban nőnek fel amíg szembe jön a valóság.
2 hónapja
Ennyire egyértelmű, hogy kinél legyenek a gyerekek? Pl ha fele-fele időt kér valaki, akkor azt tipikusan hogyan kezelik? Meg pl a gyerektartás ilyenkor kuka nem?Munkatársamnál fele időben vannak a gyerekek.
Eazzy
Szar válásuk volt, talán ebben az egy dologban tudtak megegyezni. Az asszony ott szívatja szerencsétlent ahol tudja.
Pl. valamelyik gyerek véletlenül mindig akkor beteg mikor az apjuknál vannak. (csóri a szabad hetében nem győzi ledolgozni az apa héten kiesett időt)
A gyerektartás kuka, de persze tudni kellene megegyezni ki ruházza a gyerkőcöket, tábor, rendezvények, igények, stb...
Ha nem partner ebben a másik, akkor ez is felemészti az embert.
Talán a gyerekeknek lehet jobb, nem tudom.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Ennyire egyértelmű, hogy kinél legyenek a gyerekek? Pl ha fele-fele időt kér valaki, akkor azt tipikusan hogyan kezelik? Meg pl a gyerektartás ilyenkor kuka nem?
Don't talk the walk, Walk the talk!
2 hónapja
Meg akkor nem itelik oda hogyha nem tudja anyagilag ellatni.bocs, de hülyeségre ne bátorítsd. a magyar jogban kb akkor ítélnek az apának ha az anyáról bizonyítható, hogy egy utolsó narkó függő koszos prostituált, aki a gyereket veszélyeztetve végzi minden ilyen nemű tevékenységét rendszeresen. vagy valami ehhez hasonló.JC6 válása, episode XI.Szóval ha úgy gondolod, hogy tudod a két gyereket nevelni, akkor hajrá, van esélyed bőven
Az imént mondták a lányaim, hogy engedélyt kell kérniük anyától, hogy nekem írhassanak, és anya mindent elolvas.
Tegnap az asszony az apjával telefonált, a kicsi pont hallotta.
Azt mondta apósomnak, hogy az összes játék, az összes mozi, az összes gyerekeimmel töltött idő SZÍNJÁTÉK volt és én nem szeretem őket igazán.
Bmeg… hajlok arra hogy megpróbáljam magamhoz venni őket, de tudom, kicsi az esély. Viszont az igazságtalanság ellen és a gyerekeimért a végsőkig harcolni fogok….
Tegnap talalt egy 2024-ben befizetett bizonylatot, 1.1M forintot tettem a számlára, amit félretett hogy majd a bíróságon felhasználja ellenem, hogy fű alatt többet keresek, illetve előszedte a ház 2 evvel ezelőtt ajándékozási szerződését, amit felbontottunk,a CSOK miatt, nem értem mit akar vele😃 mindenesetre elfelejtette hogy van kulcsom és vittem még pár mozdítható dolgot, köztük ezeket a dokumentumokat is😂
Könyvet fogok írni, gyerekek…
JC6 (Mr. Miele)
Lúdas Solymi
ha az anya nem mond le a gyerekekről akkor esélye sincs. de ezt az ügyvéd úgyis elmondja.
peach
Nem azt irtam h mindenkepp neki itelik, de ha a birosag latja h o jobb es biztosabb anyagi korulmenyeket tud teremteni ill. a gyerekeket nem hasznalja fel erzelmi zsarolasra, stb., akkor azert van eselye.
2 hónapja
bocs, de hülyeségre ne bátorítsd. a magyar jogban kb akkor ítélnek az apának ha az anyáról bizonyítható, hogy egy utolsó narkó függő koszos prostituált, aki a gyereket veszélyeztetve végzi minden ilyen nemű tevékenységét rendszeresen. vagy valami ehhez hasonló.JC6 válása, episode XI.Szóval ha úgy gondolod, hogy tudod a két gyereket nevelni, akkor hajrá, van esélyed bőven
Az imént mondták a lányaim, hogy engedélyt kell kérniük anyától, hogy nekem írhassanak, és anya mindent elolvas.
Tegnap az asszony az apjával telefonált, a kicsi pont hallotta.
Azt mondta apósomnak, hogy az összes játék, az összes mozi, az összes gyerekeimmel töltött idő SZÍNJÁTÉK volt és én nem szeretem őket igazán.
Bmeg… hajlok arra hogy megpróbáljam magamhoz venni őket, de tudom, kicsi az esély. Viszont az igazságtalanság ellen és a gyerekeimért a végsőkig harcolni fogok….
Tegnap talalt egy 2024-ben befizetett bizonylatot, 1.1M forintot tettem a számlára, amit félretett hogy majd a bíróságon felhasználja ellenem, hogy fű alatt többet keresek, illetve előszedte a ház 2 evvel ezelőtt ajándékozási szerződését, amit felbontottunk,a CSOK miatt, nem értem mit akar vele😃 mindenesetre elfelejtette hogy van kulcsom és vittem még pár mozdítható dolgot, köztük ezeket a dokumentumokat is😂
Könyvet fogok írni, gyerekek…
JC6 (Mr. Miele)
Lúdas Solymi
ha az anya nem mond le a gyerekekről akkor esélye sincs. de ezt az ügyvéd úgyis elmondja.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Ha neki ez jol esik, hat irja ki magabol. Valojaban vannak dolgok, amiket "idegenekkel", teljesen kivulallokkal jobb is megbeszelni, mert a barat sok esetben mindig huzni fog az egyik oldalra, meg akkor is, ha az a te oldalad. Ezaltal viszont az o gondolkodasa sem mindig teljesen partatlan. Nyilvan a legjobb egy pszichologus lenne (mert szoban valoszinuleg meginkabb jol esik kibeszelni magat sokaknak), de mindenki maskepp dolgozza fel a dolgokat.Könyvet fogok írni, gyerekek…Nem érzed kicsit furcsának, hogy a saját életed egyik legintimebb, valószínűsíthetően legfájdalmasabb mozzanatát napi szinten közvetíted teljesen ismeretlen emberek felé? Persze minden ember más és más, de számomra kifejezetten furcsa, hogy egyfajta olvasónaplót vezetsz itt és nem elsősorban a családodat/barátaidat keresed ezzel.
JC6 (Mr. Miele)
VanillaSky
2 hónapja
Nana! Nehogy abba hagyd, irjal csak ide nyugodtan, ha jol esik.Óriási a fájdalom Tesa, a gyerekek miatt és egyelőre nem kiáltatom világgá a fájdalmam, meg igazság szerint nem is akarom, de itt csak kevesen ismernek és valahogy ki kell adnom. Mindig írtam - újságírást is tanultam - amikor fajt valami, de többet nem lesz ilyen, tudom hogy necc és sokakat zavar, ne hari.Könyvet fogok írni, gyerekek…Nem érzed kicsit furcsának, hogy a saját életed egyik legintimebb, valószínűsíthetően legfájdalmasabb mozzanatát napi szinten közvetíted teljesen ismeretlen emberek felé? Persze minden ember más és más, de számomra kifejezetten furcsa, hogy egyfajta olvasónaplót vezetsz itt és nem elsősorban a családodat/barátaidat keresed ezzel.
JC6 (Mr. Miele)
VanillaSky
JC6 (Mr. Miele)
Demokracia van, a polgartars majd max nem olvassa.
2 hónapja
Óriási a fájdalom Tesa, a gyerekek miatt és egyelőre nem kiáltatom világgá a fájdalmam, meg igazság szerint nem is akarom, de itt csak kevesen ismernek és valahogy ki kell adnom. Mindig írtam - újságírást is tanultam - amikor fajt valami, de többet nem lesz ilyen, tudom hogy necc és sokakat zavar, ne hari.Könyvet fogok írni, gyerekek…Nem érzed kicsit furcsának, hogy a saját életed egyik legintimebb, valószínűsíthetően legfájdalmasabb mozzanatát napi szinten közvetíted teljesen ismeretlen emberek felé? Persze minden ember más és más, de számomra kifejezetten furcsa, hogy egyfajta olvasónaplót vezetsz itt és nem elsősorban a családodat/barátaidat keresed ezzel.
JC6 (Mr. Miele)
VanillaSky
2 hónapja
JC6 válása, episode XI.Ügyvéd, ügyvéd, ügyvéd.
Az imént mondták a lányaim, hogy engedélyt kell kérniük anyától, hogy nekem írhassanak, és anya mindent elolvas.
Tegnap az asszony az apjával telefonált, a kicsi pont hallotta.
Azt mondta apósomnak, hogy az összes játék, az összes mozi, az összes gyerekeimmel töltött idő SZÍNJÁTÉK volt és én nem szeretem őket igazán.
Bmeg… hajlok arra hogy megpróbáljam magamhoz venni őket, de tudom, kicsi az esély. Viszont az igazságtalanság ellen és a gyerekeimért a végsőkig harcolni fogok….
Tegnap talalt egy 2024-ben befizetett bizonylatot, 1.1M forintot tettem a számlára, amit félretett hogy majd a bíróságon felhasználja ellenem, hogy fű alatt többet keresek, illetve előszedte a ház 2 evvel ezelőtt ajándékozási szerződését, amit felbontottunk,a CSOK miatt, nem értem mit akar vele😃 mindenesetre elfelejtette hogy van kulcsom és vittem még pár mozdítható dolgot, köztük ezeket a dokumentumokat is😂
Könyvet fogok írni, gyerekek…
JC6 (Mr. Miele)
Egyébként anya abba nem gondol bele, hogy ha arról van szó, ilyenkor pszichológusok elbeszélgetnek a gyerekekkel, hogy felmérjék melyik szülő hogyan viselkedik velük és próbálja-e őket befolyásolni.
Szóval ha úgy gondolod, hogy tudod a két gyereket nevelni, akkor hajrá, van esélyed bőven, te vagy az apjuk.
Az már szerencsére kevésbé áll, hogy mindig az anyánál van a gyerek.
2 hónapja
Szerintem itt elég támogató a közeg, ezért bátran megteheti. Miért ne?Könyvet fogok írni, gyerekek…Nem érzed kicsit furcsának, hogy a saját életed egyik legintimebb, valószínűsíthetően legfájdalmasabb mozzanatát napi szinten közvetíted teljesen ismeretlen emberek felé? Persze minden ember más és más, de számomra kifejezetten furcsa, hogy egyfajta olvasónaplót vezetsz itt és nem elsősorban a családodat/barátaidat keresed ezzel.
JC6 (Mr. Miele)
VanillaSky