Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
Lehet tévedek, de ezzel nem a száguldozás fogalma lett általad kimerítve?
szaba
Száguldottam, az biztos.
De a száguldozás, mint kifejezés az a cél és ok nélküli gyorsan vezetés. Szerintem.
Szerinted mi a száguldozás?

1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényem
fake.id
Azért még éjszaka forgalom nélkül se tűnik reálisnak, hogy 260-as átlaggal hoz le utakat.
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
Lehet tévedek, de ezzel nem a száguldozás fogalma lett általad kimerítve?
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényem

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
a békaemberek üldözték
az asszony kiwis pizzárt csinált és sietnie kellett haza
szült a fia
át kellett vennie az ukrán frontra a behívót

van még bőven opció

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
nincs is jobb mint péntek délután 5kor azért szopni mert egy random csapat úgy dönt hogy elkúrja a wrappert és minden értesítés nélkül befrissít a szervereden ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Beki New York Jets 2 883
anyád, mennyivel mehetett ez????

 szegedma.hu/szeged/2026/05/halalos-baleset-bertalan-hid-kirepultek-lezaras
NB2
hát cikkben akár 100 km/h-t írnak, de neeeee már, nem létezik h ennyitől így szétszakad, tuti több volt.
Maga a csoda h vétlen fél ezúttal enm volt érintett.
Beki
a pletykák szerint 160-nál akadt ki a ki a km óra az becsapódáskor. a barom meg azért érte túl mert az első ütést egyes kandelláber adta, attól ketté szakadt a kocsi ő meg kirepült belőle. a gyalogos járda korlátján is átrepülve egy füves területre esett. aztán az eleje kapott még egyet a kettes kandellábertől is. annak aki meghalt szerintem megijedni sem volt ideje. amúgy ahol az autó hátulja megállt, na onnan 120 méterre találták meg a leszakadt kipufogót.
személyes véleményem, hogy versenyezhettek talán, mert az egyik fotón, ami a roncsról készült a háttérben pár száz méterre feljebba hídon áll egy talán 6-os bmw.
amúgy egész nap esett tegnap, full takony idő volt, a hídnak annak a részén borzasztóan szar állapotban van az aszfalt, szóval ekkora sebességgel hajnalban döngetni ott ilyen körülmények között igazi darwin díjas megoldás volt.
peach
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
anyád, mennyivel mehetett ez????

 szegedma.hu/szeged/2026/05/halalos-baleset-bertalan-hid-kirepultek-lezaras
NB2
hát cikkben akár 100 km/h-t írnak, de neeeee már, nem létezik h ennyitől így szétszakad, tuti több volt.
Maga a csoda h vétlen fél ezúttal enm volt érintett.
Beki
a pletykák szerint 160-nál akadt ki a ki a km óra az becsapódáskor. a barom meg azért érte túl mert az első ütést egyes kandelláber adta, attól ketté szakadt a kocsi ő meg kirepült belőle. a gyalogos járda korlátján is átrepülve egy füves területre esett. aztán az eleje kapott még egyet a kettes kandellábertől is. annak aki meghalt szerintem megijedni sem volt ideje. amúgy ahol az autó hátulja megállt, na onnan 120 méterre találták meg a leszakadt kipufogót.
személyes véleményem, hogy versenyezhettek talán, mert az egyik fotón, ami a roncsról készült a háttérben pár száz méterre feljebba hídon áll egy talán 6-os bmw.
amúgy egész nap esett tegnap, full takony idő volt, a hídnak annak a részén borzasztóan szar állapotban van az aszfalt, szóval ekkora sebességgel hajnalban döngetni ott ilyen körülmények között igazi darwin díjas megoldás volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
Beki New York Jets 2 883
anyád, mennyivel mehetett ez????

 szegedma.hu/szeged/2026/05/halalos-baleset-bertalan-hid-kirepultek-lezaras
NB2
hát cikkben akár 100 km/h-t írnak, de neeeee már, nem létezik h ennyitől így szétszakad, tuti több volt.
Maga a csoda h vétlen fél ezúttal enm volt érintett.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
anyád, mennyivel mehetett ez????

 szegedma.hu/szeged/2026/05/halalos-baleset-bertalan-hid-kirepultek-lezaras
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt.
warr_b
nahát. elvitted, hogy nézzék át. átnézték. és nem vették észre, hogy valami majd tönkre fog menni. hallatlan.
peach
Ugye?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt.
warr_b
nahát. elvitted, hogy nézzék át. átnézték. és nem vették észre, hogy valami majd tönkre fog menni. hallatlan.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅

Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b
Sima rontás lehet rajtad. Keresni kéne valami piócás embert.
Matthew99
Vagy nem kellett volna a tiszára szavazni, ugyebár! 😀
dugo93
Csak a Munkáspárt 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 719
Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅

Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b
Sima rontás lehet rajtad. Keresni kéne valami piócás embert.
Matthew99
Vagy nem kellett volna a tiszára szavazni, ugyebár! 😀

1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅

Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b
Nekem ugyan ez volt nemrég, kb 15-20 percenként elkezdett villogni és ilyenkor visszavett a nyomatékból. Gyújtótrafó volt.
Sebii
2 perccel azelőtt kezdte, hogy hazaértem, bő fél órás út után, tehát melegen. Gázadásra időnként rángatott kicsit ma. A gyertyák tavaly februárban voltak cserélve, elvileg az nem lehet. A trafók közül kettő öt évvel ezelőtt lett cserélve hasonló hibajelenség utàn, gondolom most a másik kettő fáradt el...
Parkoláskor leállítottam, után ahogy újra beindítottam, nem világított.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅

Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b
Sima rontás lehet rajtad. Keresni kéne valami piócás embert.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅

Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b
Nekem ugyan ez volt nemrég, kb 15-20 percenként elkezdett villogni és ilyenkor visszavett a nyomatékból. Gyújtótrafó volt.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅

Gondolom gyújtótrafó lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄
warr_b
az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
NB2
Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁
warr_b
Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.
Willie Parker
Update: srác jött, làtott, győzött, 1 óra alatt megoldotta a problémàt, a dob leürìtő vezetékben volt dugulás (egy zokni), és nem volt horror áron.
Innen is köszönöm!
Willie Parker
drága zoknikat hordtok 😀
Josszi
Jaja, tegnap meg sikeresen összetörtem a telefonom kijelzőjét, úgyhogy masszívan negatív lett a hosszú hétvége anyagilag.
A majális, a szeretet ünnepe a hibás.
Willie Parker
Valami tényleg lehet... Szerdán a suliban fején vágta a gyereket egy hinta, felszakadt a fejbőre, mehettünk vele a Heim Pálba. Elsején ugye leszakadt a fürdőszoba szekrény, ma meg a suli oldalában lévő utcában gyulladt ki egy ház, vagy elektromos autó (nem egyértelműek a beszámolók), lehetett hazahozni a gyerekeket...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄
warr_b
az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
NB2
Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁
warr_b
Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.
Willie Parker
Update: srác jött, làtott, győzött, 1 óra alatt megoldotta a problémàt, a dob leürìtő vezetékben volt dugulás (egy zokni), és nem volt horror áron.
Innen is köszönöm!
Willie Parker
drága zoknikat hordtok 😀
Josszi
Jaja, tegnap meg sikeresen összetörtem a telefonom kijelzőjét, úgyhogy masszívan negatív lett a hosszú hétvége anyagilag.
A majális, a szeretet ünnepe a hibás.
1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄
warr_b
az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
NB2
Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁
warr_b
Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.
Willie Parker
Update: srác jött, làtott, győzött, 1 óra alatt megoldotta a problémàt, a dob leürìtő vezetékben volt dugulás (egy zokni), és nem volt horror áron.
Innen is köszönöm!
Willie Parker
drága zoknikat hordtok 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄
warr_b
az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
NB2
Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁
warr_b
Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.
Willie Parker
Nekünk egy hete nincsen mosogepunk mert bár nagy nehezen kijött a szerelő csütörtökön de kiderült h tönkrement a programja vagy a pumpaja amiket meg kell rendelni.
Azóta nem napozni hanem mosni járunk a tengerpartra …
csebi
mosoda arrafele nincs? nemá

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄
warr_b
az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
NB2
Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁
warr_b
Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.
Willie Parker
Nekünk egy hete nincsen mosogepunk mert bár nagy nehezen kijött a szerelő csütörtökön de kiderült h tönkrement a programja vagy a pumpaja amiket meg kell rendelni.
Azóta nem napozni hanem mosni járunk a tengerpartra …
csebi
Tönkrement a szerelő programja? Családdal moziba mentek volna? Nem csodálom hogy felment a pumpa.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi