Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
1 hónapja
vagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
peach
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
1 hónapja
Jah, amúgy se illik a belső sávban biciklizni.jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
peach
| j/k 😀 |

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
a lőrinci esetet félrehallottam a telóban:Egy csávó egy sittes köcsög....
nem az apja, hanem a bakja dobta ki állítólag a csajt, de aztán lehet a csaj is kristályozott, szóval már a franc se tudja mi az igazság
NB2
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
a lőrinci esetet félrehallottam a telóban:nem az apja, hanem a bakja dobta ki állítólag a csajt, de aztán lehet a csaj is kristályozott, szóval már a franc se tudja mi az igazság
1 hónapja
Kiáltson rendőrállamot!bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottSzarni rá! 😀
Löfli
warr_b
1 hónapja
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott#krvaanyadmagyarpeter
Löfli
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottVagyis simán megúsztad. Se igazoltatás, se keménykedés, se baszakodás. Akkor ez is simán Make Love topic.
Löfli
Tele vagy sikersztorikkal, de csak gyűlölködsz.
1 hónapja
Szerintem akkor be is vitték volnabringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottSzarni rá! 😀
Löfli
warr_b
1 hónapja
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottSzarni rá! 😀
Löfli

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
most indult a pilot, tanulják a terepetNesze neked technológia.Posztmodern taxisblokád
www.youtube.com/watch?v=BYkv6jvTpCc
🤘 gaben 🤘
Gergőbácsi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Nesze neked technológia.Posztmodern taxisblokád
www.youtube.com/watch?v=BYkv6jvTpCc
🤘 gaben 🤘
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
1 hónapja
Nesze neked technológia.www.youtube.com/watch?v=BYkv6jvTpCc
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Baszki ne már….ismerösömék votlak 2 hete bornapokon ahol fellépett, mondták hogy nem tünt túl fittnek 😕 de hogy ez.. 😕 sajnálom nagyon
Nem hsizem el…
Cowboykarcsi90
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
Baszki ne már….Nem hsizem el…
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
1 hónapja
Nyugodj békében Pepe 😕https://24.hu/kultura/2026/05/19/meghalt-scherer-peter-az-elmult-harminc-ev-magyar-filmjenek-ikonja/
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
Kicsit szégyen, hogy amíg pécsi voltam papíron is, csak Gyurmával futottam össze lájvba'. Természetesen véletlenszerűen, kocsmában.Szesze a lőrinci szerintem Gyurma itt van Pécsen vagy Pécsett 😊www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinenMajd kérdezzük meg Gyurmát a helyi pletykákról, ők nem St Lawrence-ben laknak?
drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
slowmotion
NB2
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
Szesze a lőrinci szerintem Gyurma itt van Pécsen vagy Pécsett 😊www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinenMajd kérdezzük meg Gyurmát a helyi pletykákról, ők nem St Lawrence-ben laknak?
drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
slowmotion
1 hónapja
Igen, erre utaltam. Haverom is felszállt egyszer siklóernyővel, elbaszott egy pár dolgot sorozatban, emiatt becsapódott kb a felszálló helyre. A mentőhelikopter a Balaton mellől inkább Győrbe vitte, mert ott jobb specialista volt ha jól tudom a döntés okát. A helikpoter pedig Bécsből ment érte.Nem tudok a sorok között olvasni, mi van észak felé? Nagy baj? Vagy magasabb szintű kórház?Ha mentőhelikoptert látok, tudom hogy nagy a baj. Pláne amikor láttam, hogy nem száll le a 400asnál, hanem megy tovább észak felé. 😕Elég komoly, amikor látsz valamit, ami teljesen mindennaposnak tűnik, aztán meg a hírekből visszaolvasod, hogy ahhoz az eseményhez ment.www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinenNe bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP
drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
gyeek
Mint mondjuk amikor valaki látta Massa helikopterét, és csak egy átlagos légimentésnek tűnt, erre kiderül, hogy AZ a konkrét esemény volt.
Nekem csak az volt ilyen, amikor egyetem első évében mentem a Fogarasi úti teszkóba vasárolni a nyolcvanas trolival, és a Készenléti laktanyájánál megállították a forgalmat, mert kb az összes rendőrautó, amit be tudtak röffenteni, az egymás után jött ki a bejáraton szirénázva és kanyarodott az Örsnek. Másnap reggel olvastam a Metropolban, hogy elfogták a Viszkist, nem tartott sokáig összepontozni a kettőt.
slowmotion
gyeek
slowmotion
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
Én ma séta közben láttam egy mentőt menni, majd megállni a munkahelyen. Fél órával később derült ki, hogy az egyik kollégám lett rosszul.Elég komoly, amikor látsz valamit, ami teljesen mindennaposnak tűnik, aztán meg a hírekből visszaolvasod, hogy ahhoz az eseményhez ment.www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinenNe bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP
drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
gyeek
Mint mondjuk amikor valaki látta Massa helikopterét, és csak egy átlagos légimentésnek tűnt, erre kiderül, hogy AZ a konkrét esemény volt.
slowmotion

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Nem tudok a sorok között olvasni, mi van észak felé? Nagy baj? Vagy magasabb szintű kórház?Ha mentőhelikoptert látok, tudom hogy nagy a baj. Pláne amikor láttam, hogy nem száll le a 400asnál, hanem megy tovább észak felé. 😕Elég komoly, amikor látsz valamit, ami teljesen mindennaposnak tűnik, aztán meg a hírekből visszaolvasod, hogy ahhoz az eseményhez ment.www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinenNe bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP
drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
gyeek
Mint mondjuk amikor valaki látta Massa helikopterét, és csak egy átlagos légimentésnek tűnt, erre kiderül, hogy AZ a konkrét esemény volt.
Nekem csak az volt ilyen, amikor egyetem első évében mentem a Fogarasi úti teszkóba vasárolni a nyolcvanas trolival, és a Készenléti laktanyájánál megállították a forgalmat, mert kb az összes rendőrautó, amit be tudtak röffenteni, az egymás után jött ki a bejáraton szirénázva és kanyarodott az Örsnek. Másnap reggel olvastam a Metropolban, hogy elfogták a Viszkist, nem tartott sokáig összepontozni a kettőt.
slowmotion
gyeek
1 hónapja
Ha mentőhelikoptert látok, tudom hogy nagy a baj. Pláne amikor láttam, hogy nem száll le a 400asnál, hanem megy tovább észak felé. 😕Elég komoly, amikor látsz valamit, ami teljesen mindennaposnak tűnik, aztán meg a hírekből visszaolvasod, hogy ahhoz az eseményhez ment.www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinenNe bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP
drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
gyeek
Mint mondjuk amikor valaki látta Massa helikopterét, és csak egy átlagos légimentésnek tűnt, erre kiderül, hogy AZ a konkrét esemény volt.
Nekem csak az volt ilyen, amikor egyetem első évében mentem a Fogarasi úti teszkóba vasárolni a nyolcvanas trolival, és a Készenléti laktanyájánál megállították a forgalmat, mert kb az összes rendőrautó, amit be tudtak röffenteni, az egymás után jött ki a bejáraton szirénázva és kanyarodott az Örsnek. Másnap reggel olvastam a Metropolban, hogy elfogták a Viszkist, nem tartott sokáig összepontozni a kettőt.
slowmotion
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinenMajd kérdezzük meg Gyurmát a helyi pletykákról, ők nem St Lawrence-ben laknak?
drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2