Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
1 hónapja
Száguldottam, az biztos.Lehet tévedek, de ezzel nem a száguldozás fogalma lett általad kimerítve?Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
Beki
szaba
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
szaba
De a száguldozás, mint kifejezés az a cél és ok nélküli gyorsan vezetés. Szerintem.
Szerinted mi a száguldozás?
1 hónapja
Azért még éjszaka forgalom nélkül se tűnik reálisnak, hogy 260-as átlaggal hoz le utakat.volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényemÉn egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
Beki
szaba
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
fake.id
1 hónapja
Lehet tévedek, de ezzel nem a száguldozás fogalma lett általad kimerítve?Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
Beki
szaba
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényemÉn egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
Beki
szaba
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
Beki
szaba
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
1 hónapja
a békaemberek üldöztékHat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
Beki
szaba
az asszony kiwis pizzárt csinált és sietnie kellett haza
szült a fia
át kellett vennie az ukrán frontra a behívót
van még bőven opció
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
Beki
1 hónapja
nincs is jobb mint péntek délután 5kor azért szopni mert egy random csapat úgy dönt hogy elkúrja a wrappert és minden értesítés nélkül befrissít a szervereden ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.a pletykák szerint 160-nál akadt ki a ki a km óra az becsapódáskor. a barom meg azért érte túl mert az első ütést egyes kandelláber adta, attól ketté szakadt a kocsi ő meg kirepült belőle. a gyalogos járda korlátján is átrepülve egy füves területre esett. aztán az eleje kapott még egyet a kettes kandellábertől is. annak aki meghalt szerintem megijedni sem volt ideje. amúgy ahol az autó hátulja megállt, na onnan 120 méterre találták meg a leszakadt kipufogót.anyád, mennyivel mehetett ez????hát cikkben akár 100 km/h-t írnak, de neeeee már, nem létezik h ennyitől így szétszakad, tuti több volt.
szegedma.hu/szeged/2026/05/halalos-baleset-bertalan-hid-kirepultek-lezaras
NB2
Maga a csoda h vétlen fél ezúttal enm volt érintett.
Beki
személyes véleményem, hogy versenyezhettek talán, mert az egyik fotón, ami a roncsról készült a háttérben pár száz méterre feljebba hídon áll egy talán 6-os bmw.
amúgy egész nap esett tegnap, full takony idő volt, a hídnak annak a részén borzasztóan szar állapotban van az aszfalt, szóval ekkora sebességgel hajnalban döngetni ott ilyen körülmények között igazi darwin díjas megoldás volt.
peach
1 hónapja
a pletykák szerint 160-nál akadt ki a ki a km óra az becsapódáskor. a barom meg azért érte túl mert az első ütést egyes kandelláber adta, attól ketté szakadt a kocsi ő meg kirepült belőle. a gyalogos járda korlátján is átrepülve egy füves területre esett. aztán az eleje kapott még egyet a kettes kandellábertől is. annak aki meghalt szerintem megijedni sem volt ideje. amúgy ahol az autó hátulja megállt, na onnan 120 méterre találták meg a leszakadt kipufogót.anyád, mennyivel mehetett ez????hát cikkben akár 100 km/h-t írnak, de neeeee már, nem létezik h ennyitől így szétszakad, tuti több volt.
szegedma.hu/szeged/2026/05/halalos-baleset-bertalan-hid-kirepultek-lezaras
NB2
Maga a csoda h vétlen fél ezúttal enm volt érintett.
Beki
személyes véleményem, hogy versenyezhettek talán, mert az egyik fotón, ami a roncsról készült a háttérben pár száz méterre feljebba hídon áll egy talán 6-os bmw.
amúgy egész nap esett tegnap, full takony idő volt, a hídnak annak a részén borzasztóan szar állapotban van az aszfalt, szóval ekkora sebességgel hajnalban döngetni ott ilyen körülmények között igazi darwin díjas megoldás volt.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
anyád, mennyivel mehetett ez????hát cikkben akár 100 km/h-t írnak, de neeeee már, nem létezik h ennyitől így szétszakad, tuti több volt.
szegedma.hu/szeged/2026/05/halalos-baleset-bertalan-hid-kirepultek-lezaras
NB2
Maga a csoda h vétlen fél ezúttal enm volt érintett.
1 hónapja
anyád, mennyivel mehetett ez????szegedma.hu/szeged/2026/05/halalos-baleset-bertalan-hid-kirepultek-lezaras
1 hónapja
Ugye?Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt.nahát. elvitted, hogy nézzék át. átnézték. és nem vették észre, hogy valami majd tönkre fog menni. hallatlan.
warr_b
peach

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt.nahát. elvitted, hogy nézzék át. átnézték. és nem vették észre, hogy valami majd tönkre fog menni. hallatlan.
warr_b
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
Csak a Munkáspárt 😄Vagy nem kellett volna a tiszára szavazni, ugyebár! 😀Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣Sima rontás lehet rajtad. Keresni kéne valami piócás embert.
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅
Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b
Matthew99
dugo93

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Vagy nem kellett volna a tiszára szavazni, ugyebár! 😀Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣Sima rontás lehet rajtad. Keresni kéne valami piócás embert.
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅
Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b
Matthew99
1 hónapja
2 perccel azelőtt kezdte, hogy hazaértem, bő fél órás út után, tehát melegen. Gázadásra időnként rángatott kicsit ma. A gyertyák tavaly februárban voltak cserélve, elvileg az nem lehet. A trafók közül kettő öt évvel ezelőtt lett cserélve hasonló hibajelenség utàn, gondolom most a másik kettő fáradt el...Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣Nekem ugyan ez volt nemrég, kb 15-20 percenként elkezdett villogni és ilyenkor visszavett a nyomatékból. Gyújtótrafó volt.
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅
Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b
Sebii
Parkoláskor leállítottam, után ahogy újra beindítottam, nem világított.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣Sima rontás lehet rajtad. Keresni kéne valami piócás embert.
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅
Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣Nekem ugyan ez volt nemrég, kb 15-20 percenként elkezdett villogni és ilyenkor visszavett a nyomatékból. Gyújtótrafó volt.
Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅
Gondolom gyújtótrafó lesz.
warr_b
1 hónapja
Ééés a villogó check engine lámpa is megjött 😂😄🤣Április közepén vittem el a márkaszervizbe egy átnézésre, minden oké volt 😅
Gondolom gyújtótrafó lesz.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Valami tényleg lehet... Szerdán a suliban fején vágta a gyereket egy hinta, felszakadt a fejbőre, mehettünk vele a Heim Pálba. Elsején ugye leszakadt a fürdőszoba szekrény, ma meg a suli oldalában lévő utcában gyulladt ki egy ház, vagy elektromos autó (nem egyértelműek a beszámolók), lehetett hazahozni a gyerekeket...Jaja, tegnap meg sikeresen összetörtem a telefonom kijelzőjét, úgyhogy masszívan negatív lett a hosszú hétvége anyagilag.drága zoknikat hordtok 😀Update: srác jött, làtott, győzött, 1 óra alatt megoldotta a problémàt, a dob leürìtő vezetékben volt dugulás (egy zokni), és nem volt horror áron.Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
warr_b
NB2
warr_b
Willie Parker
Innen is köszönöm!
Willie Parker
Josszi
A majális, a szeretet ünnepe a hibás.
Willie Parker

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Jaja, tegnap meg sikeresen összetörtem a telefonom kijelzőjét, úgyhogy masszívan negatív lett a hosszú hétvége anyagilag.drága zoknikat hordtok 😀Update: srác jött, làtott, győzött, 1 óra alatt megoldotta a problémàt, a dob leürìtő vezetékben volt dugulás (egy zokni), és nem volt horror áron.Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
warr_b
NB2
warr_b
Willie Parker
Innen is köszönöm!
Willie Parker
Josszi
A majális, a szeretet ünnepe a hibás.
1 hónapja
drága zoknikat hordtok 😀Update: srác jött, làtott, győzött, 1 óra alatt megoldotta a problémàt, a dob leürìtő vezetékben volt dugulás (egy zokni), és nem volt horror áron.Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
warr_b
NB2
warr_b
Willie Parker
Innen is köszönöm!
Willie Parker
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
mosoda arrafele nincs? nemáNekünk egy hete nincsen mosogepunk mert bár nagy nehezen kijött a szerelő csütörtökön de kiderült h tönkrement a programja vagy a pumpaja amiket meg kell rendelni.Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
warr_b
NB2
warr_b
Willie Parker
Azóta nem napozni hanem mosni járunk a tengerpartra …
csebi
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
Tönkrement a szerelő programja? Családdal moziba mentek volna? Nem csodálom hogy felment a pumpa.Nekünk egy hete nincsen mosogepunk mert bár nagy nehezen kijött a szerelő csütörtökön de kiderült h tönkrement a programja vagy a pumpaja amiket meg kell rendelni.Nekem az egyik mosógép döglött meg csütörtök este 9-kor,tegnap dead zone volt szerelő szinten, de ma találtam egyet, aki elvileg kijön ma este.Tudom, tegnap volt, csak eddig nem értem rá 😁Mikor szakadjon le a falról a fürdőszoba szekrény, ha nem május elsején délben 😄az megvan, hogy ma május 2-a van? 😊
warr_b
NB2
warr_b
Willie Parker
Azóta nem napozni hanem mosni járunk a tengerpartra …
csebi
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi