Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.
peach
vagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.
peach
Jah, amúgy se illik a belső sávban biciklizni.

| j/k 😀 |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
a lőrinci esetet félrehallottam a telóban:
nem az apja, hanem a bakja dobta ki állítólag a csajt, de aztán lehet a csaj is kristályozott, szóval már a franc se tudja mi az igazság
NB2
Egy csávó egy sittes köcsög....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
a lőrinci esetet félrehallottam a telóban:
nem az apja, hanem a bakja dobta ki állítólag a csajt, de aztán lehet a csaj is kristályozott, szóval már a franc se tudja mi az igazság
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Szarni rá! 😀
warr_b
Kiáltson rendőrállamot!
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
#krvaanyadmagyarpeter

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Vagyis simán megúsztad. Se igazoltatás, se keménykedés, se baszakodás. Akkor ez is simán Make Love topic.
Tele vagy sikersztorikkal, de csak gyűlölködsz.


1 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Szarni rá! 😀
warr_b
Szerintem akkor be is vitték volna
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Szarni rá! 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Nesze neked technológia.
 www.youtube.com/watch?v=BYkv6jvTpCc
🤘 gaben 🤘
Posztmodern taxisblokád
Gergőbácsi
most indult a pilot, tanulják a terepet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Nesze neked technológia.
 www.youtube.com/watch?v=BYkv6jvTpCc
🤘 gaben 🤘
Posztmodern taxisblokád

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
1 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nesze neked technológia.
 www.youtube.com/watch?v=BYkv6jvTpCc

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Baszki ne már….


Nem hsizem el…
Cowboykarcsi90
ismerösömék votlak 2 hete bornapokon ahol fellépett, mondták hogy nem tünt túl fittnek 😕 de hogy ez.. 😕 sajnálom nagyon

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Baszki ne már….


Nem hsizem el…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Nyugodj békében Pepe 😕
https://24.hu/kultura/2026/05/19/meghalt-scherer-peter-az-elmult-harminc-ev-magyar-filmjenek-ikonja/

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
Majd kérdezzük meg Gyurmát a helyi pletykákról, ők nem St Lawrence-ben laknak?
slowmotion
Szesze a lőrinci szerintem Gyurma itt van Pécsen vagy Pécsett 😊
NB2
Kicsit szégyen, hogy amíg pécsi voltam papíron is, csak Gyurmával futottam össze lájvba'. Természetesen véletlenszerűen, kocsmában.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
Majd kérdezzük meg Gyurmát a helyi pletykákról, ők nem St Lawrence-ben laknak?
slowmotion
Szesze a lőrinci szerintem Gyurma itt van Pécsen vagy Pécsett 😊
1 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
Ne bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP
gyeek
Elég komoly, amikor látsz valamit, ami teljesen mindennaposnak tűnik, aztán meg a hírekből visszaolvasod, hogy ahhoz az eseményhez ment.
Mint mondjuk amikor valaki látta Massa helikopterét, és csak egy átlagos légimentésnek tűnt, erre kiderül, hogy AZ a konkrét esemény volt.

Nekem csak az volt ilyen, amikor egyetem első évében mentem a Fogarasi úti teszkóba vasárolni a nyolcvanas trolival, és a Készenléti laktanyájánál megállították a forgalmat, mert kb az összes rendőrautó, amit be tudtak röffenteni, az egymás után jött ki a bejáraton szirénázva és kanyarodott az Örsnek. Másnap reggel olvastam a Metropolban, hogy elfogták a Viszkist, nem tartott sokáig összepontozni a kettőt.
slowmotion
Ha mentőhelikoptert látok, tudom hogy nagy a baj. Pláne amikor láttam, hogy nem száll le a 400asnál, hanem megy tovább észak felé. 😕
gyeek
Nem tudok a sorok között olvasni, mi van észak felé? Nagy baj? Vagy magasabb szintű kórház?
slowmotion
Igen, erre utaltam. Haverom is felszállt egyszer siklóernyővel, elbaszott egy pár dolgot sorozatban, emiatt becsapódott kb a felszálló helyre. A mentőhelikopter a Balaton mellől inkább Győrbe vitte, mert ott jobb specialista volt ha jól tudom a döntés okát. A helikpoter pedig Bécsből ment érte.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
Ne bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP
gyeek
Elég komoly, amikor látsz valamit, ami teljesen mindennaposnak tűnik, aztán meg a hírekből visszaolvasod, hogy ahhoz az eseményhez ment.
Mint mondjuk amikor valaki látta Massa helikopterét, és csak egy átlagos légimentésnek tűnt, erre kiderül, hogy AZ a konkrét esemény volt.
slowmotion
Én ma séta közben láttam egy mentőt menni, majd megállni a munkahelyen. Fél órával később derült ki, hogy az egyik kollégám lett rosszul.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
Ne bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP
gyeek
Elég komoly, amikor látsz valamit, ami teljesen mindennaposnak tűnik, aztán meg a hírekből visszaolvasod, hogy ahhoz az eseményhez ment.
Mint mondjuk amikor valaki látta Massa helikopterét, és csak egy átlagos légimentésnek tűnt, erre kiderül, hogy AZ a konkrét esemény volt.

Nekem csak az volt ilyen, amikor egyetem első évében mentem a Fogarasi úti teszkóba vasárolni a nyolcvanas trolival, és a Készenléti laktanyájánál megállították a forgalmat, mert kb az összes rendőrautó, amit be tudtak röffenteni, az egymás után jött ki a bejáraton szirénázva és kanyarodott az Örsnek. Másnap reggel olvastam a Metropolban, hogy elfogták a Viszkist, nem tartott sokáig összepontozni a kettőt.
slowmotion
Ha mentőhelikoptert látok, tudom hogy nagy a baj. Pláne amikor láttam, hogy nem száll le a 400asnál, hanem megy tovább észak felé. 😕
gyeek
Nem tudok a sorok között olvasni, mi van észak felé? Nagy baj? Vagy magasabb szintű kórház?
1 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
Ne bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP
gyeek
Elég komoly, amikor látsz valamit, ami teljesen mindennaposnak tűnik, aztán meg a hírekből visszaolvasod, hogy ahhoz az eseményhez ment.
Mint mondjuk amikor valaki látta Massa helikopterét, és csak egy átlagos légimentésnek tűnt, erre kiderül, hogy AZ a konkrét esemény volt.

Nekem csak az volt ilyen, amikor egyetem első évében mentem a Fogarasi úti teszkóba vasárolni a nyolcvanas trolival, és a Készenléti laktanyájánál megállították a forgalmat, mert kb az összes rendőrautó, amit be tudtak röffenteni, az egymás után jött ki a bejáraton szirénázva és kanyarodott az Örsnek. Másnap reggel olvastam a Metropolban, hogy elfogták a Viszkist, nem tartott sokáig összepontozni a kettőt.
slowmotion
Ha mentőhelikoptert látok, tudom hogy nagy a baj. Pláne amikor láttam, hogy nem száll le a 400asnál, hanem megy tovább észak felé. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
Majd kérdezzük meg Gyurmát a helyi pletykákról, ők nem St Lawrence-ben laknak?